Alligator
Aktuální předpověď pro EUR/USD na 20. 01. 2023
20.01.2023 Vícesměrná povaha údajů o podpoře v nezaměstnanosti v USA byla hlavním důvodem, proč měnový trh stagnuje. Počáteční žádosti o státní podporu v nezaměstnanosti klesly o 15 000, i když se měly zvýšit o 2 000. Pokud však údaje o nových žádostech dopadly znatelně lépe, než se předpokládalo, je situace u opakovaných žádostí diametrálně opačná. Takzvané pokračující nároky měly podle prognóz narůst o 6 tisíc, ale ve skutečnosti vzrostly o 17 tisíc. Celkový počet žádostí přesto vzrostl o 2 000, tedy zůstal prakticky nezměněn. A jak vidíme z prognóz, měla narůst o 8 tisíc. Samotná konečná data byla ale o něco lepší, než se očekávalo.
Aktuální prognóza pro GBP/USD na 19. 1. 2023
19.01.2023 Inflace ve Spojeném království v prosinci klesla z 10,7 % na 10,5 % a libra postupně rostla. Inflace již druhý měsíc polevovala a naznačuje možnost mírnějšího zvýšení úrokové sazby Bank of England. A právě tato očekávání v souvislosti s nedávnými kroky Federálního rezervního systému byla důvodem, proč dolar oslabuje. Navíc na předchozím jednání dva členové bankovní rady argumentovali pro snížení sazeb. Vše tedy nasvědčuje tomu, že nejen že americká centrální banka brzy dokončí cyklus zvyšování úrokových sazeb, ale že by ho mohla následovat i BoE. A to znamená, že není důvod, aby libra výrazně stoupala. Investoři si tuto skutečnost pravděpodobně ještě neuvědomili.
Aktuální prognóza pro EUR/USD na 30. 12. 2022
30.12.2022 Jednotná evropská měna vykázala před Novým rokem znatelný růst. Přeskočila dokonce horní hranici rozpětí, ve kterém se obchoduje již téměř dva týdny v kuse. Nepodařilo se jí však usadit se a nakonec se vrátila přesně na horní hranici rozpětí.
Aktuální prognóza pro GBP/USD na 29. 12. 2022
29.12.2022 Pokud se podíváte na hodnoty začátku a konce obchodního dne, libra se nepohnula. Uprostřed dne však došlo k prudkému nárůstu aktivity. Dalo by se dokonce říci, že se vymykala normálu. Libra nejprve výrazně stoupla a poté se vrátila do výchozí pozice. Zvláštní je, že to vše se shoduje se začátkem stávky britských pohraničních sil a také zaměstnanců železničních společností. Ve Velké Británii nastal dopravní kolaps. Požadavky jsou velmi jednoduché – zvýšení mezd. Samotná stávka by měla trvat tři dny. A bude pokračovat po Novém roce. Logicky to mělo vést výhradně k oslabení libry. Z nějakého záhadného důvodu ale na začátku rostla. A do konce dne nedošlo k žádné změně. Jediné, co může vysvětlit tak podivné chování, je naprostá absence hlavních hráčů na trhu a spekulativní akce na tenkém trhu. Samotné stávky byly tedy jen záminkou pro spekulace. Zatímco velcí investoři chybí, evidentně se nikdo nechystá posunout trh nějakým konkrétním směrem. A jak je vidět, málokoho zajímala povaha zprávy. Spekulanti potřebovali pouze důvod, aby přesunuli kotace z jednoho limitu do druhého. A opět se evidentně ukazuje, že obchodování na tenkém trhu je spojeno s riziky nejistoty.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 15. 11. 2022
15.11.2022 Navzdory skutečnosti, že údaje o průmyslové výrobě v Evropě se ukázaly být znatelně lepší než prognózy, trh se nepohnul. Z velké části kvůli tomu, že dolar je již značně přeprodaný a jen dobrá data o Evropě, jak tomu bylo v minulém týdnu, investorům zjevně nestačí na to, aby pokračovali v nákupu eura za libru. To znamená, že jakákoli slabá data z eurozóny mohou snadno spustit začátek korekce v plném rozsahu. Stejně jako dnes budou zveřejněna taková data. Míra nezaměstnanosti ve Spojeném království by se mohla zvýšit z 3,5 % na 3,6 %. I když je nárůst nezaměstnanosti nevýznamný, bude to stačit ke znatelnému posílení dolaru, a tedy k poklesu libry.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 10. 11. 2022
10.11.2022 První věc, na kterou byste si měli dát pozor, je, že od začátku týdne dolar výrazně zlevnil a odraz se dal čekat. Navíc to byl jen politický faktor, který na něj vyvíjel tlak v podobě nejistoty ohledně výsledků midterm voleb. Jakmile tedy bylo jasné, že demokraté zřejmě získávají kontrolu nad Senátem, americká měna okamžitě začala aktivně zdražovat. I když sčítání hlasů stále probíhá a v některých volebních místnostech je sečtena méně než polovina hlasovacích lístků. Nicméně zatím vše směřuje k tomu, že demokraté ovládnou Senát, zatímco republikáni Sněmovnu reprezentantů. Hlavním motorem oslabení dolaru byl předpoklad, že Republikánská strana vyhraje drtivé vítězství a získá kontrolu nad oběma komorami Kongresu.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 3. 11. 2022
03.11.2022 Formálně se výsledky zasedání Federálního výboru pro volný trh plně shodovaly s očekáváním a Federální rezervní systém zvýšil refinanční sazbu o 75 bazických bodů. V téže tiskové zprávě se objevily náznaky poklesu tempa růstu úrokových sazeb, protože inflace již třetí měsíc v řadě zpomaluje. A na tomto pozadí dolar jasně ztrácel svou pozici.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 28. 10. 2022
28.10.2022 Evropská centrální banka tedy zvýšila refinanční sazbu o dalších 75 bazických bodů a potvrdila svůj záměr ji dále zvyšovat. Navzdory tomu však jednotná měna klesla pod paritu. A věc se má tak, že ECB neposkytla žádné záruky, že bude i nadále zvyšovat sazby stejným tempem. Podle prezidentky ECB Christine Lagardeové se centrální banka rozhodne o zvýšení úrokových sazeb na základě dynamiky inflace. To znamená, že pokud se inflace začne zpomalovat, pak se tempo růstu úrokových sazeb sníží. Ve skutečnosti přesně to samé nedávno oznámil Federální rezervní systém, což vedlo k názoru, že příští rok může být úroveň úrokových sazeb v Evropě vyšší než ve Spojených státech. Nyní je tento předpoklad zpochybněn. Hodně bude záležet na předběžných datech o inflaci v eurozóně, která budou zveřejněna příští pondělí. Do té doby se bude trh konsolidovat v oblasti parity a zůstane mírně pod touto úrovní.
Aktuální předpověď pro GBP/USD na 21. října 2022
21.10.2022 Liz Trussová se zapíše do historie jako nejkratší úřadující premiérka Spojeného království. Po 44 dnech ve funkci musela skončit. Libra na zprávu o její rezignaci reagovala růstem. Nadšení však rychle vystřídalo opatrnost a britská měna se stáhla zpět na otevřenou úroveň dne. Zajímavé je, že Boris Johnson je mezi poslanci, o kterých se říká, že zvažují nabídky. Pro připomenutí, bývalý premiér musel skončit po politickém skandálu. Proto může rezignace Liz Trussové prohloubit politickou krizi ve Spojeném království. Přesto je tu jiskřička naděje, že se věci změní k lepšímu. V tomto světle bude trh pravděpodobně stagnovat, dokud nebude zvolen nástupce a lídr Konzervativní strany. Zpomalení propadu maloobchodních tržeb Spojeného království na -4,3 % z -5,4 % proto nebude pro trh ve skutečnosti důležité.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 20. 10. 2022
20.10.2022 Přestože byly včera zveřejněny údaje o inflaci, jak ve Spojeném království, tak v eurozóně, na ničem z toho nezáleželo. Z velké části kvůli tomu, že inflace ve Spojeném království, která stoupla z 9,9 % na 10,1 %, již nic neovlivňuje. Bank of England na začátku týdne otevřeně oznámila, že bude pokračovat ve zpřísňování měnové politiky. A v eurozóně byly zveřejněny pouze finální údaje o inflaci, které se příliš nelišily od předběžného odhadu, který trh už dávno zohlednil. Takže zrychlení inflace v eurozóně z 9,1 % na 9,9 % se nijak neliší od předběžného odhadu 10,0 %. Jinými slovy, data nemohla nijak ovlivnit náladu účastníků trhu.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 19. 10. 2022
19.10.2022 Údaje o průmyslové výrobě ve Spojených státech byly diametrálně odlišné od prognóz, které předpovídaly zpomalení růstu z 3,7 % na 3,4 %. Místo toho zrychlily na 5,3 %. Předchozí údaje byly zároveň revidovány až na 3,9 %. Není tedy nic překvapivého na tom, že libra klesla. Překvapivý je rozsah samotného poklesu, který se ukázal jako extrémně skromný.
AKTUÁLNÍ předpověď pro EUR/USD na 14.10.2022
14.10.2022 Extrémně pomalý pokles tempa růstu cen výrobců ve Spojených státech téměř přesvědčil investory, že inflace ve Spojených státech může zůstat beze změny. A to znamená, že Federální rezervní systém má důvod pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb stejným tempem, tj. 75 bazických bodů během každého následujícího zasedání, a to minimálně do konce letošního roku. K úlevě všech ale inflace zpomalila z 8,3 % na 8,2 %. Samozřejmě je to pomalejší, než plánovala americká centrální banka, ale alespoň jde pohyb správným směrem. A nyní existuje naděje, že během prosincového zasedání Federálního výboru pro volný trh dojde ke zvýšení refinanční sazby pouze o 50 bazických bodů. To byl důvod oslabení dolaru.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 11. 10. 2022
11.10.2022 Obchodní týden začal skutečnou stagnací, která je z velké části způsobena naprostou absencí jakýchkoli makroekonomických dat. Zdá se však, že dnes existuje naděje jak z toho ven v podobě dat o trhu práce ve Spojeném království. Přesto ihned po zveřejnění zprávy, i přes pokles míry nezaměstnanosti z 3,6 % na 3,5 %, začala libra jasně vykazovat sestupný trend. Vše je o zaměstnanosti, která se snížila o 109 tisíc, i když se zdá, že měla vzrůst o 12 tisíc. Nejpřekvapivější však je, že byly zveřejněny údaje o zaměstnanosti za červenec a údaje o nezaměstnanosti za srpen. To je důvod, proč jsou údaje o nezaměstnanosti naprostý zmatek. Jak se mohla zaměstnanost snížit, když se podstatně snížila o měsíc dříve? Neexistuje pro to logické vysvětlení, což vyvolává nedůvěru k údajům o nezaměstnanosti. Je vysoká pravděpodobnost, že již za měsíc budou údaje o nezaměstnanosti revidovány k horšímu, a to výrazně. To vytváří tlak na libru a přispívá k jejímu postupnému oslabování.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 21. 9. 2022
21.09.2022 Trhy byly opět vydány na milost a nemilost politickým faktorům. Včera vyšlo najevo, že v září se ve čtyřech ukrajinských regionech ovládaných ruskými jednotkami budou konat referenda o připojení k Ruské federaci. Vladimir Putin navíc právě vyhlásil částečnou mobilizaci. To vše ukazuje na jasné zvýšení napětí v Evropě, které může přerůst v totální válku. Obecně se bavíme o prudkém nárůstu rizik, která leží výhradně ve vojensko-politické rovině. Tedy nekontrolovatelné a nepředvídatelné. Jediné, co mohou investoři v takové situaci udělat, je co nejdříve stáhnout svá aktiva z rizikové zóny. A tou je nyní celá Evropa. A zdá se, že napětí bude v následujících dnech jen narůstat, proto všechny evropské měny včetně libry zůstanou pod tlakem. A nezáleží na tom, že dnes se sejde Federální výbor pro volný trh, během kterého může být refinanční sazba zvýšena o 75 bazických bodů. Včera ráno byla tato událost považována pro trhy za tu nejdůležitější. Vše se ale dramaticky změnilo. Není pochyb o tom, že dolar bude nadále posilovat svou pozici, protože Spojené státy jsou hlavním cílem úniku kapitálu z Evropy.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 19. 9. 2022
19.09.2022 Přestože se trh soustředí na zasedání FOMC, stále nemůže ignorovat makrodata. Spojené království zaznamenalo v srpnu pokles maloobchodních tržeb o 5,4 %, což je horší než očekávání trhu, což byl pokles o 4,2 %. Země se rychle propadá do recese. Libra prodlužuje medvědí pohyb.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 14. 9. 2022
14.09.2022 Inflace ve Spojených státech samozřejmě zpomalila, ale ne na 8,1 %, ale na 8,3 %. V meziměsíčním vyjádření se přitom zvýšila o 0,1 %, přičemž se očekával pokles o 0,2 %. Kromě toho jádrová inflace namísto nezměněné míry zrychlila z 5,9 % na 6,3 %. Měsíční údaje o jádrové inflaci ukázaly nárůst o 0,6 %, zatímco prognóza byla 0,4 %. Poté se okamžitě začalo mluvit o tom, že za pouhý týden Federální rezervní systém zvýší refinanční sazbu o 100 bazických bodů. A jednotná měna doslova mrknutím oka klesla pod paritu.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 9. 9. 2022
09.09.2022 Je zřejmé, že trh se soustředil pouze na výsledky zasedání bankovní rady Evropské centrální banky a následné tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové. Libra se tedy chovala přesně jako jednotná měna. Na tom není nic překvapivého.
AKTUÁLNÍ předpověď pro EUR/USD na 6. 9. 2022
06.09.2022 Přestože bylo včera zveřejněno mnoho makroekonomických dat, neměly vliv na průběh obchodování. Hlavní zprávou bylo rozhodnutí Gazpromu přerušit dodávky plynu do Evropy. Jak vyplývá z oficiálního vyjádření, příčinou je porucha, přičemž není upřesněno, jak dlouho bude trvat její oprava. Evropě proto hrozí odstávky podniků a masivní výpadky elektřiny. Není tedy divu, že jednotná měna se okamžitě propadla o více než sto bodů.
AKTUÁLNÍ předpověď pro EUR/USD na 25. 8. 2022
25.08.2022 Trh se před zítřejším projevem předsedy Fedu Jerome Powella pohybuje v bočním trendu. Investoři očekávají od Powella určité objasnění ohledně tempa dalšího zvyšování sazeb. Zveřejnění údajů o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA nemělo na trh žádný vliv. Údaje zůstaly nezměněny, což je výrazně pod očekáváním trhu, nárůstu o 0,8 %. Údaje za předchozí měsíc byly revidovány směrem nahoru z 1,9 % na 2,2 %.
AKTUÁLNÍ prognóza pro EUR/USD na 19. 8. 2022
19.08.2022 Politika, respektive eskalace konfliktu na Ukrajině, opět zasáhla do života finančních trhů a vyvolala další paniku. Zprávy navíc šly jedna za druhou a nejděsivější zpráva je o jaderné elektrárně Záporoží, poblíž které bylo zaznamenáno několik výbuchů. Samotná myšlenka na opakování černobylské tragédie je tak děsivá, že může jistě vést k úniku kapitálu z eurozóny, čehož jsme právě svědky. Obavy posiluje řada dalších výroků. Zejména Finsko uvedlo, že do jeho vzdušného prostoru pronikly ruské letouny. Samotná Ruská federace oznámila zamezení pokusu o útok na Krymský most. To vše přirozeně nepřidává na důvěře v bezpečnost evropského kontinentu a nutí investory urychleně přesouvat svůj kapitál do bezpečnějších regionů. Především do Spojených států. Takže v zásadě to vše vedlo ke globálnímu nárůstu dolaru. Ostatně prudký pokles jednotné měny, vzhledem k jejímu rozsahu, stáhl s sebou i další měny. Na tomto pozadí nezáleží na jakýchkoli makroekonomických statistikách. Takže v tuto chvíli bude trh záviset pouze na zprávách z Ukrajiny. Dolar začne zlevňovat až poté, co tok zpráv trochu opadne.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 17. 08. 2022
17.08.2022 Očekávalo se, že tempo růstu průmyslové výroby ve Spojených státech se zpomalí ze 4,2 % na 4,0 %, což mělo být důvodem mírného oživení. V zásadě se vše odehrálo rychle a libra trochu posílila své pozice. Teprve nyní se údaje ukázaly o něco horší než prognózy. Předchozí výsledky byly revidovány směrem dolů na 4,0 % a samotná tempa růstu zpomalila na 3,9 %.
AKTUÁLNÍ předpověď pro EUR/USD na 20. 7. 2022
20.07.2022 Jednotná evropská měna celkem snadno překročila 1,0200, takže lokální korekci lze považovat za dokončenou. Trh přitom v podstatě ignoroval údaje o inflaci v eurozóně, přestože tempo růstu spotřebitelských cen zrychlilo z 8,1 % na 8,6 %. Faktem ale je, že včera byla zveřejněna finální data, která jen potvrdila předběžné hodnocení. Tato data tedy neobsahují nic nového.
AKTUÁLNÍ předpověď pro EUR/USD na 19. 7. 2022
19.07.2022 Dlouho očekávaná korekce konečně nastala. Nemluvíme sice o plnohodnotné korekci, ale pouze o lokální. Ale i to je docela dost na to, aby trh korigoval výslednou nerovnováhu. Trh se tak připravil na nadcházející zasedání rady Evropské centrální banky.
Aktuální předpověď pro GBP/USD na 13.7.2022
13.07.2022 To, co se děje s librou, je nyní třeba posuzovat výhradně prostřednictvím jednotné evropské měny, jejíž chování určuje vývoj dění na devizovém trhu. A obecně se vše stalo přesně tak, jak bylo předpovězeno, jakmile euro dosáhlo parity, okamžitě začal odraz, zmatený pouze rozsahem odrazu, tj. méně než 100 bodů. A to i přesto, že dolar je prostě nepředstavitelně překoupený. Je tedy dost možné, že dnes proběhne druhý pokus. Jednotná měna navíc opět směřuje k paritě.
Aktuální předpověď pro GBP/USD na 3. 6. 2022
03.06.2022 Dolar zcela ztratil všechny zisky z předchozího dne. A jestliže během evropské obchodní seance bylo oslabení americké měny způsobeno technickým odrazem, tak po zahájení americké seance přišla na řadu makroekonomická statistika. Zaměstnanost měla vzrůst o 205 000. To je docela dost pro udržení stability trhu práce. Ukázalo se však, že vzrostla jen o 128 tisíc, a to už hrozí zvýšením nezaměstnanosti. Pro Spojené státy s jejich populací a mírou růstu je to příliš malý růst zaměstnanosti. Zveřejnění takových dat v očekávání zprávy ministerstva práce Spojených států amerických mělo samozřejmě negativní dopad na pozice dolaru.
AKTUÁLNÍ předpověď pro GBP/USD na 31. 5. 2022
31.05.2022 Téměř měsíc se Evropská unie snaží přijmout šestý balíček sankcí proti Rusku. Hlavním kamenem úrazu byla otázka embarga na ruské energetické dodávky. A tak včera skoro až v noci, až když byly zavřeny všechny hlavní burzy, Evropská komise konečně oznámila své rozhodnutí o sankcích. Brusel uvalil částečné embargo na dodávky ruské ropy. Částečná je pouze proto, že dodávky potrubím byly ze zákazu vyňaty. Podle předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové byly zakázány téměř dvě třetiny vývozu ruské ropy do Evropy. Německo a Polsko zároveň oznámily úplné odmítnutí ruské ropy do konce letošního roku, takže export ropy z Ruska do Evropy by se měl snížit o 90 %.
EUR/USD: aktuální prognóza na 26. 5. 2022
26.05.2022 Aktivita na trhu včera vzrostla i přes absenci jakýchkoliv fundamentálních dat. Euro bylo medvědí během evropské seance uprostřed všeobecného posilování dolaru. Po zahájení severoamerické seance však okamžitě stouplo. Ve skutečnosti ale vzestup přišel bez důvodu. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v souladu s prognózou trhu zvýšily o 0,4 %. Dalo by se to interpretovat jako pozitivní znamení pro dolar, protože naznačuje pokračující růst spotřebitelských výdajů, hlavní hnací sílu jakékoli ekonomiky. Jinými slovy, tato data měla posílit dolar, nikoli euro. Včera zveřejněné zápisy FOMC potvrdily plán Fedu zvýšit úrokovou sazbu o 50 bazických bodů na příštích dvou zasedáních. Euro tak z fundamentálního hlediska nečekaně posílilo. Uprostřed chybějících fundamentálních dat je důležitá technická situace. Může poskytnout rozumné vysvětlení podivného chování eura.
Aktuální předpověď pro GBP/USD na 16. 5. 2022
16.05.2022 Libra je tak překoupená, že je čas mluvit o nutnosti nejen odrazu, ale plnohodnotné korekce. Místo toho však britská měna v podstatě stojí na místě. Během evropské obchodní seance přitom dokonce klesala. I když rozsah poklesu byl mnohem mírnější než den předtím. Po zahájení americké seance bylo alespoň nějaké zdání oživení. Díky tomu se libra vrátila na hodnoty, na kterých byla na začátku obchodování. A to vše se stalo na pozadí zcela prázdného makroekonomického kalendáře.
AKTUÁLNÍ prognóza pro GBP/USD na 19. 4. 2022
19.04.2022 Libra včera vykázala poměrně znatelný pokles, přestože byl ve Spojeném království svátek. Navíc pokles začal ještě před zahájením americké obchodní seance. A to je na první pohled celkem zvláštní, protože jednotná evropská měna zůstávala na místě. O Velké Británii přitom nebyly žádné zprávy. Alespoň ty, které by mohly nějak ovlivnit náladu účastníků trhu. Za pozornost však stojí skutečnost, že ve čtvrtek, kdy po jednání rady Evropské centrální banky euro aktivně klesalo, si libra udržela relativní stabilitu. Ve skutečnosti mluvíme o opožděné reakci britské měny. Euro totiž, vzhledem ke svému rozsahu, s sebou táhne i další měny.
Náhled na trhy optikou Billa Williamse
21.06.2021 Teorie obchodování vyvinuté Billem Williamsem kombinují různé aspekty teorie chaosu s obecnými tendencemi v psychologii obchodování, aby určily, jak tyto faktory ovlivňují obchodovatelné trhy. Obecně lze říci, že Williamsovo hlavní ponaučení je, že schopnost přesně předpovídat obchodovatelné trhy přichází v důsledku chování, které je obvykle vyjádřeno lidskou psychologií, a že je možné, aby každý obchodník dosahoval trvale úspěšné výsledky, pokud odkryje skrytý determinismus tržních událostí (které se na první pohled mohou jevit jako náhodné).
Související klíčová slova:
Technická analýza | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Čína | Peníze | Pullback | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Evropská unie | HDP | Měnová politika | Forexový trh | Německo | Polsko | Ceny ropy | Spekulace | Investiční fondy | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Bank of England | Bias | Breakout | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Downtrend | ECB | Ekonomika | Elliott Wave | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Falešné proražení | Fed | Finanční trhy | Flat | G7 | High | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Klouzavý průměr | Korekce | Kotace | Kurz | Long | Long pozice | Low | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nástroj | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Oscilátor | Pozice | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | Sentiment | Short | Směnný kurz | Support | Swing | Trend | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Výkonnost | Časový rámec | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Banky | Doporučení | EUR | USD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Regulátor | Evropa | Evropská ekonomika | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Fond | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Britská měna | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Výsledky | Emoce | Index nákupních manažerů | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Obchodovat | Financování | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Obchodníci | EURUSD | GBPUSD | Index | Podpora | Uzavření pozice | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Britské libry | Cena | Dolar | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Eura | Evropská měna | Evropské měny | Fondy | Frank | Graf | Graf eura | Index PMI | Instrument | Investiční | Jádrová inflace | Kurz měny | Libra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Míra inflace | Nemovitosti | Pivot | Prognóza | Ropy | Signály | Směnný kurz eura | Švýcarská banka | Trh | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Christine Lagarde | Index relativní síly | Obchodní den | Přeprodání | Range | ROCE | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Tržní sentiment | Komise | Federální rezervní systém | Překoupeno | Rozhovor | Jackson Hole | Bankovní sektor | Technické indikátory | Oslabení eura | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Průmyslová produkce | Podnikání | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Sentiment trhu | Zdravý rozum | Christine Lagardeová | Obchodní signály | Americké trhy | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Pokles libry | Pád libry | Dnešní ekonomický kalendář | Uvolňování měnové politiky | Propad | S&P | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Dnešní údaje | Ekonomická data | Nejistota | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Nákupní signál | Prodejní signál | Představitelé Fedu | Výhled | Mzdy | Dobré výsledky | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Krize | Snížení úrokových sazeb | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Údaje o inflaci | Obchodní pozice | Očekávání | Jerome Powell | RoboMarkets | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Výsledky obchodování | Podniky | Inflace v eurozóně | Šéf Fedu | Kompozitní index | Reakce trhu | Slabost dolaru | Dodávky ropy | Zvýšení mezd | Aktivita na trhu | Zvýšení úrokové sazby | Evropská komise | Úroková sazba v USA | Jednotná měna | Zpomalení ekonomického růstu | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst dolaru | Makroekonomické statistiky | RSI indikátor | Silný trh | Zvýšení sazeb | Technická situace | Obchodní aktivity | Boris Johnson | Snížení sazeb | Prezidentka ECB | Pokles cen | Situace na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Očekávání trhu | Snížení daní | Ziskové výsledky | Stav ekonomiky | Hospodářské krize | Snížení úrokové sazby | Medvědí signál | Objem | Trh práce | Myšlenka | Histogram | Včerejší obchodování | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Růst cen | Dnešní růst | Lagardeová | Souhrnný index | Den díkůvzdání | Vyhlídky | Americká data | Oblast rezistence | Inflační cíle | Zveřejněná data | Globální trh | Statistika | Předpovědi | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Dnešní data | Impuls | Výrazný pokles | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Prohlášení | Zahájení obchodování | Míra | Konec roku | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Předseda | Americké centrální banky | Regulátoři | Tým RoboMarkets | Bydlení | Demokratické strany | Zvýšení inflace | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Pracovní trh | Eskalace konfliktu | Prodej v USA | Dobrá data | Zemědělství | Poradenství | Ministerstvo práce | Zpřísnění měnové politiky | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Růst cen výrobců | Americké ministerstvo | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Údaje o HDP | Prezident | Britský pracovní trh | Průměrná úroková sazba | Trhy | Náhled na trhy | Změny cen | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zdražovat | Růst inflace | IHNED | Vysoká inflace | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Pesimismus | Sazby beze změny | Údaje o průmyslové výrobě | Rozhodování | Americké ekonomiky | Falešný signál | Medvědi | Prodávající | Americká inflace | Indikátor RSI | Technický indikátor | Britské měny | Posílení libry | Ekonomické aktivity | Směřování trhů | Americký PMI | Index aktivity | Stabilita | Sestupný trend | Vývoj | Pokles prodeje | Výkyvy | Překoupenost | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Medvědí trend | Další vývoj | Brusel | Členové bankovní rady | Zrychlení inflace | Odhad inflace | Historie | Žádosti o podporu | Další pokles | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Páka | Posílení amerického dolaru | Index podnikatelské aktivity | Další růst | Růst | Poslanci | Signál | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Býčí potenciál | Potenciál | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Růst nezaměstnanosti | Práce | Údaje | Nárůst nezaměstnanosti | Výpadky | Maloobchodní tržby v USA | Statistiky | Debata | Posílení | Tempo růstu spotřebitelských cen | Zasedání Evropské centrální banky | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Maloobchodní tržby v eurozóně | Dlouhodobý trend | Velikost pozic | Bezpečnost | Zveřejněné údaje | Psychologické hladiny | ONE | Oblasti rezistence | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | PMI v eurozóně | JDE | Unie | Překoupené zóny | Výrobní PMI | Zvyšování mezd | Počet nových žádostí o podporu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Tempo poklesu | Zpomalení inflace | Rostoucí trend | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Šance | Ceny | Kolaps | Kolísání cen | Korekční fáze | Pár EUR/USD | Pozice dolaru | Komplexní analýzy | Důvěra | Tempo růstu průmyslové výroby | Růst zaměstnanosti | Smíšený signál | Zpomalování inflace | Zprávy z USA | Radikální změny | Upozornění na rizika | Očekávaná korekce | Odhady PMI | Růst eura | Potvrzovací signál | Technický signál | Politici | Bill Williams | Nákupní příležitosti | Biden | Ziskové cíle | Pozitivní výsledek | Tržby v eurozóně | Měnový fond | Americké měny | Embargo | Geopolitické faktory | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Proražení | Cenový skok | PMI ve výrobě | Počet pracovních míst | Evropské centrální banky | Situace na trhu | Aligator | Cenové výkyvy | Růstový trend | Manufacturing PMI | Výrazný růst | Přeprodané zóny | Zrychlení inflace v eurozóně | Pohyb ceny | Data o inflaci | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Nárůst objemů | Zpráva amerického ministerstva práce | Boční trend | Přeprodané oblasti | Oslabení | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Prodej | Jednotné měny | Teorie obchodování | Indikátor Alligator | Indikátory Gator | Indikátory Gator a Aligator | Určení směru trendu | Gator a Aligator | Williams Gator | Oscilátor Williams Gator | Zpomalení ceny | Prudké změny ceny | Změny ceny | Dolar dnes | Inflace v eurozóně v červnu | Odraz ceny | Americký trh | Načasování | Chování | Pocity | Psychologické úrovně | Pozitivní korelace | Inflace ve Velké Británii | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Dna | Rychlý růst | Výsledek zasedání Fedu | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Aktuální prognóza | Podmínky na trhu | Společnost | Inflace ve Spojených státech | TIM | Překoupenost dolaru | Zveřejnění zprávy | 3М | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Konvergence | Hry | Nový týden | Analýza indikátorů | Rollback | Technické nástroje | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Pokles inflace | Nečekaná zpráva | Cenové změny | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Vzestupný trend | Korektivní pohyb | Korekční pohyb | Embargo na ruskou ropu | Boj s inflací | Navyšování objemu | Mimořádné zasedání | Ruská federace | Silný cenový pohyb | Medvědí rally | Znehodnocení | Úroveň parity | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Zpráva o inflaci | Thomas Barkin | Powell dnes | Krátkodobý odraz ceny | Odrazy | Rezignace | Konzervativní strany | Zmírnění inflace | Index cen výrobců | Spekulativní útok | FED sazby | Růstový potenciál | Inflace v Evropě | Další posilování | Výprodeje | Býčí sentiment | Média | Vklady | First Republic | Americký regulátor | First Republic Bank | Počet obyvatel | JOLTS | Inflace ve Spojeném království | Patová situace | Přesun výroby | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Státní svátek | Americká obchodní seance | Obchodní dny | Kupující | Nadšení | Rychlé uvolnění měnové politiky | Výsledek zasedání | Ceny bydlení | Spojené státy americké | Střednědobý výhled | Aktuální předpověď | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Hladina supportu | Prodeje | Zotavení | Manipulovat s trhem | Reakce trhů | Vítězství | Nerovnováhy | Významný dopad | Účastníci trhu | Asijské seance | Americký dolar včera | Dolar včera | Harris | Komplexní analýza
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Růst | Indikátor | Trading | Pokles | FOREX | Cena | Pivot