Sobota 01. června 2024 20:46
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader

Situace na trhu

img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 31. května pro začátečníky

31.05.2024 K otestování ceny 1,2723 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru GBP/USD k růstu – nebo alespoň mně to tak připadalo. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat. Krátce poté došlo k dalšímu otestování ceny 1,2723, zatímco se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což mi poskytlo příležitost realizovat druhý scénář pro prodej. Jak však vidíte, pár neklesl, což vedlo ke ztrátě.
C:\fakepath\Cina-prumysl.jpg

Aktivita čínských továren překvapivě klesla

31.05.2024 Aktivita zpracovatelského průmyslu v Číně v květnu překvapivě klesla. Vyplývá to z předběžných výsledků průzkumu mezi nákupními manažery, které dnes zveřejnil čínský statistický úřad. Údaje jsou podle analytiků další známkou přetrvávajících problémů druhé největší ekonomiky světa, která se potýká mimo jiné s krizí na realitním trhu.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 30. května (seance v USA)

31.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0806 došlo zároveň s výrazným pohybem ukazatele MACD nad nulu, což omezilo potenciál dalšího pohybu páru směrem vzhůru, zejména v rámci klesajícího trendu pozorovaného v předchozím dni. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Neobdržel jsem ani žádné jiné signály ke vstupu. Statistiky ze Španělska a eurozóny byly podle očekávání ignorovány, ale čeká nás mnoho nových a zajímavých informací z USA. Očekáváme údaje o změně HDP za čtvrtletí, jádrový index výdajů na osobní spotřebu, cenový index HDP, týdenní nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci se zbožím. Také se budeme muset seznámit s údaji o nevyřízených prodejích domů z USA. Slabé údaje budou pravděpodobně tlačit euro vzhůru, které tak aktualizuje své včerejší maximum. Silné údaje naopak vrátí tlak na tento pár. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 30. května

30.05.2024 The price test of 1.2732 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the GBP/USD pair's potential to fall. For this reason, I decided not to sell the pound. After a short period of time, there was another price test of 1.2732 at the moment when the MACD indicator was in the oversold area, which provided an opportunity to implement the second buy scenario. However, as you can see, the price did not rise further along the trend, which resulted in losses. Today, in the absence of UK data, there is a good chance of continuing the downward trend. Buyers, especially at the end of the month and at the current highs, have nothing to hold on to, which is bad for the pound and its prospects. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem označil, v první polovině dne nedošlo. Údaje z Japonska vyvíjely během asijského obchodování tlak na kurz jenu, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru v rámci vývoje trendu nedošlo. Co se týče americké seance, čekají nás údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění tzv. "Béžové knihy". Údaje pravděpodobně nebudou mít na volatilitu velký vliv, takže se nedivme, pokud odpoledne také proběhne v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K otestování ceny 1,0843 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což se v rámci korekce směrem dolů jevilo jako výborný vstupní bod pro prodej eura v rámci pokračování trendu. Bohužel, jak je vidět v grafu, k výraznějšímu poklesu páru nikdy nedošlo. Odpoledne očekáváme zveřejnění údajů o inflaci v Německu, ke kterým se přidají zprávy ze Spojených států. Očekává se zveřejnění údajů o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění ekonomického přehledu Fedu podle regionů, tedy tzv. "Béžová kniha". Tato statistika je druhořadá, takže očekávám, že k pohybu dojde ihned po zveřejnění německého indexu spotřebitelských cen, který určí směr páru na odpoledne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,0885 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce zvýšil nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dalšího růstu. Z toho důvodu jsem nenakupoval a ani jsem se nedočkal dalšího testu 1,0885 pro krátkou pozici. U hladiny 1,0867 však byla situace jiná: k prvnímu cenovému testu 1,0867 došlo, když byl ukazatel MACD výrazně dole, a druhý test, ke kterému došlo, když se ukazatel nacházel v přeprodané oblasti, poskytl příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 15 pipsů. Silné údaje z USA vyvíjely ve druhé polovině dne na euro tlak.
img

Ekonomický kalendář: Rychlý odhad CPI z Německa a Béžová kniha Fedu v centru pozornosti trhu

29.05.2024 Dnešní makrokalendář je stejně jako včerejší poměrně chudý. V 8:00 se dozvíme údaje o maloobchodních tržbách ze Španělska a v 9:00 bleskovou inflaci CPI z Polska za květen, kde se již očekává údaj o 0,4 procentního bodu vyšší než předchozí. Další čtení již budou mít větší váhu, řeč je o inflaci CPI/HICP z Německa, která bude známa ve 13:00, a zde se na trhu očekávají vyšší data.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)

29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-28052024-42-zm.jpeg

Spotřebitelská důvěra v USA se v květnu překvapivě vrátila k růstu

28.05.2024 Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech se v květnu překvapivě zvýšila po předchozích třech měsíčních poklesech za sebou. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnila organizace Conference Board. Spotřebitelé jsou podle průzkumu optimističtější ohledně situace na trhu práce, nadále však mají obavy z vysoké inflace a úrokových sazeb.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí

28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USA a Evropa: vývoj situace na trhu během svátků

28.05.2024 Na závěr pondělního obchodního dne vykázal americký akciový trh pozitivní dynamiku, kterou podpořil silný růst v technologickém sektoru, sektoru veřejných služeb a v segmentu komodit.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,0860 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména po zveřejnění smíšených statistik z Německa a indexů institutu IFO. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Druhý test úrovně 1,0860 s ukazatelem MACD v překoupené oblasti vedl k realizaci prodejního scénáře č. 2, který je v době psaní tohoto článku stále aktuální. Ve druhé polovině dne nebudou k dispozici žádné americké statistiky ani projevy členů Federálního rezervního systému. Očekávám proto, že se bude obchodovat v rámci kanálu s mírnou převahou kupujících. V případě intradenní strategie plánuji spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 1,0856 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vystoupal nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dále růst. Z toho důvodu jsem se na konci týdne rozhodl euro nenakupovat a udělal jsem dobře. Zprávy z Německa byly povzbudivé, ale Spojené státy zveřejnily údaje, které byly zklamáním, protože se ukázaly být horší, než předpovídali ekonomové. To nám připomnělo, jak negativně působí vysoké úrokové sazby v USA na ekonomiku a její vyhlídky, ačkoli Federální rezervní systém na tom nevidí nic špatného.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 1,0835 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se měnový pár EUR/USD propadl o více než 30 pipsů a dosáhl cílové úrovně 1,0806. Nakonec jsem však na konci dne po odrazu od této úrovně nenakupoval. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v USA vedly na konci týdne k výraznému výprodeji EUR/USD a zvýšily tlak na euro. Dnes může situace působit v neprospěch kupujících, zejména pokud se údaje o HDP Německa ukážou jako slabé. Zpomalení hospodářského růstu negativně ovlivní chuť obchodníků nakupovat euro i na současných minimech, takže s dlouhými pozicemi buďte velmi opatrní. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0822 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám umožnilo potvrdit správný vstupní bod pro prodej eura. K poklesu páru však nikdy nedošlo, což vedlo k opětovnému zaznamenání ztrát. K nákupům na ceně 1,0833 došlo na začátku pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly. V důsledku toho pár vzrostl o 15 bodů, a to bylo vše. Údaje o indexech PMI v eurozóně euru pomohly a nyní všichni kupující doufají v to samé. Již nyní jsou však k dispozici slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním indexu PMI USA. Kromě toho jsou k dispozici také údaje týkající se trhu práce. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k nárůstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Slabé údaje budou důvodem k nákupu eura, aby pokračoval vývoj býčího trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci prodejního scénáře č. 2 je ještě třeba si počkat. Odpoledne se očekává zveřejnění údajů o prodejích existujících domů v USA, přičemž slabé údaje by mohly vést ke vstupům do prodejních pozic, pokud budou splněny všechny podmínky. Důležitější bude reakce obchodníků na zápis z květnového zasedání FOMC. Jestřábí postoj Fedu by mohl pár posunout výše, zatímco smíšené názory na budoucí kroky by mohly pozici dolaru oslabit. V rámci intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0855 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 30 bodů. Nedostatek statistických údajů v první polovině dne a úterní vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, která zdaleka nebyla holubičí, pravděpodobně způsobily, že se ráno vrátil tlak na riziková aktiva. Odpoledne by se pozornost měla soustředit na údaje o prodejích existujících domů v USA a na zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému. Statistiky z trhu s bydlením nejsou tak důležité jako sentiment představitelů Federálního rezervního systému, který bude patrný po prostudování zápisu. Pokud většina z nich zaujme jestřábí postoj, nebuďte překvapeni, pokud se zvýší tlak na euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

Zápis z FOMC - „Různí“ bankéři FEDu jsou ochotni v případě potřeby více zpřísnit podmínky

22.05.2024 Právě byl zveřejněn přepis posledního zasedání FOMC. Bankéři Fedu sdělili potřebu udržet sazby na vyšší úrovni po delší dobu. Někteří bankéři si navíc nejsou jisti, zda je současná úroveň zpřísňování dostatečná k tomu, aby se inflace vrátila k cíli. V prvních minutách po zveřejnění vidíme pokles na indexu US100 a růst dolaru.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí

22.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 156,34 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Po krátké době došlo k druhému testu této úrovně, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což následně umožnilo realizovat scénář č. 2 pro prodej a způsobilo pokles páru o více než 40 bodů. Dnes už byly zveřejněny dobré údaje o změně objemu objednávek strojů a zařízení v Japonsku a bilance zahraničního obchodu. Ani to však nezastavilo vývoj vzestupného trendu dolaru, který je v páru s jenem nadále velmi žádaný. Je nepravděpodobné, že bychom v současné situaci mohli očekávat intervenci japonské centrální banky, takže je lepší obchodovat podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí

22.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0859 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Včerejší projev prezidentky ECB Christine Lagarde poskytl rizikovým aktivům jen nepatrnou podporu. Zároveň si obchodníci vyložili komentáře představitelů Federálního rezervního systému jako důvod k nákupu amerického dolaru, i když byl jejich vliv spíše průměrný. Dnes se kromě měsíční zprávy Bundesbanky v první polovině dne nic významného neodehraje, takže pár by mohl pokračovat v obchodování v rámci bočního kanálu a udržet si dobré vyhlídky na další růst v souladu s růstovým trendem. Proto dnes budou nejvýhodnější možností nákupy při poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 20. května (seance v USA)

21.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně propadl pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a místo toho jsem vyčkal na realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k dalšímu otestování úrovně 1,2692, když se ukazatel MACD již nacházel v přeprodané oblasti, čímž mi umožnil vstoupit do nákupů libry. Poté se pár zotavil o téměř 20 bodů. Absence britských statistik libře opět nepřála, i když se kupujícím podařilo udržet denní minima. Kromě projevů představitelů Federálního rezervního systému neočekáváme, že by se během americké seance odehrálo něco zajímavého, a tak je nejlepší vsadit na další pokles GBP/USD. Jakékoli komentáře Fedu k inflaci budou interpretovány ve prospěch nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 1,0849 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho si měnový pár EUR/USD polepšil o více než 25 pipsů. Euro bylo ráno pod tlakem poté, co se ukázalo, že index spotřebitelských cen v eurozóně v dubnu klesl. Na trh se však vrátili kupující, kteří svou přítomnost potvrdili na konci týdne. Dnes pravděpodobně nedojde k žádnému významnému fundamentálnímu vývoji, protože ekonomický kalendář eurozóny je prázdný. Proto se zaměřím na nejbližší úrovně v očekávání dalšího vývoje růstového trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)

17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.
img

Státní Gas Storage CZ loni ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun

16.05.2024 Provozovatel zásobníků zemního plynu Gas Storage CZ loni meziročně víc než ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun. Tržby stouply téměř o polovinu na 2,473 miliardy Kč. Proti předloňsku se zvýšil také čistý zisk na 2,6 miliardy korun, což pozitivně ovlivnila jednorázová změna účetní hodnoty dlouhodobých aktiv. Společnost, kterou loni na podzim převzal stát, to dnes oznámila ČTK. Podle analytiků k zisku přispěla zejména napjatá situace na trhu s plynem.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

DE40: DAX pod tlakem kvůli firemním zprávám💡

14.05.2024 Obecná situace na trhu Úterní evropská obchodní seance přináší smíšené nálady investorů. Německý DAX na intradenní bázi mírně ztrácí (-0,2 %), zatímco francouzský CAC40 je o 0,1 % nižší. Benchmark Euro Stoxx 50 ztrácí 0,18 %. Na korporátní straně se toho dnes děje hodně, takže tento příspěvek se také zaměří na nejdůležitější zprávy z akciového trhu přicházející z německého obchodního parketu.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 K prvnímu otestování ceny na úrovni 1,0785 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Opětovné otestování této úrovně poskytlo příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro prodej, jelikož se ukazatel MACD nacházel v překoupené zóně a postupně od ní klesal. Jak je však vidět v grafu, vzhledem k absenci důležitých statistik z eurozóny se výrazný pohyb směrem dolů neuskutečnil. Volatilita trhu je i nadále velmi slabá a s největší pravděpodobností se situace bude opakovat také během americké seance. Ve Spojených státech nebudou zveřejněny žádné důležité údaje, takže nejlepší bude zaměřit se na projevy představitelů Federálního rezervního systému, jako například na projev Loretty Mester, kteří mohou oznámit další opatření v boji proti inflaci, což teoreticky povede k posílení amerického dolaru vůči euru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

Průzkum NY FEDu ukazuje na vyšší inflaci ve střednědobém horizontu

13.05.2024 Datové centrum Federální rezervní banky v New Yorku dnes zveřejnilo průzkum spotřebitelských očekávání za duben 2024. Podle něj se očekávání růstu cen zboží a služeb v ekonomice v krátkodobém i střednědobém horizontu zvýšila. Navíc očekávání ohledně cen bydlení dosáhla nejvyšších hodnot od července 2022. Spolu s růstem cen respondenti odhadují i zvýšení svých výdajů.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Firmy se zbavují počítačových expertů. Vlna propouštění je teprve na začátku

09.05.2024 Český pracovní trh v informačních technologiích by podle odhadů mohl pojmout kolem tří set tisíc lidí. Poptávka po počítačových odbornících stále převyšuje nabídku, přesto některé firmy „ajťáky“ propouštějí. Proč a kdo by se měl o svou práci nejvíce obávat?
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Kashkari z Fedu: Úrokové sazby by se měly držet delší dobu

07.05.2024 Neel Kashkari z amerického Fedu právě komentoval nejnovější údaje o NFP z USA a naznačil možné další kroky Federálního rezervního systému v oblasti úrokových sazeb. Níže najdete nejdůležitější komentáře bankéře:
img

Rekordní růst ceny zlata může znamenat další vlnu inflace. Bude silnější než ta první?

07.05.2024 Cena zlata trhá jeden rekord za druhým. Dávno už se dostala přes psychologickou hranici dvou tisíc dolarů za trojskou unci a ekonomové predikují, že se pod ni hned tak nedostane. Pokud někdy vůbec. Co stojí za extrémním nárůstem ceny žlutého kovu? A proč jeho růst předpovídá další vlnu inflace?
img

Do jakých akcií se vyplatí investovat před příchodem léta? Tipy na investice běhěm léta

06.05.2024 S příchodem teplejšího počasí je ideální čas přidat do svého portfolia některé dobré letní akcie - akcie společností, kterým se v létě daří. Mezi takové akcie můžeme zařadit společnosti, které budou mít v létě očekávaný sezónní růst, jako například společnost Disney, která vlastní spoustu zábavních parků, které se v letním období stanou cílem pozornosti a tím pádem jejich prodeje mohou vzrůst. Ovšem Disney v posledních letech schytala kritiku a její akcie jsou dnes mnohem níže než bývaly.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2560 v první polovině dne došlo shodou okolností ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezuje další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých statistik z USA. Z tohoto důvodu jsem jej nenakoupil. Údaje o aktivitě PMI v britském sektoru služeb kupujícím libry sedly, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru nedošlo, takže vše zůstalo na americkou seanci. Ve druhé polovině dne se očekává zveřejnění údajů o míře nezaměstnanosti, změně počtu pracovních míst mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy pomohou dolaru, protože zachovají šanci na vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůře, než předpovídají ekonomové – prodám dolar a koupím libru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to i navzdory údajům indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 155,05 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu, abych dolar od této úrovně nakoupil. Před námi jsou americké statistiky, které mohou otřást trhem, jenž se po včerejší bláznivé volatilitě mírně zastavil. Údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci by mohly způsobit výrazný pokles páru, ale pouze v případě, že budou výrazným zklamáním. Dobré statistiky jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji jenu opět podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 29. dubna (seance v USA)

29.04.2024 K otestování ceny 1,2520 došlo v první polovině dne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry. V důsledku toho se pár propadl pouze o 15 bodů, a to bylo vše. Absence statistiky předvídatelně pomohla libře udržet si své pozice. Nečekají nás žádné údaje týkající se americké ekonomiky, takže se očekává, že volatilita bude na poměrně utlumené úrovni. To je na jednu stranu špatně, ale na druhou stranu to vše může pomoci kupujícím libry prorazit nad denní maximum a pokračovat v budování vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Český trh průmyslových nemovitostí může díky automotive opět růst

29.04.2024 Trh výrobních, skladových a průmyslových prostor v České republice čelil v nedávné době výzvám spojeným s post-covidovým ochlazením a vysokou inflací. Nyní však prodloužení doby platnosti normy Euro 6 a zmírnění nové regulace Euro 7 u spalovacích motorů přináší automobilovým výrobcům a dodavatelům nové období jistoty a na trhu jsou již patrné signály oživení poptávky v roce 2024, což dává nový impuls i českému trhu s komerčními nemovitostmi.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna

29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K otestování ceny 154,98 došlo na začátku americké seance v době, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Ačkoli býci s pohybem vzhůru bojovali, přesto se jim podařilo dosáhnout nových ročních maxim. V důsledku toho byli býci aktivní i v dnešní asijské seanci. Obchodníci možná sázejí na silnou americkou ekonomiku, protože později během dneška budou zveřejněny zprávy, a tito účastníci trhu jsou ochotni nakupovat i na těchto "drahých" maximech. Zpráva o HDP však může vše změnit, a proto doporučuji být při ranním nákupu amerického dolaru opatrný nebo se aktivity raději zdržet. Lepší je hledat obraty nebo nakupovat při korekcích, ke kterým určitě dojde, protože současný pohyb by se mohl snadno stát cílem pro Bank of Japan s jejími měnovými intervencemi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K odpolednímu otestování ceny 1,0704 došlo v době, kdy se ukazatel MACD vyšplhal výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména vzhledem k tomu, že k otestování došlo ke konci americké seance. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Absence amerických dat umožnila býkům na EUR/USD pokračovat v pohybu vzhůru po zveřejnění poměrně rozumných ukazatelů německého IFO a ekonomických očekávání, na které se zaměřila pozornost. Dnes může euro během evropské seance pokračovat v růstu, k tomu však bude zapotřebí silná zpráva o předstihovém indexu spotřebitelského klimatu v Německu a také dobrý ekonomický bulletin Evropské centrální banky. Odpoledne se však účastníci trhu zaměří na ekonomické údaje z USA, takže s nákupem eura na současných maximech nespěchejte. Zprávám se budeme věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V souladu s naším obvyklým obchodním přístupem nedošlo v první polovině dne v blízkosti ročního maxima k žádným testům mnou naznačených úrovní, což zabránilo vstupu do trhu. Obchodníci sázející na růst dolaru se stále častěji drží strategie nákupů při poklesu z dobrých a solidních úrovní, protože jen někteří věří v prolomení ročního maxima a následný výrazný růst. Doporučuji vám, abyste postupovali stejně, zejména proto, že se nechystá žádné zveřejnění, které by mohlo vést k prolomení maxim. Takže obchodování v rámci kanálu a nákupy při poklesu budou nejvhodnější možností. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénář č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 24. dubna

24.04.2024 K otestování ceny 1,2386 došlo v odpoledních hodinách v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry v naději, že pár provede korekci směrem nahoru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 70 pipsů, ale já jsem se tohoto pohybu zúčastnil jen proto, že jsem tak silnou rally nečekal. K vybírání zisků došlo kolem cílové úrovně 1,2415. Díky přijatelným údajům o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách se libra mohla částečně zotavit z poklesu zaznamenaného na začátku týdne, zatímco slabé údaje z USA vedly odpoledne k větším nákupům. Dnes může růstový trend přetrvat, neboť zpráva o bilanci průmyslových zakázek od Konfederace britského průmyslu (CBI) pravděpodobně nezanechá na trhu výrazný dopad, i kdyby údaje zklamaly. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 23. dubna

23.04.2024 K odpolednímu otestování ceny 1,2309 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, čímž došlo k omezení potenciálu pohybu páru směrem dolů – zejména vzhledem k tomu, jak ztrátová byla libra již dopoledne. K druhému otestování úrovně 1,2309 došlo v době, kdy trh hledal minimum, což se zároveň shodovalo s okamžikem, kdy se ukazatel MACD začal zotavovat z přeprodané oblasti, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Slabé údaje o bilanci průmyslových objednávek vyvíjely na libru tlak, zatímco absence údajů z USA pomohla páru k oživení. Dnes se investoři zaměří na údaje o britském indexu PMI. Slabé hodnoty podpoří výprodej libry. Pokud se údaje budou shodovat s prognózami ekonomů nebo je překonají, pár může vyvinout korekci směrem vzhůru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 22. dubna

22.04.2024 Testy úrovní, které jsem označil v odpoledních hodinách, se neuskutečnily. Páru se podařilo své ztráty získat zpět a během americké seance se držel v blízkosti denního maxima. Je nepravděpodobné, že by při nedostatku důležitých amerických údajů kupující na současných úrovních nějak převzali iniciativu. Dnes se na trhu sotva stane něco významného, pokud nezasáhne Bank of Japan. Absence dat ochromila aktivitu na trhu, což udržuje pár v úzkém rozpětí s nízkým objemem obchodování a nízkou volatilitou. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 22. dubna

22.04.2024 K otestování ceny 1,0664 v odpoledních hodinách došlo v době, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o více než 25 pipsů a tím to skončilo. Trh totiž růst cen výrobců v Německu ignoroval a euro se nadále zotavovalo po velkém výprodeji během asijské seance. Při absenci amerických údajů byl pár do poloviny americké seance pod tlakem, ale k výrazným změnám nedošlo. Medvědi nedokázali převzít iniciativu, o kterou budou muset dnes bojovat. Kromě ukazatele spotřebitelské důvěry za země eurozóny dnes nebudou zveřejněny žádné další zprávy, takže zběsilých pohybů na trhu se pravděpodobně nedočkáme. Volatilita trhu pravděpodobně zůstane nízká, stejně jako objem obchodů, což by teoreticky mělo pomoci kupujícím rizikových aktiv včetně eura k tomu, aby udrželi situaci pod kontrolou. S nákupy při proražení nad horní hranici bočního kanálu však buďte opatrní. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Očima Wall Street: Scénáře pro izraelsko-íránský konflikt a jeho vliv na ropný trh

17.04.2024 Nedávný letecký útok Íránu proti Izraeli významně neovlivnil světový trh s ropou. Naopak, futures kontrakty se v pondělí obchodovaly na nižší úrovni a zaznamenaly pokles až o 1,5 %. To naznačuje, že trh již předtím zahrnul pravděpodobnost íránského útoku do svých očekávání. Maximilian Layton, vedoucí oddělení komoditní strategie ve společnosti Citi, navíc poznamenal, že Írán své agresivní záměry de facto naznačil již předem.
img

USD/JPY: Simple trading tips for novice traders on April 16th (US session)

16.04.2024 K otestování ceny na úrovni 154,59 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD již výrazně vystoupal nad nulu, což jasně omezilo potenciál páru směrem vzhůru. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. Vzhledem k tomu, jak pár poslední dobou reaguje na americké statistiky, pozornost se ve druhé polovině dne pravděpodobně zaměří právě na ně. Údaje o objemu vydaných stavebních povolení a o počtu nově založených základech budou pro určení směru páru ve druhé polovině dne rozhodující. Silné ukazatele i na pozadí rekordně vysokých úrokových sazeb opět připomenou všem účastníkům trhu sílu americké ekonomiky, což povede k dalšímu pokračování vzestupného trendu páru. Výrazně slabé údaje však mohou USD/JPY oslabit, a to zejména směrem od ročních maxim, na kterých se aktuálně obchoduje. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)

16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování úrovně 153,94, a to v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup amerického dolaru během probíhajícího býčího trhu. V důsledku toho USD/JPY vzrostl o více než 40 pipsů. Solidní údaje o maloobchodních tržbách v USA opět potvrdily obavy ekonomů, že americká inflace zase nabírá na síle. Je tedy nepravděpodobné, že bychom letos v létě mohli počítat se snížením sazeb. To vytváří ještě větší nerovnováhu na měnových párech s japonským jenem, který nemůže najít podporu ani u forexových intervencí centrální banky, ke kterým, mimochodem, už dlouho nedošlo. Pokud jde o dlouhé pozice v takovém býčím trhu, hodlám využít korekcí a pullbacků. Vstupovat do dlouhých pozic během breakoutu na současných maximech je poměrně nebezpečné, takže nezapomínejte na stop příkazy. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování ceny 1,0646 v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár dále propadl podél trendu o více než 20 bodů. Údaje o německém indexu velkoobchodních cen a změnách průmyslové výroby v eurozóně byly v první polovině dne ignorovány, což euru zabránilo se normálně zotavit. Během americké seance vedla silná zpráva o maloobchodních tržbách v USA k propadu rizikových aktiv a akciových trhů, což zvýšilo poptávku po dolaru.
img

Analýza a tipy na obchodování GBP/USD dne 15. dubna

15.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2477 došlo v době, kdy se linie MACD poměrně silně posunula od nuly směrem dolů. Nákupy při odrazu od hladiny 1,2434 naopak vedly ke zvýšení ceny o 20 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 12. dubna

12.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 152,86 došlo současně s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo ke zvýšení ceny o 40 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 12. dubna

12.04.2024 ECB ponechala úrokové sazby beze změny, ale naznačila, že od června může dojít ke snížení, pokud bude inflace nadále klesat a nebude vykazovat negativní změny z hlediska růstu. Ekonomice eurozóny to objektivně ve střednědobém horizontu prospěje, ale prozatím euro reagovalo poklesem. Před námi jsou údaje o CPI z Německa, Francie a Španělska, po nichž bude následovat projev člena Výkonné rady ECB Franka Eldersona. Slabé údaje a měkký postoj politiky budou dalším důvodem k prodeji eura.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 11. dubna (seance v USA)

12.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 153,23 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, během kterého se linie MACD dostala do překoupené oblasti, což vyvolalo signál k prodeji. To vedlo ke korekci o 17 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 11. dubna (seance v USA)

11.04.2024 Před námi jsou údaje o indexu cen výrobců v USA a žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Růst prvního z nich a pokles druhého pravděpodobně povede k novému výprodeji GBP/USD. Jestřábí prohlášení členů FOMC budou rovněž nakloněna dolaru. Prudký pokles eura po zasedání ECB by mohl stáhnout dolů i libru.
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY dne 11. dubna

11.04.2024 Poptávka po jenu se nezvýšila navzdory ekonomickým údajům z Japonska a prohlášením guvernéra Bank of Japan Kazua Uedy. Nicméně pouze intervence Bank of Japan ovlivní růstový potenciál USD/JPY, i když pokud dojde k poklesu páru, hráči na trhu pravděpodobně veškerý pohyb vykoupí, protože dolaroví býci trh v dohledné době neopustí.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
img

Ranní okénko - Dnes data o inflaci z ČR i USA, večer zápis ze zasedání Fedu

10.04.2024 Za pár minut Český statistický úřad zveřejní výsledek březnové inflace. Ta by podobně jako v únoru měla podle našeho i tržního odhadu zůstat na inflačním cíli ČNB (2 %). Inflaci táhly směrem dolů pravděpodobně opět ceny potravin. Nicméně jedná se o velmi volatilní složku spotřebitelského koše, tudíž pokud by došlo k přerušení meziročního poklesu cen potravin, který pozorujeme v posledních měsících, inflace by opět povyrostla, ač by se velmi pravděpodobně pohybovala v rámci horní části tolerančního pásma. Na druhé straně rostly ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích díky rostoucím cenám ropy na světových trzích a rovněž slabší koruně.
img

Míra nezaměstnanosti v Česku meziročně roste. Volných pracovních míst za poslední dva roky ubylo skoro 100 tisíc

09.04.2024 Míra nezaměstnanosti v Česku letos v březnu podle údajů úřadů práce činila 3,9 procenta, což je v souladu s očekáváním. Klesla tak z únorové úrovně rovných čtyř procent, což ale primárně souvisí se sezónním vlivem konce zimy, kdy se otevírají možnosti práce v exteriéru, například ve stavebnictví, lesnictví, zemědělství či povrchové těžbě. V porovnání s loňským březnem však byla i tak letošní míra nezaměstnanosti vyšší, neboť loni ve třetím měsíci roku činila 3,7 procenta.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 8. dubna

08.04.2024 K otestování úrovně 1,2613 došlo v době, kdy se linie MACD posunula od nuly směrem dolů. To spolu se silnými údaji z USA vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 5. dubna (seance v USA)

05.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0840 došlo během prudkého vzestupu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který vyvolal prodejní signál, protože linie MACD se dostala do překoupené oblasti. To mělo za následek pokles ceny o zhruba 10 pipsů.
img

EUR/USD a GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky na 5. dubna

05.04.2024 Ve čtvrtek byly zveřejněny údaje o indexu cen výrobců v EU. Meziroční míra poklesu tovární inflace v březnu eskalovala z -8,0 % na -8,3 %, ale stalo se tak pouze v důsledku revize předchozích údajů směrem nahoru z -8,6 %. Revize předchozích údajů zároveň naznačuje další stabilizaci inflačních procesů. To naznačuje, že ECB bude tou vůbec první bankou, která začne snižovat úrokové sazby. Hlavní pákou pro spekulativní aktivitu byly výroky několika představitelů Fedu, kteří shodně signalizovali, že trh by neměl očekávat brzké snížení úrokových sazeb. Toto informační pozadí vedlo k poklesu indexů na Wall Street a v důsledku toho k posílení amerického dolaru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 5. dubna

05.04.2024 Test úrovně 151,67, který se shodoval s poklesem linie MACD od nuly, vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o 15 pipsů. Krátce poté se poptávka po tomto páru vrátila.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 4. dubna (seance v USA)

04.04.2024 Údaje o aktivitě v britském sektoru služeb nesplnily očekávání, což omezilo růstový potenciál páru. Odpoledne budou zveřejněny zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA, přičemž silné údaje povedou k růstu dolaru a poklesu libry. V centru pozornosti hráčů na trhu budou také projevy členů FOMC, přičemž poptávka po páru se velmi rychle vrátí, pokud zmíní potřebu snížit úrokové sazby.
img

Akciové trhy: Pražská burza po čtyřech dnech oslabila

03.04.2024 Nejsledovanější byla dnešní data z amerického trhu práce. Tzv. ADP report, který sleduje počet nových pracovních míst v soukromém sektoru, v březnu překonal odhady. To znamená, že situace na trhu práce v USA je více než solidní, ale pro výhled na snižování sazeb a samotné akcie to už taková paráda není. Dnes se bude sledovat ještě vystoupení guvernéra amerického Fedu J. Powella, kde by měl shrnout ekonomický výhled.
img

Investoři se připravují na forexové intervence Bank of Japan. Přehled vývoje USD/JPY

03.04.2024 Bank of Japan 2. dubna zveřejnila kompletní soubor údajů o březnovém indexu Tankan, který je důležitý z hlediska hodnocení výhledu inflace. Jak vyplývá ze zveřejněných údajů, výrobní ceny produkce ve třech odvětvích nejvíce ovlivněných inflací rostly. To by bylo špatné znamení pro každou zemi, nikoli však pro Japonsko, které se obává návratu deflace.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna (seance v USA)

03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2564 došlo během prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o téměř 20 pipsů. Volatilitu trhu ovlivnil prázdný makroekonomický kalendář.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna

03.04.2024 Dobré výsledky indexu nákupních manažerů ve výrobním sektoru Spojeného království umožnily kupujícím navýšit své pozice, což vedlo k mírné korekci GBP/USD. Ta by mohla pokračovat i dnes za předpokladu, že býčí aktivita vzroste kolem denního maxima. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři by se však neúspěšný pokus o růst mohl změnit v masivní výprodej.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna

03.04.2024 Dobré výsledky indexu nákupních manažerů ve výrobním sektoru Spojeného království umožnily kupujícím navýšit své pozice, což vedlo k mírné korekci GBP/USD. Ta by mohla pokračovat i dnes za předpokladu, že býčí aktivita vzroste kolem denního maxima. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři by se však neúspěšný pokus o růst mohl změnit v masivní výprodej.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 2. dubna (seance v USA)

02.04.2024 Na tomto páru nedošlo k žádným cenovým testům. Dnes vystoupí členové FOMC a jejich postoj může dolaru pomoci a obnovit pohyb vzhůru, který se zastavil kolem ročního maxima. Údaje o výrobních zakázkách, volných pracovních místech a fluktuaci pracovních sil pravděpodobně nebudou mít na trh výrazný vliv.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 2. dubna (seance v USA)

02.04.2024 Na měnovém páru nedošlo k žádným cenovým testům z důvodu nízké volatility na trhu. Euro však po zveřejnění údajů o výrobní aktivitě zemí eurozóny vzrostlo, i když ukazatele nevykázaly nic pozitivního. Podle nich aktivita nadále klesá, jen pomalejším tempem. To bude mít negativní dopad na HDP.
img

HDP potvrdí pozitivní obrat v útratách domácností

28.03.2024 Dnešní zpřesněné odhady HDP z konce roku 2023 pravděpodobně potvrdí již známou věc - spotřeba českých domácností po dvou letech “temna” opět nabírá dech. A reálný růst výdajů, soudě podle silných lednových výsledků maloobchodu, pokračuje i letos. Navíc v březnu opět velmi prudce vzrostla spotřebitelská důvěra mezi českými domácnostmi a vyšplhala se na nejvyšší úrovně od podzimu 2021. Je to primárně díky výraznému poklesu inflace, který sice většina ekonomů v tomto roce očekávala, domácnosti jim ale dlouho nevěřily.
C:\fakepath\trader-27032024-47-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy po zprávě o růstu zásob v USA ztrácejí zhruba půl procenta

27.03.2024 Ceny ropy dnes po zprávě o růstu ropných zásob ve Spojených státech ztrácejí zhruba půl procenta. Výraznější impuls jim nedávají ani náznaky, že skupina producentů OPEC+ pravděpodobně na zasedání technického výboru příští týden nezmění svou produkční politiku.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2628 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy MACD výrazně vystoupal nad úroveň nuly, což omezilo další potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nenakupoval. O něco později došlo k dalšímu podobnému testu a MACD se začínal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což mi umožnilo do trhu vstoupit, ale k výraznému pohybu směrem nahoru nedošlo. Asi 10 bodů a poptávka po libře se snížila. Vzhledem k tomu, že na druhou polovinu dne není naplánováno zveřejnění žádných dat z USA, může růst libry pokračovat, ale s nákupy na denním maximu buďte opatrní. Absence aktivity kupujících může vést k obratu páru a rychlému poklesu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Úrovně retracementu | Popularita kryptoměn | Dlouhodobé investice | Bilanční suma | Největší energetické společnosti | Počet nakažených koronavirem | Objem transakcí | TopForex | Obchodní pásmo | GLOBALT Investments | Miroslav Frayer | Silvergate Capital | Odhad vývoje ekonomiky | Přizpůsobení Stop-Lossů | Aktualizovaný výhled | Guvernér polské centrální banky | Etheru | Vazil Hudák | Halliburton | Manažer Finmex Academy | Cenové alerty | Cenový kanál | Cinda Securities | Realitní trh | Marlin | Hlava a ramena | Výnosy dluhopisů | Obchodování do směru trendu | Lance Beggs | Uvolněné měnové politiky | ČSA | Neel Kashkari | Zásoby zemního plynu | Výplach | Tipy pro nováčky | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Možnosti filtrování | Míra nezaměstnanosti v EU | Směnný kurz | Subdodávky | Dlouhé pozice | Energetické technologie | Opětovný pokles | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Baiju Bhatt | Války | Rizikový faktor | Ekonomické uzavírky | Západní země | Sandbox | Vývoj | IGLN.UK | Teorie pravděpodobnosti | Sell in May and go away | Martin Pohl | Kupovat dluhopisy | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Češi | Seance v USA | Rychlé zisky | Konfederace britského průmyslu | Data z trhu práce | Průměrná míra nezaměstnanosti | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Zveřejněné údaje | Panevropský index | US2000 | Globální růst | Nominální mzdový růst | Ceny bytů | Radim Dohnal | Faurecia | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Hospodaření firmy | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | High Frequency Economics | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Medvědí Outside Bar | Analýza akcie | DPH | EUR | Independent Advisor Alliance | Americká obchodní bilance | Profesionální MT4 indikátor | GLE.FR | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Bundesbank | Experimentální lék | CrowdStrike Holdings | Pandemická opatření | Spotřební koš | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | NZD/JPY | Pokračování růstu | Další finanční krize | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | Burzy v Evropě | Přemýšlení | AIR.DE | Brokeři | Yandex | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Wal-Mart Stores | Automobilový sektor | Německé ceny výrobců | Dříví | Výhledy růstu | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Organizace Conference Board | Snížit úrokové sazby | Stoxx | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Rio Tinto (RIO.UK) | Stavební produkce | Take Profit | Česká vláda | Klíčový ukazatel | Cena emisních povolenek v EU | Vybrat zisk | Epidemická situace | PEPP | Vývoj ceny zlata | Americká obchodní seance | Varianta omikron | Texas | Akcie firmy | Daňové povinnosti | Pip | Očekávání | Volatilní | Index nálady investorů | Korelace | Posuvný Stop | Jüan | Saúdská ropná zařízení | Silvana Tenreyro | Otevřené pozice | Inflace v září | Svíčkový pattern | Evropské centrální banky | Mise MMF | Analýza | Nikl | CMC Markets | Akcie společnosti Pilulka | Frankfurt | Hodnota trhu s kryptoměnami | Cena severomořské ropy | DANSKE.DK | Swingy | Inflační riziko | Novo | Fibonacci úrovně | AUD/NZD | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Britský regulátor | Novartis | Míra nezaměstnanosti v ČR | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Trh práce | Devon Energy | Evropská komise | Generali Investments, Fond realit | Pro investory | Diverzifikace | Souhrnný indikátor | Kakao - Vývoj ceny | Alexandr Novak | Finanční holding | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | Short Interest | Philip Morris ČR | ZFP | iShares | Aramco | Crypto | Indicators | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Czech Credit Bureau | Britská centrální banka | DXY | Komfortní zóny | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Výkonný ředitel | Potenciál | MACD | Nálada v ČR | Krok za krokem | Support | Návrat inflace | XEL | Obchodování britské libry | Coca-Cola Company | Sev.en Energy | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | ServiceNow | Lednová inflace | Index aktivity | Přesnost | Delivery Hero | Pokles cen energií | Vliv úrokových sazeb na nezaměstnanost | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Tvorba pracovních míst v USA | Chování | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Prodat USD | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy pro začínající | Úrovně rezistencí | Jan Večerka | Investorská legenda | Miliony dolarů | Ifo | Biotechnology ETF | Webinář | Společnost Transněfť | První obchody | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Snížení poptávky | Ceny kakaa | Kurz ropy | CAD | E.ON | Růst akciových indexů | Jaroslav Tupý | Ministr financí | Vysoké úrokové sazby | Měnový pár GBP/USD | Deviation | Experti | Trendy na trhu | Produkce energie | DWS | LSEG | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Rekord | Bull run | Raiffeisenbank | Analýza volatility | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Bankovní skupina | Dynamický trh s kryptoměnami | Návrh zákona | Stop-Loss | Madrid | Evropský index | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Obchodování cenových pásem | Dění na trzích | Větší objemy | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Důvěra v ekonomiku | Objem ropy | Kurz EUR | Společnost Apple | Novorossijsk | Úrokové sazby v USA | IHS | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Index Nikkei | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | Dopad na finanční trh | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Zisky čínských průmyslových podniků | Administrativa prezidenta | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | General Motors (GM) | Napjatá situace na trhu | Recese v eurozóně | PKN Orlen | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Digitální aktiva | Hospodářský výsledek | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Strach | Český průmysl | PACCAR | Čistý příjem | PMI z Německa | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | Finanční páka | Smíšený signál | Skladování fyzických komodit | Americký akciový trh | Rezistence | Price Action | Marika Čupa | Akcie společnosti | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Stochastický oscilátor | Power Exchange Central Europe (PXE) | iShares Oil & Gas Exploration & Production | PayPal (PYPL.US) | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Olívia Lacenová | Cloudflare | Rekordní ceny | Rostoucí výnosy | Trendová struktura | Společnost E.ON | Russell 2000 | Opatrný optimismus | Axiory | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Pandemická krize | AEX | Průměrné mzdy | Čas obchodování | Force | Acacia Communications | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Hashrate | Nabídka a poptávka komodit | Výnos | DeFi | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | Klinické testy | Spinning Top | Emoční inteligence (EQ) | Návratnost investic | Sázka na pokles ceny | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | RBC Capital | Měnový pár USD/JPY | IHNED | Výraznější impuls | Delta | Schválení ETF | Dlužník | HOOD | TNOTE | Varianta koronaviru | Vývoj na trzích | Obchodní software | Vzdělávání | Snížení likvidity | Vývoj na dluhopisovém trhu | Oživení čínské ekonomiky | DHER.DE | Šéf Fedu | Medvědí potenciál | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Plyn v EU | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Cena emisních povolenek | Reddit | Šéfové | Zavedení daně z neočekávaných zisků | Jiné měny | Realia Fund | Intel Corporation | Akcie Erste | Index DOW | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Struktura ceny | Cíl Evropské centrální banky | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Forexový trh | Public Offering | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Vývoz ruské ropy | Hluboké recese | Commodities | Kryptoměna Bitcoin | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Akcie RWE | Posílení | Budoucí trendy | Způsob obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | AI | Aktivita investorů | ETFS Natural Gas | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Údaje o hrubém domácím produktu | Praxe | Akcie Apple (AAPL) | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Daimler | Makroekonomické statistiky | Praktický příklad | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | H&M | Dodávky ruského plynu | FTX | Potenciál trhu | Ekonomická důvěra v eurozóně | Výrobní sektor | Spotřebitelské inflace | Americká investiční banka | Polovodiče | Růst hrubého domácího produktu | Typ obchodu | Odhad HDP | Tulipánová horečka | SoftBank Group | Swedbank (SWEDA.SE) | PAYX | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Velký cenový pohyb | Uber Technologies | Ceny sóji | Changpeng Zhao | Dovednosti a vzdělání | Projekce | Znehodnocení | Růst měnového páru | Peníze | Nabídky akcií | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Produkce v průmyslu | Slippage | Ceny dřeva | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Index NASDAQ 100 | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | TeamViewer | Bankovní rady ČNB | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Francie | Průmyslové zakázky | Dosáhnout zisku | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Český trh práce | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Automobilka Volvo | Šéf ECB | Medvědí trh | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Služby | Formace obratové | Technologie blockchainu | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | ALUMINIUM | Nálada mezi německými spotřebiteli | Stop-Loss příkazy | FedWatch | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Tuzemská ekonomika | Investiční strategie | Odhady ekonomů | Strategie Trend Swing | Bernard Looney | Barel ropy | Amgen | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Prodeje aut | Ropa WTI | Protistrana | Micron | Bohumil Trampota | FinTech | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Potenciální ztráty | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Pavel Tomek | Měny v regionu | Rijád | Plynovod Jamal | Polské maloobchodní tržby | Walt Disney Co | Finanční ztráty | Bankovní rada ČNB | Slovenský ministr | Qualcomm | Nastavení indikátoru | Občané | Volby prezidenta | Vakcinace | Oeystein Olsen | Technická analýza | CIBC | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Stav devizových rezerv | Developeři | Vývoj dolarového indexu | Akciové zisky | Společnost BlackBerry | Signály oživení | Na burze | Brexit | GBP/JPY | ZEW index | Plány | Douglas | Prodávat akcie | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Situace na trhu s plynem | Energetické akcie | Odražení ode dna | Central Group Michaela Tomášková | Výhled poptávky | ABT | Dolar dnes | Dollar Index | Evropské burzy | Ant Group | Trh s nemovitostmi | Bankovní skupiny | Viceguvernér ČNB | Resistence | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Electronic Arts | Zásoby zemního plynu v USA | USD/EUR | Vývoj léků | Inflace v České republice | Ceny elektřiny | Euroskupina | Komoditní trh | Total | Globální krize | Růstové momentum | Americká nezaměstnanost | Americký prezident Joe Biden | JDE | Formace Pin Bar | Správně umístěný Stop-Loss | Růst cen nájmů | Futures na zlato | Robinhood | Home office | Investování do kryptoměn | Strategie pro obchodování s komoditami | Spikevax | Broker | Tvorba pracovních míst | Maďarsko | Inside Bar | Vývoj ceny palladia | EURUSD | Cash flow | Proražení | Pozorování | PYPL.US | Očištěný čistý zisk | FedEx | Trendový indikátor | Index ISM ve službách | Byt na investici | Nákup plynu | Cenový skok | Očkování proti covidu-19 | Více peněz | Index volatility CBOE | Posílení koruny | Čekající příkazy | TXN | Velikost pozic | ČSOB | Export | Pokles kurzu | Srážková daň | Americký index S&P 500 | NFLX | Americký dolar dnes | Spekulovat | DTE | Plánování obchodů | Akcie Exxon | Podmínky na trhu | Vysoká cena | Béžová kniha | Cenové tlaky | CFD na komodity | Míra nezaměstnanosti v české ekonomice | Obchodování na komoditním trhu | Verizon Communications Inc. | WASDE | MoffettNathanson | Korunový trh | Lesnictví | CashFlow | Zynga | Přechod k elektromobilům | Největší IPO | CFD kontrakty | 4GLD.DE | Širší index S&P 500 | Podpůrné programy | Gilead | Comcast | Výroční zprávy | Využití dlouhodobých trendů | Ruská společnost | ASIC | Ruský prezident | Britská měna | Držení pozice | Výsledek inflace | CATTLE | Vládní opatření | Výrobce pneumatik | Energetická společnost | Středoevropské měny | Rebalance | Rekordní nárůst | Šok | Vít Hradil | NFP | Zisky české měny | Obchodní tipy | Ropná zařízení | Ceny emisních povolenek | Úroková sazba | Další novinky | Hodnocení současné situace | Omezování nákupů aktiv | Freedom Finance Europe | Energetické zdroje | Lukáš Němec | Ekonom společnosti | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Výsledky za první čtvrtletí | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | CSCO | Sazby hypoték | Trh s ropou | Nasdaq Composite | Výkon | Manažeři | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Unie | Dovoz | Béžová kniha Fedu | OXY.US | Volatility | Ranní zpráva pro tradery | Měnový fond | Nikkei | Obchodní nástroje | Výzkumy | Renata Vildomcová | NDA.DK | Obchodování na finančních trzích | BHP Billiton (BHP.US) | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Handelsbank (SHBA.SE) | Americký prezident | Konvergence | Nemovitostní fondy | Možný scénář | CISCO | First Solar | Tovární objednávky | Vklady | Data z amerického trhu práce | Čínské úřady | NFP report | Hypotéky v Česku | Reálné hodnoty | Zvyšování sazeb Fedu | Ruské banky | Zasedání FOMC | Fitch Ratings | Skutečný výsledek | iShares Physical Gold | Kapitál | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Investing.com | Rostoucí ceny energií | Banka SEB | Největší ztráty | Data z tuzemské ekonomiky | P.A. | Nové zprávy | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Oživení trhu | Býčí sentiment | Sell Limit | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Elon Musk | Norsko | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vládní výdaje | Velikost fondu | Ziskové akcie | Vybírání zisků | Společnost Shell | Investovat | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Myšlení | SK Hynix | Trh s komoditami | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Dovozní cla | Mario Draghi | Jak vydělat na poklesu | Caterpillar | Daně z neočekávaných zisků | Christine Lagardeová | Západní sankce | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Skokové posílení | Coca-Cola | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Roger | Pro tradery | Vyšší úrokové sazby | Investování u XTB | Dobrý byznys | Mezinárodní agentura pro energii | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Výrobní ceny | Fincentrum | Euro Stoxx 50 | Marek Mora | Statistický úřad Eurostat | Globální ekonomiky | Portfolio | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Světový obchod | Přiznání k dani z příjmu | Nejznámější kryptoměna | Kurz pro začátečníky | Santiment | Průmyslové objednávky | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Dovoz ropy | Černé pondělí | Implementace AI | Exxon Mobil (XOM.US) | Finanční instituce | Scorpio Tankers | Prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | VPN | Americký index | Banka JPMorgan | Poptávka centrálních bank | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Euforie | CAC 40 | CO2 | Makrodata | Jestřábí postoj | Energetické akcie v Evropě | Technická analýza měnových párů | Investoři | Realitní bublina | Index asijsko-pacifických akcií | Konflikt mezi Izraelem | Obchodní deník | Trojúhelníkové formace | Pokles cen nemovitostí | Sója | Nastavení úrokových sazeb | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Nordstream | Bed Bath & Beyond | Online nakupování | Nejistoty | Fidelity | Marc Chandler | Monster Beverage | Německá průmyslová produkce | Boom | Očkování proti covidu | Investiční | Evropská měna | Supporty a rezistence | Ceny zinku | AMD | Možnost obchodovat | Krize 2008 | Raytheon | Ropné společnosti | Paušální daně | Přidaná hodnota | Krátké (short) pozice | Kapitálové rezervy | Nákupní apetit | Média | Nové mutace | Obavy trhu | Primární nabídky | Inflační čísla | Pesimismus | ZDR Investments | Hamás | Index PPI | Snížení nákladů | Starbucks Corporation | Kurz jenu | Racionalizace | Advanced Micro Devices | Ocel | Inflace | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Emocionální rozhodování | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Nízké úrokové sazby | Přeprodaný trh | Bezprecedentní propad | Rockaway Capital | Tržní podíl | Směnné kurzy | Týdenní pivotní body | Bitcoin futures | Globální akciové trhy | Moderna | Kurz americké měny | Inflace v lednu | Nabídka | Vývoj ceny cukru | Hrubý provozní zisk | PMI pro sektor | Ruské ropy | Bank of England | World Gold Council | Ekonom BHS | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Co je to CFD? | Technická analýza BTC/USD | Zdravotní péče | Hodnotové akcie | Velikost lotu | Komodita | Dlouhodobí investoři | Vývoj ceny pšenice | VIG | Vývoj ceny kakaa | Nové vakcíny | WSJ | Tiskové agentury | Program Antivirus | Zápis z posledního zasedání | Ministerstvo obchodu | Napjatá situace na trhu práce | Komoditní expert | US500 | Kurz eura vůči dolaru | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | BP | RWE | Typ tradingu a investice | Fiskální rok | Hold | Nové mutace viru | Pád banky | Obchodní příležitost | Honeywell International Inc. | SZ Byznys | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Makrokalendář | Sestupný trend | Obchodní plán | Analýza páru EUR/USD | Čínské banky | Cestovní ruch | Globální sentiment | Kč/EUR | Psychika | Ceny železné rudy | EUR/PLN | Posilování amerického dolaru | Odhad analytiků | Technická analýza EUR/USD | Zpráva | Avis | Murray | Kávové akcie | Společnost Lululemon | Kolísání cen | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Ekonomické dopady | Prémie | Válka | Česká měna | Americký S&P 500 | Just Eat Takeaway | Představitelé Fedu | Prodej | MSTR | Makroekonomické ukazatele | Performance | Rozpočtová politika | TTF | Expanzivní politika | Statistiky z trhu práce | Poradenská společnost | Objem intervencí | Colt CZ | Snížit riziko | PXE | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Přístup na burzu | Meme akcie | Demokraté | Bývalý slovenský ministr | Janet Yellenová | Německý DAX | Důvěra domácností | Jednoduchý Pin Bar | Hlavní události | Brusel | JOLTS | Patria | HDP Německa | Finanční krize 2008 | Pomoc ekonomice | Psycholog | Pšenice na burze | Uber | Hrubý domácí produkt (HDP) | IPO Ant Group | RoboMarkets | EUR/GBP | Počerady | UnitedHealth Group | Kukuřice - Vývoj ceny | Shooting Star | Akcie a dluhopisy | Obchodování komodit | Management | Top energetické akcie | Bloomberg | Skupina OPEC+ | Úrok | IT společnosti | Evropské ekonomiky | Automobilka | Formace pokračující | Vedoucí představitelé | Americké HDP | Breakout strategie | Agentura Reuters | Půjčka | GBP | PUM.DE | Wood & Company Retail Podfond | Nová prognóza | Zhoršování situace | Co se děje na finančních trzích | Příkaz Take-Profit | ADR | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Země BRICS | Visa (V) | PFE | Dividendy a úroky z ČR | NOVA Real Estate | Bohatý | XM | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů v ČR | Obchodní týden | Nové příležitosti | SS&C | Sestupný Tasuki Gap | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Využití stop-lossu | Švýcarská banka | GAAP | Jednotlivé burzy | Zpomalení ekonomického růstu | Dobré výsledky | Pokles cen komodit | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | XAU/USD | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Pandemie COVID | Alert | Německé ceny | Prezidentka ECB | Vlastní nemovitost | Technický signál | Příjmy a výdaje | Skupina PPF | Defenzivní příkazy | Vzdělání | Kontrola emocí | Týdenní shrnutí | Majitel | Zprávy | Dolary | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Legislativa | Societe Generale (GLE.FR) | BREAKING | Nadšení | Signál k prodeji | Pákový efekt | Vliv na ceny | SPX | Tržby z prodeje | Vývoj ceny bitcoinu | Rozdílové smlouvy (CFD) | Broker Trust | Rekordní růst | Spotřebitelské ceny v USA | Ceny stříbra | Ajťáci | Chevron Corporation | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Přebytek obchodní bilance | Americký maloobchod | Meta | Reálné mzdy | Simon Property Group | Biotechnologická společnost | Akcie v Evropě | DHL | Nákupy dluhopisů | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Oznámení | Guvernér RBA | Covidová pravidla | Průmyslové komodity | Dow Jones index | České koruny | Ceny akcií EDF | Britský statistický úřad | Evropské akcie | Účetní závěrky | Konglomerát | Alena Schillerová | Ceny ropy | ZEW | Výsledková zpráva | Úpis akcií | Ropovod | UBS | Power Exchange Central Europe | PG | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Saipem | České firmy | Akcie Gazpromu | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Finanční nástroje | Ceny Bitcoinu | Fungování trhů | Nástroje technické analýzy | Silný růst | Komodity na trading platformě | Nové regulace | Celkový trend | Eurostat | Uran | Exxon Mobil | Covid | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Airbus | Oanda | Všechny akcie | CRISPR Therapeutics | Bydlení | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Evropské akciové indexy | Deflace | Monitorování | Kristalina Georgievová | Investiční aktivita | Tržní podmínky | Tovární objednávky v USA | Vojenský konflikt | CZ | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Počet investorů | Zemědělské komodity | Růst inflace | Cena ropy brent | Cena povolenek | Euro 6 | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | Německé firmy | Základní úrokové sazby ČNB | Alstom | Investiční banka | Udržitelnost | Natural Gas | Snižování cen | Používání Stop-Lossů | Katherine Webbová | Occidental Petroleum | Dollar General Corporation | Míra | Krypto komunita | West Texas Intermediate | Slabý dolar | Americká společnost Intel | Petr Král | Program nákupu aktiv | Praha | Recyklace | Depozitní sazby | Phillips 66 | Japonské ministerstvo financí | Tapering | Pokles tržeb | Jsou komodity dobrou investicí? | Obchodování na derivátových trzích | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Profit-Targety | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Převodník měn | Technická recese | Thales | Digitální měny | Intervence ČNB | Obchodní nápady | Prognóza Fedu | Dnešní data | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | AFI Europe pro Českou republiku | Analýza transakcí | Odhady trhu | České banky | Odhad inflace | British American Tobacco | Firmy | Raphael Bostic | Úroky z ČR | Inflace v roce 2023 | Kevin Tran Nguyen | Nerozhodnost | Australský dolar | DIA.US | Obchodovat | Nordea | Cena severomořské ropy Brent | Páka | Pravděpodobnost ztráty | Americká brokerská společnost | Index cen domů | Enormní zájem | Medvědí divergence | Jednoduché tipy pro začátečníky | Zpřesněný odhad | Koruna | Investment management | Financial | Makroekonomie | Combo Pattern | Kryptoměnové burzy | Analytická společnost | Výrazný pokles | Finanční služby | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Nástroj | Výsledky | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Finanční výsledky | Support a rezistence | Zápis ze zasedání Fedu | Kurz dolaru | Pokles HDP | Zdražování pohonných hmot | Fundamentální zprávy | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Epidemické situace | Fibonacci úrovně retracementu | Askobid.fm | Situace ve Spojených státech | Včerejší obchodování | Dluhopisové fondy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | DJIA | EOS | Onemocnění | Index cen průmyslových výrobců | ČNB Petr Král | Tržní ceny | Oldřich Dědek | COCOA | Shell | Kryptoměny bitcoin | Inflační tlaky | Finmex | Siemens | Minulá výkonnost | XTB Jiří Tyleček | Stellantis | Konec roku | Bank of America | Retailové fondy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Úroda | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TIM | Propad | Údaje | Fundamentální analýza | Broker Consulting Index | Asociace | Zajímavé akcie a ETF | Globální dodavatelské řetězce | Úhrnný indikátor | Vakcína | Filtrování Pin Barů | Retracement | Pandemie koronaviru | YIT | Výkonnost | Hodnota měny | Aktivita čínských továren | Barrick Gold | Formace neutrální | Obchodní války | Americká banka | Měnový pár EUR/PLN | Společnost Net4Gas | Raiffeisen | SVB Financial | Předseda sdružení | AutoStore | Zůstatek | Stimulační opatření | Zkušenosti profi traderů | Očekávání analytiků | Sokolovská uhelná | Pád ceny | OPEC+ | HighSky | Ropa WTI - Vývoj ceny | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Polovodičový průmysl | RBI | MFČR | Momentum trendu | Dynamický trh | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | BHS | Snižování sazeb | Podíl nezaměstnaných | Objem | Akcie Evergrande | Zvyšování mezd | Zlomový okamžik | Investika realitní fond | Společnosti obchodované | Reddit WallStreetBets | Trh fúzí a akvizic | Obavy z recese | Byznys plán | Halifax | Moje obchody | WMT | Posilování české koruny | Index spotřebitelské důvěry GfK | Sázka | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Britské libry | NET4GAS | Obchodování s akciemi | Klima | BKNG.US | Gas Storage | Deprese | Pojišťovny | Comcast Corporation | WHEAT | Výsledky společnosti | Americké měny | Akcie Volkswagen | Cenné papíry a burzy | EU | Investice do kryptoměn | Vale | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Propuštění | Index S&P 500 | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Graf | Instrument | Německý výrobce | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Cyber Monday | Aktivity v Rusku | Národní měny | Hráči na trhu | CBRE | Ekonomická situace | NGAS | Mint rezidenční fond | US dollar | Regulátor | Shortovat | Státní rozpočet | Ceny cukru | Zpráva o měnové politice | Dlouhodobý výhled | Hrubý domácí produkt | Upgrade | Světové krize | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Průmyslová výroba | Salomon Brothers | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | AMC | Technické ukazatele | EU50 | Uzavírání pozic | Pfizer | Distribuce | Case-Shiller | Ukončení intervencí | Akcie 2021 | Posílení amerického dolaru | Oživení eurozóny | Studie | Poptávka po bezpečných aktivech | Chování obchodníků | CME FedWatch | Pár EUR/USD | Hodnota aktiv | Převzetí Credit Suisse | Eurodolar | Slabší koruna | Ant | Průraz | Cena plynu | Velké peníze | Premiér Andrej Babiš | Deficit | EDF | Zveřejněná data | Oživení inflace | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Reakce trhu | Zbrojovka | Státní podnik ČEPS | FRA | Stavebnictví | CFDs | Stop-Lossy (SL) a Profit-Targety (PT) | Patenty | MRK | Forexové intervence | Evropský statistický úřad Eurostat | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Bankéř | Kompletní průvodce | PYPL | Americká společnost | Ceny domů | ADBE | Fibonacci retracement | Title Transfer Facility (TTF) | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Dopady války na Ukrajině | OECD | Současná situace | Lukáš Kovanda | Portfolio Vojtěcha Slováka | EY | Aktuální hodnoty měny | IBEX 35 | Růst eura | Nájmy | High | Rostoucí trend | Finanční krize | Přijetí | CI Komodity | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Vojtěch Boháč | Midstream | Česká spořitelna | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Pokles ceny | Andrej Babiš | Obchodování a investování | Index spotřebitelské důvěry | HUF/EUR | Odchod z EU | Disciplína | Ztrátové obchody | TIPS | Obchodní proces | USD/PLN | OPEC | STAN | Ukrajina | Ceny ropy WTI | Stop Loss (SL) | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Arrows | Emise CO2 | APAC | Ropovod Družba | Nezkušení investoři | Turecká centrální banka | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Průmyslová výroba Německa | Investice do nemovitostí | Poptávka po nemovitostech | Spotřebitelské ceny v Číně | Tým InstaForex | Ústavní soud | Lednová inflace v USA | Deficit rozpočtu | Česká koruna | Ropa Brent - Vývoj ceny | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Open interest | Cenný papír | Cyklická nezaměstnanost | Guvernér banky | Maloobchod | Ropná krize | Den výplaty | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Mnozí investoři | GameStop (GME) | G10 | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Rostoucí obavy | Trump | Trh průmyslových nemovitostí | Brokers | Napětí na Ukrajině | Online platformy | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Dnešní fundamenty | Brands | Medvědi | Úspěšný obchod | XOP | Futures na ropu WTI | Synthetix | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Worldcoin | Ekonomická důvěra | CHF | Procter & Gamble Company | Omezení podpory | Index Dow Jones Industrial Average | ex | Příznivé údaje | UPS | Běžný účet | Sezónní nezaměstnanost | Těžby Bitcoinu | Ropné futures | Technické analýzy | Silnější dolar | Ekonomické ukazatele | Míra nezaměstnanosti v Německu | IOGP.UK | Obchodování v Asii | EUR/USD a GBP/USD | Seznam Zprávy | Euro dnes | Vstupy | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Čínský statistický úřad | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | Ministerstvo financí USA | Inflace ve Spojených státech | Avis Budget | Stavební zákon | Rozpočtový deficit | GBPUSD | Rally na akciích | Čeští exportéři | Akcie společnosti ČEZ | GDPNow | Fatih Birol | Oversold | Tempo očkování | Nejprudší pokles | Inflace v Polsku | GBP/AUD | Rakousko | Problémy se subdodávkami | Stříbro | Inteligence v tradingu | WEN | USDCAD | Euro 7 | Parlamentní volby | JNJ | Americký dolarový index | Snížení daní | Korporátní výsledky | Instituce | COPPER | Wall Street Journal (WSJ) | Loňský zisk | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Odhad amerického HDP | Dopady inflace | Bank of Japan | Přehled o dění na světových burzách | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Mluvčí společnosti | Akciový index | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Frustrace | Akcie firem | Jakub Hodan | Obchodování obchodních pásem | LNG | Akcie BNP Paribas | Signál na akcie | Orderflow | Stellar | Mutace viru | Dividendy a úroky ze zahraničí | Dobrá data | Důvěra spotřebitelů | Penále | IGLN | Americké akcie | Hormuzský průliv | Silná ekonomika | BBC | Pozornost | Výrobce čipů Nvidia | Země EU | Trader Workstation (TWS) | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Prodeje dluhopisů | Rutina | Vývoj obchodního kapitálu | Unijní země | Cena cibule | Kvalitní Pin Bar | Divize | Finanční společnosti | Medián | Iberdrola | Pozitivní vliv | Bohemia Energy | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Heiken Ashi | Business Insider | National Australia Bank | Index cen výrobců | Automobilový průmysl | Evropská ekonomika | Náklady spojené se skladováním | Rosněfť | Platby v bitcoinech | Moore Czech Republic | Gascade | Finanční média | Index Nasdaq Composite | Kanada | Faktory ovlivňující nezaměstnanost | Výsledky HDP | Indikátor RSI | S&P 500 | Zvýšená volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Komise pro cenné papíry a burzy | Equinor | Airbus (AIR.DE) | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Disney | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Začínající obchodník | Pohled na zlato | List Financial Times | Crown | Volná pracovní místa | SolarEdge Technologies | Trh v rovnováze | Války na Ukrajině | Program podpory bydlení | Indikátory sentimentu | Přijatelné riziko | ProCent | Výkyvy | Vývoj zisků | Měď - Vývoj ceny mědi | Managing Partner | Bílý kolovrátek | Uvolněná měnová politika | Akcie Volkswagen (VOW3) | Výrazný růst | MWh | Ceny zboží | Fed | Tom Martin | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Dnešní zasedání Fedu | Změny sazeb | PLATINUM | Korekce | Praktické okénko | Vývoz ropy | Upozornění | Svíčkový graf | Akcie Pfizer (PFE) | INVESTIKA | Nákup dolaru | Spotřebitelská důvěra v USA | iShares Physical Silver | Ideální čas | Pattern Pin Bar | JRD | Nové trhy | Velké banky | Illumina | Money management | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Akontace | Statistika z USA | Pražské burzy | Craig Erlam | Česká bankovní asociace | Boháč | Investování a obchodování | Nejistota | First Republic | Pin Bary | Odveta | Sázení | Akcie AMD (AMD.US) | SAP AG | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | GME | Nordea (NDA.DK) | Růst tržeb | Globální recese | CME | Index Standard & Poor's | Trading webinář | Způsoby analýzy akcií | Lowe's | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Klienti brokerů | Všechny indikátory | Yahoo | Nastavování Stop-Lossů | Zvýšení těžby | Makroekonomické údaje | Velké americké banky | Swingové minimum | ATH | Finmex Academy | Posílení dolaru | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Průměrná hrubá měsíční mzda | UBER.US | IRS | Přidávání do pozice | VOW3 | Prodej dolaru | VZ | WIG | Analytici finančního ústavu | Obchodní systém | Martingale v obchodování | Světová banka | Rating | Royal Caribbean Cruises | Dezinflace | Alligator | Skluz | Peter Brandt | Merck & Company | ECB dnes | Obchodování GBP | Americké úrokové sazby | Soustředění | Koronavirová pandemie | RBC | Microsoft | Trh dnes | Maxim Manturov | USD/CHF | Riziková aktiva | Příležitosti | Haruhiko Kuroda | Ministr průmyslu a obchodu | XRP | Výběr akcií | Aktéři | Rozložení investic | Data z USA | Celkový sentiment | SBUX | Obchodní plány | Eurokomisař | Repo operace | Šíření nového koronaviru | Mateusz Morawiecki | Dividends | Členové Fedu | Rizikové investice | Inflační vývoj | Commission | Spotřebitelská inflace | Defi | Íránský útok | Outside Bar | Sada dat | CRSP | Sell | Demokratické strany | Bavlna | Tlak na USD | Propouštění zaměstnanců | Adobe Systems | Mediánová mzda | Federální rezervní banka | Long pozice | Siemens Energy | iOS | Jemenští povstalci | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Obchodování akcií | Řízení rizika | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Devizové intervence | Nástroje peněžního trhu | Příkaz stop-loss | Exxon | Nvidia | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | JPMorgan Chase & Co. | NYMEX | Důvěra | Programování | E-commerce | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Polský zlotý | ILO | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Tržní sentiment | Kurzový vývoj | Inflační šok | Německý Ifo index | Decentraland | Starlink | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Statistické údaje | Denisa Janatová | Bund | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Rozsáhlé investice | Hranice 100 000 Kč | Skalpeři | Obchodní praktiky | Rizikovější aktiva | Představenstvo | BIIB | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Nižší minima | Největší kryptoměna | Skladování komodit | Pohonné hmoty v ČR | Krach | Trendové linie | Spotová cena | Další růst | Výpadky | 15% a 23% daň | Objem obchodů | CFTC | Borealis | Obchodovat forex | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Jak to funguje v praxi? | Zemní plyn - Vývoj ceny | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Ukončení krizových programů | CL | Andrew Bailey | Hypotéky v ČR | Významné zprávy | Deutsche Börse | Poslední vývoj ceny | Životní prostředí | Principal Global Investors | Los Angeles | Tržní situace | Investice do akcií | Enbridge | Fond realit | Fondy peněžního trhu | Opatření | Dlouhodobé obchodování | Nákupní horečka | QE | TMV | Pozice bitcoinu | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Severomořská ropa | Pokles prodeje | Nájemné | Podnikatelé | Energetický sektor | Realizace zisku | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Jádrová inflace | ČNB intervence | Příkaz Stop | Výnosy státních dluhopisů | Kovy | Akcie společnosti Visa | Rumunsko | New York Stock Exchange | Český maloobchod | Centrum | Investiční záměry | ING | Společnosti | BX.US | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Grafy | Důležitá rezistence | Ownest | Obchodní bilance | CRISPR | Údaje o prodejích | Dynamický Profit-Target | Zahraniční investice | DBK | Break Even | Apple | Oblasti rezistence | Pokles dolaru | Obchodování a investování do akcií | Spoluzakladatel | Vystavení riziku | Bitcoin (BTC) | Obchodní komora | Společnost XTB | Setkání ministrů financí | Daňové přiznání k dani z příjmu | Nárůst objemů | Polská inflace | Zvýšení těžby ropy | Výrobní ceny v Číně | Eskalace | Erste Group | API | Výkonná ředitelka | Německý koncern | Generovat zisk | Deutsche Bank (DBK.DE) | Ceny komodit | WOOD & Company Retail podfond | Fúze a akvizice | BlackBerry | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | EUR/HUF | U.S. Bank | Měnová politika ČNB | ČNB Aleš Michl | Elliott | Mluvčí | Škoda | Úspory | Konjunkturální průzkum | CZK | PEPSICO | Stablecoin | Kov | Reuters | Index nákupních manažerů | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | ETC | VaR | Baidu | CVX.US | Fincentrum Hypoindex | QCOM | Denní minima | Investiční poptávka | Martin Pleštil | Chevron | Akcie třídy A | Kompozitní index | Cena akcie AMC | Zoetis Inc | Ceny zemního plynu | Státní dluhopisy | Burzovní seance | JD.com | Obchodní rozhodnutí | Elektromobily | Americký dolar | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Obraty | Několikasvíčkové formace | Depozitní sazba | ADNOC | Euro vůči dolaru | Reico ČS nemovitostní | Výrobní aktivita | Situace | BX | Výstupy | Testovací účet | Úspěšné IPO | Zásoby benzinu | Overbalance | Jak obchodovat na volatilních trzích | Rekordní maximum | Palo Alto | Cyklus růstu | Zakladatel | MALL Pay | Vyjádření premiéra | Libra šterlinků | Předseda | Moneta | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Český hrubý domácí produkt | Investování do různých komodit | Finanční systém | Akcie společnosti Salesforce | Europe 600 | Profesionálové | The Sandbox | Český vývoz | Utahování měnové politiky | SWEDA.SE | Emoční inteligence | Deficit veřejných financí | LIBRAMARKETS | Deutsche Boerse | Americký trh | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Analytici Morgan Stanley | Umístění Stop-Lossu | Arm | Vysoké úroky | Investiční fond | Pravidla obchodního plánu | Negativní dopad | J&T | Traders | Rok 2024 | Počet žádostí o podporu | Silná data | Index spotřebitelských úvěrů | Guvernér Fedu | NGAS.UK | Nálada na trzích | Odolnost spotřebitelů | Vypuknutí pandemie | Růst americké ekonomiky | DPA | Evropská unie | Sentiment spotřebitelů | Alexandria Real Estate | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | Nikkei 225 (JAP225) | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Slovenská inflace | Initial Public Offering (IPO) | Intradenní obchodování | Ceny v eurozóně | Google | Internet of Things (IoT) | Obchodování s finančními instrumenty | Vitol | Akcie společnosti Disney | Rychlý růst | Byty v Praze | Tržby | US100 | Česká průmyslová výroba | Evropské banky | TSM | Klesající trendové čáry | Libra | Koronavirová krize | Efektivnější obchodování na Forexu | Makro | Poptávka a nabídka | GameStop | Dobrá nálada | Moody's | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Platební bilance | Stagnace | CFD | Dow Jones Industrial Average | Růst mezd | Vývoj spotřebitelské inflace | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Velikost pozice | Indikátor Fibonacci retracement | Nová data | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Snížení sazeb | Pokračování trendu | Chicago Mercantile Exchange | Australian Securities and Investments Commission | DOT | Psychologie tradingu | Vánoce | Delivery Hero (DHER.DE) | Americké ministerstvo obchodu | Mutace koronaviru | CME Group | Důvěra v průmyslu | Analýza trhu | Očekávaná data | Zvýšení základní sazby | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Financovat | Prodeje domů | První fáze | Vzestupný Tasuki Gap | Orbán | Příprava | Silnější euro | Pohyby na trhu | ICOM.UK | White spinning top | Ztráta | BRICS | Dividenda | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Nálada investorů | FDIC | Nikl - Vývoj ceny | Close | Bitcoin a další kryptoměny | AMD.US | Pandemie nemoci | Klasická svíčková formace | Výběr brokera | Ředitelka Central Group | Barometr | Nejlepší investice | First Solar Inc | Pin Bars | Květnová inflace | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Rizika | Brokerské společnosti | Úroky | Vyplácet dividendy | Refinitiv | Adidas (ADS) | Skupina OPEC | Pohyb trhu | Přenos | Institucionální investoři | Kurzy | Plodiny | Americký průmysl | Francouzský CAC 40 | CVX | Portu | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Akcie Philip Morris | Fond | Vývoj české ekonomiky | François Nuyts | Předstihové ukazatele | AIGI | Gemini | MSCI Asia Pacific | Bearish Engulfing | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | Rezervy bank | Zasedání RBNZ | Money-Management | Partners | Air | Akcie dnes | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ekonomické údaje | Antivirus | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ovebalance | Hospodářská činnost | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | TABAK | Zájem o hypotéky | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ceny palladia | Konsensus | S&P500 | EBay | Obchod s ropou | Termínované vklady | MUFG | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Energetická krize | Hypoteční sazby | ČNB | VW | NBP | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Směřování trhů | Ranní zpráva | Tipy pro obchodování | Stop-Lossy (SL) | Pokles | Finance | Administrativa prezidenta Bidena | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Fenomenální růst | MGM | Americké statistiky | Strategické myšlení | E-mini | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Útlum aktivity | Margin | Akcie Adidas (ADS) | International Flavors & Fragrances | Nižší ceny ropy | XTB Akademie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Makroekonomická situace | Velký růst | Obchodní pozice | Biogen | Dluhy | KO | Take-Profit | Historická data | Ochranné příkazy | Finance Group | Nová auta | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Conseq | Potenciální zisk | OK POINT | Pavel Tykač | Základní ukazatele nezaměstnanosti | Jan Vejmělek | Hedge | Vliv počasí | Výkonnost akcií | Držitelé Bitcoinu | Pokles výnosů dluhopisů | Psychologie obchodování na Forexu | Zinek | Royal Caribbean | Poplatek | Rabobank | 4GLD | Applied Materials | Euro STOXX | Damoklův meč | Nike, Inc. | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | Money-Management od Larryho Williamse | Začátek války | Americká ekonomika | WOOD & Company Office podfond | Mosaic | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Dluh USA | WBD | Index US2000 | Obchodník | Vývoj cen ropy | Swingové obchodování | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Epidemiologická situace | Dluhopisy | Tom Hainlin | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Akciový trh | MRNA | NATGAS | PVM | Obavy z konfliktu | COVID-19 | Vyšší sazby | Vysoká poptávka | Data z reálné ekonomiky | Obchodování na americkém trhu | Kolaps těžby | Růst ceny | Tempo růstu CPI v USA | Regulátoři | CF Industries | ISIN | Tempo poklesu | Anglogold Ashanti (AU.US) | Růst cen domů | Postřehy z obchodování | Investor | Akcie Apple | BHS Timur Barotov | Maloobchodní tržby | Vysoké inflace | Index cen | Spotové operace | PMI ve výrobě | Alokace | Operace na volném trhu | Výsledkové zprávy | Začátek války na Ukrajině | Bull | Výprodej na akciovém trhu | Nedostatečné investice | Index PX | Čínská vláda | Dobré obchody | EBIT | Daně | Altcoin | Saxo | Lídři | Alan Greenspan | Spotová cena zlata | Klíčové nástroje | Investment Management | Pivot | Akcie Schlumberger | Coinbase | Doing Business | Kryptoměna | Měnověpolitické zasedání | FOREX | Posilování kurzu koruny | Epidemiologické situace | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Statistici | Zásoby ropy v USA | RRR | Momentum | Populární svíčkové formace | Období zvýšené inflace | Pozitivní sentiment | Newmont | Akcie Shell | Economist Intelligence Unit | Používání Stop-Lossů a Profit-Targetů | Příjmy společnosti | Joe Biden | CBOE | Evropský systém | Konsorcium | Růst světové ekonomiky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Prodávající | Obchodní rozpětí | Zisky | Rostoucí trendová čára | Dr. Martens | SVOL | Realitní fondy | FCA | Index tokijské burzy | Nálada spotřebitelů | Současné ceny | BNP Paribas | Historické rekordy | Financial Conduct Authority | Doporučení | Globální ekonomika | Obchodujeme | Příklady Fakey Patternů | Nálady investorů | Skanska | GRMN | Pozitivní výsledek | Swap | Miliardy eur | Forexové intervence Bank of Japan | ECN | Inflace v ČR | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Poptávka | Investování a obchodování na komoditním trhu | Velké riziko | European Central Bank | Cisco Systems | Express | Členské země eurozóny | Starbucks | Anglogold Ashanti | Vysoké valuace | ING.NL | Zdražení povolenek | Ratingové agentury | Obchodníci | Banka Morgan Stanley | Manuál | Společná měna | Investování do Bitcoinu | Alerty | Cena zlata | Otevírání ekonomiky | IPO Instacart | Zasedání Bank of England | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Technický výhled | Rizikové averze | Vyhodnocení tržní situace | Trinity Bank | Přecenění | Breakout | Komoditní akcie | Podnikání na kapitálovém trhu | Rusko-ukrajinský konflikt | Přeprodané zóny | Capital | Pojištění vkladů | Globální trhy | Obchodování na měnových trzích | Rozpočtové politiky | ČSOB Dominik Rusinko | Růst cen | Ceny nájmů | CNPLAY | Historické pohyby | Místopředseda představenstva | Profit-Targety (PT) | Zdravotní pojištění | Růst HDP | Cenový pohyb | RSI | Hodnota akcií | Upisování | Medvědí vlajka | Shopify | Rheinmetall | Accolade | Pády na burze | Asset management | Delaware | Pivotní body | Pevné nervy | Varianta koronaviru omikron | Zvýšení produkce | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Repo sazby | HSBA.UK | Dash | Živé obchodování | EUR/MWh | IFO index | Financování | Zvýšení inflace | Úroková sazba v USA | Analytik J&T Banky | Vývoj spotové ceny elektřiny | Akciové dividendy | BioNTech | ČSÚ | Index výdajů | Systém obchodování | Zasedání RBA | IoT | Invaze | Strukturální nezaměstnanost | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Výběr daní | Výrobce čipů | Honeywell | Sklon futures křivky | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Aktuální předpověď | GMT | Head and Shoulders | Nákup nemovitostí | Americké akciové trhy | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | NZD | Pokles ekonomiky | Dynamika trhu | Analýzy trhu | Růst úroků | Martin Klass | Cenové formace | WBA | Poptávka na trhu práce | XOP.US | Republikáni | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | CMCSA | USDJPY | Nastavení Take Profit | Těžby kryptoměn | Dynamické supporty | Zprávy euro | Long / Short | Kalendář událostí | Zprávy z USA | Globální poptávka | Reverzní formace | Reporty | Úrokové sazby na hypotékách | DISH | Stavební výroba | Koncentrace | Tok investic | Uniper | GfK | Kryptotrh | Online trading | Nákup eura | ROI | New York Times | Akciové fondy | Průměrná hodnota | Americký regulátor | MU.US | Časový výstup | Majors | Ranní komentář | Klouzavý průměr | Obchodování na akciových trzích | Evropské země | Freedom Finance | Světové události | Průměrná mzda | Philadelphia Fed index | Dolarové sazby | DNO | Malé podniky | Krypto trh | Turistický ruch | Dnešní čísla | Výrobní aktivity | Sázka na pokles | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Spotřebitelské ceny v Česku | Platforma MetaTrader | Spotřebitel | Charlie Munger | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Bloomberg Economics | Kryptoměnový trh | Inflace CPI | Hospodářský růst | Růst dolaru | Ceny ropy WTI a zlata | Payrolls | Fear and Greed | Holubičí postoj | Nové rekordy | Šíření koronaviru | Největší americká banka | Posílení eura | Růst ekonomiky | S&P/Case-Shiller | Indikátor Fibonacci | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Costco | MarSe | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akciová rally | Jaderné elektrárny | Akcie Gamestop | Podnikání | WTI | LVMH | AMGN | Bod | Miliardy korun | Emisní povolenky | Strategie obchodování Pin Baru | Shares | Zisk společnosti | Založení účtu | RBNZ | Spekulace | Technologický index Nasdaq Composite | Fear and Greed Index | Diverzifikace portfolia | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Fronty u čerpacích stanic | HDP | Nikolaj Tokarev | Pfizer a BioNTech | Největší americké společnosti | Predikce vývoje | ROCE | Americká měna | Projevy centrálních bankéřů | Honeywell International | Nord Stream | Problémy | Důležité makroekonomické události | Android | Saúdská Arábie | Pin Barová svíčka | Vývoje ceny | Kupci | Španělský PMI | Ziskovost | OCI | Futures na americký dolarový index | Bankéři | Firma | Sázet | Měny regionu | Akcie online | LES | Cena ropy | Celoroční výsledky | Investování do cenných papírů | Banka Mizuho | Manufacturing PMI | Oblasti forexového obchodování | TSM.US | Forexový obchodník | Drobní investoři | Warner Bros Discovery | Marže | Úrokové sazby a inflace | Využití kapacit | Účet platební bilance | Domácí měna | Německá ekonomika | NEM.US | Plánování vstupů | Státy EU | Jen-tchien | Polygon | Jack Dorsey | Diskont | Lot | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | RDSA | Miláčci Wall Street | ADP report z pracovního trhu | Paolo Gentiloni | Ether | Pojišťovna VIG | Vstup do obchodu | Omikron | Czech Real Estate Investment | Kurz USD | Erste | Výsledky NFP | Recenze | Alphabet | Jednoduchá svíčková formace | Technologický vývoj | CFD obchodníci | Vedení společnosti | Ropa | Systémové riziko | Zkušenosti | ALV | Basic Attention Token | Správné používání | Zasedání měnového výboru | Obchodní postřehy pro býky | Úroky na účtech | Signály | Obchodní kapitál | Největší stablecoin | Akcie Hypoport | Společnost Adobe Analytics | Brokerská společnost | Ceny paliv | Miba | Ceny nafty | Raiffeisenbank a.s. | MPSV | Pojistka proti inflaci | Polská národní banka | MCD | IHS Markit | Statistiky | Peněžní zásoba | BMO Capital Markets | Akcie padají | Stoxx 600 | Poptávka po zlatě | Polská měna | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Růst průmyslu | Akciové tipy | Americká Komise pro cenné papíry | Objem dovozu | SAP | Tyson Foods | Diverzifikovat | SWIFT | Spolkový statistický úřad | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Tržby skupiny | Konjukturální průzkum | Ben Bernanke | JPM | Změny ve vedení | Rozhodování | Palantir | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Řízení obchodu | Fiskální balíček | Tisková konference šéfa Fedu | Tým RoboMarkets | Vývoj ceny niklu | Kurz | Výměra honitby | Výsledek NFP | Market | Fond Accolade | Ekonomka | Obchodní indikátor | Používání kryptoměn | Demo účet | Nezaměstnanost mladých | Obilniny | 256/2004 | EMA | Unicredit | Realizovat zisk | Měsíční mzda | Hliník | Světová válka | Fibonacciho retracement | Poměr RRR | Pokles výnosů | Cenový PCE index | Poptávka po čipech | Koupěschopnost | Analýza EUR/USD | International Business Machines Corporation | Rozkolísaný | UST | Dolar | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Debata | Merck | Coinbase Global | Kryptoměnové firmy | Zájem o nová auta | Výplaty akcionářům | Akcie CrowdStrike | ANZ | Akcie v roce 2021 | Ztráta peněz | Ceny pšenice | Kurzy měn | BH Securities | Omezení těžby | Akcie na pražské burze | Zlato - Vývoj ceny zlata | AU.US | Libor Vojta Ostatek | Hodnoty měny | Fundamentální pozadí | Euro | Profit-Target | Medvědí scénář | Byznys | Makroekonomické faktory | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Úspěšný týden | Cykly | Otevřené obchodní pozice | Federální rezervní banky | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodováním s futures | Obchodování s nástroji CFD | Tasuki Gap | Kukuřice | Nálada na globálních trzích | Investujte | Klid | Japonský index | Pravidelný příjem | Měď | Vyšetřování | Nezaměstnanost v ČR | Proinflační | Wendy’s | Lockdowny | Košík.cz | Dodávky suroviny | Sweet Crude Oil | AUD | Jeffrey Halley | Příjmy z poplatků | Sony | AIGI.UK | Kontrakty na ropu WTI | Contract | Futures s dodáním elektřiny | Binance | Japonský Nikkei | Dividendový výnos | Pilulka Lékárny | Volatilita na EURUSD | Christine Lagarde | Indikátor důvěry | Commodity | Trh se zlatem | Breakout Trader | Poskytování hypoték | Německá průmyslová výroba | Vzrušení | Obchod | JP Morgan | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Počet obyvatel | Řízení peněz | Domácí data | Jednotná měna | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Největší investoři | Zdanění | Index euro | Fibo | 2U | Akcie bankovní skupiny Erste | Úroveň rezistence | Íránská ropa | Bank of Canada | LUSQ | Ekonomická rizika | Mall.TV | Prima | Úřad práce | Obchodování s emisemi | ETF na bitcoin | Citigroup | Obchodní aktivita | Prudký pokles cen | Akcie Phillips 66 | Cenové patterny | Softbank | Inovace | Rozhodnutí Bank of England | Evropský blok | AFI Europe | Úrovně rezistence | Volkswagen (VOW3) | Příjmy společnosti NVIDIA | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Rada ČNB | Růst akcií | Hospodářství | MIB | Ross Stores | Index výdajů na osobní spotřebu | Útok na saúdská ropná zařízení | Hlavní ekonomka | Risk Reward Ratio | RHM.DE | Politika centrálních bank a geopolitika | Globální finanční krize | Pandemická situace | EV | Ruská agrese | Orange | Inflační cíle | Moelis | Edward | Raytheon Technologies | Akciové portfolio | Hlavní trend | ANDE | Spojené státy | Zhodnocení situace | Evropské méně | Samsung | Vivantis | Vzestupný trend | Dostupnější peníze | Sev.en | USDK | Pokračující patterny | Konsensus trhu | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | xStation 5 | CIND.UK | Krach SVB | Market Maker | Intermediate | Globální akciový index | Investoři a obchodníci | Komodity na trading | Nižší ceny | Sklapování | Hodnota indexu | Aktuální sentiment na trhu | Cenové stability | Akcie Paypal (PYPL) | Zasedání ECB | Úrovně supportu | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Další kryptoměny | Odhady PMI | Blackstone (BX.US) | Platforma | Expert | Koronavirové krize | Quant | Vývoz | Obchodní příkaz | PBOC | Energetické firmy | Prodeje akcií | Akcie PayPal | Jojo | Ceny většiny komodit | Světové finanční krize | Zprávy o měnové politice | Týdenní zpráva | Desetileté dluhopisy | Asijská obchodní seance | Vánoční svátky | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | SEC | Výstup z obchodu | Recese | Nový lék | Největší ekonomiky | Index strachu | ZNGA | Zrealizovat zisk | Stratég Saxo Bank | DG | Vyjádření představitelů | Manažer Finmex | BTCUSD | Dominion Energy Inc | Mzdový růst | Správná diverzifikace | Ropný gigant | Birkenstock | Prodeje existujících domů | Švýcarský frank | Nejlepší Price Action | Báze | Cyprus Securities and Exchange Commission | Německý ZEW index | Výprodeje na akciových trzích | Společnost Allegro | Tomáš Raputa | Embargo EU | Chuť riskovat | Bannockburn Global Forex | Analýza BTC | Vývoj pandemie | CZK/EUR | Stimul | Směr trhu | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Čas na nákup | Výhled na rok | 23% daň | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Stav americké ekonomiky | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Sekce měnové | Zbohatnutí | Denní graf | Koronavirové pandemie | Schodek | Růstový trend | Úroveň supportu | Obchodování měnových párů | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Obchody na burze | Využití Take-Profit | Kakao - Vývoj ceny kakaa | EQT | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Pin Bar | Frank | Ministři | Prudký propad | Meziroční růst spotřebitelských cen | Matěj Široký | Negativní nálada | Transparentní | Kurz eura | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Komentáře Fedu | Inflace v Evropské unii | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Údaje z USA | Bankovní sektor | Swapová křivka | | Martin Gaspar | Čínské indexy | Akcionáři ČEZu | Ondřej Kolman | Princip Martingale | Automobilka Volvo Cars | Analytik skupiny | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Chování ceny | Ceny energií | Miloslav Lafek | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Jak začít s komodity? | Obrat trendu | Průmyslová výroba v lednu | Měnový stratég | Zeměpis | Odliv peněz | Neuzavřená ztráta | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Nákupní tlak | Daňové přiznání | Břidlicové ropy | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Trailing Stop | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Čínský průmysl | Úspěchy | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Ruská plynárenská společnost | NEST | Shiba Inu | Buy the dip | Nezaměstnanost v USA | Short pozice | Vyšší volatilita | Feed and Greed Index | Ziskový obchod | Bilance Fedu | CySEC | Vysoké ceny | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | British Gas | Kurz bitcoinu | Země eurozóny | Svíčkové formace | OSN | Soud | Světové produkce | Eskalace napětí | Komunita | Vliv na makroekonomický vývoj | Odpovědnost | Projev šéfa Fedu | Henry Hub | Booking | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Výprodej | Sell Stop | PMI indexy | Události ve světě | Předpovědi | Prodeje ropy | ZDR Investments Public | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Mince | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Inverzní výnosová křivka | Zásoby ropy | Psychologie obchodování | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Členské země | Oslabení | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Hospodářské oživení | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Santander Bank Polska | Americké tovární objednávky | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | SVB Financial Group | Role stop-lossu | Společnost JPMorgan | Ceny platiny | Zásoby plynu | Akcie na burze | Prodejní signál | Média v Polsku | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Obchodní pokyny | Míra inflace | Verizon | YIT Stavo | Skanska Reality | Windfall tax | Rollover | Přebytek obchodu | Zdražování ropy | Energetika | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Řízení pozic | Stop Out | Ekonomický výhled | ChainLink | Snížení emisí | Nařízení | Prospekt | Engulfing pattern | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Sazba hypoték | Prohlášení | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Scotiabank | RETURN CHANNEL | Krach banky SVB | Komerční banka | Farmaceutické společnosti | BTC | Úsilí | Fed index | REIT | Indexy | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Mizuho | Global Forex | Pinpoint Asset Management | Severomořská ropa Brent | Zpřísnění měnové politiky | COTTON | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Hurikány | Využití Stop-Lossů a Profit-Targetů | Mezinárodní měnový fond | Tým Admiral Markets | Gold | Live trading | Nálada na trhu | Angola | Česká národní banka (ČNB) | Aktuální nálada | Průmysl | Investovat do zlata | První obchod | ING (ING.NL) | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Práce v EU | Lehká ropa WTI | Americké akcie včera | Western Union | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Energetické krize | Makroekonomická data | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Regulační orgány | Podnikatel | Úvěrový rating | Bankovnictví | Růst ekonomiky EU | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Specifický typ tradingu | Bonusy | A321Neo | Break-Even | Pohonné hmoty | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Sdružení vlastníků obecních, soukromých a církevních lesů v ČR (SVOL) | Nejvyšší růst | ETF | Výrobci automobilů | Marathon Oil | Axie Infinity | Investujte do akcií | Akciové trhy | Struktura HDP | NEGG | Zajímavé akcie | Cílování indexu | Martin Gürtler | Risk-Management | SunPower | Silvergate | Myšlenka | Ministerstvo financí | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Guidance | Největší propady | Stabilní zisky | SWKS | High volume node | Družba | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | Průměrný Čech | APP | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Spojení | Objednávky | Dobrý obchodní plán | Tomáš Holub | Investment Banking | Long | Rally | Bankovní rada | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Růstové tituly | Výrazný propad | Klíčový support | Cenové indexy | Tradingové tipy | GLE | Akcie Pfizer | Počet zaměstnaných | Nálady na trhu | Nabídka nemovitostí | LEANHOGS | Hry | Japonská ekonomika | USDC | Dnešní údaje | Osobní příjmy | Pokles inflace | Aktiva | Piotr Bielski | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Nikl - Vývoj ceny niklu | Základní úroková sazba | Denní obchodování na Forexu | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | Vakcíny proti COVID-19 | Velikosti pozic | Emocionální vzorce | Ekonomické zprávy | Nemovitosti v ČR | Discovery | Kmenové akcie | Zvyšování úrokových sazeb | Střední podniky | Obchodní aplikace | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Nejlepší výsledky | Tuzemský průmysl | Volume | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Vladimír Pikora | ASKoBID | Pečlivé plánování | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Začínající obchodníci na Forexu | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Albemarle | Správy peněz | První odhad | Slábnoucí dolar | Ceny ropy Brent | Plánování vstupů do obchodů | Investování do akcií | Tempo růstu americké ekonomiky | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | Britské společnosti | Obchodní příkazy | Algoritmus | Helena Horská | Obchodování s komoditami | Tržní události | Automatic Data Processing | Racionální inteligence | Čínská centrální banka | Technologický index | Sankce | Veřejný dluh | Změny ceny | Společnost Disney | SP500 | Začít obchodovat | Zvedání úrokových sazeb | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | Nový stavební zákon | ČBA | Holubičí tón | ČNB Tomáš Nidetzký | Tipy pro začátečníky | Fiskální politiky | Trustpilot | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | BMO | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Contracts for difference | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Index technologického trhu Nasdaq | PPF | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Investice do kávy | Diskontní sazba | Brazílie | OD7F | Cushing | Sentix | Trhy dnes | Empire State Index | Politika centrálních bank | Německý statistický úřad | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Joseph Stiglitz | WTI Crude Oil | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Danske Bank | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Síla měn | Nemovitosti v Česku | Akcie Moderna | Slovensko | Odstranění emocí | Německé společnosti | Síkela | Trinity | Stratég | Nájemní bydlení | Zisk na akcii (EPS) | Signál k nákupu | Trh s kryptoměnami | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Prodeje automobilů | Zisky firem | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Sucha | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Automobilové součástky | iRobot | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Pokročilé obchodování | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Breaking | Růst úrokových sazeb | Berenberg | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Mike Novogratz | Obchodní centra | CoinShares | Duke Energy Corp | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Obchodování USD/JPY | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Akcie Coltu | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Backwardation | Obranné příkazy | Embargo EU na ruskou ropu | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Dnešní seance | Yahoo Finance | MAM | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Podvody | Nike | Indikátory důvěry | Poplatky | Veronica Clarková | Forint | Americké akcie dnes | Řízení pozice | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Ray Dalio radí | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | JPMorgan | Vlastní akcie | Citibank | Maloobchodní tržby v USA | Obchodovat Price Action | Šéf firmy | Akcie Exxon Mobil | Puma | Shluk rezistencí | Real Estate | WeDo | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Typ tradingu | Indexy S&P | Obchodní přístupy | Zkušený trader | General Electric (GE) | Žádosti o podporu | ISLN | Směr trendů | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | J&T Banka | Nákupy | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Cíle | Měnové politiky | Společnost Adobe | Vnímání | Vliv na trh | Chevron (CVX.US) | Martingale | SVB | Marathon Petroleum | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Snížení základní úrokové sazby | Investiční příležitosti | Plánované obchody pro EUR/USD | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | Hospodářská recese | Průmyslové společnosti | Růst vývozu | Pohyb ceny | Výprodej bitcoinu dnes | Workhorse | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Prognóza Ministerstva financí | Elektřina | WTO | Otto Daněk | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Podat daňové přiznání | Warner Bros | Bankovní krach | Nárůst volatility | Akcie Coinbase | Dobrá čísla | Pandemický program | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Globální trh | Míra inflace v Polsku | Spořící účty | Obchodování s futures | Ministr energetiky | 5G akcie | Ceny zlata | Obchodování se zemědělskými komoditami | BTC/USD | Evropské akciové trhy | Výhled | Velmi volatilní | Růst cen v USA | České akcie | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Růst cen výrobců | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Časový test | Analýza měnových párů | Efektivnější obchodování | PCAR | Timur Barotov | Americký trh práce | Obchodní účet | Velkoobchodní ceny elektřiny | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Embargo | Mluvčí Skanska | Economist | Víkendové gapy | Vysoké ocenění | Obchodní postřehy | Lukrativní business | Euro vůči americkému dolaru | Energetické společnosti | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Trendové čáry | Scalping | Sentix index | Tradeři | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Meopta | Bankovní krize | Jaromír Gec | Možnosti investování do komodit | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | ČNB dnes | Nedostatek stavebních materiálů | Údaje o maloobchodních tržbách | Ekonomické trendy | Začínající investoři | Zlaté rezervy | Pandemická omezení | Cyrrus | Dobrý výsledek | Komunistická strana | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Obchodování na akciových indexech | Expanze | Globální finanční trhy | Freeport McMoran | Obchodování eura | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Způsob investování | Růst cen energií | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Zvýšení produktivity | Konsolidace | Fondy | Dlouhodobý trend | Rising Three | Komise pro cenné papíry | Paul Volcker | Walt Disney | Comfort Finance | Vstupní signály | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | Historické pohyby cen | ČEZ | Falešné vstupní signály | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | USA inflace | Hrubá marže | Analytik finančních trhů | Financial Times | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Politická rozhodnutí | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Skalpování | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | Peněžní trhy | Významné riziko | Strategie nákupu | Under Armour | BATS | New York | MSFT | DTE Energy Company | Swing | Finanční údaje | GS | Saldo zahraničního obchodu | Dřevo | AIG | Krize | Akcie ropných společností | Zvýšení úroků | Horizontální linie | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Komoditní portfolio | Investing | BATS.UK | Mall Froup | Portál FXstreet.cz | Německé tovární objednávky | Analytické prognózy | Aktivita v sektoru služeb | Snížení úrokové sazby | Ukrajinská krize | Nabídka a poptávka na trhu práce | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Massachusetts | AOS | Světový trh s ropou | Kraft Heinz | Uvalení sankcí | Konkurent | Klíčové faktory | ADA | Salmán | CoinGecko | Krize na Ukrajině | Maloobchodní prodej | Norská centrální banka | Pocity | Guvernér ČNB | Pokles poptávky | Index strachu VIX | CEO | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Robert Novoměstský | Těžby bitcoinů | Navyšování cen | Pozitivní očekávání | NFT | ZINC | Zcash | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Dollar | SUAS Group | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Komodity - časté otázky | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | ZTS | Výplata | Vývoj ceny ropy | Trend Swing | Nový cyklus | Big Tech | Alipay | Prodeje | Strach ze ztráty | Americké výnosy | Akcie Tesla | Graf indexu | Flexibilita | US30 | ODS | Spojené arabské emiráty | Zahájení klesajícího trendu | Ředitelka | Advanced Micro Devices (AMD) | Korekce trendu | JAP225 | Generální ředitel | HN | Inflační data | Devizové rezervy | České vlády | DIHK | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Burza | Falešné Pin Bary | Úřad pro energetické informace | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | AXP | MarketWatch | Objem obchodování | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Buy | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Tradingový potenciál | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | RBA | Cenová bublina | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | Evropský akciový trh | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Sektor služeb v USA | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | SHBA.SE | Capital Economics | Rozhovor | Analytik ČSOB | Plán obchodování | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | Podnik ČEPS | FAST | Volatility trhu | Komoditní portfolio Vojtěcha Slováka | Finanční produkt | Nabídka a poptávka | Měny | Volby | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Růst cen potravin | Hypoindex | Růst nezaměstnanosti | Innogy | Vzestup inflace | Lululemon | SPWR | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Atos | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Radek Procházka | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Justice | Ash Glover | Rockaway Jakuba Havrlanta | Mezinárodní obchod | Michal Brožka | Ekonomika EU | Nejbližší rezistence | Inflace v březnu | Pandemie covidu-19 | Wood & Company | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | E.ON Energie | EC Investments | BHS Štěpán Křeček | Úroveň investic | Cykličnost | Dividendy | Měna | Stanovení správného Profit-Targetu | Skupina investorů | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Session | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Úrokové sazby | Společnost Morgan Stanley | Sazby | David Marek | Vývoj ceny bavlny | Dynamické S/R úrovně | Historie | Trader Workstation | Internet of Things | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Odhad letošního růstu | Sympozium | MSCI | Ukončení nákupu aktiv | Pozice dolaru | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Obchodování opcí | Silné výkyvy | Zlotý | USD | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Protiepidemická opatření | Banky | Miliardy dolarů | Inside | Americký ISM | SEB | Jednání ČNB | Politická stabilita | Sója - Vývoj ceny sóji | Nákup nemovitosti | Finanční trh | Růst poptávky | MetaTrader4 | Investiční bankéř | Velké ekonomiky | Snižování nákladů | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Newegg (NEGG) | Adobe Analytics | Apple (AAPL) | Reakce investorů | Data z Německa | Likvidní | Globální poptávka po ropě | Regionální měny | Obchodujeme FOREX | Překoupené oblasti | Investoři na akciovém trhu | Společnost AMD | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Nové prognózy | Central Group | Nemoc covid-19 | Výnosy desetiletých dluhopisů | Limitní příkazy | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Akcie ČEZ | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Musaffah | Nadnárodní firmy | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | IPO | Výrobce obuvi | Rusko | Mluvčí Skanska Reality | Vysoké riziko | Citrix | Káva - Vývoj ceny kávy | Ceny výrobců | Změny v průmyslu | Komoditní spread | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Trailing stop loss | Vlna inflace | Obchodní den | NKE | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Americké akciové indexy | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Írán | Zdražování | Pohyby na trzích | S/R zóny | CMC | Pracovní síly | ISLN.UK | Předstihové indikátory | Nejlepší ropné akcie | Banka Silvergate Capital | Britská vláda | EPS | Britský FTSE | ADP | Typ obchodování | Projev šéfa Fedu Powella | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Kupní síla | ANZ Research | Povětrnostní podmínky | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Ministryně financí Alena Schillerová | Rozdílové smlouvy | Ropy | Vedlejší účinky | Skyworks Solutions | Volné peníze | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Řízení rizik | Singapur | CHNComp | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Polská společnost | Obiloviny | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Výdaje | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Evropská komise (EK) | Silný trend | Hlediska technické analýzy | SXEPEX.UK | Surfing | Ztráty | Společnost | Akcie ropy | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Chyby v tradingu | Xilinx | LTV | Úvěrová aktivita | List The Wall Street Journal | Analytici ČSOB | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Sázky | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Altcoinový index | Jak vydělat na poklesu komodit? | Cena Henry Hub | Výrobní inflace | Měnový výbor | Obchodujte | Milan Vaníček | Akcie Newegg | Disclaimer | Potenciální výnosy | Colt | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Platforma eToro | Výrobci čipů | Radomír Jáč | Dokonalý výstup | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | Fibo retracement | BMW | Cena akcií | EQ | Volatilita trhů | Lehman Brothers | Velké peníze na komoditách | Non-Farm Payrolls | ETF Industrial Metals | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Obchodník Peter Brandt | Hlavní manažer | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Mimořádné zasedání | Chytré kontrakty | Ropný trh | Očekávání dalšího růstu úroků | Vstup do SHORT pozice | Logistické společnosti | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Vienna Insurance Group | Britské měny | Eura | Tisková konference | Osobní výdaje | Neúspěch | AAPL.US | Sója - Vývoj ceny | Komentář Radomíra Jáče | GLOBSEC | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Nizozemsko | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Microsoft Corporation | Komodity | Vrcholoví manažeři | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Expedia | Services | Úrokové swapy | VIX | Stock Exchange | Český trh průmyslových nemovitostí | Růst | Momenta trhu | Obchodování EUR/USD | Primární trh | Dopad na finanční trhy | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Česká národní banka | Silná koruna | Polská centrální banka | Ceny v Česku | Energetické komodity | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Ekonomické indikátory | Stablecoin Tether | Pohyby cen | SOYBEAN | Centrální bankéři | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | ČTK | PMI pro sektor služeb | Volvo | Proti trendu | WU | Zajištění | MT4 indikátor | Dominion Energy | Strach a chamtivost | Obchodní podmínky | Andrews' Pitchfork | Inflace v Číně | Conseq realitní | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Snižování nezaměstnanosti | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Surfing strategie | Komunistické strany | Zisky společnosti | Růst průmyslové výroby | Index | XTB.cz | Emoční inteligence (EQ) | Wall Street Journal | Vývoj ceny akcií EDF | PCE index | Komoditní | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Finep David Jirušek | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Šéfka ECB | Úspěšní forexoví obchodníci | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Výrobce elektromobilů | Zpráva amerického ministerstva práce | Průmyslová produkce | Nedostatek sebedůvěry | Meziroční růst | Úročení | 1D | Jižní Korea | Uhlí | Index amerického dolaru | Česká inflace | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Varovné signály | Tuzemská měna | Engulfing | Nákupní signál | Plánovat výstupy | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Forexový broker | Automotive | HYQ | Dominik Rusinko | Avis Budget Group | Analýza indikátorů | Britské ropné společnosti | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Crowdfundingové platformy | Cena libry | Crédit Agricole | BlackBerry (BB) | Dopady pandemie COVID-19 | AUD/USD | Komplexní analýzy | Zasedání bankovní rady | Poptávka po riziku | Rizikový apetit | Zpomalení růstu ekonomiky | Komise v přenesené pravomoci | Výzkumný ústav | Rezidenční fond | Bilance | Hlavní německý akciový index | Dlouhodobě profitabilní | Cena futures | Tranzit ruské ropy | Comfort Finance Group | Edward Moya | Prodejní ceny | Investiční skupina | Trading | Americká vláda | Zemědělské suroviny | Obchodní platforma MetaTrader | Generální ředitel ČEZ | QUALCOMM Incorporated | Velké evropské banky | Vyrovnat ztráty | PMI v eurozóně | CEE | TLTRO4 | Meziroční inflace | Důvody k nákupu | Jestřábí politika | Vývoj ceny železné rudy | Investiční doporučení | Halving | Ohlašovaní | Coffee | USD za tunu | Měsíční nákupy státních dluhopisů | Accolade Industrial Lease | Reverzní svíčkový pattern | Premarket | DHER | Luno Vijay Ayyar | Jozef Síkela (STAN) | Obchodování GBP/USD | Akcie Rheinmetall | Státní podnik | Pracovní trh | GM | Odhady HDP | Povinnost podat daňové přiznání | Fondee | Úrokové sazby ČNB | Zvýšení produkce ropy | Biliony USD | Tržby společnosti | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Nakupovat | FOMC | Státní fond | Vyšší ceny ropy | Strategie řízení | IOGP | Ministerstvo financí České republiky | Randal Quarles | Prohlášení skupiny | Konfluenční oblasti | Roční příjem | Omezené dodávky | Ruská vláda | Tržní vývoj | IRBT | Generali Investments CEE | Investování | Michael James | Nejvyšší nezaměstnanost | Hospodářský pokles | Brent | Úrokové výnosy | Hospodářské turbulence | Bloky | Míra inflace v USA | Celková míra nezaměstnanosti | Micron (MU.US) | Hwabao Trust | Norská koruna | Zemědělský výbor | CRYFIN | Danske Bank (DANSKE.DK) | DBK.DE | Objem maloobchodních tržeb | Irák | Ondřej Hartman | Obnova ekonomiky | Zkušení investoři | Rozhodování o obchodování | Harami | Brenntag | Schlumberger (SLB) | Prodej státních dluhopisů | Řízení obchodní pozice | Vývoj devizových rezerv | Výsledky americké banky | Point of Control | Americké vlády | TAP | Kompenzace | Barrick Gold (GOLD) | Chuť k riziku | Posuvný Stop-Loss | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Kontrakty na ropu | Sentiment amerického akciového trhu | Eskalace konfliktu | Vstup na burzu | BAL | Short signál na akcie | Měnový pár | Průmyslový index Dow Jones | Cestování | Sentix index nálady investorů | Split | Očekávaný růst | Gazeta | Trigema | Rheinmetall (RHM.DE) | Analytička | Pracovní místa | Buy Limit | Poplatky z obchodování | E-book o investování | Reálné ekonomiky | Posilování koruny | Doji | IQ | Cestování do zahraničí | Včerejší seance | WallStreetBets | Poptávka po ropě | Nižší úrokové sazby | CRM | Deficit zahraničního obchodu | Cyberark Software Ltd | Kurs koruny | Nord Stream 2 | Vývoj ceny zemního plynu | Mluvčí ministerstva | Pravidla strategie | Dnešní statistika | Ceny BTC | DJI | Nové údaje | Společnost Gazprom | Strategie Ondřeje Hartmana | Swapy | Příjmy domácností | Konfederace | Kabinet | Česká zbrojovka | Vývoj ceny akcií | Obchodování na forexu | Guvernér | Martin Machala | Akciové trhy v Evropě | Česká nezaměstnanost | Obchodování na burze | Longové obchody | SIX | Société Générale | Prudký růst ceny ropy | Dynamický support | ETS | Zisk na akcii | Ekonomika USA | Průmyslová výroba v Německu | John Williams | Primární nabídky akcií | OD7F.DE | Největší švýcarské banky | Mzda | Britská obchodní komora | Investiční nástroj | Odmítnutí ceny | Akciové indexy | Nákup aktiv | Allegro | Dolar roste | Falešné proražení | Západní společnosti | Guru | Nigérie | Výjimečná situace | Olej | Ceny kávy | Události tohoto týdne | NERV | Členové rady ČNB | Jak se vyhnout strachu | TRON | Banka | Krátký prodej | Celkový objem obchodů | Akciový index S&P 500 | Tesla | Mozek | Onemocnění COVID-19 | Pochopení fungování trhů | Slovenský ministr hospodářství | Kapitálová přiměřenost | LIBOR | Pokračování rostoucího trendu | Americké centrální banky | Důležité fundamentální zprávy | Vytvoření Pin Baru | Praní špinavých peněz | Produkce zlata | 5G | Býčí potenciál | Jeffrey Gundlach | Předsudky | Cenový vrchol | Rostoucí ceny ropy | Bankovní asociace | Obchodní jednotka | FTSE | Správné používání Stop-Lossů | Vývoj měnového páru | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Shares Nasdaq US Biotechnology | Sentiment investorů | Míra inflace ve Spojených státech | Komoditní fondy | Průzkum | Ocado | Chvaletice | Ekonomický vývoj | ADS | Cenový vývoj | BP (BP.UK) | IEA | Šéf IEA | Analytik J&T | MNST.US | MF | Data z průmyslu | Bydlení pro mladé | Santander | Technický výhled trhu | Panevropský index STOXX 600 | Chemické společnosti | Snižování nákupu aktiv | Futures kontrakty | Vývoj trhu | Silicon Valley Bank (SVB) | MPO | Analýza sentimentu | Oslabování dolaru | Ukončit obchod | Vstupy do pozic | Otevřít obchodní účet | iPhone 15 | iPhone | Svíčková formace | Kurz EUR/USD | Celoroční výhled | Zasedání Fedu | Ripple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Kweichow Moutai | Instrumenty | Akcie Micronu | WGC | Macerich | Riziko | Růst cen ropy | Exact Sciences | S&P Global | Admiral Markets | NICKEL | Úvěrová krize | Tok ruského plynu | Návratnost | Pražská burza | Invaze Ruska na Ukrajinu | ECB | CCI | Prognózy ČNB | Aktuální inflace | Byty | Eurokomisař pro ekonomiku | Odchod z Evropské unie | Reálný účet | HDP USA | J&T Finance Group | Mutace delta | Údaje o vývoji HDP | Zlatý standard | Vyhlídky | Provozní výsledky | Fond Domus | Vyšší mzdy | Růst Bitcoinů | Vývoj indexu Nasdaq | SPAC | Přeprodané podmínky | Energetická skupina | Formace technické analýzy | JRD Roman Havlíček | CDW | Setkání ministrů financí EU | Reálná mzda | Obchodovat s akciemi | Úroky ze zahraničí | Kupující | Nezaměstnanost v Británii | Německá průmyslová a obchodní komora | Cenový graf | Sazby ČNB | Cukr | Spotové ceny | Předpověď | Index podílových fondů | Omezení pohybu | HDP eurozóny | Očkování | Nerozhodnost trhu | Vysoká nezaměstnanost | xStation | Objem exportu | Tisková konference ČNB | Spotové ceny elektřiny | Applied Materials | Trigger | Průzkumy | Státní svátek | Libra Markets | Výroba v Německu | Recese v Evropě | Růst spotřebitelských cen v USA | Očekávání investorů | Finanční výkazy | Americká centrální banka | RIO.UK | Alibaba | Vysoké ceny energií | Televize CNBC | Skladování ropy | Obraty trendu | Srovnávací základna | Spoření | Bitcoin | Exit strategy | Automobilky | Asie | Vydělat peníze | Technické nástroje | Technologické společnosti | Svět komodit | Ropa Brent | Španělsko | Prasknutí bubliny | Kakao | CAT | Schlumberger | Trendové indikátory | Výnosové křivky | Futures na americké indexy | Německý akciový index | Energetická skupina PRE | Vývoj devizových rezerv ČNB | Hospodaření | Vepřové maso | Placebo | Visa | Martin Toman | Reuters analytik | Oslabení koruny | Short | Česká bankovní asociace (ČBA) | Analýza BTC/USD | Přehled | Měsíční data | Evropská průmyslová produkce | Makro data | Podpora | Zhoršení nálady | Charles Evans | Ceny na čerpacích stanicích | Růst spotřebitelských cen | Order Flow | Futures | EUR Index | Plyn | Index volatility | Ekonomické události | Novela zákona | Načasování vstupů | Spotřebitelské ceny v Británii | Arbitráže | London Stock Exchange | Inflace v eurozóně | Spotřebitelská nálada | Tulipány | Tomáš Klička | Počet nezaměstnaných v Německu | Zdeněk Nekula | Překážky | Úřad pro energetické informace (EIA) | Czech Real Estate Investment Fund | Boris Johnson | Nemovitosti | Prodeje potravin | Situace v Kazachstánu | Problémy s dodavatelskými řetězci | Potenciál obchodu | FCX.US | Target | Obchodní přístup | Slabost dolaru | Růst bitcoinu | FXstreet.cz | Tether | Spot | Data z americké ekonomiky | AXS Investments | Obchody | Arménie | Psychické nastavení | Zvýšení úrokových sazeb | Německo | Akcie roku | Japonsko | CEPS | Moving Average | Analytik trhů s kryptoměnami | Překoupeno | USD/CNH | Denní obchodování | Obchodní výsledky | Drahý kov | Americká data | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | CyberArk Software | Cash is king | Rubl | Výstupní strategie | Růst výnosů | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Time-Frame | Znalost | Sněmovní zemědělský výbor | Technologické firmy | DTE Energy | Úrovní podpory | Budoucí vývoj | DBS | Pravidla formace | Oslabování amerického dolaru | Druhy nezaměstnanosti | Intraday | xStation5 | Američané | Klesající trend | Úspěšný trading | Investice do ropy | Dlouhodobé strategie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Oblečení | Technické indikátory | Příliv kapitálu | Počet pracovních míst | Celosvětová poptávka | Generali Investments | Index spotřebitelských cen | Jan Bureš | Walmart | Julius Baer | Jednání OPEC | Realitní fond | McDonald's Corporation | Technická rezistence | Index CPI | Měď - Vývoj ceny | Prognóza ČNB | ENA | Těžební kapacity | Japonský HDP | Dlouhé (long) pozice | Aleš Michl | Průmysl v eurozóně | Turecká ekonomika | Prosincová inflace | Otevření Wall Street | UnitedHealth Group Incorporated | Flat | XOM.US | Intuitive Surgical | Íránský konflikt | Range | Norská společnost | Bert | Koronavirus | Komora soukromých lesů | Prezident Joe Biden | Inovativní řešení | Čínské sankce | Procter & Gamble | Akcie Adidas | Jak obchodovat Price Action | MT4 | Capital Markets | Běžný investor | COIN | Situace na americkém trhu práce | MicroStrategy | Deaktivace | Volný kapitál | Broker Consulting | Globalt | Concho | Silný propad | Zpráva pro tradery | Petr Narwa | Trend oslabování | Měny&Sazby | Káva - Vývoj ceny | Deliveroo | Červnová inflace | Zemní plyn | Nízká inflace | Budoucí pohyby | Výhled cen | Makroekonomický kalendář | Nejziskovější | Gambling | Obchodní partner | FINRA | Akcie ConocoPhillips | Nejvýraznější pokles | Solidní růst | EU a USA | Očekávané výnosy | ZIL | Duke Energy | Pandemie covidu | Burze | Právo | Útok na Ukrajinu | Ostatní investice | Výstupní příkazy | Pravděpodobnost intervence | Vakcína proti koronaviru | Polská vláda | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Česká republika | ČR | Zasedání americké centrální banky | Nejnovější údaje | Hotovost | Snížení úroků | Dolar k japonskému jenu | Vice | Klesající struktury | J P Morgan Chase & Co | Složitější řízení | MJ | Jiří Tyleček | Rozpočet | Růst cen plynu | Jozef Síkela | Finanční podmínky | Vstupní S/R zóny | Algotrading | Platební gigant | Albemarle Corp | Statistika | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Poskytování investičních služeb | Statistický úřad | USDIDX | Bidenův plán | Směřování | JPMorgan Chase & Co | NAFTA | Tempo růstu CPI | Jednoduché tipy | Unijní ministři | Opce | Portugalsko | DoubleLine | Varšava | Partnerství | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Aukce | Analytici | Pojišťovnictví | Ruský plyn | Marathon | Tomáš Nidetzký | USD/CZK | Průmyslové kovy | Viceprezident | Zveřejnění zpráv | Mezinárodní organizace práce | Zadlužení | Uzavírání obchodů | Globální akciový index MSCI | Intuit | Vojtěch Slovák | DIP | Kazachstán | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Vlastnictví | Global forex | Naše prognóza | Dot-com | BBBY | Ceny zemního plynu v USA | Equity | Snižování úrokových sazeb | Správci fondů | MarSe Expert Advisor | Tipy pro začínající obchodníky | Kartel OPEC | Znovuotevírání ekonomiky | Vysoká inflace | Dopad na centrální banku | Obratový pattern | Aligator | Saudi Aramco | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Banka Silvergate | Zemědělství | MGM Resorts International | Propad akciových trhů | Situace na trhu práce | Nejvýraznější propad | Prime | opPORTUnity | Nabídka nemovitostí v ČR | Micron Technology | Forexoví obchodníci | Vývoj ceny kukuřice | Překoupené zóny | 3M Company | Výroba automobilů | Návratnosti investice | Primoco | Workhorse kryptoměny | Cena nemovitostí | Nesoulad | Těžební plány | JD Sports | Americké regulační orgány | DSTI | Vývoj na trhu | Tuzemský maloobchod | Provozní zisk | ISM indexy | Horší data | Finep | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Piper Sandler | Prognózy inflace | Krize v Evropě | BNP | Dobré zprávy | Delta mutace | Kurz koruny | Maloobchodní prodeje | Kurs koruny k euru | Důvěra v eurozóně | Portfólia | Black spinning top | Evropská centrální banka | Evropské indexy | Cenové limity | Conference Board | Ukazatele nezaměstnanosti | Ceny kukuřice | Zvyšování úroků v USA | AMC Entertainment (AMC) | Řízení rizik obchodních pozic | Přehled o dění | COST | Řetězec | Měsíční report | Česká ekonomika | Konsenzus | Proražení S/R úrovně | Jednání ECB | Nové zakázky | TSLA | Obchodní model | Investovat do ropy | Zásoby plynu v USA | Vzdělávací webináře | Index Exportu | Blue chips | Co bude | Destatis | Kellogg | Očekávání trhu | Situace v Rusku | Vybírat zisky | Take-Profit příkazy | Maďarský forint | Samou | Clearing | Trh práce v USA | David Jirušek | Produkce ropy | Drahé kovy | Litecoin | Indikátor | Novozélandský dolar | Partner společnosti | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Royal Dutch Shell | Velké objemy | All Time High | Vývoj akcie | Cena benzínu | CNBC | Býčí trh | Ruský vývoz ropy | CNN Feed and Greed Index | Zákaz dovozu | Větší pozice | Ztráty zaměstnání | Generativní umělé inteligence | BAT | Scalper | Americká centrální banka (Fed) | Cenový cíl | Nemo Fund | Panika | Švédsko | Aktivum | InstaForex Kurz | Ceny plynu TTF | Eurozóna | Odpor | Japonská centrální banka | Forward | Ošetřovné | IG | CSX Corporation | Měnové podmínky | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Marketingová komunikace | American Express Company | Fortune | Investiční rozhodnutí | Video | Fitch | Vlna omikronu | Aliance | DIA | Spready | Chance | Pšenice | ISM | Finanční prostředky | Ruská ropa | Psychologie | Domácnosti | Železná ruda | Obchodování pomocí Price Action | Velikosti pozice | Ekonomické sankce | Statistiky z eurozóny | CARA | Poradenská firma | Světová obchodní organizace (WTO) | Vývoj inflace | Změny v průmyslu a struktuře | HICP | Americké banky | Růst mezd v USA | Aktuální prognóza | Dluhopisový trh | Velcí hráči | Akcie společnosti AMC | Holger Schmieding | Hedge fondy | FXstreet | IPO Robinhood | Ekonomiky eurozóny | Podnikatelská aktivita | Investiční rozpočet | Home Depot (HD) | Korekční fáze | Hospodářská krize | Ceny hliníku | Interpretace | Kanadský PMI | Freeport McMoran (FCX.US) | Sektor služeb | Arlington Asset Investment | Plán obchodování EUR/USD | Bankovní rada České národní banky | Wedbush Securities | Měnová politika | Krize bankovního sektoru | Krypto | Zastavení výroby | Emerging markets | Obchodujte akcie | Závislost | Přímé zahraniční investice | EK | Meta Platforms | Supporty | Investovat do nemovitostí | Vývoj ceny mědi | Buy (nákupní) signál | Pozornost trhu | Očekávání do budoucnosti | Inflace spotřebitelských cen | Řídit riziko | TLTRO | Jednání kartelu OPEC | Vývoj ceny zinku | Axiory Europe | Ekonomický cyklus | Agentura Moody's | Vysoké dividendy | Zadávání objednávky | Tři černé vrány | Pokles průmyslové produkce | Noví obchodníci | UTC | Markit | Obchodování korekcí trendu | Nastavení trhů | Solana | XTB | Tržní kapitalizace firem | XTB Research | Ceny suroviny | Cisco Systems, Inc. | Řízení kapitálu | Koš | Vývoj ceny | Bulharsko | Rezistentní zóny | EURGBP | Restrikce | Optimismus | Nastavení sazeb | HashRate | Dovoz ruské ropy | EMA data | Shell Plc | Vývoj ceny kávy | Likvidita | Základ daně | AMAT | Tři bílí vojáci | Růst cen plynu v Evropě | Roman Pilíšek | Hlavní ekonom | Participace | Fastenal Company | Akcie u LYNX | Luno | Objem devizových intervencí | Expert Advisor | Bytové jednotky | Unemployment Rate | Agilent | Načasování | ADS.DE | MALL | Futures na ropu | Jakub Rybacki | Risk | Uptrend | Trade | Prostor pro další růst | Webináře | Online hry | Investování do komodit | Pákistán | Maďarská centrální banka | Riskování | Dlouhodobý investor | Obchodníci na forexu | Cenové dno | Moskva | Zasedání amerického Fedu | Dow Chemical Company | Analytika | Výprodeje dluhopisů | Celková nabídka | Odraz ceny | Nastavení hlavy obchodníka | Standard Chartered | Podfond | Etherea | Inflační očekávání | Costco Wholesale Corporation | Etoro | Větší pokles | Cardano | Slovní intervence | Forexu | Rostoucí trendová struktura | Sazby beze změny | ROIC | Akcie švýcarské banky | Denní obchodníci | Obchodování s Bitcoiny | Polská NBP | Pandemie | Emise | Rozvojové země | Miliardy | Čína | Trader | Míra nezaměstnanosti v březnu | Termínové kontrakty | Koss | DAX | IBEX | Jak obchodovat s akciemi | Paradox | Čínští regulátoři | Ekonomka Raiffeisenbank | Dow Jones | Poptávka po plynu | CrossTower Research | Zájem o riziková aktiva | Společnost Nike | PSX | Fiskální stimuly | UCITS ETF | Gilead Sciences | Primární úpis akcií | Ocenění | Wood Mackenzie | Parita | Devizový trh | Burzovní trhy | Celkový výsledek | Nálada na Wall Street | Oživení německé ekonomiky | Rostoucí úrokové sazby | Počasí | Růst české ekonomiky | Rozpočtové schodky | Stříbro - Vývoj ceny | Maloobchodní tržby v ČR | Plánované obchody | Cena akcie Newegg | Rezervy | Obchodování s emisemi ETS | DE40 | Platina | MIFID | Podnik | Deutsche Bank | Nárůst sazeb | Odrazy | TWS | Výprodej bitcoinů | Uzavřít všechny pozice | Intervence centrální banky | Uber (UBER.US) | Sankce na Rusko | Freedom Financial Services | Aktuální Price Action | Royal Dutch Shell A | MRO | Ruská burza | Martin Maršovský | Úspěch v tradingu | Vysoká likvidita | Vojta Ostatek | Richmond | Akcie bank | Výkon dolaru | Dominance bitcoinu | UCITS | Rozvolnění restrikcí | Pohled tradera | Forex trh | China Merchants Bank | STAR | Blahobyt | Ekonomové | Evropský systém obchodování | Německá obchodní bilance | Analytik XTB | Největší obchod | Santa rally | Swedbank | Ceny niklu | Handelsbank | Americké trhy | Conference Board index | ABC | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Jiří Svoboda | Koncern | CZK/USD | Nabídka ropy | Žlutý kov | Analytik | Index PMI | Co ovlivňuje ceny komodit? | Raiffeisen realitní fond | Strategie obchodování | Downstream | Mzdová dynamika | Motivace | RBC Capital Markets | Recese ekonomiky | Obchodní myšlenka | Odhad růstu ekonomiky | Jak zhodnotit finance | Dodavatelské řetězce | Futures na bitcoin | CoinDesk | Nové peníze | Strategy Research | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Buy Stop | Bankrot | Broker Consulting Index podílových fondů | Statistiky z pracovního trhu | Fakey Pattern | Odhady analytiků z Wall Street | DPH v Německu | Geopolitické vlivy | Americký HDP | Růst cen stavebních materiálů | Předkrizové úrovně | YNDX | Oscilátory | Zpomalení růstu | Ranní okénko | Týdenní nárůst | Zahájení invaze | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Výkonnost v roce 2022 | Intervenovat | CFG | Úrokové zhodnocení | Hospodářský výhled | Ekonomické prognózy | PX Pražské burzy | Cena plynu pro evropský trh | GlobalBlock | Zkapalněný zemní plyn | Nominální mzda | Black Friday | Poskytování úvěrů | Akcie Micron | Biotechnologické akcie 2021 | Tým FXstreet.cz | Akciové indikátory | InstaForex Kurz pro začátečníky | Proražení rezistence | Wealth Management | Poptávky po ropě | Akcie AMD | Analytici banky | Inženýrské stavitelství | Zajímavé pohyby | BrikkApp | Volvo Cars | Stagflace | Doba obchodování | Správa | Světové centrální banky | Walgreens Boots Alliance | Sektor komerčních nemovitostí | Varovné znamení | Akcie Schlumberger (SLB) | Hedging | Vijay Ayyar | Zeměpis a geopolitika | David Kostin | Prudký růst cen | Tipy pro obchodování GBP/USD | Cena aktiva | Virus | Odborníci na kryptoměny | Výsledky hospodaření | BKNG | Výnosy | Prochazka & Partners | Akcie GME | Vyšší inflace | Nonfarm Payrolls | Potenciál poklesu | Nastavení měnové politiky | Wall Street | Průměrná cena | Index euro stoxx 50 | Důležitý support | Kurz EURUSD | CNN Business | Cena Henry Hub plynu | Home Depot | Fúze | Průmyslové podniky | Pozice | Tulipánové horečky | Ticker | Ropný průmysl | MIC | CNY | Platina - Vývoj ceny | Typy komodit | Zpracovatelský průmysl | HSBC (HSBA.UK) | PEP | Výrobní náklady | Index DAX | Rostoucí mzdy | WP | Barnabás Virág | Práce | Šéfka Fedu | Ruská měna | Orsted | Pokles bitcoinu | Český trh | Market Makeři | Důkladná analýza | Počet nezaměstnaných | WACC | Cílová cena | Jamal | Limitní příkaz | Nastavení indikátorů | Puma (PUM.DE) | West Texas Intermediate (WTI) | Dílčí indexy | Geopolitické události | Ekonomická recese | CAR | Nominální růst | IPO Deliveroo | Globální energetická krize | iPhone 12 | Paychex | Růst v průmyslu | Tokeny | Restrukturalizace | G7 | Kapitulace medvědů | Private equity | Těžba kryptoměn | Americký ekonom | Affirm Holdings | Životní styl | Technické faktory | Nákupy zlata | Cukr - Vývoj ceny cukru | Ceny zemního plynu v Evropě | Deloitte | Jak obchodovat | Vývoj ceny platiny | David Vagenknecht | Goldman Sachs Group | Biden | Budoucnost | Aktuální situace | Seance na evropských akciových trzích | Výhledy | Intradenní obchodník | Invaze Ruska | Šíření koronavirové nákazy | Průmyslová výroba v USA | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Úspěch | NASDAQ 100 | Výhled trhů | Institute for Supply Management (ISM) | Micro futures | Nákup libry | Tempo inflace | iShares Nasdaq | Dánsko | Dynamické supporty a rezistence | Druhá vlna | Průmysl a zahraniční obchod | MGM Resorts | Nejlepší 5G akcie | Ceny mědi | JPMorgan Chase | Japonský jen | Prezident Federální rezervní banky | Znovuotevření Číny | Unemployment Claims | UNH | Měnové politiky v USA | Evropská obchodní seance | Pšenice - Vývoj ceny | Jiří Gavor | Indikátor Return Channel | Šance | Kalifornské bankovní regulační orgány | Ekonomický růst | Vývoj ceny elektřiny | Bělorusko | Rozhodnutí bankovní rady | Oscilátor | Krypto aktiva | Jakub Matis | Bydlení v Evropě | Akciový stratég | Nástroje úspěšného tradingu | Forexoví tradeři | Růst průměrné mzdy | Politici | Ceny povolenek | Průmyslové účely | Intervence Bank of Japan | Jak investovat | Ekologie | Nákup dluhopisů | Kotace | Symposium v Jackson Hole | ČTK mluvčí | Jerome Powell | Zlepšení nálady | Index FTSE 100 | Stavební spoření | Fibonacci | Odvětví | Michaela Tomášková | Prodej aut | Sazby Fedu | Impulzy | Radek Jirků | Poradenství | Správné řízení rizika | Finanční situace | Akumulace | Zahraniční měny | Finanční poradenství | Retailový obchodník | Bilance zahraničního obchodu | Tržní cena | Nastavení Stop-Lossu | Celková inflace | Dna | Obnovení růstu | Hospodářské statistiky | Evropský kalendář | Dukascopy Europe | Ceny v České republice | MMM | FOMO | Podílové listy | Nervozita na trzích | iShares Commodity Diversified Swap | Limitní pokyn | Maximalizovat zisky | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Základní sazba | Ceny energie | Baird | Průmyslová produkce v srpnu | Jaká rizika číhají na komodity? | Úřad pro kontrolu finančních trhů | Gas Storage CZ | Aktuální sentiment | Delta varianta | Poptávky po dolaru | Arete Industrial | Cena surovin | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Volkswagen | Ethereum Classic | Obchodní příležitosti | Dohled nad finančním trhem | Přehled kurzů | Obchodování Pin Barů | SEDG | Šperky | Vývoj ceny akcií Iberdrola | Podniky | Intervence japonské centrální banky | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | NFA | Makroekonomický analytik | USA | Býčí scénář | SushiSwap | Globální ekonomický růst | 2B70 | Japonský index Nikkei | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Příjmy z dluhopisu | Ruští oligarchové | Analytický tým | Správa otevřených pozic | Swingový trading | Zlato | Novo Nordisk | Průvodce komoditním trhem | Jak vydělat | Spread strategie | Průzkum ČSÚ | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Míra inflace v Číně | Greg Bassuk | Riziko deflace | Analýzy akcií | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Japonský konglomerát | HFT | Obchodní nastavení | Míra poklesu | Daň z příjmu | Analog Devices | Zastropování cen | USD/CAD | Doji svíčka | Zpomalování inflace | Graf dne | Geopolitika | Philip Morris | Analytik trhů | Nasdaq | Společná evropská měna | Philip Lane | Ray Dalio | PMI index | Monster Beverage (MNST.US) | Italský PMI | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Britský akciový index | Geopolitická situace | Intradenní strategie | Povinnost podávat daňové přiznání | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Zrychlení růstu | Oligarchové | Geopolitické napětí | Zemní plyn (LNG) | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ekonomické restrikce | Prolomení pod support | Spekulanti | Inflace v USA | Nákup zlevněné ruské ropy | Hike | Adidas (ADS.DE) | Futures na americké akciové indexy | Černá káča | Mezinárodní vztahy | Propad indexu | Sell (prodejní) signál | Skupina PRE | J.P. Morgan | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Evropské společnosti | Arcane Research | Tržní ocenění | Verizon Communications | Stochastic | Etsy | Noble Energy | Údaje o inflaci | Akcie GE | Ceny nových bytů | Migrace pracovní síly | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | Texas Instruments Incorporated | JD | Kyber | CFD traděři | Zpomalení hospodářského růstu | NYSE:NKE | Německá inflace | Obchodování korekcí | CRWD | Belgie | Graf akcie | Bezpečnost | Citrix Systems | Indikátor ekonomického sentimentu | mBank | Fundamentální pohled | Největší bankovní krach | Čínský HDP | Průlom | Dohoda o globální dani | Světové trhy | Ichimoku Kinko Hyo | Investment | Prodej eura | Embargo na ruskou ropu | ZFP realitní fond | Prognóza ECB | Zákaz dovozu ruské ropy | Komoditní analytik | SXEPEX | Zásobníky | Obchodní styl | Plynová krize | Novozélandská centrální banka | Specifika kontraktu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Remy Cointreau | Výraznější pokles | SPG.US | IOT | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | CORN | Non-Farm Employment Change | Forex brokeři | Terra | AXS | Globální obchod | Realitní sektor | Nejlepší broker | Kontejnerový terminál | CSX | Výrobce obuvi Dr. Martens | USD/JPY | Nové strategie | Astrazeneca | Investiční účet | Cestovní kancelář | Time frame | Cyklus utahování měnové politiky | Janney Montgomery Scott | Šíření nákazy | České e-shopy | Růstové struktury | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Low | Wood & Company Office Podfond | Ministr zemědělství | Počet volných míst | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Průměrná sazba hypoték | Bitcoin a kryptoměny | Výsledky CPI | Cenu plynu | Húsíové | Ekonomické aktivity | Klesající struktura | Jet Industrial Lease | Zvyšování úroků | Václav Holler | INTC | CRIF | Datové centrum | Vladimir Tenev | Vývoj akcie Pfizer | Zvýšený zájem | Amazon | Francouzská průmyslová produkce | Testování a optimalizace | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | Akcie | Přístup ke kryptoměnám | Stimuly | Wedbush | Akcie Newegg (NEGG) | Makro zprávy | Fundamenty | Růst cen průmyslových výrobců | Harmonic trading | Evropský průmysl | Ukazatele | Británie | Umělá inteligence | Propad průmyslové výroby | Umění | Historie kávy | Vladimir Putin | CIND | Nulové poplatky | Alteryx | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Stabilita | Vývoj technologií | CELO | Pokles reálných mezd | Vojtěch Benda | COT | Nemoc COVID-19 | Americký akciový index S&P 500 | Krátkodobý výhled | Makléř | Dopady pandemie | Breakouty | Světlo na konci tunelu | Jednatel | City | Zlepšení | Růst ceny ropy | Vysoké rozpočtové schodky | ECB Luis De Guindos | Baker Hughes | Týdenní pivot | ONE | Sentiment trhu | Zahraniční forex | SPOT | Pražský PX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Situace na forexovém trhu
Situace na grafu
Situace na indexu S&P 500
Situace na japonském jenu
Situace na komoditních trzích
Situace na live účtu
Situace na ropě
Situace na stříbře
Situace na světovém trhu
Situace na švýcarském franku

Následující klíčová slova

Situace na trhu práce
Situace na trhu s plynem
Situace na trhu s ropou
Situace na trzích
Situace na trzích s energiemi
Situace na Ukrajině
Situace na volatilitě
Situace na Wall street
Situace na zlatě
Situace okolo First Republic
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít