Neděle 02. června 2024 00:32
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei ProTrader

SPX

img

Výstražné signály na Nasdaqu: Salesforce klesá o 1 %

31.05.2024 Americké akciové indexy zakončily čtvrteční obchodování poklesem, přičemž Nasdaq ztratil více než 1 % a v čele poklesu stály akcie technologických společností po neuspokojivém výhledu společnosti Salesforce.
img

Nasdaq dosáhl milníku 17 000 bodů, výkyvy na trhu pokračují

29.05.2024 Nasdaq v úterý poprvé dosáhl 17 000 bodů díky silnému růstu akcií Nvidia, zatímco index S&P 500 skončil mírně výš a Dow Jones Industrial Average klesl kvůli růstu výnosů státních dluhopisů.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.05.2024

20.05.2024 Burzy během minulého týdne posilovaly, S&P 500 přidal 1,5 % a pokořil tak historické maximum. Stoxx Europe 600 posílil o 0,4 % a během týdne rovněž překonal rekordní hodnotu. Během minulého týdne popohnal burzy nahoru inflační report. Ten vyvolává nadějí, že se Fed během letoška pustí do snižování úroků. Nicméně entusiasmus je předčasný: pro potvrzení dezinflačního trendu musí zpomalení vykázat alespoň dva – tři reporty CPI.
img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.04.2024

22.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly S&P 500 odepsal 3,0 %. Jde o nejvýraznější týdenní pokles od března 2023 (reakce na kolaps SVB). Poprvé za dva měsíce index propadl pod psychologickou hranici 5 000 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 1,5 %. Geopolitika zafungovala jako spouštěč korekce – nicméně vedla spíše ke změna sentimentu, samotná geopoliticky-sensitivní aktiva příliš neoslabovala (viz níže). Investory znervóznila inflace a více jestřábí Fed.
img

Fed a globální nestabilita: dvojí rána pro americké trhy

18.04.2024 Americký akciový trh vykázal ve středu pokles, který souvisí s tím, jak investoři hodnotí kroky Federálního rezervního systému v oblasti řízení úrokových sazeb, a s pozorovanými skromnými finančními výsledky ze začátku výsledkové sezóny.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.04.2024

15.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly, S&P 500 odepsal 1,5 %. Hlavní americký akciový benchmark se stále nachází nad hladinou 5 100 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 0,3 %. Během minulého týdne dorazila na trhy série negativních faktorů. Vyšší inflace přistřihla sázky investorů na snižování sazeb. Do toho banky nezahájily výsledkovou sezónu nejlépe a na sklonku týdne dorazilo na burzy i geopolitické riziko. Stále platí, že valuace zůstávají našponované a rizika tak zůstávají nakloněna směrem dolů.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
img

S&P 500: od stability k rekordům – analýza růstu

25.03.2024 Optimistická očekávání ohledně ekonomické budoucnosti a uvolněná politika Federálního rezervního systému motivují investory k rozšíření jejich investičních obzorů nad rámec rychle rostoucích akcií a technologických gigantů, které byly v uplynulém roce motorem růstu amerického akciového trhu.
img

Za poklesem na Wall Street stojí technologický sektor a sazby Fedu

18.03.2024 Globální akciový index v pátek rovněž vykázal pokles, čímž se po sedmi týdnech růstu v řadě vydal na cestu směrem k týdennímu poklesu, zatímco dolar posílil a směřoval k nejvýraznějšímu týdennímu zisku od poloviny ledna, neboť nejnovější údaje o inflaci v USA podpořily nové naděje na snížení úrokových sazeb.
img

Vliv inflace: jak zprávy ovlivňují akcie, dolar a výnosy dluhopisů

15.03.2024 Podle ministerstva práce se index cen výrobců (PPI) pro konečnou poptávku minulý měsíc zvýšil o 0,6 %, čímž překonal odhad růstu o 0,3 %, který předpovídali dotázaní ekonomové, po neočištěném růstu o 0,3 % v lednu.
img

Oracle mění pravidla hry: S&P 500 dosáhl nevídaného maxima

13.03.2024 Americké akciové trhy vykázaly v úterý výrazný růst: index S&P 500 zaznamenal historický rekord díky růstu ceny akcií společnosti Oracle, zatímco údaje o spotřebitelských cenách neoslabily naděje investorů na možné snížení úrokových sazeb v nadcházejících měsících.
img

Volby v USA: Wall Street se ocitá na křižovatce

11.03.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily páteční obchodní seanci v záporných číslech a ustoupily z rekordních hodnot dosažených během dne. K tomuto poklesu došlo na pozadí poklesu v sektoru výrobců čipů a smíšených údajů o trhu práce, které odrážejí překonání očekávání ohledně počtu vytvořených pracovních míst při současném růstu míry nezaměstnanosti.
img

Wall Street ožívá: Powell mluví o snižování sazeb

07.03.2024 Přední indexy na Wall Street zakončily středeční obchodování v plusu. Motivovaly je ekonomické indikátory a výroky předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jeroma Powella, které potvrdily spekulace o možném snížení základní federální úrokové sazby v letošním roce.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
img

Akcie a dolar: stabilita vs. růst před klíčovým indexem spotřebitelských cen

13.02.2024 Indexy světových trhů zůstaly na začátku týdne prakticky beze změny, zatímco americká měna mírně posílila před úterní zprávou o indexu spotřebitelských cen v USA, která by mohla naznačit, kdy by Federální rezervní systém mohl začít snižovat úrokové sazby.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 12.02.2024

12.02.2024 Burzy během minulého týdne opět posilovaly. S&P 500 přidal 1,4 %. Hlavní americký akciový benchmark uzavřel týden na historickém maximu a zároveň překonal hranici 5 000. Bezprostředním faktorem byly výsledky společnosti Arm – ta potvrdila zájem o čipy ze strany Big Tech firem. Očekává se, že velké technologické firmy budou masivně nakupovat čipy s ohledem rozvoje infrastruktury okolo umělé inteligence. Aktuálně se však indexy nachází na úrovních hraničící s překoupeností – určitá korekce je tak pravděpodobná.
img

Údaje o amerických výnosech zvyšují sázky: globální akcie opět na vrcholu

12.02.2024 Index S&P 500 v pátek poprvé uzavřel nad 5 000 body a Nasdaq se krátce obchodoval nad 16 000 body díky růstu velkých korporací a výrobců čipů včetně společnosti Nvidia, protože investoři se soustředili na technologie umělé inteligence a očekávali vysoké zisky.
img

Co bude dál s akciemi společnosti Disney po poklesu za rok 2023?

07.02.2024 Zábavní gigant se nyní potýká s poklesem jeho akcií, který se projevuje jejími nedávnými potížemi na burze. S ročním ziskem, který jen těsně přesáhl 6 %, se akcie společnosti Disney ocitly daleko za indexem S&P 500 (SPX), což znamená výrazný odklon od historické zdatnosti společnosti. Tato slabší výkonnost není nedávnou anomálií, ale spíše dlouhodobým trendem, neboť společnost Disney byla za posledních pět let svědkem 18% poklesu. Dokonce i když rozšíříme náš pohled na posledních deset let, kdysi mocný zábavní gigant dosáhl pouze skromného 31% růstu, což je přibližně pětina výnosů, které ve stejném období dosáhl široce uznávaný indexový fond S&P 500.
img

S&P 500 na cílové čáře: vliv zisků a úrokových sazeb z USA

07.02.2024 Úterý přineslo indexu S&P 500 jen malé zisky, protože investoři svědomitě analyzovali smíšené zprávy amerických gigantů, vyhodnocovali výroky představitelů Fedu a hledali náznaky blížícího se snížení úrokových sazeb.
img

Wall Street stojí na prahu změny: jak americká ekonomika ignoruje Fed

05.02.2024 Současná verze byla znepokojena důkazy naznačujícími, že ekonomika může být příliš zahřátá na to, aby Federální rezervní systém mohl snížit sazby, aniž by riskoval opětovné zvýšení inflace. Páteční údaje o zaměstnanosti v USA posloužily jako nejnovější ukazatel silnějšího než očekávaného růstu poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell o několik dní dříve potlačil naděje, že centrální banka začne snižovat sazby v březnu.
img

Maxima indexu S&P 500: naděje v nadcházející zasedání Fedu a zisky tech firem

30.01.2024 Americké akciové indexy vykázaly v pondělí růst. Investoři se připravovali na náročný týden, kdy očekávali velké množství finančních zpráv společností s velkou tržní kapitalizací, nové ekonomické údaje a zasedání Fedu věnované měnové politice. Všechny tři hlavní americké akciové indexy vykázaly růst, přičemž nejvíc vzrostl hi-tech index Nasdaq (.IXIC). Index S&P 500 (.SPX) dosáhl nové rekordní zavírací úrovně. Po 3,3% růstu hlavního indexu v prvním měsíci roku 2024 revidoval BlackRock své hodnocení amerických akcií směrem nahoru.
img

Ekonomický kontrast: Akciové indexy září, dluhopisy zůstávají ve stínu

23.01.2024 Výnosy amerických státních dluhopisů klesají a kurz dolaru se téměř nemění, protože investoři vstupují na trh v očekávání nadcházejících ekonomických indikátorů, které mohou nabídnout nový pohled na směřování úrokových sazeb.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.01.2024

15.01.2024 Burzy během minulého týdne opět posilovaly. S&P 500 přidal 2,0 %. Hlavní americký akciový benchmark se nachází pouze 0,2 % pod historickým maximem. Stoxx Europe 600 posílil mírně: o 0,1%. Hlavním důvodem je pokles dluhopisových výnosů, který se odehrál navzdory výraznějšímu CPI. Souvisí zejména s apetitem investorů – viz. extrémní úspěch některých aukcí vládních bondů (např. Španělsko). Nicméně můžeme polemizovat, nakolik je pokles yieldů udržitelný. Investoři v USA sázejí na 6,5 cutů během 2024, což je scénář, který není v souladu s rétorikou představitelů FOMC.
img

Středeční Wall Street charakterizovaly nečekané fluktuace: pokles a následný růst

21.12.2023 Americké akciové indexy ve středu uzavřely na nižší úrovni, když prudký polední pokles zastavil působivou rally na Wall Street, kterou vyvolalo snížení úrokových sazeb a holubičí politika Federálního rezervního systému.
C:\fakepath\PT-webinar-Hedging-20112023.png

Hedging jako efektivní forma ochrany před ztrátou

20.11.2023 Jedna z nejúčinnějších technik risk managementu, který využívají jak velcí hráči, tak mnozí retailoví obchodníci a drobní investoři. Pojďme se hedgingu podívat na zoubek a zároveň vás pozvat na webinář hedgingu věnovaný.
img

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro SPX na 6. listopadu 2023

06.11.2023 SPX se dnes obchoduje kolem hodnoty 4 367 a týden začal pozitivně, stejně jako minulý týden zakončil. Cena atakuje denní rezistenci (cloudu) Kumo. Oblast kolem 4 370 bodů je velmi důležitou rezistencí a denní uzavření uvnitř Kumo by změnilo trend z medvědího na neutrální. Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) je na hodnotě 4 237, zatímco Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) na hodnotě 4 250. Tato oblast 4 237–50 je důležitým supportem. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) prorazil nad svíčkový pattern, který se změnil v býčí. Obchodníci musí být na současných úrovních opatrní, protože odmítnutí na rezistenci cloudu a pullback k 4 250 bodům jsou opodstatněné a běžné, když cena dosáhne spodní hranice cloudu.
img

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na SPX 27. října 2023

27.10.2023 SPX se obchoduje kolem 4 148 bodů. Krátkodobý trend zůstává medvědí, protože cena je v denním grafu stále pod (cloudem) Kumo. V předchozích příspěvcích jsme býky varovali, že indikátor cloud Ichimoku naznačuje, že cena bude dál klesat k novým nižším minimům. Index zůstává výrazně pod linií Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) i Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Rozpětí Chikou (černá linie) zůstává pod svíčkovým patternem (medvědí). Technicky vzato SPX dál vytváří nižší minima a nižší maxima a potvrzuje tak, že od červencových maxim zůstáváme v krátkodobém medvědím trendu. Jediným dobrým znamením pro býky je býčí divergence RSI. Jedná se ale jen o znamení, ne o signál obratu.
C:\fakepath\index-vix-23102023-uvod.png

Index VIX: Jak vydělávat na burzovním strachu

23.10.2023 Index volatility CBOE - známější jako VIX - je index, který v reálném čase sleduje očekávání trhu ohledně změn indexu S&P 500 (SPX). Je důležitým měřítkem tržního rizika, napětí a sentimentu, proto se často označuje jako "index strachu". Měří rozkolísanost na finančních trzích.
img

US Open: Wall Street v útlumu před rozhodnutím Fedu koncem tohoto týdne 📣

18.09.2023 Zatímco se globální trhy tento týden připravují na sérii zasedání centrálních bank, americký akciový trh po pátečním výprodeji kolísá. Pokles je také umocněn eskalací cen ropy blízko 95 dolarů za barel, čímž se zvyšují inflační tlaky. Benchmark Brent zaznamenal 11% nárůst během třítýdenního růstu cen ropy, což je fenomén, který představuje problém pro centrální banky po celém světě při zmírňování inflace. Výnosy amerických dluhopisů zaznamenaly růst, s očekáváními bouřlivého týdne dopředu nabitého politickými rozhodnutími, která by mohla utvářet ekonomické prostředí.
img

Technická analýza SPX na 18. září 2023

18.09.2023 Index SPX začíná týden obchodováním kolem 4 445 bodů. Zůstává sice uvnitř střednědobého býčího červeného kanálu a nad supportem modré trendové linie, ale je náchylný na větší pullback. Průraz pod support modré vzestupné trendové linie bude signálem pro hlubší pullback ke spodní hranici červeného kanálu. SPX bude náchylný na pohyb k 4 250 bodům, pokud se ceně nepodaří udržet si úroveň 4 430. Support modré trendové linie byl zatím otestován třikrát. Býci ho dokázali respektovat a udržet se nad ním. Cena vytvořila nižší maxima 4 539 a 4 516. Dokud zůstane pod těmito dvěma úrovněmi, budeme stále očekávat větší pullback. Průraz nad 4 540 bodů umožní v nadcházejících měsících cestu k novým historickým maximům.
img

Technická analýza SPX na 13. září 2023

13.09.2023 SPX se obchoduje kolem 4 457 bodů. Střednědobý trend zůstává býčí, protože cena se od loňského roku stále obchoduje uvnitř červeného vzestupného kanálu. Jak jsme uvedli v předchozích příspěvcích, SPX je náchylný k většímu pullbacku minimálně k 4 200 bodům. Má větší šanci otestovat spodní hranici kanálu. To bude náš hlavní scénář, pokud cena SPX prorazí pod modrou vzestupnou trendovou linii. Tato trendová linie teď poskytuje support na úrovni 4 420. Vzhledem k už vytvořenému nižšímu maximu, pokud uvidíme cenu překonat hodnoty 4 420 a 4 360, pak budeme očekávat pohyb k 4 200 bodům. Býci potřebují cenu vytlačit nad hodnotu 4 540, aby na případný krátkodobý pullback zapomněla.
img

Wall Street na vzestupu: Čeká se na klíčovou zprávu o inflaci

08.08.2023 Co stojí za tímto vzestupem? Po trochu nervózním čekání se investoři vracejí k podnikání a připravují se na vydání klíčové inflační zprávy v USA tento týden. Tato událost vyvolala značný zájem, zvláště poté, co minulý týden skončil poklesem hlavních indexů a investoři byli dychtiví uzamknout své zisky.
img

Graf dne - US500 (31.07.2023)

31.07.2023 Index S&P 500 (SPX) nedávno dosáhl kritické úrovně odporu na úrovni 4631, což vyvolává otázky ohledně dalších kroků trhu. Minulý týden Federální rezervní systém provedl široce očekávané zvýšení úrokových sazeb o 25 bazických bodů a účastníci trhu pozorně sledovali tiskovou konferenci předsedy Fedu Powella, aby získali náznaky ohledně budoucích politických rozhodnutí. Powell však žádné jasné signály nenabídl a zdůraznil, že Fed se při budoucích rozhodnutích spoléhá na data. Ekonomické údaje po zasedání FOMC naznačovaly scénář měkkého přistání, když americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti překonaly očekávání, ale americké PCE a index nákladů na zaměstnanost zaostaly za prognózami.
img

Technická analýza SPX na 10. května 2023

10.05.2023 SPX se obchoduje kolem úrovně 4 120. Z technického hlediska zůstává trend býčí, protože cena stále respektuje zelenou vzestupnou trendovou linii, ale během posledních týdnů nikam nepokročila. Pohybuje se většinou do strany mezi úrovněmi 4 050 a 4 200. RSI se kloní dolů a poskytl nám několik signálů medvědí divergence. Klíčová je rezistence na úrovni 4 200, a dokud budeme obchodovat pod ní, očekávám pullback SPX přinejmenším k zelenému supportu trendové linie. V nejbližším období bude trend nejasný. Jelikož je cena tak blízko klíčovým úrovním rezistence, preferujeme neutrální nebo medvědí pohyb. Potenciál poklesu je větší. Pokud se naopak býkům podaří prorazit nad úroveň rezistence 4 200, měli bychom očekávat pohyb ceny přinejmenším k úrovni 4 450.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 17.04.2023

17.04.2023 Během minulého týdne burzy posilovaly. S&P 500 posílil o 0,8 %. Volatilita se drží pod psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 1,7 %. Aktuální valuace vnímáme jako příliš euforické. Opětovný nárůst výnosů vládních bondů v souvislosti s odezníváním akutní fáze bankovní hysterie může poslat kurzy akcií dolů. Minulý týden pomohl akciím především překvapivý pokles cen průmyslových výrobců.
img

Technická analýza SPX na 11. dubna 2023

11.04.2023 SPX se obchoduje kolem úrovně 4 119. Krátkodobý trend zůstává po dosažení dna v zóně 3 800 býčí. V předchozí analýze jsme zmínili, že současný cenový pattern naznačuje, že SPX míří k úrovni 4 250, a tento cíl je pro nás stále primární. RSI na denní bázi stále nedosáhl překoupených úrovní. Cena dál vytváří vyšší maxima a vyšší minima. Předchozí maxima na úrovni 4 195 jsou další rezistencí, kterou býci musí překonat. Odmítnutí na dvojitém vrcholu 4 195 by bylo signálem medvědů. S přibližováním k této rezistenci musí být býci opatrní.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.03.2023

27.03.2023 Během minulého týdne americké burzy posilovaly. S&P 500 posílil o 1,4 %. Volatilita klesala, stále se však drží nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 0,9 %. Na začátku týdne pomohlo akcií řešení situace kolem Credit Suisse. V závěru týdne akcie ztrácely v reakci na zasedání Fedu – Powell explicitně vyloučil cuty. Do investorského hledáčku se dostala Deutsche Bank. Přestože vyloženě negativní kurzotvorné zprávy chybí. Jelikož trh sází na nereálně holubičí Fed, lze očekávat, že vystřízlivění bude spojeno s určitou korekcí na burzách.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.03.2023

20.03.2023 Během minulého týdne americké burzy posilovaly. S&P 500 poklesl o 1,4 %. Volatilita během minulého týdne vzrostla nad hranici 27 bodů. Evropské akcie odepsaly 3,8 %. Na starém kontinentě se v závěru týdne šířila nervozita s ohledem na situaci kolem Credit Suisse. Americké akcie držel nad vodou pokles dluhopisových výnosů a s ním spojený měně agresivní výhled Fedu. Domníváme se, že trh nakonec výhled úroků opět přecení. Korekci na amerických akciích tak vnímáme jako silně pravděpodobnou.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.03.2023

13.03.2023 Během minulého týdne burzy oslabovaly. S&P 500 poklesl o 4,5 %. Nyní se SPX obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku 2022. Volatilita během minulého týdne vzrostla nad psychologickou hranici 20 bodů. Evropské akcie odepsaly 2,3 %. Dění v závěrů týdne zásadně ovlivnila situace kolem Silicon Valley Bank. Tu již v pátek převzal FDIC. Aktuálně se řeší, kdo převezme aktiva banky. Podle posledních zpráv by měly být v plné výši odškodnění i nezajištění věřitelé (s vklady nad $250k). Futures nyní rostou, jelikož investoři přistřihli sázky na další hiky. Jde však o příliš euforické očekávání – Fed musí v prvé řadě plnit cenovou stabilitu.
img

Měsíční analýza SPX – únor 2023

28.02.2023 SPX se poslední obchodní den v únoru obchoduje kolem úrovně 3 990. Cena zatím vrátila 50 % postcovidové rally z 2 189 na 4 817 bodů a vytvořila ve vztahu ke covidovému minimu z roku 2020 vyšší minimum. V průběhu posledních měsíců nalezla silnou rezistenci v zóně 4 000 – 4 200. SPX se v únoru neúspěšně pokusil prorazit nad 4 200 bodů a po odmítnutí se obrátil dolů. Cenová akce z prosince a ledna vytvořila support poblíž úrovně 3 800. Neúspěšná obrana této úrovně by byla pro SPX známkou medvědího trendu. Průraz nad 4 200 bodů by byl naopak býčí. Dokud SPX zůstane pod 4 200 body, zůstane citlivý na další pokles.
img

Bitcoin se dál konsoliduje poblíž 24 5000 dolarů: kdy můžeme čekat, že se obnoví růst?

23.02.2023 Bitcoin se v minulých dnech kvůli neúspěšnému retestu oblasti 25 000 – 25 200 USD dostal do fáze konsolidace. Odpor prodejců nad touto významnou úrovní byl nakonec tak silný, že ani opakované testy této oblasti nepřinesly vytoužené výsledky.
img

Bitcoin znovu neúspěšně atakoval hranici 25 000 dolarů a začal klesat: obnoví se vzestupný pohyb?

22.02.2023 Trh se po pátečním silném býčím impulsu těšil na nový obchodní týden. Bitcoin ve výsledku dosáhl úrovně 24 500 dolarů a postupně se blížil k finální konsolidaci nad 25 000 dolary. Po výsledcích z 21. února ale zůstává úroveň 25 000 dolarů nedotčena a bitcoin častěji klesá.
img

Krátkodobá technická analýza SPX na 13. února 2023

13.02.2023 SPX se obchoduje kolem 4 100 bodů. Krátkodobý trend zůstává býčí, protože cena dál respektuje support krátkodobé trendové linie a stále vytváří vyšší maxima a vyšší minima. SPX může dál stoupat k úrovni 4 250, bude-li respektovat support na úrovni 4 050. Průraz pod support krátkodobé trendové linie mu umožní pokles k supportu zelené trendové linie na úrovni 3 930 –3 950. SPX vytvořil významné minimum na úrovni 3 490 a od té doby vytváří vyšší maxima a vyšší minima, který by mohla být začátkem nového rostoucího trendu.
img

Krátkodobý trend SPX má stále podporu

08.02.2023 Zelená linie – support trendové linieSPX se obchoduje kolem úrovně 4 144, předtím znovu otestoval support trendové linie, který je v následujícím grafu znázorněn zeleně. Cena zůstává v býčím trendu, protože stále vytváří vyšší maxima a vyšší minima. Support je na úrovni 4 100, a dokud budeme obchodovat nad ní, budou krátkodobý trend stále ovládat býci. Průraz pod tuto úroveň bude známkou slabosti, a jak jsme vysvětlili v předchozím příspěvku, pokud se nedokážeme udržet nad úrovní 4 100, bude se SPX pohybovat s největší pravděpodobností k dalšímu krátkodobému supportu na úrovni 3 960 – 4 000.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 23.01.2023

23.01.2023 Během minulého týdne burzy mírně oslabovaly. S&P 500 odepsal 0,7 %. Nyní se SPX obchoduje cca 17 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku 2022. Volatilita během minulého týdne vzrostla, stále se však nachází pod psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie odepsaly 0,1 %, což představuje pouze kosmetickou korekci kurzového vzestupu 6 %, který se odehrál od začátku roku. Minulý týden poslala mírně dolů zejména prohlášení představitelů centrálních bank, kteří varovali před příliš holubičím tržním očekáváním. Rizika vnímáme nakloněna směrem dolů, jelikož k dosažení 2% inflačního cíle zbývá dlouhá cesta. Zároveň platí, že kurzy akcií dostatečně nereflektují ekonomické zpomalování, ke kterému během letoška dojde.
C:\fakepath\spx-17012023-8-zm.png

Akciový index S&P 500 (SPX) testuje klouzavý průměr SMA 200

17.01.2023 Cena akciového indexu S&P 500 (SPX) na denním grafu aktuálně testuje klouzavý průměr SMA 200, který koresponduje s klesající trendovou linií. Jak na grafu můžete vidět, tak vždy po otestování zmíněného klouzavého průměru došlo k odrazu a pokračování klesajícího trendu. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a bude pokračovat klesající trend? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Býci SPX si udržují kontrolu nad krátkodobým trendem a sledují úroveň 4 060.

16.01.2023 SPX zůstává v krátkodobém rostoucím trendu a vytváří vyšší maxima a vyšší minima. Cena nyní vrátila 61,8 % poklesu z vrcholné úrovně 4 136, které dosáhla 13. prosince. Fibonacciho retracement 61,8 % je klíčovou úrovní krátkodobé rezistence. Cena se poslední dobou dvakrát stáhla k úrovni 3 940. V obou případech byla cena respektována a trend potvrzen. Toto je nyní klíčový krátkodobý support. Býci nechtějí, aby cena prorazila pod tuto úroveň. Krátkodobým cílem růstu je oproti tomu další úroveň Fibonacciho retracementu na ceně 4 050 – 60. Na úrovni retracementu 61,8 % se trend obvykle obrací. Pokud v tomto případě zaznamenáme odmítnutí a průraz pod úroveň 3 940, uvidíme změnu trendu v medvědí. Do té doby budou trend ovládat býci.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.01.2023

09.01.2023 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 přidal 1,4 %. Nyní se SPX obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku 2022. Volatilita sice klesla, stále se však nachází nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 4,6 %, což představuje nejlepší vstup do nového roku od 2009. Minulý týden poslala trhy nahoru především makrodata. Zejména inflace v eurozóně a americké payrolls poskytly naději, že by ECB a Fed nemusely utahovat politiky až tak agresivně. Rizika vnímáme nakloněna směrem dolů, jelikož k dosažení 2% inflačního cíle zbývá dlouhá cesta. Zároveň platí, že kurzy akcií dostatečně nereflektují ekonomické zpomalování, ke kterému během letoška dojde. 
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 19.12.2022

19.12.2022 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 odepsal 2,1 %. Nyní se SPX obchoduje cca 20 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita opět vzrostla nad psychologickou hranici 20 bodů. Aktuální výprodeje souvisí se zasedáním Fedu a ECB. Ty pohřbily naděje na brzké uvolňování měnové politiky. Aktuálně jsou akcie stále na vysokých hodnotách a rizika zůstávají nakloněna směrem dolů. Dalším faktorem, který rozhodne o směřování trhů bude výsledková sezóna za 4Q.
img

Býci SPX nejsou schopni získat zpět úroveň 4 080.

14.12.2022 SPX je na velmi důležitém rozcestí. Cena vzrostla z úrovně 3 490 na úroveň 4 100, kde narazila na rezistenci klesající trendové linie. Nejprve byla odmítnuta a prorazila pod poslední vyšší minimum 3 933. Cena včera znovu testovala rezistenci trendové linie. Nakrátko se nad ni dostala, ale býci si nedokázali pozice udržet. Denní svíčka je medvědí. Tento dlouhý horní stín je známkou slabosti. Pokud bude po tomto vzoru medvědí svíčky následovat černá svíčka, pak bychom měli v nejbližších dnech očekávat další oslabení. Aby býci mohli doufat ve větší odraz nahoru, potřebují znovu dosáhnout úrovně 4 090 a udržet se nad ní. V opačném případě bychom se měli připravit na další klesající pohyb podobný tomu, který následoval po předchozím odmítnutí na trendové linii.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 12.12.2022

12.12.2022 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 odepsal 3,4 %. Nyní se SPX obchoduje cca 18 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita opět vzrostla nad psychologickou hranici 20 bodů. Výprodeje byly korekcí předchozího příliš euforického vývoje. Aktuálně je podle našeho názoru euforie přehnaná a rizika zůstávají nakloněna směrem dolů. Tento týden se uskuteční řada zasedání centrálních bank. Kromě Fedu a ECB zasedá i BoE. Jakákoliv prohlášení centrálních bankéřů mají potenciál stát se kurzotvornými událostmi. 
img

Bear market rally dochází dech...

05.12.2022 Čekání, čekání… Poslední týdny na akciových trzích vlastně jen čekáme. Čekáme na moment, kdy se trhy odhodlají jedním nebo druhým směrem. Jednoduše hledáme katalyzátor. Změnu v dosavadním myšlení. Pojďme se ideálně pokusi pochopit, co si nyní trhy vlastně myslí, s čím počítají a jaký je vlastně celkový narrative. Až poté můžeme zjistit, co je může zklamat, nebo potěšit.
img

Odmítnutí SPX na rezistenci trendové linie po zveřejnění NFP.

02.12.2022 SPX se obchoduje přibližně na úrovni 4 000 – 4 020. V předchozí analýze jsme býky varovali, že cena je v těsné blízkosti klíčové rezistence trendové linie, která zatím poskytla dvě odmítnutí a změny trendu. Z technického hlediska zůstává trend krátkodobě býčí, protože cena neprorazila pod poslední vyšší minimum na úrovni 3 937. Dokud se cena bude držet nad touto úrovní, zůstane krátkodobý trend býčí. RSI zatím nedosáhl překoupených úrovní, takže je stále možný růst. Modrá trendová linie 4 100 je ale velmi významnou rezistencí. Zatím vidíme, že cena je na rezistenci trendové linie odmítána. Obchodníci musí být trpěliví a býci mimořádně opatrní.
img

SPX se blíží k hlavní rezistenci trendové linie.

01.12.2022 Krátkodobý trend SPX zůstává býčí, protože cena dál vytváří vyšší maxima a vyšší minima. Nyní dosáhla velmi důležité zóny rezistence a atakuje modrou klesající trendovou linii, kterou už dvakrát otestovala a na které byl index odmítnut. Na druhou stranu, cena prorazila nad Fibonacciho retracement 61,8 %, což je známka síly. Pokud se průraz nad úroveň 61,8 % spojí s průrazem rezistence trendové linie 4 100, budeme mít velmi silný býčí signál. RSI se blíží překoupeným úrovním. Šance na obrat se budou zvyšovat, dokud cena neprorazí nad rezistenci. V obou předchozích případech, kdy byla cena na modré trendové linii odmítnuta, se RSI nedostal o mnoho výš než na úroveň 70. Na březnovém vrcholu RSI nevystoupal nad úroveň 70 do překoupené zóny. Support se nachází na nedávném minimu 3 936, takže býci musí tuto úroveň bránit.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 28.11.2022

28.11.2022 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 přidal 1,5 %. Nyní se SPY obchoduje cca 16 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita sestoupila a nyní se nachází těsně nad hranici 20 bodů. Růst podpořilo holubičí vyznění zápisek z posledního zasedání Fedu. Aktuálně je podle našeho názoru euforie přehnaná a rizika zůstávají nakloněna směrem dolů. Indexy vykazují značnou míru zranitelnosti vůči jakémukoliv náznaku klopýtnutí – zejména stran vyššího než očekávaného růstu cen.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 21.11.2022

21.11.2022 Během minulého týdne burzy mírně korigovaly. S&P 500 odevzdal 0,7 %. Ve čtvrtek předvedly indexy nejlepší růst od jara 2020. Nyní se SPY obchoduje cca 17 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se nachází pod hranici 25 bodů. Růst v předchozích týdnech vyvolal inflační čísla. Investoři zapojily část cashe, který drželi na svých portfoliích. Zůstává otázkou, jak nakonec bude Fed reagovat – prohlášení Bullarda naznačuje, že monetární autority nemusí tak rychle přejít k benevolentnější měnové politice.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 14.11.2022

14.11.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 přidal 5,9 %. Ve čtvrtek předvedly indexy nejlepší růst od jara 2020. Nyní se SPX obchoduje cca 17 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se nachází pod hranici 25 bodů. Za růstem stála inflační čísla. Investoři věří, že příznivější inflační čísla odradí Fed od agresivnějšího utahování politiky. Jelikož investoři udržovali na svých portfoliích vysokou úroveň cashe, tak nyní jeho část zapojily a výsledkem byla robustní reakce. Je otázkou, jak vyjdou další cenové statistiky. Zdaleka nelze tvrdit, že Fed v boji nad inflací zvítězil. V pátek vyšla vyšší než předpokládaná inflační očekávání domácností: 3 % vs est. 2,9 %.
img

Rozbřesk: Trochu předčasná sázka na eurodolar

14.11.2022 Kurz eurodolaru vystřelil v závěru minulého obchodního týdne o tři figury výše, přičemž tento pohyb kopíroval úlevu na akciových i dluhopisových trzích. Tu přitom spustily dvě na sobě nezávislé události: jednak zpomalení americké inflace a jednak odchod ruských vojsk ze strategického jiho-ukrajinského města Cherson, které Ukrajina chtěla dobýt zpět a stabilizovat frontovou linii před nastávající zimou. Má tak díky hypotetickému zklidnění rusko-ukrajinské fronty euro zaděláno na trvalejší zisky, resp. bere překvapivě nižší říjnová americká inflace dolaru vítr z plachet?
img

Nasdaq získal ve dvou dnech 9,4 %

14.11.2022 Páteční obchodní seance na Wall Street se nesla v duchu čtvrtečního obchodního dne, kdy trhy zažily nejvydařenější den od jara 2020 (Nasdaq Composite přidal 7,35 %, SPX 500 5,54 % a DJIA 3,70 %). K nejsilnějším sektorům se v pátek zařadil energetický, který vzrostl o 3,1 % (Chevron +2,90 %, Exxon Mobil +3,13 %). V nastoleném tempu pokračovaly akcie z polovodičového sektoru, a i v pátek výrazněji poskočily, AMD US +5,70 %, NVDA US +3,66 %, MU US +3,73 %. Pozadu nezůstaly ani akcie Intelu, INTC US +2,25 %. Z technického pohledu pře prodané akcie Amazonu po čtvrtečním mohutném růstu o 11,52 % i při páteční seanci posílily o více jak 4 % a vrátili se zpět nad hladinu 100 USD. Wall Street aktuálně: DJIA +0,1 %, SPX 500 +0,9 %, Nasdaq Composite +1,9 %.
img

Na Wall Street doznívají inflační data. Rostou polovodičové firmy, energetiky jdou vzhůru s ropou

11.11.2022 Páteční obchodní seance na Wall Street se nesla v duchu včerejšího obchodního dne, kdy trhy zažily nejvydařenější den od jara 2020. Důvodem byla nižší reportovaná inflace v USA, než bylo očekáváno.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.11.2022

07.11.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 odepsal 3,3 %. Nyní se obchoduje cca 21 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se dostala těsně pod hranici 25 bodů. Za poklesem stál zejména Fed. Poslední zasedání pohřbilo naděje investorů na holubičí pivot, ke kterému se burziáni až zbožně upínali. Minulý týden platilo, že terminální sazby ve výši 5 % představují určitou kotvu. Nyní je realistické, že se konečná verze úroků v rámci cyklu vyšplhá nad 5 %. O dalším směřování indexů rozhodne inflační dynamika. Dílčí pozitivní zprávou je dění v Číně, to však promlouvá dominantně do vývoje asijských indexů.
img

Náladu na Wall Street před Fedem určují makrodata - ta dobrá nejsou dobrá pro trh. Pfizer +2,6 %

01.11.2022 Úterní obchodní seance ve Spojených státech navazuje na tu předchozí, kdy Nasdaq Composite odepsal 114 b., přičemž dnes je ztráta zatím poloviční. Dnešní obchodní den je obohacen o poutavá makro data, která prozatím určují směr nálady na Wall Street.
C:\fakepath\sp500-28102022-8-zm.png

Akciový index: Throwback a další růst na S&P 500?

28.10.2022 Cena akciového indexu S&P 500 (SPX500) na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast neckline dvojitého dna (throwback - nyní support) kolem hladiny 3800 bodů, která koresponduje s úrovní 38,2 % a 50 % Fibonacciho retracementu. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k předchozím swingovým maximům?
img

SPX může znovu dosáhnout cenové úrovně 4 000, pokud zvládne ubránit úroveň 3 630.

25.10.2022 SPX vykazuje v posledních týdnech známky obratu. Cena vytvořila kolem 13. října důležité minimum přibližně na úrovni 3 500. Teď na úrovni 3 780 začíná vytvářet vyšší maxima a vyšší minima, čímž roste šance, že znovu uvidíme odraz SPX jako v březnu. Index RSI se od přeprodaných úrovní a po několika signálech býčí divergence obrací nahoru. Vidíme potenciál růstu k cenové úrovni 4 000. Býci nechtějí vidět průraz ceny pod nedávné vyšší minimum 3 630, který dramaticky sníží šance na býčí scénář.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 24.10.2022

24.10.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 přidal 4,7 %, jde o nejlepší týdenní výkonost od konce června. Nyní se obchoduje cca 22 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se dostala těsně pod hranici 30 bodů. Za růstem stál především povzbudivý průběh výsledkové sezóny a některá optimistická makrodata. Zároveň opět hrají roli technické faktory jako likvidace shortů. K nákupům přistupují kvantitativní investoři. O dalších pohybech na trzích rozhodne kromě měnové politiky i ekonomická dynamika. Dalším faktorem pro směřování burz do konce roku bude vývoj korporátních zisků – výsledková sezóna odstartovala.
img

BTC vstupuje do nové fáze medvědího cyklu: je před ním nové dno?

20.10.2022 Bitcoin se stále pohybuje v úzkém rozmezí 19 až 20 tis. USD. Je uvězněn v tomto rozmezí a nemůže z něj uniknout kvůli nízké obchodní aktivitě. Býčí sentiment také postupně klesá, což může naznačovat novou fázi medvědího trhu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 03.10.2022

03.10.2022 Během minulého týdne burzy opět silně oslabovaly. S&P 500 odepsal 2,9 % a nyní se tak nachází na nejnižších hodnotách od konce roku 2020. Hlavním faktorem jsou peripetie na britském dluhovém trhu, které prosakují do výnosů globálních bondů. S&P 500 se obchoduje cca 25 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita vystoupala nad hranici 30 bodů. Investoři se obávají, že současné problémy na trhu britských vládních bondů dokazují, že se utahování měnové politiky neobejde bez následků. Podobným problémům může čelit i Fed – zvlášť v momentě, když vezeme v potaz zhoršenou likviditu na trhu UST. Teoreticky nelze vyloučit scénář, že proti výnosům zakročil i Fed, což by trhy znervóznit vzhledem k přetrvávající pádivé inflaci.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 26.09.2022

26.09.2022 Během minulého týdne burzy opět silně oslabovaly. S&P 500 odepsal 4,6 % a nyní se tak nachází necelé procento nad svým letošním minimem z půlky června. Hlavním faktorem je přísný jestřábí tón Fedu. Ten již víceméně ignoruje dopad měnové politiky na ekonomický růst a chce za každou cenu porazit inflaci. S&P 500 se obchoduje cca 23 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita vystoupala k hranici 30 bodů. Investiční banka Goldman Sachs snížila svůj odhad na kurz S&P 500 na 3 600 (na konci 2022).
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 19.09.2022

19.09.2022 Během minulého týdne burzy silně oslabovaly. S&P 500 odepsal 4,8 %, což představuje nejhorší týdenní výkonnost od půlky června. Nicméně z velké části jde o korekci růstu z týdne předešlého, pro který se velmi obtížně hledá fundamentální ospravedlnění. Aktuálně se obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita vystoupala nad hranici 25 bodů. Hlavním kurzotvorným faktorem budou zasedání centrálních bank, které v uplynulých týdnech naladily jestřábí tón.
img

Akcie pod tlakem, protože SPX ztrácí úroveň 4 000.

14.09.2022 Včerejší zpráva o vyšších než očekávaných číslech indexu spotřebitelských cen dostalo akcie pod velký tlak. Index SPX dosáhl oblasti 4 150 bodů, ale brzy po zprávě se propadl nejprve k úrovni 3 980 a během dne ještě níž. Svůj krátkodobý trend změnil těsně pod klíčovou úrovní Fibonacciho retracementu 61,8 %. V analýze jsme mnohokrát hovořili o vyšší pravděpodobnosti obratu trendu u konkrétní Fibonacciho úrovně. Včerejší price action potvrzuje význam rezistence poblíž úrovně 4 150. Dokud cena bude pod touto úrovní, zůstaneme v medvědím trendu a budeme vyhlížet nižší úrovně. Další support se nachází na nedávných minimech poblíž úrovně 3 886. Neschopnost udržet se nad touto úrovní dovede SPX minimálně k úrovni 3 600.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 12.09.2022

12.09.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 přidal 3,6 % a přerušil tak předchozí třítýdenní pokles v řadě. Aktuálně se obchoduje cca 15 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita sestoupila pod hranici 25 bodů. Index posiloval navzdory jestřábí rétorice centrálních bank. Hlavním faktorem je v tomto případě pozicování. Sentiment byl v posledních týdnech extrémně medvědí – to bývá často signál k obratu. Podobně jako uprostřed června jsme i od září byly svědky vysokých hodnot pull ratia, což signalizuje, že se investoři pojišťovali proti poklesu / resp. sázeli na pokles. Od 7.9. poměrně značná reverze (z 0,75 na 0,52). Aktuální růst má tedy svůj původ především v technických faktorech a proto lze pochybovat o jeho udržitelnosti. S jestřábími centrálními bankami a ochabující globální ekonomikou je velmi pravděpodobný další pokles indexů do konce roku.
img

Krátkodobá analýza SPX na 8. září 2022

08.09.2022 Včera měli býci na na SPX výrazně pozitivní den. Index si připsal 1,83 % a uzavřel přibližně na 3 980 bodech. Cena neprorazila žádnou významnou úroveň rezistence a zůstává uvnitř krátkodobého medvědího kanálu, který vytvořila. RSI poskytl býčí divergenci, která krátkodobé obchodníky varovala před možným odrazem. Došlo k němu včera a cena nyní atakuje horní hranici kanálu. Je pokles z 4 324 bodů u konce? Dokud cena bude pod 4 020 body, dál budeme věřit v krátkodobý medvědí trend a budeme vyhlížet nová nižší minima.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 05.09.2022

05.09.2022 Během minulého týdne burzy oslabovaly. S&P 500 odepsal 2,6 % a předvádí tak třetí poklesový týden v řadě. Aktuálně se obchoduje cca 18 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se drží nad hranici 25 bodů. Hlavním poklesovým faktorem minulého týdne byly jestřábí komentáře představitelů Fedu. Vidíme výrazné intradenní pohyby – často v rámci seance posun z kladného do záporného teritoria. To značí, že investoři stále hledají směr a vnímají řadu rizik. Kromě utahování měnové politiky a chřadnutí globální ekonomiky se na obzoru rýsují nová rizika, která trh prozatím nazaceňuje: eskalace geopolitického napětí mezi USA a Čínou nebo snahy o některé daňové úpravy, které uškodí americkým korporacím a investorům. Rizika tak zůstávají dále asymetricky nakloněna dolů – o dalším směřování trhů rozhodnou nově příchozí makrodata (zejména CPI, které vyjde 13.9.).
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.08.2022

29.08.2022 Během minulého týdne burzy oslabovaly. S&P 500 odepsal 4 %, nejvíce od půlky června. Aktuálně se obchoduje cca 15 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita v pátek vystřelila nad hranici 25 bodů. Projev Jeroma Powella v Jackson Hole ukázal, že prázdninový růst trhů byl z velké části založen na nesprávných předpokladech – snížení sazeb v příštím roce je zoufale nepravděpodobné.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.08.2022

22.08.2022 Během minulého týdne burzy mírně oslabovaly. S&P 500 odepsal 1,2 % a přerušil tak 4týdenní růstovou šňůru. Aktuálně se obchoduje pouze cca 12 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se opět vyšplhala mírně nad hranici 20 bodů. Investoři si začínají uvědomovat, že probíhající rally není udržitelná a popohání ji zejména uzavírání shortů ze strany hedge fondů, či nákupy investorů sledujících momentum. Většina fundamentálních institucionálních investorů se přiklání k názoru, že jde o bear market rally.
img

S&P 500: Jaké jsou vyhlídky?

15.08.2022 Po suverénním prolomení klíčových úrovní rezistence minulý týden futures na hlavní americké akciové indexy dnes klesají. Konkrétně americký index S&P 500 (v obchodním terminálu vyjádřen jako CFD #SPX) prolomil úroveň dlouhodobé rezistence 4185,00 a minulý pátek vzrostl na 14týdenní maximum a úroveň 4277,00.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.08.2022

15.08.2022 Během minulého týdne burzy citelně posílily. S&P 500 přidal 3,3 %, aktuálně se tak obchoduje pouze cca 11 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita prošla významným snížením, index VIX propadl pod klíčovou psychologickou hranici 20 bodů. Bezprostředním spouštěčem tržní euforie v uplynulém týdnu byla inflační čísla, která teoreticky mohou přimět Fed k opatrnějšímu zpřísňování politiky.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 25.07.2022

25.07.2022 Během minulého týdne burzy citelně posílily. S&P 500 přidal 2,5 %, evropské indexy posílily pod vlivem taktické deeskalace napětí ze strany Ruska více než jejichž americké protějšky (+2,9 %). Volatilita sestoupila pod hranici 25, aktuálně dosahuje zhruba 23. Hlavní obavou investorů zůstává ochabování ekonomického růstu. V tomto momentě však burzy prozatím nezaceňují hospodářské ochlazení adekvátně. Přestože vidíme, revize hospodářských výsledků směrem dolů, stále zůstávají odhady zisků poměrně euforické. Investoři jako by jednostranně vnímali pouze pozitivní aspekty hospodářského zpomalení – tj. nižší sazby a dluhopisové výnosy. Rizika tedy zůstávají dále asymetricky nakloněna směrem dolů.
img

Bitcoin zakončil svůj nejhorší fiskální kvartál za 11 let: Měli bychom očekávat výrazné cenové změny?

04.07.2022 Poté bitcoin klesl o 67 %. Vzhledem k vyspělosti trhu a výraznému poklesu úrovně volatility je současný pokles cen alarmující. Trhy čelí krizi srovnatelné s rokem 2008, která přímo ovlivňuje kupní sílu investorů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 04.07.2022

04.07.2022 Během minulého týdne burzy oslabovaly. Volatilita sestoupila z psychologické hranice 30, stále však zůstává zvýšená (VIX aktuálně na 27). Vidíme, že se recese pomalu stává hlavní obavou investorů a střídá tak strach ze zpřísňování monetární politiky. V tomto momentě však burzy prozatím nezaceňují hospodářské ochlazení adekvátně. Přestože vidíme revize hospodářských výsledků směrem dolů, stále zůstávají odhady zisků poměrně euforické.
img

Bitcoin vypadá "přeprodaně", ale s oživením nijak nespěchá

28.06.2022 Bitcoin pokračuje ve fázi zotavení a v rámci postupné konsolidace se aktivu podařilo stabilně se usadit nad 20 000 USD. Zároveň dochází k nárůstu síťové aktivity a rostoucí poptávce po kryptoměnách v rámci kryptoměnového průmyslu. Sociální aktivita také naznačuje ukončení období paniky a postupné uvědomování si nástupu lokálního dna. Bitcoinu se ale nepodařilo dostat se nad 200denní klouzavý průměr, což je medvědí signál a naznačuje dominanci prodejců na trhu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.06.2022

27.06.2022 Během minulého týdne burzy citelně posílily. S&P 500 přidal 6,4 %, což představuje nevýznamnější týdenní růst od května. Volatilita sestoupila z psychologické hranice 30, stále však zůstává zvýšená (VIX aktuálně na 27). V minulém týdnu vévodily trhům obavy ze zpomalování ekonomiky, které by však znamenaly méně přísnou politiku centrálních bank. Vytlačily tak prvotní investorskou hrozbu – robustní zvyšování úroků, což burzy potěšilo. Podle mého názoru však investoři v této fázi nezaceňují hospodářské ochlazení adekvátně.
img

Lepší nálada na globálních trzích. DAX podruhé za sebou roste, v regionu investoři slyší na buyback Erste

21.06.2022 Úterním obchodním dnem na globálních trzích rezonuje zlepšení nálady, a tedy i růst akcií. Německý akciový index DAX přidává již druhý den v pořadí a dnes posiluje o 1,1 procenta. Nejvýrazněji roste Commerzbank, které pomohla zpráva o financování projektu RWE na stavbu větrné farmy v Německu, CBK GY +4,31 procenta, RWE GY +0,15 procenta.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.06.2022

20.06.2022 Během minulého týdne burzy citelně oslabily. S&P 500 odepsal 5,8 %, což představuje nevýznamnější týdenní pokles od března 2020. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 31). Klíčovým faktorem je globální utahování měnové politiky – kromě Fedu zvyšovala sazby i BoE a překvapivě i Švýcarská centrální banka. Přestože Powell investory uklidňoval, hrozí, že reálně bude muset Fed udělat více. Tento týden bude bohatý na vyjádření amerických centrálních bankéřů (viz. tabulka).
img

Evropa i americké futures korigují předešlé poklesy. KB a VIG v Praze přidávají přes 2 %

17.06.2022 Evropské burzy na závěr týdne korigovaly poklesy po oznámení o zpřísňování monetární politiky jak v USA, tak i v Evropě, když švýcarská centrální banka ve čtvrtek zvedla sazby o 0,50 %. Cílem tohoto překvapivého kroku od SNB je podle guvernéra mít silný frank.
img

Rozbřesk: Nemovitosti podle ČNB nadhodnoceny o 40 %, pokles jen v případě hlubších problémů

17.06.2022 Ceny nemovitostí na začátku roku nehledě na růst úrokových sazeb dál rychle stoupaly - meziroční dynamika cen starších bytů v Praze i mimo Prahu zrychlila na 30 %. Zdá se tedy, že propad hypotečního trhu zatím neměl na ceny výraznější negativní dopad a dostupnost bydlení (příjmová) zůstává v Česku jedna z úplně nejhorších v Evropě - podle posledních dat OECD je poměr cen českých nemovitostí k příjmům domácností skoro 4 směrodatné odchylky nad dlouhodobým průměrem (v EU je to v průměru lehce přes 2,5).
img

Nasdaq Composite výrazně odepsal

17.06.2022 Většina segmentů indexu SPX 500 včera odrážela špatnou náladu na trhu, když uzavřely seanci hluboko pod středečním závěrem. Nejslabším byl energetický sektor (XOM US -3,67 %, CVX US -5,28 %), kterému sekundoval sektor informačních technologií (META US -5,01 %, GOOGL US -3,40 %). Technologický Nasdaq Composite se propadal o 466 bodů, což reprezentuje 4% propad. Akcie z polovodičového sektoru, tedy AMD, Nvidia, Micron tech a Qualcomm odevzdaly 8,12 %, 5,60 %, 6,95 % a 7,79 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 2,4 % (29.928 b.), S&P 500 o 3,2 % (3.667 b.) a technologický Nasdaq Composite o 4,1 % (10.646 b.).
img

Wall Street i Evropa klesají, sazby po Fedu zvýšily také banky v Británii, Švýcarsku i Maďarsku

16.06.2022 Čtvrteční výplach na burzách v globálním pojetím je „zásluhou“ americké centrální banky, která na svém včerejším zasedání posunula základní úrokovou sazbu o 0,75 % do pásma 1,50-1,75 %, což je nejvyšší hodnota od března 2020, tedy doba, ve které naplno propukla celosvětová pandemie nemoci Covid 19.
img

Trhy dále tíží inflace a centrální banky, světlou výjimkou povýsledkový Oracle

14.06.2022 Zrcadlo dění na kapitálových trzích, a to ať v Evropě či v USA nastavuje inflace a vyhlídka chování centrálních bank. Šance, že FED či ostatní centrální banky budou nuceny agresivněji zvyšovat úrokové sazby vzrostla v předešlém týdnu, kdy byla reportována roční inflace v USA 8,6 %.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.06.2022

13.06.2022 Během minulého týdne burzy citelně oslabily. S&P 500 odepsal 5,1 %, což představuje nevýznamnější týdenní pokles od ledna. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 28). Klíčovým faktorem během minulého týdne bylo americké CPI, které vyžaduje důraznější akci ze strany Fedu. Trh se tak začíná opět obávat, že centrální banky budou muset udělat více, než investoři v tuto chvíli zaceňují, aby dokázaly zkrotit inflaci.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 06.06.2022

06.06.2022 Během minulého týdne burzy opět oslabily. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 25), ale vidíme návrat k normálnějším hodnotám. Klíčovými faktory během minulého týdne byly více jestřábí Fed a výsledek payrolls. Ty přebily pozitivní zprávu o navýšení produkce ropy ze strany OPEC – tato skutečnost by mohla pomoci k oslabení inflačních tlaků ve 2H. Rizika zůstávají dále asymetricky nakloněna směrem dolů. Kromě utahování měnové politiky se investoři obávají, jak na burzy dopadne synchronizované zpomalení globálního ekonomického růstu.
img

Nyní u Purple Trading: VIX volatility index jako obchodovatelný CFD futures symbol

06.06.2022 Index volatility či nervozity na trzích (VIX) je neocenitelným pomocníkem při analyzování trhů. Avšak velký potenciál skrývá také jeho obchodování. Proto jsme jej zařadili po bok našich CFD futures symbolů. Jak a kdy jej obchodovat si řekneme v tomto článku.
img

Evropské akcie se drží v červeném pásmu. V USA po klíčových datech ztrácejí nejvíce technologie

03.06.2022 Evropské akciové trhy se poslední obchodní den v týdnu držely v odpoledních hodinách v červeném pásmu. Důvodem negativního závěru je vícero informací, a to jak snaha Rusů v samozvané Doněcké lidové republice, stejně tak nedávné oznámení částečného zákazu dovozu ruské ropy a v neposlední řadě to jsou čísla z amerického trhu práce za pátý měsíc tohoto roku.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 30.05.2022

30.05.2022 Během minulého týdne došlo na burzách k růstu. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 25), ale vidíme pozvolný návrat k normálnějším hodnotám. S&P 500 přerušil 7-týdenní poklesovou šňůru a zpevnil o 6,6 % - jde o nejlepší týdenní výkonnost od listopadu 2020. K euforii z minulého týdne přispěly povzbudivější výsledky některých řetězců supermarketů, lepší makrodata v US, pokles inflačních očekávání a skutečnost, že investoři zredukovali počet hiků, které letos očekávají od Fedu. Roli hrálo i pozicování – docházelo k masivnímu uzavírání short pozic.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Bilanční suma | Jak číst index VIX | Objem transakcí | Etheru | Akcie Meta Platforms | Ztráty na akciových trzích | ISS | Růst v eurozóně | Realitní trh | Finanční ústav | Pokles na trzích | Celkový zisk | Hlava a ramena | Výnosy dluhopisů | Jack Ablin | Obrácená Hlava a ramena | Neel Kashkari | Výplach | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Jack Ma | Růst čínských akcií | Dlouhé pozice | Války | Snižování stavů | CHF kurz | Vývoj | Podstoupení rizika | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Delisting | Capital Gain | ETF na DAX | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Allianz | Zveřejněné údaje | Panevropský index | Marvell Technology | Hospodaření firmy | SoFi Technologies | EUR | Megan Hornemanová | Spotřebitelské výdaje | Money market | Bundesbank | Outperform | Politická scéna | CrowdStrike Holdings | Standard & Poor's | Výkyvy v hodnotě | Oznámení výsledků | Salesforce | Nejvyšší výnos | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | Euro proti dolaru | Akcie provozovatelů kasin | Pokles akcií | Stoxx | S&P 500 (SPX) | CBDC | Česká vláda | Klíčový ukazatel | Buyback | Nejhodnotnější firmy světa | PEPP | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Texas | Datum vypršení platnosti | Finanční aktiva | Očekávání | Volatilní | Korelace | Thomas Martin | Svíčkový pattern | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Naplnění inflačního cíle | Indexový fond | L.F. Investment | Investice do čínských firem | Inflační riziko | Akcie Societé Generale | Ruská centrální banka | Výpadek příjmů | Pozitivní signál | Výhody hedgingu | Zasedání ČNB | Banka BNP | FAA | Ark | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Oživení ekonomiky | Market cap | Trh práce | Pro investory | Diverzifikace | DFS | iShares | Swiss | Investice | Britská centrální banka | Počáteční marže | US Bancorp | DXY | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Geopolitické riziko | Akcie Salesforce | Potenciál | MACD | Support | Vládní fond | Finanční produkty | Akvizice | ServiceNow | CFD futures | Dopad na akcie | Delivery Hero | Horizon Investments | Chování | Cyklus zvyšování sazeb | ADP report | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Kryptoburzy | Kurz ropy | E.ON | Měnový pár GBP/USD | DWS | LSEG | Futures kontrakt | Rekord | Nižší sazby | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Raiffeisenbank | Elasticita | Bitcoiny | Období rostoucího strachu | Stop-Loss | Evropský index | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Bidenova administrativa | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Index Nikkei | Český statistický úřad | Impuls | GE HealthCare Technologies | EUR/USD | Sentiment na kryptoměnách | Dění ve světě | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | LULU | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Streamovací služby | Neckline | Cena bitcoinu | Plán na snížení emisí | Obchodování na burzách | Indexové fondy | Akcie regionálních bank | Americký akciový trh | Rezistence | Profesionální obchodníci | Opční strategie | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Stochastický oscilátor | Trh s dluhopisy | CSI 300 | Options Lock | Benchmark | US Steel | Cloudflare | Facebook | Rostoucí výnosy | Společnost E.ON | Russell 2000 | Bear market rally | Lagardeová | AEX | Cenné papíry | Výnos | DeFi | Velcí investoři | Jak index VIX funguje | New York Community | Kurzotvorné informace | Začátek pandemie | RBC Capital | Měnový pár USD/JPY | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Schválení ETF | Meituan | HOOD | Silný výhled | Vývoj na trzích | Retracementy | SMA | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | LYNX Trading | Růst sazeb | Hodnocení obchodníků | Technický indikátor | Relief rally | Bilance | Index DOW | Import | Konkrétní cíle | Německý akciový index DAX | Exchange | Alcoa | Zasedání centrálních bank | Obchodní signály pro BITCOIN | Akcie Micron Technology | Markus Braun | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Posílení | Jeden dolar | PayPal (PYPL.US) | Co je to hedging? | AI | Modern Land | AUDUSD | Praxe | Jednání OPEC+ | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Daimler | Labouristé | Contract for Difference | JPY | Akcie Wells Fargo | FTX | Výrobní sektor | Cena elektřiny na burze | Polovodiče | Odhad HDP | Index Russell | Bitcoinové futures | Posilování dolaru | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Le Penová | ČR | Projekce | Kontrakce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Index NASDAQ 100 | Zakoupené akcie | Ukazatel | Francie | Investiční aktiva | Konsensus analytiků | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Maximální riziko | Obavy z inflace | Certifikáty | Fibonacciho čísla | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Snížení úroků | Růst akciových trhů | Americké ekonomiky | Pokles k supportu | FedWatch | Saxo Bank | Investiční strategie | Barel ropy | Stochastický | Volume profile | Představitelé ECB | Bayer | Goldmani | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Záchranný fond | Ropa WTI | Protistrana | Micron | Akcie United Airlines | Potenciální ztráty | Standard & Poor's 500 | Jestřábí komentáře | Měny v regionu | Qualcomm | Vakcinace | P/E | Koruna česká | Technická analýza | Developeři | Bankovní domy | Abbott Laboratories | Na burze | Brexit | ZEW index | Plány | Prodávání na rezistenci | Energetické akcie | Aktuální informace | ABT | Evropské burzy | CSI300 | Trh s nemovitostmi | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Opční strategie na VXX | App Store | USD/EUR | Vývoj léků | Cena americké ropy | Komoditní trh | Americká nezaměstnanost | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | Robinhood | První hike | Odliv kapitálu | Bond | Capital Expenditures | Tvorba pracovních míst | EURUSD | Proražení | PYPL.US | Američtí centrální bankéři | FedEx | Index volatility CBOE | Velké fondy | Vliv inflace | Henkel | ČSOB | Export | Pokles kurzu | NFLX | Čínské technologické firmy | Spekulovat | Index Philadelphia | Akcie Exxon | Krafton | Americká ropa WTI | Podmínky na trhu | Béžová kniha | Cenové tlaky | MoffettNathanson | Historická volatilita | ATVI | Širší index S&P 500 | Snižování sazeb v USA | Snižování úroků | Margin cally | StopLoss | Southwest Airlines | Cenové úrovně | Středoevropské měny | Komise pro cenné papíry (SEC) | Šok | NFP | Varianta delta | Ceny emisních povolenek | Úroková sazba | Freedom Finance Europe | Riziková averze | Energetické zdroje | Cena ropy 2015 | ByteDance | Trh s ropou | Nasdaq Composite | Výkon | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Zvednutí sazeb | Unie | Dovoz | FME | Nikkei | Výzkumy | Nejbohatší | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Americký prezident | Dot plot | CISCO | Venture Capital | Čtvrtletní zisk | Vklady | Data z amerického trhu práce | Čínské úřady | NFP report | Commodity Channel Index | Daňové škrty | Ruské banky | Zasedání FOMC | Skutečný výsledek | Trpělivost | Kapitál | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Čínská makrodata | TradeVTech | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Oživení trhu | Elon Musk | Zvýšení sazeb | Eurex | GBP/USD | Oficiální úroková sazba | Pokles ceny akcií | Investovat | Myšlení | Společnost Pfizer | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Munich Re | Mario Draghi | Ulta Beauty | Caterpillar | Viry | Nejistota na trzích | Federální úřad pro letectví | Christine Lagardeová | VIX index | Expanzivní fiskální politika | Fibonacciho extenze | Měření volatility trhu | Ekonomická situace | Pro tradery | Vyšší úrokové sazby | Investoři v USA | Cenové pohyby | Stratégové | Výrobní ceny | Euro Stoxx 50 | Globální ekonomiky | Portfolio | Tržní reakce | Futures na S&P 500 | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Nejznámější kryptoměna | Aktivity v USA | Finanční instituce | GE HealthCare | Prezident | EUR/CZK | Zájem investorů | Finotec Trading UK Limited | Britský premiér | Americký index | ECB | Euforie | Dostatek hotovosti | Americké ministerstvo spravedlnosti | CAC 40 | Volatility | FANG | Makrodata | Investoři | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Riziko | Bed Bath & Beyond | Nejistoty | Německá průmyslová produkce | Stephen Massocca | Boom | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | Supporty a rezistence | AMD | Ropné společnosti | Easing | Jak se stát lepším investorem | Média | Obavy trhu | Inflační čísla | Pesimismus | Hamás | Index PPI | Uzavření vzdušného prostoru | Společnost Wirecard | Grayscale | Advanced Micro Devices | Inflace | Jádrový index | Zisk | Boj s inflací | Peso | Globální spotřebitelská důvěra | Cestovní kanceláře | Bitcoin futures | Globální akciové trhy | Moderna | Nabídka | Index čínských firem | Bank of England | Souhrn finančních trhů | Airbnb | Forward guidance | Zveřejnění zprávy | Zdravotní péče | Hodnotové akcie | Vývoj sazeb | WTI a Brent | VIG | Xetra | Zápis z posledního zasedání | Ministerstvo obchodu | Bid | Hlavní úroková sazba | Energetický gigant | BABA | US500 | Jednotná evropská měna | BP | RWE | Fiskální rok | Hold | Finotec | Funkční období | TRY | Sestupný trend | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | Cestovní ruch | Psychika | EUR/PLN | Odhad analytiků | Zpráva | Analýzy | Prémie | Válka | Česká měna | Představitelé Fedu | Prodej | Tencent | MSTR | Medvědí kanál | Zasedání Evropské centrální banky | Inflační situace | Morningstar | Meme akcie | Primární emise akcií | HeidelbergCement | Platforma pro obchodování | Janet Yellenová | Německý DAX | Hlavní události | JOLTS | Patria | Nový kapitál | UnitedHealth Group | Data z ekonomiky | Management | Bloomberg | Úrok | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Automobilka | Americké HDP | Davos | Agentura Reuters | Akcie Nike | GBP | Platina | Spotřebitelský sentiment | PFE | Bohatý | Obchodní týden | Klamání investorů | Vzorec chování | CFD kontrakt | Tržní kapitalizace | Dlouhodobé rezistence | VIX stoupá | GAAP | Růstové akcie | Zpomalení ekonomického růstu | Dobré výsledky | Akcie společnosti Walt Disney | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | S&P | Pandemie COVID | Alert | Výkonnost indexu | Rozhodnutí soudu | Vzdělání | Kód trhu | Majitel | Zprávy | Dolary | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Akcie BlackBerry | Nadšení | Nejznámější kryptoměny | Akciové burzy | Vliv na ceny | TSMC | Tržby z prodeje | Spotřebitelské ceny v USA | Evropské trhy | Meta | Reálné mzdy | Finotec Trading | Akcie v Evropě | Nákupy dluhopisů | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Ropné zásoby | Oznámení | Dow Jones index | České koruny | Evropské akcie | Situace v Británii | Iron butterfly | Ceny ropy | ZEW | GCI | UBS | PG | Zahraniční investoři | Fenomén | Ceny Bitcoinu | Fungování trhů | Dupont | DWAC | Silný růst | Objem dluhopisů | ATM | Celkový trend | iFX | Exxon Mobil | Covid | Bydlení | Zpomalující inflace | Deflace | Investiční aktivita | Tržní podmínky | CZ | Pokles akcie | Cena ropy brent | MOEX | Turecká lira | Smíšené zprávy | Investiční banka | Udržitelnost | Míra | PLTR | Odvětví české ekonomiky | West Texas Intermediate | UVXY | Program nákupu aktiv | Buy and hold | Berkshire Hathaway | Obchodovat s ETF | Hong Kong | CME FedWatch Tool | Hazardní hry | Tapering | Ropná pole | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Akcie společnosti Gap | JDE | Převodník měn | Hedgeové fondy | Současný trend | Coinglass | Digitální měny | Evropská dluhová krize | Prognóza Fedu | Očekávání úrokových sazeb | Expirace opce | Projev Jeroma Powella | Komodita | Odhad inflace | Firmy | Graf vývoje | Australský dolar | Zadlužování | Nordea | Put opce | ESMA | Páka | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Money market fondy | Zpřesněný odhad | Koruna | Investment management | Financial | Statista | Výrazný pokles | Finanční služby | Nástroj | American Airlines | Výsledky | HUF | Finanční výsledky | E-mini futures | Kurz dolaru | Fundamentální zprávy | DMA | Cena akcií společnosti | Akcie leteckých společností | DJIA | Britský finanční regulátor | Veřejné služby | Onemocnění | Riziko recese | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Konec roku | Bank of America | Finanční domy | Výsledky firem | BNTX | TIM | Propad | Údaje | Fundamentální analýza | Globální dodavatelské řetězce | Retracement | Pandemie koronaviru | Výkonnost | Raketový útok | Eli Lilly | Americká banka | Oslabení měny | Ant Financial | Akciový býk | Očekávání analytiků | Decentralizace | OPEC+ | Meme stocks | Videokonference | Northwestern Mutual Wealth Management | Snižování sazeb | Objem | Tempo růstu spotřebitelských cen | Zpomalování ekonomiky | Obavy z recese | Index podnikatelské nálady ISM | WMT | Sázka | Federální rezervní systém | Bilion | Obchodování s akciemi | Společnost Nvidia | Klima | Investice do akciových fondů | Inverze výnosové křivky | Růst hodnoty indexu | Cena indexu S&P 500 | Deprese | Výsledky společnosti | Americké měny | Cenné papíry a burzy | Podnikatelská nálada | Index S&P 500 | Graf | Instrument | Stablecoiny | Trendová čára | Národní měny | US dollar | Regulátor | H-shares | Hlavní indexy | RMB | Hrubý domácí produkt | Investice akcie | Upgrade | Digitální zlato | Ask | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | AMC | Meta (Facebook) | Technické ukazatele | Uzavírání pozic | Pfizer | Distribuce | Vývoj inflačních očekávání | Covestro | Studie | CME FedWatch | Pár EUR/USD | Převzetí Credit Suisse | Formace Hammer | Eurodolar | První obchodní den | Ant | Průraz | S&P 500 Index | EDF | Oživení inflace | Discover Financial Services | Polsko | Kolaps | Významné zisky | Reakce trhu | Stavebnictví | Zvýšit zisky | Vypršení platnosti | Cenová hladina | PYPL | ADBE | Hypotéky | OECD | Současná situace | Chování americké centrální banky | Jakou volatilitu trh očekává | High | Finanční krize | Zajišťovací obchody | Evropa | Jackson Hole | Pokles ceny | Akcie Tupperware | Kurz akcií | HUF/EUR | Ukazatel inflace | Beta | TIPS | OPEC | Ukrajina | Jednání FOMC | Turecká centrální banka | Johnson & Johnson | KB | Dluhová krize | Financial Conduct Authority (FCA) | Česká koruna | Cenný papír | Maloobchod | Optimistická očekávání | Udržení inflace | Mnozí investoři | Investiční společnost | Earnings | Zpomalení inflace | Lend | Index Bloomberg Barclays | Trump | Foreign Exchange | FactSet | Měnový trh | Futures na ropu WTI | FTSEurofirst | ForexLive | CHF | Index Dow Jones Industrial Average | ex | UPS | Dezinflační proces | Běžný účet | Těžby Bitcoinu | Technické analýzy | Silnější dolar | Ekonomické ukazatele | Bytové družstvo (BD) | Růst amerického HDP | Americký index S&P 500 | Euro dnes | Vstupy | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní strategie | Ztrátové pozice | Ziskové marže | Vývoj zisků | Obratové formace | Warranty | Stříbro | PX index | JNJ | IBES | Snížení daní | Instituce | L'Oréal | Turecko | Bank of Japan | Akciový index | Chamtivost | Globální ceny | Akcie firem | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Americké CPI | FAANG | Index AEX | Dluhopisoví investoři | Euro k dolaru | CMFX | LNG | Býčí signál | Dobrá data | Equal weight | Americké akcie | Gama | Světové ekonomické fórum | Pozornost | Financial Network | FOREX | Dopad pandemie | Ex-dividend | Kongres | Denní rozpětí | Výdělky | Divize | Melvin | Volby v USA | Medián | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | PANW | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Automobilový průmysl | Index Nasdaq Composite | Kasina | Kanada | S&P 500 | Tvrdá ekonomická data | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování Bitcoin | Obchodovat | Medvědi | OpenAI | Trh | Komise | University of Michigan | Volná pracovní místa | Cena ropy aktuálně | Výkyvy | Výrazný růst | Platforms | Ceny zboží | Fed | United Parcel Service | Akcie výrobce robotických vysavačů | Společnost ByteDance | Změny sazeb | Bailout | Korekce | Velké banky | Money management | Vývoj ekonomiky | Cenný papír na doručitele | Deeskalace napětí | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Nejistota | First Republic | Tržní výhled | Walt Disney Company (DIS) | Dopad na trhy | GME | Růst tržeb | Globální recese | CME | Index Standard & Poor's | Chase Investment Counsel | HDP v eurozóně | Yahoo | Zvýšení těžby | Velké americké banky | Posílení dolaru | Cenové změny | Stock | Fundamentální pozadí | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Světová banka | Rating | Agentura S&P | Asijské indexy | SNB | RBC | Microsoft | Maxim Manturov | Riziková aktiva | Příležitosti | Potenciál ztráty | Vládní dluhopisy | Patria Forex | E-mini opce | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Akcie technologických firem | Defi | Sell | Demokratické strany | Trading analýza | CMFX Trading | Federální rezervní banka | Finanční rezervy | Long pozice | Trendová linie | Obchodování akcií | Řízení rizika | Kurz dolarů | Exxon | Nvidia | Vývoj dolaru | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | E-commerce | Pravděpodobnost | Markets | Polský zlotý | VFC | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Německá vláda | Apreciace | Tržní sentiment | Opce na DAX | Unce zlata | Bund | Futures na DAX | Zpřísnění sankcí | BIIB | Vztah k volatilitě | SVB a Signature | ORCL | Twitter | Spotřební zboží | Revize strategie | Nižší minima | Pozitivní zpráva | Krach | Trendové linie | Activision | Spotová cena | Další růst | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Tomáš Pfeiler | Obchodovat forex | Gazprom | Centrální banka | Call opce | CL | Jakub Kovařík | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Společnost Deutsche Börse | Výsledky bank | Investice do akcií | Opatření | QE | Maturity | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Donald Trump | Podnikatelé | Akcie Nvidie | Energetický sektor | Čistý zisk | Jádrová inflace | Patrik Urban | Čtvrtletní výsledky společnosti | Výnosy státních dluhopisů | ING | Zahedgování | Společnosti | Fundamentální faktory | Grafy | Index DAX 30 | Proočkovanost | CAD fórum | Apple | Chování centrálních bank | Společnost XTB | Nárůst objemů | Globální index | Více příležitostí | Obchodování kryptoměn | Eskalace | PHLX | Ceny komodit | Cena anglické libry | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | BlackBerry | Cenný papír zaknihovaný | NYSE:MMM | Cena / účetní hodnota | Oscilace hodnoty indexu VIX | Škoda | Úspory | Začátek pandemie covidu | CZK | PEPSICO | Kov | Reuters | Index nákupních manažerů | Futures symbol | VaR | VIX.f | Baidu | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | Chevron | Kompozitní index | Čas k nákupu | Ceny zemního plynu | Státní dluhopisy | JD.com | Elektromobily | Hackerský útok | Americký dolar | Cena BTC | Situace | Steen Jakobsen | Rolování | Rekordní maximum | Palo Alto | Primární emise | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Moneta | Optimistický signál | Finanční systém | Štěpán Hájek | Europe 600 | Utahování měnové politiky | Deutsche Boerse | Americký trh | Arm | DBK | Burzovně obchodované fondy | Negativní dopad | Výhled eura | Rok 2024 | Guvernér Fedu | Micro E-mini opce | Boeing | Cvičení | Příkaz | Ekonomické vztahy | PINS | Ekonomiky | Ceny v eurozóně | Akcie Netflixu | Google | Záporné sazby | Akcie společnosti Disney | Společnost Walmart | Rychlý růst | Tržby | Fiskální stimul | Evropské banky | Libra | Výkyvy volatility | Makro | GameStop | Dobrá nálada | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Stagnace | Ztráty peněz | CFD | Dow Jones Industrial Average | Růst mezd | Francouzská Société Générale | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Velikost pozice | Open | Federální rezervní banka v New Yorku | Cena akcie | Snížení sazeb | Chicago Mercantile Exchange | DOT | Oživení ekonomické aktivity | Vánoce | Americké ministerstvo obchodu | CME Group | Prodeje domů | Čínské měny | Ztráta | Řecko | Eric Rosengren | Dividenda | Rostoucí náklady | Nálada investorů | FDIC | Close | Pandemie nemoci | Nejlepší investice | Sam Bankman-Fried | Květnová inflace | GLOBEX | VOW3 | Cílová cena | Rizika | Úroky | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Institucionální investoři | Kurzy | Indexy amerického akciového trhu | Francouzský CAC 40 | CVX | Philadelphia SE | Cena | Likvidita trhu | Investiční banky | Fond | Měnový pár | Dopady pandemie covidu | CFD Futures | VIX.f futures | Silný trh | Partners | Akcie 3M | Ekonomické údaje | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Úrokové výnosy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Konsensus | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Největší pády | Ruský trh | Čínská ekonomika | Proroctví | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Energetická krize | ČNB | Krátkodobé investice | Cigna | Rozhodnutí americké centrální banky | Microsoft a Activision Blizzard | NBP | Akcie Microsoft | Ekonomické fórum | Směřování trhů | Benchmarky | Vydání nových akcií | Pokles | Finance | Risk Management | Ochrana proti inflaci | Strategické myšlení | E-mini | Výběr zisků | Margin | Nákup put opce | Zboží dlouhodobé spotřeby | Vývoj akciového indexu | Biogen | Prezidentské volby v USA | Digital World Acquisition | Rekordní zisky | Finančnictví | Švýcarská centrální banka | Hedge | Držitelé Bitcoinu | EU | Rabobank | Euro STOXX | Ministr zahraničí | Tržní očekávání | Situace na trhu | Americká ekonomika | NVDA | WBD | Obchodník | Vývoj cen ropy | Portfolio manažer | Dluhopisy | Rada guvernérů | MRNA | COVID-19 | Vyšší sazby | Obchodování na americkém trhu | Inflace zpomaluje | Regulátoři | Fire Sales | ROE | Blue-chip | Růst cen domů | Investor | Akcie Apple | Opatření vlády | Maloobchodní tržby | Vysoké inflace | Index cen | Alokace | Krátkodobá technická analýza | Obchodní bilance | Obchodování indexů | Dodávky plynu do Evropy | Bull | Tick | BIS | Čínská vláda | Daně | Indexy pohyb | Saxo | Lídři | Spotová cena zlata | Investment Management | Pivot | Coinbase | Kryptoměna | Sport | Pokles indexu | RRR | Žádosti o podporu v USA | metodologie | ADX | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Hodnoty VIX | Joe Biden | CBOE | Měkké přistání | VXX | Podílové fondy | Růst zisků | Prodávající | Zisky | Index S&P 500 (SPX) | Vega | FCA | Cena zakoupené akcie | BNP Paribas | Historické rekordy | Financial Conduct Authority | Signature Bank | Úvěrové linky | Doporučení | Globální ekonomika | Obchodujeme | Capital One | Výnos desetiletých dluhopisů | Poptávka | Velké riziko | Aktuální valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Ratingové agentury | Obchodníci | Banka Morgan Stanley | Akcie Meta | Cena zlata | Zasedání Bank of England | HSBC | Pullback | Rizikové averze | Hang Seng | Uvedení na burzu | Capital | Pojištění vkladů | Globální trhy | Obchodování na měnových trzích | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Přerušení dodávek ruského plynu | Dluhový strop | Růst HDP | Cenový pohyb | RSI | Hodnota akcií | Southwest | SPX500 | MSCI World | Společnosti Netflix | Představitelé centrální banky | IFO index | Index volatility CBOE (VIX) | Financování | Intradenní rekordy | Zvýšení inflace | BioNTech | Invaze | Historická minima | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | GMT | Historické maximum | Možné zisky | Hospodářský růst USA | Americké akciové trhy | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Opční prémium | NZD | Pokles ekonomiky | Analýza | Nárůst výnosů | Republikáni | EBITDA | USDJPY | Nakupovat zlato | Reporty | Investiční poradenství | Covid v Číně | GfK | Kryptotrh | Line | Úrokový diferenciál | Hrubý domácí produkt Německa | Americký regulátor | MU.US | Cloud Village | Jedno euro | Klouzavý průměr | Obchodování na akciových trzích | Evropské země | Freedom Finance | Dolarové sazby | DNO | Krypto trh | Tony Sycamore | Akciový trh v USA | Index CAC 40 | Gamble | Banka Wells Fargo | Kryptoměnový trh | Hospodářský růst | Payrolls | Nové rekordy | Největší americká banka | Posílení eura | Růst ekonomiky | Odhodlání | Costco | Microsoft Corporation | Palo Alto Networks | Investment Counsel | Akcie Gamestop | Podnikání | Sam Altman | WTI | LVMH | Otevřená pozice | Bod | Setkání v Jackson Hole | Shares | Zisk společnosti | Silnější koruna | Spekulace | Technologický index Nasdaq Composite | Pokladniční poukázky | FINMA | HDP | Úroveň VIX | ROCE | Americká měna | Projevy centrálních bankéřů | Nord Stream | EMU | Problémy | Saúdská Arábie | Kupci | GlassNode | Opce živě | Ziskovost | OCI | Bankéři | Firma | Sázet | Akcie online | Cena ropy | Drobní investoři | Warner Bros Discovery | Marže | Vysoké zisky | Zlato a stříbro | Josef Košťál | Lot | Trh kryptoměn | Glassnode | Fibonacciho posloupnost | Ether | Pojišťovna VIG | Váš trading | Erste | Alphabet | Futures instrument | Snížení úrokových sazeb v USA | Nálada v české ekonomice | Ropa | Systémové riziko | Zkušenosti | ALV | Emmanuel Macron | Ekosystém | Signály | Změny trhu | Lira | TJX | Akcie Oracle | Investiční fond | Statistiky | Peněžní zásoba | Nasdaq Composite Index | Akcie padají | Liz Trussová | Čínská měna | Letecká doprava | Stoxx 600 | Korporátní dluhopisy | Americká Komise pro cenné papíry | SAP | Blizzard | Akcie společnosti Nvidia | Tyson Foods | SWIFT | FX | BBY | Americká cla | JPM | Rozhodování | Palantir | Technologický Nasdaq | Vývoj indexu S&P 500 | Kurz | Market | Premiér Rishi Sunak | Ekonomka | Jak zprávy ovlivňují akcie | EMA | Fibonacciho retracement | Pokles výnosů | Kaisa | Snížení hodnoty indexu VIX | Horizon | UST | Emise akcií | Držitelé kryptoměn | Dolar | Debata | Merck | Nejhorší výsledek | Coinbase Global | Akcie PepsiCo | Americká výnosová křivka | Akcie CrowdStrike | Kurzy měn | Opce evropského typu | Euro | Oracle | Profit-Target | Investovat své prostředky | Medvědí scénář | Byznys | Evropské akciové burzy | Federální rezervní banky | Palantir Technologies | Obchodování forex | Nálada na globálních trzích | Investujte | Klid | Japonský index | Akciový trh | Měď | Burzovní debut | Proinflační | Lockdowny | Kypr | Akcie Netflix | AUD | Bod zlomu | Contract | Binance | Japonský Nikkei | ishares China | Vývoj akciového indexu SPX | Obchod | Finotec Trading UK | JP Morgan | Ohlédnutí | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | LPL | Úroveň rezistence | Bank of Canada | Bollingerova pásma | Ekonomická rizika | Prima | Citigroup | Poměr cen | Inovace | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Růst akcií | Hospodářství | Obchodování v pásmu | Pandemická situace | Zájem o dluhopisy | Dolarové dluhopisy | Purple Trading | Čas k nákupu trhu | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | Spojené státy | LPL Financial | Samsung | Ruské akcie | Nárůst nezaměstnanosti | xStation 5 | Intermediate | Globální akciový index | Hodnota indexu | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Měna euro | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Dynamika růstu | Odhady PMI | Platforma | Podpora ekonomiky | PBOC | Energetické firmy | Týdenní zpráva | Desetileté dluhopisy | CNBC | Akcie Credit Suisse | SEC | Recese | Index strachu | DG | Vyjádření představitelů | ETF a ETN | Nárůst zisků | ASML | Prodeje existujících domů | Švýcarský frank | Báze | Bannockburn Global Forex | Pozitivní výsledky | CZK/EUR | Stimul | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Situace na Blízkém východě | Globální ekonomické vyhlídky | Burzovní indexy | Největší propad | Deflační tlaky | Aktuální stav | Dostupnost bydlení | Denní graf | Koronavirové pandemie | Manažerka | Schodek | Růstový trend | Úroveň supportu | Americké burzy | Daňové reformy | Býčí trh, trend (bull) | Akumulace | Ochrana před inflací | Pin Bar | Frank | Ministři | ETN | Politické riziko | Retailoví obchodníci | Bankman-Fried | Akcie energetických společností | Změna politiky | Micro E-mini | Kurz eura | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Cap | Bankovní sektor | | Zájem o NFT | Čínské indexy | Uplatnění opce | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Ceny energií | Fresenius SE | Americké indexy | Snížení produkce | Neutrální strategie | Grayscale Bitcoin Trust | Začátek výsledkové sezóny | Ceny potravin | Obrat trendu | Ekonomický indikátor | Negativní zprávy | Úspěchy | NEST | Buy the dip | Short pozice | Nouzový stav | Ziskový obchod | Bilance Fedu | CySEC | Multi-Asset obchodování | Vysoké ceny | Advance | Kurz bitcoinu | Pimco | CFD futures instrument | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Henry Hub | Agentura Fitch | Výprodej | Předpovědi | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Mince | Zasedání centrální banky | Akciové futures | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Inverzní výnosová křivka | Zásoby ropy | Odkup akcií | Světové ekonomiky | Oslabení | Nord Stream 1 | Benzín | CrowdStrike | Channel | Rostoucí ceny | Millennium | Trend | Adidas | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | USOil | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Míra inflace | Rollover | Vládní bondy | Spotřebitelská důvěra | MMF | United Airlines | CZK to USD | Spotify | Ekonomický výhled | Známky oživení | Snížení emisí | Nařízení | Náskok před konkurencí | Prohlášení | Zvýšené napětí | Oblasti umělé inteligence | Pokles cen zlata | Inflace v Německu | Komerční banka | BTC | Indexy | Altcoiny | Capital Gain Limited | Zvyšování sazeb | Caixin | Odborníci | Global Forex | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Live trading | Nálada na trhu | Průmysl | Bazický bod | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Lehká ropa WTI | Capital.com | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Energetické krize | Akcie KB | Tempo růstu | Regulační orgány | Bankovnictví | Infrastrukturní balíček | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | Digital World | Nadhodnocení | Continental | Break-Even | ARM | Biliony | Divergence | Bankovní index | Bilion dolarů | S&P 500 (SPX500) | ETF | Investujte do akcií | Akciové trhy | Exekutivní příkaz | Silná inflace | Ministerstvo financí | UnitedHealth | Varování | Guidance | Cenová mapa | LLY | Abbott | Reinvestování | Černé zlato | APP | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomické výhledy | Objednávky | Pokles indexu S&P 500 | Investment Banking | Long | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Pojišťovna | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | GLE | Futures na indexy | SARS | Nálady na trhu | Bear | Invxsler Trading LTD | Hry | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Hodnota prodejních opcí | Výnosnost | Poradci | Fundamentální analýzy | PDD | Prodejní tlak | Širší index | Diamondback Energy Inc | Ekonomické zprávy | Discovery | Zvyšování úrokových sazeb | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Volume | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | WFC | Portfolio manažeři | Pokles cen | TikTok | Jak obchodovat forex | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Jestřábí přístup | Technologický index | Sankce | Společnost Disney | Mimořádné zasedání ECB | SP500 | Technologická společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | Holubičí tón | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Akcie Berkshire Hathaway | Průmyslový sektor | Počet akcií | Akcie Tesly | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Sentix | Trhy dnes | Microchip Technology | Investice do ETF | Macy's | Trends Turbo | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Index akcií | Obchodování s opcemi | Schodek zahraničního obchodu | Sierra Chart | Vedení ECB | Německé společnosti | Stratég | Splasknutí bubliny | Trh s kryptoměnami | Zisky firem | Cena / tržby | Majetek | Ekonomika eurozóny | Invxsler Trading | Big tech | iRobot | Řetězce | Období nejistoty | Sentiment | Stoxx Europe 600 | Zahedgováno | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Konkurence | CoinShares | Banky pro mezinárodní platby | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Poskytovatelé úvěrů | Reálné výnosy | Komunikace | Překoupené podmínky | SPX 500 | Investiční ředitel | Čínský prezident | Americké futures | Yahoo Finance | Výhled pro akcie | MAM | Centrální banky USA | Pravidla hry | Nejnovější údaje o inflaci | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Podnikání na kapitálovém trhu | Negativní korelace | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Situace kolem Credit Suisse | JPMorgan | Vlastní akcie | Citibank | Potenciál poklesu | Zasedání FED | Double bottom | BASF | Akcie Exxon Mobil | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | Napětí kolem Ukrajiny | Žádosti o podporu | Optimismus investorů | Nálada | Geopolitická rizika | Letectví | Cíle | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vnímání | Hlavní rizika | SVB | Index volatility VIX | Marathon Petroleum | Předstihový ukazatel | Ropný kartel OPEC | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | MasterCard | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Výnosová křivka | Cena euro | Historická maxima | Ekonomická data | Situace v průmyslu | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Akcie Coinbase | Investiční aktivity | Commerzbank | Zhodnocení | Poradenské společnosti | Pozice | Ceny zlata | BTC/USD | Evropské akciové trhy | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Růst cen v USA | ESM | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Intradenní pohyby | Americký trh práce | Akciový index DAX | Deriváty | Ethereum | Economist | FinoSpread Trading UK Limited | Triton Capital Markets | Indexy nákupních manažerů | Propouštění | Index Hang Seng | Sentix index | Tradeři | Zaměstnanci | PayPal | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | ČNB dnes | Údaje o maloobchodních tržbách | Marvell | Výsledek zasedání Fedu | Cyrrus | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Advance Auto Parts | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Konsolidace | Fondy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Inflační výhled | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | HDP Číny | Hodnota indexu VIX | Renminbi | Financial Times | Provize | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Politická rozhodnutí | Spread | Obavy investorů | Intel | Peněžní trhy | New York | LTRO | MSFT | Swing | UAL | GS | Krize | Bernstein | Fresenius | Zvýšení úroků | Zajišťování | Zotavení ekonomiky | Dluhopis | IMF | Porsche | Silné ekonomické údaje | Zpětný odkup akcií | EURCHF | G20 | CEO | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Těžby bitcoinů | Pozitivní očekávání | NFT | Slabší kurz | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Hodnota dolaru | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Deeskalace | Vývoj ceny ropy | Big Tech | Alipay | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | Frontier Group Holdings | Graf indexu | Ředitelka | Generální ředitel | Ceny aktiv | Inflační data | Sázky na pokles | Typický oscilátor | Problémy v Číně | Burza | Trhy v Číně | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | MarketWatch | Objem obchodování | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Buy | Americká inflace | Rozvoj | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | ETN na VIX | Akcie Boeing | Výprodeje | Reinvestice | Obchodování s CFD | CHF PLN | Dlouhá pozice | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Měny | Vyšetřování | Volby | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Cenová elasticita nabídky | Lululemon | Zaměstnanost | Akcie Intelu | Profitovat | Hedgeový fond | Irsko | Jednotlivé akcie | Butterfly | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Analytici společnosti | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Inflace v březnu | Pandemie covidu-19 | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Fed dnes | UBS Global Wealth Management | Dividendy | Velkoobchodní tržby | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Údaje o HDP | Finanční sektor | Úrokové sazby | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Sazby | Historie | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Sympozium | MSCI | Hodnota bitcoinu | Thomson Reuters | Obchodování opcí | USD | Ekonomické zotavení | Banky | Správce aktiv | Miliardy dolarů | Jamie Dimon | Finanční trh | Růst poptávky | Algoritmické obchodování | Snižování nákladů | Infineon | Index polovodičů | Rozhodnutí centrální banky | Reakce investorů | Francouzský index | Likvidní | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Patria.cz | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Milník | Medvědí trend | Brazilský real | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Politické změny | Ceny výrobců | Iracionální | Obchodní aplikace | Poradce | Vicepremiér | Nižší maxima | Pinduoduo | Další růst sazeb | Obchodní den | NKE | Zkušenost | Americké akciové indexy | GBP/EUR | Signál | Írán | Zdražování | Čínská firma | Pracovní síly | Vyšší úroveň | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Domácí měny | Investiční ředitelka | State Street | EPS | Rotace | ADP | Repo sazba | CPI v USA | Short squeeze | Rozdílové smlouvy | Ropy | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Druhá vlna pandemie | Výdaje | Produkce energií | Změny trendu | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Ztráty | Společnost | Break/Even | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | LTV | ESPN | Geopolitická nejistota | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Širší trh | Diamondback Energy | Investice online | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Výrobci čipů | Tržní kapitalizace kryptoměn | Jak používat index VIX | Kurzotvorné zprávy | Retailoví investoři | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Očekávaná inflace | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Lehman Brothers | Non-Farm Payrolls | Cena americké ropy WTI | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Eura | Tisková konference | AAPL.US | Klon regulované firmy | Cena komodity | Inflační cíl | RBAG | Bankovní systém | Akcie Goldman Sachs | Komodity | Očekávaný zisk | Obilí | Kryptoburza | Největší kryptoměny | Gap | Ceny pohonných hmot | Services | VIX | TGT | Růst | Německé hospodářství | Problémy s likviditou | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Česká národní banka | Cenný papír listinný | NewYorská burza | Polská centrální banka | Candlestick charts | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Normální volatilita | Ekonomické indikátory | Centrální bankéři | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Administrativa | Výnosy amerických státních dluhopisů | BIDU | Zisky společnosti | Overweight | Index | Market rally | Wall Street Journal | Komoditní | Praktické tipy | Lockdown | Implikovaná volatilita | Hlavní americké indexy | Wirecard | MiFID II | Bloomberg Barclays | Šéfka ECB | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Uhlí | Index amerického dolaru | Akcie čínských firem | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | S&P Dow Jones Indices | Merge | Engulfing | Nákupní signál | Arca | Valuace | Babypips | Eurokoruna | Nízké hodnoty VIX | Pricing power | Analýza indikátorů | HealthCare Technologies | Cena libry | Tečkový graf | AUD/USD | Pracovní místa v USA | Zasedání bankovní rady | Rizikový apetit | Komise v přenesené pravomoci | Investovat peníze | US CPI | Vyspělé technologie | Lululemon Athletica | Celoroční výsledky | Alokace aktiv | Konsolidační pohyb | Cenový pattern | Posilování domácí měny | Trading | GTC | Dollar General | ITM | Zajištění zisků | Daně z příjmů právnických osob | PMI v eurozóně | CEE | Akcie mateřské společnosti | TradingView | Investiční doporučení | Cena indexu | Alaska Airlines | Německé volby | Pracovní trh | Čínské firmy | GM | Ameriprise | Cena kávy | Tržby společnosti | Procentuální zisk | FOMC | Stabilnější měny | Munich | IRBT | Roaring Kitty | Investování | Put | AEX index | Vývoj ceny | Brent | Američtí regulátoři | Fond Renaissance Technologies | Micron (MU.US) | Dislokace | Šéf nizozemské centrální banky | PPF | Výpočty indexu VIX | Investice na burze | Účetní rok | Ondřej Hartman | Komerční nemovitosti. | Anglické libry | Capital Management | Americké vlády | Velké zisky | Melvin Capital | CAD kurz | CAD | Vstup na burzu | Rozkolísání trhů | Bezpečné přístavy | Průmyslový index Dow Jones | Cestování | Měření volatility | CZK euro | Split | Blue chip | Očekávaný růst | Jestřábí ECB | Zdravotní pojišťovna | Zájem zahraničních investorů | Analytička | Pracovní místa | Banka Goldman Sachs | John Hancock Investment Management | Včerejší seance | Optimistické výsledky | Stav americké ekonomiky | Nižší úrokové sazby | CRM | Index SPX | Capital Gains Ltd | Derivátový produkt | Restricted Default | TJX Companies | Akvizice společnosti | DJI | Nové údaje | Prognózy Wall Street | Garance | James Bullard | Swapy | Výprodeje na trzích | Kurzy akcií | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Guvernér | Akcie Tyson Foods | Obchodování na burze | Société Générale | Sektor polovodičů | Reakce trhů | Mutace omicron | Zisk na akcii | Blockchainové technologie | Hongkongské akcie | John Williams | Progres | CFD na DAX | Překoupenost | Největší švýcarské banky | Investiční nástroj | Akciové indexy | Obchodní signály | Nigérie | Události tohoto týdne | Banka | Klidný trh | Celkový objem obchodů | Akciový index S&P 500 | Tesla | VIX klesá | Americké centrální banky | Měnové politiky v USA | Praní špinavých peněz | Fórum v Davosu | Rostoucí ceny ropy | C/I | Obchodované akcie | Velké firmy | Opce SPX | FTSE | Sentiment investorů | Průzkum | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | IEA | Akcie bankovních domů | Sebenaplňující se proroctví | Tržní rizika | Panevropský index STOXX 600 | Index spotřebitelských cen | Futures kontrakty | Northwestern Mutual Wealth Management Company | Znárodnění | iPhone 15 | iPhone | Celoroční výhled | Zasedání Fedu | Instrumenty | Akcie Micronu | FTSEurofirst 300 | CCI | Byty | Pokles valuací | HDP USA | Vyhlídky | Analog Devices | NATO | Klesající tendence | Vyšší mzdy | Adam Button | Obchodovat s akciemi | Glass Lewis | Vlastní digitální měny | Jane Foleyová | Cenový graf | Štěstí | Spotové ceny | Regulatorní riziko | Předpověď | HDP eurozóny | Očkování | Nerozhodnost trhu | xStation | Korekce na kryptu | Trigger | Pokračující pokles | Průzkumy | Problémy české ekonomiky | Finanční výkazy | Americká centrální banka | Michelle Bowmanová | Motorola | Alibaba | Spotřebitelské ceny v únoru | Bitcoin | KOL | Automobilky | Vydělat peníze | Technologické společnosti | Ropa Brent | Španělsko | Rekordní minimum | Poptávka po úvěrech | Výnosové křivky | Futures na americké indexy | Německý akciový index | Hospodaření | Nakupování na supportu | Visa | Úroky snížit | Short | Investiční ředitel společnosti | Přehled | Makro data | Fundamentální hodnota | Výkonnost indexů | Podpora | Ministerstvo spravedlnosti | Futures | Plyn | Index volatility | Disney+ | Akcie a dolar | Inflace v eurozóně | Hodnocení akcií | Překážky | Boris Johnson | Nemovitosti | Fedspeak | Prodej akcií | Target | Indikace | FXstreet.cz | Tether | Spot | UBS Global | Obchody | Zvýšení úrokových sazeb | Německo | Makléřská firma | Japonsko | Pokles české ekonomiky | Denní obchodování | Drahý kov | Index CSI 300 | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | Vzestup bitcoinu | Růst výnosů | Nárůst volatility | Technologické firmy | Wells Fargo | Akcie Alphabetu | Cenný papír na jméno | Američané | Klesající trend | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Oblečení | Technické indikátory | Vonovia | Walmart | Jednání OPEC | L.F. Investment Limited | Slabé výsledky | Aleš Michl | Turecká ekonomika | Otevření Wall Street | Tržní měřítko | Zvýšení mezd | Flat | Dolar vůči jenu | Range | Omicron | Large-cap | Antony Blinken | Prezident Joe Biden | Speciální dluhopisy | Procter & Gamble | MT4 | Capital Markets | COIN | MicroStrategy | Úroveň volatility trhu | Globalt | Silný propad | Měny&Sazby | Cílové ceny | Zemní plyn | Makroekonomický kalendář | Figúra | Cena akciového indexu S&P 500 | Solidní růst | Očekávané výnosy | Pandemie covidu | Nevýhody hedgingu | Burze | Právo | Co nám index VIX říká | Fluktuace | Pravděpodobnost úspěchu | Zasedání americké centrální banky | Nejnovější údaje | Hotovost | Vice | Zamyšlení | Rozpočet | ULTA | Zajištění proti inflaci | Statistika | Wall Street akcie | Bidenův plán | Klouzavý průměr SMA | Iron Condor | Směřování | JPMorgan Chase & Co | Opce | Portugalsko | Bezpečná aktiva | Micro E-mini futures | Partnerství | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Aukce | Analytici | Marathon | Viceprezident | Zveřejnění zpráv | Zadlužení | Bollinger Bands | Decentralizované finance | Globální akciový index MSCI | Global forex | SMA 200 | Dot-com | BBBY | SVXY | Globální akcie | Equity | Snižování úrokových sazeb | CZK to EUR | Kartel OPEC | Šéf banky | Vysoká inflace | Spouštěč korekce | Situace v Kazachstánu | Úroveň dluhu | Videohry | Boční trend | MDAX | Manažeři | Zemědělství | Opce na VIX | Situace na trhu práce | Norwegian Cruise Line | Nejvýraznější propad | Prime | Základy obchodování | Micron Technology | Překoupené zóny | 3M Company | Den nezávislosti | Nesoulad | Nonfarm Payrrolls | Provozní zisk | Mexické peso | Francouzský index CAC 40 | Americká ministryně financí | Beiersdorf | Piper Sandler | Akcie JP Morgan | Velcí institucionální investoři | BNP | Dobré zprávy | OpenAI Sam Altman | Kurz koruny | Portfólia | Konkurent | Zlatý řez | Evropská centrální banka | Evropské indexy | Conference Board | COST | Časový horizont | Řetězec | Česká ekonomika | Konsenzus | TSLA | Regulované firmy | Potíže s likviditou | New York Community Bancorp | Vzdělávací webináře | FinoSpread Trading UK | Blue chips | Co bude | Pokles čínského HDP | Ochrany před ztrátou | Akcie společnosti Microsoft | SoFi | Očekávání trhu | Produkce ropy | Drahé kovy | Indikátor | Due diligence | Asijské země | Býčí trh | Kryptoburza Binance | Ekonomické zpomalení | Zakladatel Alibaby | Cenové výkyvy | Generativní umělé inteligence | Infografika | Dluhový trh | Cenový cíl | Panika | Švédsko | Aktivum | Setkání centrálních bankéřů | Eurozóna | Odpor | Japonská centrální banka | Bancorp | Forward | Ekonomické vyhlídky | IG | Měnové podmínky | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Marketingová komunikace | Výrobce sportovního oblečení | Objem fúzí a akvizic | Fair Value | Výkyvy trhu | Video | Fitch | Spready | ISM | Psychologie | Domácnosti | Best Buy | Vývoj inflace | Americké banky | Restriktivní politika | FinoSpread Trading | Velcí hráči | Statistický úřad | Hedge fondy | FXstreet | IPO Robinhood | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Výrobce robotických vysavačů | Interpretace | Sektor služeb | Wedbush Securities | Investiční cíle | Měnová politika | Krypto | Emerging markets | Závislost | Nippon Steel | Discover Financial | Meta Platforms | Jefferies | Napětí mezi USA a Čínou | Pozornost trhu | Opční trader | TLTRO | Technology | Velké technologické firmy | UTC | Politické napětí | Solana | XTB | Orderflow | Christopher Waller | Solární panely | Bulharsko | Tupperware | Restrikce | Optimismus | Nástroje peněžního trhu | Hladiny Fibonacciho retracementu | Likvidita | Hlavní ekonom | Načasování | Pád burzy | Ekonomická zpráva | Linde | Futures na ropu | GOOGL | Risk | Uptrend | Capital Gains | Trade | Webináře | Akcie Pinterest | Tempo růstu HDP | Extrémní volatilita | Vnitřní hodnota | Sillicon Valley | Analytika | Inflační očekávání | Větší pokles | Dnešní asijské obchodování | Francouzský prezident | Underweight | Čínské vlády | Sazby beze změny | Ustanovení zákona | Polská NBP | Bannockburn | Miliardy | Čína | Trader | Největší týdenní nárůst | DAX | Expirace | Akcie Broadcomu | Signály pro BITCOIN | Fiskální stimuly | UCITS ETF | Parita | Fiskální politika | Devizový trh | Regulatorní prostředí | Akcie Societé | Opční prémie | FX strategie | Počasí | Úroveň volatility | Měnové trhy | US dolar | Rezervy | Německý index DAX | Oživení německé ekonomiky | MIFID | Deutsche Bank | Prudký růst akcií | Sankce na Rusko | Týdenní pokles | Ocenění | Group 500 | Employment Cost Index | Akcie bank | Global Advisors | Dominance bitcoinu | UCITS | Rozvolnění restrikcí | Disney | Turbulence na trzích | Ekonomové | Deutche Wohnen | Akcie evropských bank | Zisky společnosti Nvidia | Americké trhy | Data z pracovního trhu | Emise | Cenové prognózy | CZK/USD | Žlutý kov | Pandemie | Analytik | Activision Blizzard | Index PMI | Strategie obchodování | RBC Capital Markets | Barclays | Communication Services | Travelers | Investiční banka Goldman Sachs | Antimonopolní úřad | Communication | Dodavatelské řetězce | Kvantitativní utahování | Čínské centrální banky | Bankrot | Commonwealth Financial | Odhady analytiků z Wall Street | Covidová situace | CBOE (VIX) | Link | Throwback | Oscilátory | Zpomalení růstu | Týdenní nárůst | Intervenovat | Ekonomické prognózy | Plumb Funds | Akcie Micron | Tým FXstreet.cz | Jihoafrický rand | Obchodování pásma | Tempo růstu PPI | Wealth Management | SPX Markets | Stagflace | Hedging | Platformy MT4 | Prudký růst cen | Výsledky hospodaření | Výnosy | Redukce | Vyšší inflace | Pips | Virtuální mince | Nastavení měnové politiky | Wall Street | Home Depot | Fúze | Ticker | CNY | Zpracovatelský průmysl | PEP | Bezpečného útočiště | Index DAX | WP | Práce | Premiérka Liz Trussová | Dow Jones | Mojmír Hampl | Počet nezaměstnaných | Korporace | Fond ESM | West Texas Intermediate (WTI) | Vítězství Donalda Trumpa | Ekonomická recese | Restrukturalizace | Private equity | Výsledky Morgan Stanley | Býčí kanál | Automatické systémy | Jak obchodovat | 13F | Vlády | Goldman Sachs Group | Biden | Budoucnost | Dynamika HDP | Dodavatelský řetězec | Intradenní obchodník | Invaze Ruska | Úspěch | NASDAQ 100 | Peking | Micro futures | 737 MAX | AMZN | Druhá vlna | Microsoft Corp | Klaas Knot | JPMorgan Chase | Japonský jen | Prezident Federální rezervní banky | UNH | Co je to hedging | Šance | Ekonomický růst | Rozhodnutí bankovní rady | Oscilátor | Krypto aktiva | Chicago Mercantile Exchange (CME) | EuroStoxx50 | DAX 30 | Cenová elasticita poptávky | Politici | Nákup dluhopisů | Kotace | Jerome Powell | Jestřáb | Zlepšení nálady | Index FTSE 100 | Fibonacci | Odvětví | Sazby Fedu | Poradenství | Senátní volby | Výsledky Nvidie | CFD instrument | Trhy v USA | Finanční situace | Zahraniční měny | Théta | MTU Aero Engines AG | Přísná měnová politika | Akcie v Číně | Dna | Obnovení růstu | Cena za dolar | KBW | Silný frank | Dragon | MMM | Nový Zéland | VIX.f futures symbol | Nervozita na trzích | Didi | Základní sazba | Baird | Úroková míra | Akcie na rozvíjejících se trzích | Uklidnění situace | Rétorika centrálních bank | Binární opce | Novinky | Kontrakt | Wealthspire Advisors | Volkswagen | Výrobce robotických vysavačů iRobot | Přehled kurzů | Robinhood Markets | Podniky | CryptoQuant | Retail | Ekonom | USA | Commonwealth Financial Network | Býčí scénář | Globální ekonomický růst | Japonský index Nikkei | Vyšší výnosy | Deutsche Post | Janet Yellen | Světové akciové indexy | Zlato | Pinterest | Inflační report | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Alokovat kapitál | Prezident společnosti | Obchodní nastavení | Daň z příjmu | Analog Devices | USD/CAD | Graf dne | Geopolitika | Akcie Eli Lilly | Mezibankovní sazby | Analytik trhů | Opce na akcie | VF Corporation | Nasdaq | Inverzní vztah | Philip Lane | PMI ve službách | SMCI | Epidemie SARS | Oscilace hodnoty indexu | Geopolitická situace | GIS | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Spekulanti | Inflace v USA | Hike | Cenově vážená průměrná cena | Domácí poptávka | Širší akciový trh | CFA | Stochastic | Údaje o inflaci | JD | NYSE:NKE | Dow Jones Indices | CRWD | Brian Price | Belgie | Graf akcie | Bezpečnost | Čínský HDP | Průlom | Investment | Holubičí Fed | Strategie na obchodování | Zahedžovat | MTU Aero Engines | Akcie Berkshire | Výraznější pokles | Kyle Rodda | Firemní výsledky | Historie indexu DAX | LEND | Ropný kartel | Capital Trade | BlackRock | Růst kurzu akcií | USD/JPY | Klesající inflace | Rozkolísanost na finančních trzích | Out of the money | Oslabení čínské měny | Sezonalita | Obchodní hodiny | Janney Montgomery Scott | Šíření nákazy | FDX | Kryptoměny | Low | HealthCare | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Zvyšování úroků | INTC | Phillipsova křivka | Amazon | Jay Hatfield | Výsledky Nvidia | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Zakladatel fondu | Akcie | Stimuly | Wedbush | Holubice | Fundamenty | Ukazatele | Netflix | Británie | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | CHF HUF | Tom Plumb | Alteryx | Stabilita | Maximální kapitál | Nižší volatilita | Chování spotřebitelů | OTM | Cena zemního plynu | Průraz ceny | Oliver Pursche | Makléř | Dopady pandemie | Zlepšení | ONE | Tržní vývoje | Zahraniční forex | SPOT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Spuštění ChatGPT
Spuštění kryptoměny libra
Spuštění měnové reformy
Spuštění měny
Spuštění MT4
Spuštění provozu
Spuštění sociálního obchodování
Sputnik V
SPWR
SPWR.US

Následující klíčová slova

SPX Markets
SPX 500
SPX500
SPY
SPY - ETF
SPY.US
SPY5
SPY5.DE
SPY5.UK
S&P 400 MidCap
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít