Sobota 01. června 2024 23:15
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Dukascopy new

Americký index

img

Dow Jones 30 mohl v krátkodobém horizontu zůstat na medvědí cestě

31.05.2024 V posledních dvou týdnech na Wall Street nejvíce trpěl americký index 30. Poté, co minulé pondělí index dvakrát překonal psychologickou hranici 40 000, ztratil před pátečními údaji o jádrové inflaci PCE přibližně 4,4 % a obchoduje se poblíž 38 050. Jakmile ustoupí i krátkodobější linie podpory na úrovni 37 847, mohla by se cena propadnout přímo do oblasti 37 100-37 275 tvořené 200denním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA).
img

Ranní okénko - Inflace v Německu stoupla

30.05.2024 Ve Spojených státech amerických bude dnes publikován druhý odhad růstu HDP v letošním prvním čtvrtletí. Úvodní odhad naznačil zpomalení růstu z 3,4 % v posledním kvartále minulého roku až na 1,6 %, přičemž trh očekával růst ve výši 2,5 %. Nyní trh ještě více korigoval svou predikci směrem níže až na 1,3 %. To se zdá jako dobrá zpráva z pohledu Fedu, protože ten podmiňoval možné zahájení snižování sazeb v případě utlumení ekonomické aktivity. Nicméně ze struktury růstu je zřejmé, že zpomalení bylo dáno volatilnějšími položkami, tedy změnou stavu zásob, jejichž příspěvek byl záporný. Zároveň negativní vliv měl zahraniční obchod, kdy kvůli silné domácí poptávce bylo třeba více dovážet a také zmiňované rozpouštění zásob. Na druhé straně soukromé investice rostly výraznějším tempem a také soukromá spotřeba byla značná, přestože oproti poslednímu kvartálu loňského roku mírně poklesla. Právě vysoká spotřeba domácností tak nedovoluje další pokles inflace blíže k 2% cíli.
img

Akciový výhled: Evropa zatím (opět) dolů, přijde postupná stabilizace?

30.05.2024 Po dvou ztrátových dnech (např. včera DAX -1,1%) to zatím v Evropě vypadá na další pokles. Dle indikací futures otevřeme v záporu kolem -0,4%. Sentiment se přelije z Asie, kde index MSCI Asia oslaboval třetím dnem v řadě, nedařilo se např. akciím v Hong Kongu (-1,2%). Za výprodeji stojí mj. pokles dluhopisů, který tak zvedl jejich výnosy, sledovaná americká 10-tka se tento týden zvedla zpět k 4,60%.
img

Ranní okénko - Mzdový vývoj v eurozóně nezměnil očekávané červnové snížení sazeb

24.05.2024 Dnes budou Českým statistickým úřadem zveřejněny květnové výsledky konjunkturálního průzkumu. Důvěra spotřebitelů v českou ekonomiku se postupně navyšuje, a dokonce je již nad historickým průměrem. To je dáno zejména poklesem inflace, a přestože v dubnu došlo k jejímu navýšení, trh očekává další zvýšení důvěry mezi domácnostmi. Rovněž mezi firmami se nálada zlepšuje, ačkoli nedosahuje takové úrovně jako mezi spotřebiteli. Sektor byznysu trápí stále nižší poptávka, ale v průběhu dalších měsíců očekáváme její postupné oživování, které se bude pozitivně projevovat nejen na zakázkách firem, ale také na výkonu celé české ekonomiky.
img

Ranní okénko - Dnes večer zápis z posledního zasedání Fedu

22.05.2024 Hlavní událost tohoto týdne nastane dnes večer, kdy bude zveřejněn zápis z květnového zasedání Fedu. Ten rozhodl o ponechání sazeb na úrovni 5,25-5,50 %, což bylo všeobecně očekáváno, jelikož se inflace v USA drží nad 3 % a výkon tamní ekonomiky zůstává silný především díky robustní spotřebě domácností. Světla reflektorů se tak přesunula na předsedu Powella, který mohl na následné tiskové konferenci naznačit více o postupu měnové politiky v rámci dalších měsíců. Na stole byla dokonce možnost dodatečného zvýšení úrokových sazeb, ale ten tuto možnost téměř vyloučil. Měnová politika je podle většiny členů měnového výboru již dostatečně restriktivní, ale bude třeba ji držet na této úrovni delší časový úsek, než bylo původně zamýšleno.
img

Ranní okénko - Tento týden data o PMI ze světa či zápis z posledního zasedání Fedu

20.05.2024 V tomto týdnu se dozvíme nejnovější údaje týkající se indexu nákupních manažerů (PMI), které dorazí z Německa, eurozóny i Spojených států amerických. V případě Německa se index v oblasti služeb již přehoupl přes hraniční úroveň 50 bodů, ale ve zpracovatelském průmyslu je hluboce pod touto hranicí a nic se na tom nezmění ani v květnu. Podobný vývoj je také v eurozóně, kde ale zhoršování podmínek ve zpracovatelském průmyslu je mírnější než u našeho západního souseda. Ve Spojených státech amerických dosahuje index hodnoty 50 bodů jak ve službách, tak v průmyslu, ale ve zpracovatelském průmyslu by mohlo dojít k poklesu pod tuto úroveň. V USA bude zveřejněn zápis z posledního zasedání Fedu, který by mohl více naznačit o dalším postupu měnové politiky za velkou louží.
img

Ranní okénko - Očekává se potvrzení inflačních čísel v eurozóně

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne nabídne pouze finální hodnotu dubnové inflace v eurozóně. Obvykle se úvodní odhady Eurostatu potvrdí a i v tomto případě trh očekává, že tomu tak bude. Dubnová inflace by tak měla zůstat stejně jako v březnu ve výši 2,4 %. Jádrová inflace by měla poklesnout z 2,9 % na 2,7 %, když zvláště pozitivním zjištěním je, že se poprvé od loňského listopadu snížila inflace v oblasti služeb pod 4 %. Prvnímu snížení sazeb na červnovém zasedání ECB tak v tuto chvíli nic nebrání. S tímto krokem také počítá dlouhodobě naše prognóza. V rámci tohoto roku by bankovní rada mohla snížit sazby celkem třikrát, vždy po 25bb.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.05.2024 Pár GBP/USD se i v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Velká Británie včera zveřejnila tři zprávy, které byly docela zajímavé. Míra nezaměstnanosti byla horší, než se předpokládalo – pokud nebyla úplně katastrofální. Míra žádostí o podporu v nezaměstnanosti a výše mezd ale britskou libru podpořily. Mzdy vykázaly vyšší tempo růstu, než se očekávalo, což by mohlo negativně ovlivnit indikátor inflace. Britská libra nejdřív klesala, takže zjevně reagovala na špatné údaje o nezaměstnanosti. Ve druhé polovině dne byl zveřejněn americký index cen výrobců, který tlačil pár GBP/USD nahoru, i když by bylo logičtější, kdyby pár po této zprávě klesl.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

Americký akciový index Nasdaq 100 se blíží k maximu

14.05.2024 Americký akciový index Nasdaq 100 se zotavil o více než 7 % z dubnového propadu, kdy dosáhl tříměsíčního minima 16 970,00. Ale přestože vystoupal na vrchol Ichimoku mraku a překonal úroveň 18 000,00, býčí vyhlídky pro nejbližší období začaly slábnout. Stochastický ukazatel je negativně vyrovnaný a v rámci překoupené oblasti se posouvá níže, zatímco 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se teprve začal obracet směrem vzhůru. MACD však nadále vysílá pozitivní signály, neboť stále stoupá nad nulu a nad svou červenou signální linii.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.

14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data zejména o inflaci

13.05.2024 V tomto týdnu se dozvíme především údaje o inflaci, a to napříč světem. Již dnes bude publikován výsledek tuzemské inflace za měsíc duben. Po dvou měsících, kdy inflace spadla až na 2% cíl ČNB, očekáváme její mírné zvýšení na 2,4 % v souvislosti s pokračujícím růstem cen v oblasti služeb či vyššími cenami za pohonné hmoty. Ve středu bude zveřejněn ostře sledovaný výsledek inflace ve Spojených státech amerických, kde od začátku roku docházelo k nárůstu. Nyní trh očekává mírné zpomalení z 3,5 % na 3,4 %, nicméně v letošním roce trh pokaždé podstřelil výši skutečné inflace. V průběhu týdne dorazí také konečné výsledky inflace z Německa i celé eurozóny.
img

Ranní okénko - Propad v průmyslu, zahraniční obchod naopak v plusu

09.05.2024 Dnes již za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad, jak se vyvíjely v březnu tuzemské maloobchodní tržby. Ty od prosince minulého roku rostou a očekáváme, že tento trend bude pokračovat i dále v průběhu roku. Podle naší prognózy stouply reálné tržby v maloobchodním sektoru za březen v meziročním vyjádření o 2,5 %, přičemž trh je ještě mírně optimističtější (2,8 %). Sektor maloobchodu těží z rostoucí spotřeby domácností, které jsou povzbuzeny poklesem inflace k 2 % a z toho pramenícího růstu reálných mezd po více než dvou letech. Navíc i nezaměstnanost zůstává nízká, což posiluje důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, která již dosahuje historicky nadprůměrné úrovně. Pozitivní sentiment mezi spotřebiteli a jejich rostoucí útraty by měly být hlavním faktorem růstu české ekonomiky v letošním roce.
C:\fakepath\indie-06052024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Indie je černý kůň akciového trhu. Tamním titulům se daří nejvíc

06.05.2024 Už na začátku roku věštili ekonomové Indii snový rok a prognózy se také jednou vyplňují. Nejlidnatější země světa pozvolna odkrývá svůj ekonomický potenciál, což se začíná propisovat do akciového trhu. Kdyby člověk investoval před pěti lety do hlavních světových indexů a zkusil i ten indický, vydělal by mu nejvíce.
img

Průzkum společnosti Saxo odhalil, že nálada investorů je v souladu s obecnou nejistotou na trhu

03.05.2024 Saxo, globální lídr v oblasti online obchodování a investic, zveřejnil výsledky svého průzkumu mezi klienty, který osvětluje očekávání investorů a náladu na finančních trzích pro druhé čtvrtletí roku 2024. Na pozadí nepředvídatelnosti trhů odráží reakce klientů obavy z nejistoty na trhu. Průzkum byl rozeslán klientům Saxo v období od 12. 3. 2024 do 2. 4. 2024 a zúčastnilo se ho 185 respondentů.
img

Ranní okénko - Fed ponechal sazby beze změny, dnes očekáváme rozhodnutí ČNB

02.05.2024 Dnes se naše pozornost bude upínat na Českou republiku, kde bude nejprve zveřejněn index nákupních manažerů o výrobě (PMI) za duben, odpoledne se dozvíme stav plnění státního rozpočtu a o půl třetí bude vyhlášeno měnově-politické rozhodnutí bankovní rady ČNB ohledně nastavení úrokových sazeb.
img

Akciové trhy: Pražská burza v dubnu rostla, většina ostatních oslabila

30.04.2024 Vyšší americká inflace a silný tamní trh práce potvrdily, že ústup cenových tlaků je pomalejší, než se čekalo. To znamená, že Fed sníží sazby později. Podle našeho odhadu až v březnu příštího roku. To samozřejmě rizikovým aktivům typu akcií nepřeje.
img

Ranní okénko - Česká ekonomika očekává návrat na růstovou trajektorii

30.04.2024 Dnes očekáváme zveřejnění výše reálného hrubého domácího produktu za první čtvrtletí, a to jak v Česku, tak v Německu. Nejprve budou zveřejněna sezónně očištěná data za Českou republiku, kde, po zohlednění inflace, očekáváme meziroční růst ve výši 0,4 %, což představuje malé zlepšení oproti závěru loňského roku (0,2 %). Mezičtvrtletní růst by měl dosáhnout taktéž výše 0,4 %. Měla by to být především spotřeba domácností tažená, poprvé od roku 2022, růstem reálných mezd, která českou ekonomiku opět vymaní z recese, ve které pobývala po většinu předchozího roku. Pro letošní rok očekáváme návrat na trajektorii růstu, který by měl dosáhnout výše 1,5 %.
img

Index SP 500 našel podporu na klouzavém průměru

30.04.2024 Peněžní index SP 500 se snaží zaznamenat další zelenou svíčku v řadě, protože býci si pravděpodobně oddechli po nedávných silných technologických výsledcích a absenci výrazného vzestupného překvapení ve zprávě o PCE z minulého týdne. Americký index 500 se zřejmě chystá otestovat 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), protože pozornost trhu se pevně upíná ke středečnímu zasedání Fedu.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 1,0713 byla odpoledne otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože jsem očekával silný pohyb po zveřejnění údajů o inflaci v USA. Pár se ve výsledku propadl o více než 35 pipů. Údaje z eurozóny o změnách agregátu peněžní zásoby M3 a objemu úvěrů soukromému sektoru ráno nevyvinuly žádný tlak, takže pár EUR/USD měl stále šanci růst. Americký index výdajů na osobní spotřebu (PCE) ale podpořil dolar, protože údaje předčily odhady ekonomů a posílily obavy, že období vysokých úrokových sazeb Federálního rezervního systému bude prodlouženo. Účastníci trhu mohou dnes sledovat zveřejnění údajů o inflaci ve Španělsku a Německu. Obchodníci se samozřejmě zaměří na Německo, ale aby trh projevil konkrétní reakci, musí se údaje výrazně odchýlit od prognóz. Fakt, že ceny v Německu mohou růst už čtvrtý měsíc v řadě, mluví sám za sebe a vše uvedené může nepřímo ovlivňovat plány Evropské centrální banky. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Ranní okénko - Důvěra v tuzemskou ekonomiku na vzestupu

25.04.2024 Nejpodstatnější událostí dnešního dne je zveřejnění prvního odhadu růstu americké ekonomiky v prvním kvartále tohoto roku. Tamní ekonomika sice neporoste takovým tempem jako ve druhé polovině loňského roku, ale trhem predikovaný růst o 2,5 % by překonal odhady z minulého roku. Za celý letošní rok by americké hospodářství mohlo vzrůst o více než 2 %, což odhaduje i Fed ve své poslední makroekonomické prognóze. Hlavním faktorem růstu v USA je spotřeba domácností, která neochabuje i díky dobré situaci na trhu práce. Potvrdí-li se takový výsledek nebo dokonce růst předčí očekávání, bude to další důvod pro ponechání úrokových sazeb na restriktivnější úrovni po delší časový úsek.
img

Trhy v korekci, co bude dál

24.04.2024 Probíhající napětí na Blízkém východě se spolu s výhledem na vyšší úrokové sazby po delší dobu („higher for longer“) přenášejí negativně na globální finanční trhy. Ty se tak nacházejí v pásmu poměrně rozsáhlé cenové korekce a značného nárůstu tržní volatility. Hlavní americký index S&P 500 se tak například v posledních dnech dostal na úroveň, kde byl naposledy kolem poloviny letošního února. Jaká jsou specifika současných burzovních pohybů a co můžeme ještě od trhů očekávat?
img

Ranní okénko - PMI data optimismus nedodala

24.04.2024 Za pár minut zveřejní Český statistický úřad výsledky dubnového konjunkturálního průzkumu. Od začátku roku pozorujeme vyšší důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, což je dáno především vývojem inflace. Skokové zdražování pominulo, některé položky dokonce zlevňují a Češi tak přestávají chodit do obchodů se strachem. V případě byznysové sféry je situace komplikovanější, protože poptávka je stále utlumená a vývoj v Německu musí znervózňovat zejména český průmysl. Na druhé straně se očekává pokračování uvolňování měnové politiky ČNB a s tím spojené větší dostupnosti finančních úvěrů na rozvoj své aktivity. Zároveň došlo ke stabilizaci cen energií, které trápily firmy zejména v posledních dvou letech.
img

Ranní okénko - Dnešní den ve znamení PMI

23.04.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru. Ten nejdříve dorazí z Německa, kde v posledních dvou měsících poměrně razantně poklesl, nicméně v dubnu by podle trhu mělo dojít k opětovnému nárůstu. Situace v německém průmyslu ale zdaleka není dobrá, když hlavní potíž spočívá v nízké zahraniční poptávce. Vývoj v Německu sice stahuje výsledek celé eurozóny, ale ta si jako celek vede mnohém lépe.
img

Invesco: Neobvyklé pravdy – Německá želva a americký zajíc

22.04.2024 Proč se německá ekonomika potýká s problémy, zatímco americká jde kupředu? Nebylo tomu tak vždy, ale od začátku pandemie se americké ekonomice daří na pozadí rostoucího vládního dluhu a klesající míře úspor. Bude se želva smát jako poslední (a nejdéle)? Můj let z Milána byl zrušen, protože letadlo, kterým jsme měli letět, přistálo na jeden motor. Rozhovory s investory v Itálii, ale i jinde budí dojem, že německá ekonomika také letí na jeden motor, zatímco USA pokračují na oba a plný plyn. Odpovídá to skutečnosti, a pokud ano, proč je mezi oběma ekonomikami takový rozdíl?
img

Ranní okénko - První odhad růstu HDP za 1.Q 2024 v USA či data ohledně PMI v tomto týdnu

22.04.2024 V tomto týdnu dorazí podstatné ekonomické údaje především ze Spojených států amerických. Tím nejzásadnějším bude pravděpodobně ve čtvrtek zveřejněný první odhad růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí letošního roku. Podle odhadu analytiků by výkon tamního hospodářství v anualizovaném vyjádření měl být vyšší o 2,3 %, což by tak byl sice nižší růst oproti druhé polovině loňského roku, ale stále vyšší než by si představovat Fed pro dosažení svého inflačního cíle. Fed bude také pozorně sledovat páteční cenový index PCE, který se vyvíjí lépe, než index CPI, ale podle trhu i ten mírně stoupne, z 2,5 % na 2,6 %. Dále se dozvíme nejnovější výsledky indexu nákupních manažerů (PMI) v USA, Německu i celé eurozóně.
img

Ranní okénko - Aktualizovaná prognóza na Fed a kurz EUR/USD

19.04.2024 Poslední makroekonomický vývoj ve Spojených státech amerických ukazuje na robustnost tamního trhu práce a perzistentní inflaci nad 3 %, což bude mít dopad na měnovou politiku Fedu. Původně očekávané první snížení sazeb v červnu se zdá již nereálné, což připustil i ve svém posledním projevu samotný předseda Fedu Jerome Powell. Příchozí data z americké ekonomiky a vyjádření některých členů měnového výboru byla reflektována trhem v jejich očekávání dalšího postupu měnové politiky.
img

Ranní okénko - Fed musí zůstat jestřábí, ECB je připravena na snížení sazeb v červnu

18.04.2024 Čtvrteční den bude ve znamení dat ze Spojených států amerických, které by ovšem neměly být zásadnějšího charakteru. Nejprve budou publikovány každotýdenní údaje o nově podaných i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh očekává u obou těchto statistik podobné hodnoty jako v předcházejících týdnech.
img

Ranní okénko - Optimismus mezi analytiky v Německu nadále roste

17.04.2024 Dnes dorazí jediný údaj z tuzemské ekonomiky, a to ceny průmyslových výrobců. Stabilizace cen v oblasti průmyslu započala již v průběhu minulého roku a pokračuje i letos. Podle naší prognózy očekáváme mírný meziměsíční nárůst (+0,2 %) především ve spojitosti s rostoucími cenami ropy. Odhad trhu je takřka identický (+0,3 %).
img

Americký akciový index SP 500 zažívá korekci

16.04.2024 Americký akciový index SP 500 od svého dna v říjnu 2023 předvádí působivou rallye a vytváří po sobě jdoucí historická maxima. Přestože v posledních dvou týdnech cena zažívá pokles, je stále příliš brzy na to, aby se dalo hovořit o trvalé korekci směrem dolů. Pokud by medvědí tlaky přetrvaly, mohl by index atakovat hranici 5130 bodů.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data o evropském i americkém průmyslu

15.04.2024 Tento týden nenabídne takové množství zásadních dat jako ten minulý. Finanční svět tak bude především vstřebávat předchozí údaje ze Spojených států amerických, které posunuly sázky na první snížení sazeb z června až do třetího kvartálu. Z USA v tomto týdnu dorazí údaje z průmyslu, maloobchodu či nemovitostního trhu, která mohou ještě více naklonit váhu k pozdějšímu uvolňování měnové politiky. Z Evropy bude patrně nejzajímavější dubnový průzkum instituce ZEW ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace největší evropské ekonomiky Německa a budoucích očekávání finančních analytiků. Z české ekonomiky se v tomto týdnu dozvíme jediný údaj, a to ceny v průmyslu.
img

Akcie: Vzestup firem spojených s AI a obezitou popírá gravitaci

12.04.2024 Uprostřed nadšení z umělé inteligence a léků na obezitu vidí akcie různé vyhlídky: neutrální u nadhodnocených amerických akcií, negativní u Japonska kvůli rizikům spojeným s JPY, pozitivní u Evropy. Evropské obranné akcie získávají na atraktivitě.
img

Ranní okénko - Inflace drží Fed v šachu, dnes zasedá ECB

11.04.2024 Dnes zasedá Evropská centrální banka a její rozhodnutí je předem téměř jisté, jelikož v rámci agentury Bloomberg mezi analytiky panuje stoprocentní shoda na tom, že sazby zůstanou i tentokrát nezměněny.
img

Ranní okénko - Dnes data o inflaci z ČR i USA, večer zápis ze zasedání Fedu

10.04.2024 Za pár minut Český statistický úřad zveřejní výsledek březnové inflace. Ta by podobně jako v únoru měla podle našeho i tržního odhadu zůstat na inflačním cíli ČNB (2 %). Inflaci táhly směrem dolů pravděpodobně opět ceny potravin. Nicméně jedná se o velmi volatilní složku spotřebitelského koše, tudíž pokud by došlo k přerušení meziročního poklesu cen potravin, který pozorujeme v posledních měsících, inflace by opět povyrostla, ač by se velmi pravděpodobně pohybovala v rámci horní části tolerančního pásma. Na druhé straně rostly ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích díky rostoucím cenám ropy na světových trzích a rovněž slabší koruně.
img

Ranní okénko - Ve středu data o inflaci v ČR a USA, ve čtvrtek zasedá ECB

08.04.2024 Tento týden bude nabitý ekonomickými událostmi a ty nejzajímavější proběhnou ve středu a ve čtvrtek. Nejprve ve středu dopoledne bude zveřejněn výsledek březnové inflace v České republice. Po více než pěti letech se podařilo opět dosáhnout inflačního cíle, když se inflace snížila v únoru na rovná 2 % a my očekáváme, že i v březnu inflace zůstala přesně na 2 %. Odpoledne dorazí údaj o březnové inflaci také ze Spojených států amerických, kde se ovšem dezinflační proces zadrhnul.
img

Ranní okénko - Dnes data o českém maloobchodě a americkém trhu práce

05.04.2024 Dnes již za pár minut Český statistický úřad ukáže, jak se vyvíjely maloobchodní tržby během měsíce února. Jejich propad trval více než rok a půl, zlom nastal až na konci minulého roku, když v prosinci 2023 zaznamenal sektor maloobchodu konečně růst. Rovněž v prvním měsíci nového roku reálné tržby maloobchodních prodejců meziročně stouply a podle našeho odhadu by tento trend měl pokračovat i v únoru. Odhadujeme, že maloobchodní tržby bez prodeje aut v reálném vyjádření byly meziročně vyšší o 2,3 %. Medián trhu je stejný. Spotřeba domácností by v průběhu roku měla nabírat na síle, což je dobrá zpráva nejen pro sektor maloobchodu, ale i pro celou českou ekonomiku.
img

Pár EUR/USD tři dny po sobě stabilně stoupal

05.04.2024 Evropská centrální banka (ECB) možná předběhne Federální rezervní systém a uvolní měnovou politiku jako první, ale dění v USA nemůže neovlivňovat eurozónu. Všechny verdikty Fedu se okamžitě promítají do finančních trhů, měnových kurzů, úrokových sazeb, podmínek financování, zahraničního obchodu a dalších ukazatelů. Působí jako gravitace a ovlivňují celou globální ekonomiku. Neutrální rétorika předsedy Fedu Jeroma Powella proto podpořila kotace páru EUR/USD i v době ekonomické slabosti eurozóny a zvěstí o tom, že sazby na vklady budou sníženy už v dubnu.
img

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.

04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.
img

Ranní okénko - Inflace v eurozóně znovu pozitivně překvapila

04.04.2024 Dnešek přinese hlavní událost ve středoevropském regionu v tomto týdnu, jelikož zasedá Polská centrální banka. Ta s vysokou pravděpodobností ani tentokrát nezmění základní úrokovou sazbu, která tak zůstane na úrovni 5,75 %. To je aktuálně stejná výše jako v České republice, ale další vývoj v průběhu roku se bude nejspíše lišit. Zatímco Česká národní banka bude pokračovat ve snižování sazeb, u našeho severního souseda se začíná hlasitěji mluvit o tom, že tamní centrální banka během celého letošního roku sazby nesníží.
img

Denní shrnutí: Údaje ADP a ISM posunuly EURUSD nad 1,08

03.04.2024 Evropské akciové indexy se dnes obchodovaly výše - německý DAX si připsal 0,5 %, britský FTSE 100 se obchodoval beze změny, francouzský CAC40 a nizozemský AEX přidaly 0,3 %, zatímco italský FTSE MIB se obchodoval o 0,4 % výše.
img

Ranní okénko - Dnes inflace v eurozóně či průzkum ADP

03.04.2024 Dnešní hlavní ekonomickou událostí bude zveřejnění úvodního odhadu březnové inflace v eurozóně. V meziměsíčním srovnání by měla cenová hladina dle trhu stoupnout o 0,9 %. Meziroční míra by měla oproti únoru mírně poklesnout z 2,6 % na 2,5 %. I v případě jádrové inflace se odhaduje pokles o jednu desetinu, ale ta by se i nadále měla pohybovat okolo 3 %, což je pro ECB stále nepřijatelně vysoko. Dále Eurostat vydá únorový údaj nezaměstnanosti, která by měla zůstat ve výši 6,4 %, tedy na historicky nejnižší úrovni.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 V pondělí byly zveřejněny lehce smíšené, ale celkově optimistické zprávy z USA. Americký index PMI od S&P pro zpracovatelský průmysl dosáhl v březnu 51,9 bodů, tedy mírně klesl z únorových 52,2 bodů, ale index PMI ve zpracovatelském průmyslu ISM zároveň vzrostl ze 47,8 bodů na 50,3 bodů. Nové zakázky vzrostly ze 49,2 na 51,4 bodů a index zaměstnanosti dosáhl 47,4 bodů oproti 45,9 bodům z předchozího měsíce. Federální rezervní banka v Atlantě navíc zvýšila prognózu HDP pro první čtvrtletí z 2,3 % na 2,8 %.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.
img

US Open: Russell 2000 zaznamenává druhou sérii dynamických zisků 📌

28.03.2024 Indexy začínají poslední obchodní seanci tohoto čtvrtletí a zároveň tento týden. Zítra začínají prázdniny, během kterých zůstane většina trhů v pátek zavřená a dlouhý trh se pro evropské burzy protáhne do pondělí. Americké burzy začnou v pondělí normálně obchodovat. Na začátku peněžní seance US500 získává 0,10 % na 5310 bodů, US100 také 0,10 % na 18500 bodů a US200 získává 0,45 % na 2145 bodů.
img

Ranní okénko - Dnes finální odhady růstu HDP za 4.Q 2023 z ČR a USA

28.03.2024 Dnes Český statistický úřad zveřejní svůj finální odhad HDP za poslední kvartál loňského roku. Konečné odhady příliš revizí nenabízejí, proto očekáváme, že bude potvrzeno, že česká ekonomika vzrostla mezičtvrtletně o 0,2 % a naopak meziročně poklesla o 0,2 %. V takovém případě by tuzemské hospodářství za celý kalendářní rok 2023 vykázalo pokles o 0,4 %.
img

Akciové trhy: Převládala pozitivní nálada

27.03.2024 Pražské burze se dnes dařilo. Hlavní index PX slušně posílil o +1,55 % (1 513,01 b.). Téměř všechny emise rostly. Nejvíce dnes táhly index tradičně ČEZ a banky.
img

Ranní okénko - Nálada v eurozóně se liší napříč sektory

27.03.2024 Dnešní ekonomický kalendář nenabízí významnější data, a patrně nejzajímavější tak bude v dopoledních hodinách trhem obvykle opomíjený výsledek konjukturálního průzkumu na úrovni eurozóny. Očekávat lze zlepšení, což ostatně naznačil již dříve zveřejněný dílčí výsledek týkající se důvěry spotřebitelů.
img

Ranní okénko - Důvěra spotřebitelů i byznysu v českou ekonomiku se zvedá

26.03.2024 Dnes se dozvíme, jak se vyvíjí dle instituce Gfk spotřebitelská důvěra v Německu. Ta dosáhla svého dna na konci roku 2022 a od té doby míra pesimismu jen velmi pozvolna ustupovala a v posledních měsících se ustálila na stále velmi podprůměrných hodnotách.
img

Akciové trhy: Na konci obchodování se Praha stočila do mínusu, Evropa roste

25.03.2024 Hlavní index PX pražské burzy dnes zahájil nový týden sice silnější, během seance ale klesl mírně pod nulu (-0,12 %, 1 488,83 b.). Aktivita byla dnes slabší. Dle zobchodovaného objemu jen necelých 60 % dlouhodobého průměru.
img

Ranní okénko - Z USA tento týden dorazí statistika osobních příjmů a výdajů

25.03.2024 Pohled do ekonomického kalendáře na závěr března naznačuje, že zkrácený týden na finančních trzích by se měl odehrávat ve více odpočinkovém tempu. Mezi zajímavější údaje bude patřit statistika osobních příjmů a výdajů v USA zveřejňovaná v pátek spolu s Fedem preferovaným ukazatelem inflace. V závěru týdne dorazí i informace o březnové inflaci z některých států eurozóny, většina finančního trhu ale bude během pátku uzavřená a dopad tak bude pouze minimální. Z Česka již na začátku týdne dorazí výsledek konjukturálního průzkumu, v průběhu týdne pak také finální hodnota HDP za poslední kvartál loňského roku.
img

Akciové trhy: V Evropě i USA nová maxima, pražskou burzu torpedoval ČEZ

22.03.2024 Na rozdíl od naprosté většiny trhů, které rostly na nová historická maxima, pražská burza dnes klesla. Lví podíl na tom má ČEZ a pokles jeho akcií po ranním oznámení hospodářských výsledků. Index PX odepsal dnes 0,82 % (1 483,08 b.).
img

Akciové trhy: V Evropě i USA nová maxima, pražskou burzu torpedoval ČEZ

21.03.2024 Na rozdíl od naprosté většiny trhů, které rostly na nová historická maxima, pražská burza dnes klesla. Lví podíl na tom má ČEZ a pokles jeho akcií po ranním oznámení hospodářských výsledků. Index PX odepsal dnes 0,82 % (1 483,08 b.).
img

Klíčové události 21. března: fundamentální analýza pro začátečníky

21.03.2024 Ve čtvrtek dojde k poměrně mnoha makroekonomickým událostem, ale všechny budou ve stínu zasedání Federálního rezervního systému (které se konalo včera večer) a Bank of England (které je naplánováno na dnešek). Těmto dvěma událostem bude věnováno přibližně 80 % pozornosti trhu. Budou nicméně zveřejněny údaje z eurozóny, Německa, Velké Británie a americký index nákupních manažerů (PMI). Hráči na trhu neočekávají výrazné změny indikátorů, ale v případě rezonujících hodnot by jakákoli konkrétní zpráva mohla vyvolat znatelnou reakci trhu. Spojené státy navíc zveřejní zprávy o podnikatelské aktivitě ve Filadelfii a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto zprávy mají ještě menší šanci ovlivnit sentiment na trhu.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá ČNB i Fed

20.03.2024 O hlavních událostech v ekonomickém světě není pochyb, dnes totiž zasedá Česká národní banka a také Americká centrální banka. Nejprve se v odpoledních hodinách dozvíme rozhodnutí ČNB. Je téměř jisté, že bude pokračovat cyklus uvolňování měnové politiky, ale je otázkou, jaké tempo bankovní rada zvolí.
img

Akciové trhy: Pražská burza druhý den roste

19.03.2024 I v úterý pokračovala pražská burza v růstu. Hlavní index PX dnes posílil o +0,21 % (1 495,44 b.).
img

Ranní okénko - Bude budoucnost německé ekonomiky nadále vnímána s optimismem?

19.03.2024 Dnes se dozvíme výsledky březnového průzkumu instituce ZEW ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace Německa včetně budoucích očekávání finančních analytiků. V posledních měsících se hodnocení přítomnosti a očekávání budoucnosti zásadně liší, když by se dalo říci, že současný stav je zahalen temnými mraky, především v souvislosti s nízkým růstem ekonomiky, nízkou zahraniční poptávkou, problémy tamního průmyslu, kde například automobilový sektor čelí velké konkurenci v elektromobilitě z Číny.
img

Akciové trhy: Praha roste, Evropa v červeném navzdory pozitivnímu otevření v USA

18.03.2024 Nový týden začal na pražské burze pozitivně. Hlavní index PX dnes vzrostl o +0,78 % (1 492,38 b.).
img

GBP/USD. 15. března. Inflace v USA zklamala Fed

15.03.2024 Pár GBP/USD vykázal ve čtvrtek v hodinovém grafu nový obrat ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v pohybu dolů k zóně supportu 1,2705–1,2715. Odraz kurzu od této zóny prospěje britské libře a může vyústit v určitý růst k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Pokud se kotace usadí pod pásmem 1,2705–1,2715, zvýší se šance na další pokles k zóně 1,2584–1,2611. Konsolidace pod vzestupným koridorem charakterizuje náladu obchodníků jako "medvědí".
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 15. března 2024

15.03.2024 Americký index S&P 500 ve čtvrtek klesl o 0,29 % (Russell 2000 -1,96 %), výnosy pětiletých státních dluhopisů USA vzrostly ze 4,19 % na 4,29 % a dolarový index se zvýšil o 0,58 %. Euro ztratilo během jednoho dne 63 pipů.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.03.2024 Pár GBP/USD také ve čtvrtek vykázal negativní obchody. Dokonce dokázal vytvořit klesající kanál, který aktuálně podporuje medvědy, takže také můžeme doufat, že libra bude dál klesat. Připomeňme, že očekáváme výrazný pokles libry. Tato měna nejdřív tři měsíce bez jakéhokoli rozumného důvodu rostla, pak tři měsíce zůstávala na stejné úrovni. Máme za to, že přišel čas zahájit silný klesající trend, ale vše bude samozřejmě záviset na tržním sentimentu. Pokud se investoři budou zdráhat nakupovat dolary, protože ignorují fundamentální a makroekonomické pozadí, pak pár nezahájí stabilní klesající pohyb.
img

Akciové trhy: Evropa ovlivněná negativním otevřením v zámoří dnes klesá, Praha uhájila růstový trend

14.03.2024 V USA byla dnes zveřejněna slušná dávka makrodat. Výrobní ceny (inflace v průmyslu) ale skončily vyšší, než se čekalo. Podle tohoto ukazatele to inflace nechce jen tak vzdát a inflační tlaky přetrvávají. Mohlo by to znamenat, že nedojde ke snížení sazeb Fedem tak brzy, jak se čekalo. Naproti tomu zklamaly únorové maloobchodní tržby.
img

Ranní okénko - Průmysl eurozóny nadále v potížích

14.03.2024 Dnešní den bude patřit výhradně americkým datům, kdy se dozvíme údaje týkající se jak tamní poptávky, tak nabídky. Poptávkovou stranu reprezentuje vývoj maloobchodních tržeb, které by dle odhadu trhu měly v únoru meziměsíčně vzrůst o 0,8 %. To ukazuje na stále silnou spotřebu domácností, které tak táhnou americké hospodářství vzhůru. Tuto skutečnost potvrzuje i zpřesněný odhad statistiků za poslední čtvrtletí minulého roku, kdy se spotřeba domácností podílela na růstu ekonomiku téměř ze dvou třetin.
img

Akciové trhy: Praha a Evropa rostou

13.03.2024 Index pražské burzy PX nezná v tomto týdnu jiný směr než nahoru. I dnes jeho hodnota vzrostla, tentokráte o +1,14 % (1 483,58 b.).
img

Ranní okénko - Americká inflace znovu překonala očekávání trhu

13.03.2024 Dnešní ekonomický kalendář je relativně prázdný, kdy jedinou zajímavější informaci bude představovat výsledek průmyslové produkce v rámci eurozóny. Očekáván je meziměsíční i meziroční pokles daný mj. obecně více volatilním vývojem v Irsku. Globální trh tak bude spíše dozpracovávat včerejší vyšší výsledek americké inflace, tuzemský finanční trh pak bude i nadále ovlivněn očekáváními ohledně březnového zasedání ČNB (20. března). Zatímco nižší lednová inflace je silným argumentem pro razantnější snížení sazeb o 75bb, komentáře členů bankovní rady naznačují přetrvávající opatrnost, zejména kvůli slabšímu kurzu koruny.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý obchodoval při velmi nízké volatilitě. Ačkoli byly zveřejněny americké inflační zprávy, nepodnítily obchodníky k větší aktivitě. Pár se dál pohyboval s malým sklonem dolů a překonal vzestupnou trendovou linii. Zpráva o inflaci pomohla dolaru k růstu. Americký index spotřebitelských cen (CPI) v únoru meziročně vzrostl o 0,1 % na 3,2 %. To je v podstatě vše, co v tuto chvíli potřebujete vědět o inflaci v USA. Od loňského léta neklesla, takže nevidíme důvod, proč by měl Federální rezervní systém se snižováním sazeb spěchat. Zůstane proto u jestřábího postoje ještě delší dobu, což by mělo podpořit dolar. Nic z toho ale trh momentálně nezajímá. Obchoduje nelogicky a úplně odporuje fundamentálnímu pozadí. Z formálního hlediska očekáváme, že euro bude v nadcházejících dnech klesat, ale zase: pohyby nejsou v tuto chvíli ani trochu logické.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Americký index spotřebitelských cen (CPI) za únor zveřejněný včera s sebou přinesl smíšené výsledky. Jádrový index CPI se meziročně snížil z 3,9 % na 3,8 %, zatímco index spotřebitelských cen se meziročně zvýšil z 3,1 % na 3,2 %. Akciový trh, aniž by zaznamenal jakékoli překážky, vzrostl o 1,12 % (S&P 500) a dolarový index se zvýšil o 0,08 %. Pokud však související trhy rostou, je pravděpodobné, že je budou měny v páru s dolarem následovat až do příštího zasedání Federálního rezervního systému 20. března. Toto zasedání je klíčové, neboť se na něm bude projednávat načasování prvního snížení sazeb. Očekávání trhu se shoduje s prvním snížením sazeb v červnu (62,6 %).
img

Akciové trhy pokračují i dnes v růstu, v Evropě a USA opět maxima

12.03.2024 Inflace v USA dopadla o desetinu procenta výše, než se čekalo. To může zmírnit sázky na brzké snížení sazeb Fedu.
img

Americký index spotřebitelských cen

12.03.2024 „Únorová zpráva o inflaci byla mimořádně sledovaná a její celkové výsledky překonaly očekávání ekonomů. Tato zpráva podtrhuje, že boj Fedu o sražení inflace zpět pod 2 % bude těžký, protože "lepivější" složky - jako je například bydlení - jsou i nadále tvrdohlavé.
img

Ranní okénko - Inflační cíl v ČR dosažen, jaký bude vývoj v USA?

12.03.2024 Hlavní událostí dnešního dne je zveřejnění únorové inflace ve Spojených státech amerických. Na konci loňského roku meziroční inflace činila 3,4 % a v lednu došlo k jejímu poklesu na 3,1 %. Nicméně se nepředpokládá, že by dezinflační proces v únoru pokračoval a očekává se stagnace na stávající úrovni. Zároveň jádrová inflace zůstává zvýšená, když je odhadováno její snížení pouze z 3,9 % na 3,7 %. Navíc ani meziměsíční dynamika nenaznačuje, že by jádrová inflace začínala směřovat k cíli americké centrální banky (2 %). Riziko setrvání inflace na horní hranici tolerančního pásma v kombinaci s velmi dobrým výkonem americké ekonomiky tak zatím nepřimělo a v nejbližší době ani nepřiměje Fed zahájit cyklus uvolňování měnové politiky.
img

Ranní okénko - Tento týden dorazí data o inflaci či z průmyslu

11.03.2024 Tento týden bude patřit zejména nejnovějším údajům o inflaci. Již dnes dorazí únorový výsledek z tuzemské ekonomiky, následně se v úterý dozvíme data z Německa (konečný údaj) i ze Spojených států amerických. Rovněž v úterý bude zveřejněn statistiký vývoj v českém maloobchodě. Posledním údajem z naší ekonomiky bude páteční výsledek průmyslové výroby za měsíc leden. Data o průmyslu budou publikována také ve světě, konkrétně ve středu v eurozóně a v pátek ve Spojených státech. Další zajímavé údaje dorazí už pouze z USA, kde se ve čtvrtek dozvíme, jak se vyvíjely maloobchodní tržby i ceny výrobců. Týden uzavře průzkum University of Michigan obsahující nejnovější nálady mezi domácnostmi včetně vývoje inflačních očekávání.
img

Ranní okénko - Dnes ECB sazby nesníží

07.03.2024 O dnešní hlavní ekonomické události ve světě nemůže být pochyb. Zasedá Evropská centrální banka, která patrně nechá depozitní sazbu na stávající úrovni (4 %), a to přestože inflace rychle klesá, když v únoru letošního roku spadla až na 2,6 %, přičemž svého vrcholu dosáhla v říjnu 2022 (10,6 %).
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

06.03.2024 Dnes dorazí první údaj v tomto týdnu z amerického trhu práce. Bude zveřejněna neoficiální statistika týkající se změny pracovních míst dle agentury ADP. Medián odhadu se přiklání k nárůstu pracovních míst ze 107 tisíc na 150 tisíc. Tento výsledek naznačí další vývoj na tamním trhu práce, nicméně kvůli zvýšené volatilitě tohoto průzkumu a občasnému nesouladu s oficiální statistikou, která vyjde v pátek, budou investoři spíše vyčkávat až právě na konec týdne. Dále bude publikován průzkum JOLTS, dle kterého by mělo být otevřeno 8,9 milionu míst, což by byla jedna z nejnižších hodnot za poslední roky.
C:\fakepath\obrazek-05032024-2.png

Analýza S&P 500, NZD/USD, GBP/USD - Kdy se růst indexů zastaví?

05.03.2024 Neustálé pokořování ATH na indexu S&P 500 už pomalu nikoho nepřekvapuje. Tradingová komunita se tak spíš ptá, kdy začne korekce. Pojďme se nad tím tedy zamyslet.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o ISM ve službách v USA, Bitcoin na rekordních hodnotách

05.03.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Bitcoin během dnešní asijsko-pacifické seance vyskočil nad 68 000 USD a obchodoval se necelých 300 USD pod historickými maximy z listopadu 2021. Od té doby se však mince stáhla zpět do oblasti 67 000 USD. ZLATO se obchoduje o 0,1 % výše poté, co zaznamenalo první denní závěr nad 2 100 USD za unci v historii. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou USD a JPY, zatímco AUD a NZD nejvíce zaostávají.
C:\fakepath\indexy-05032024-2.jpg

Obchodujeme akciové indexy - průvodce pro začátečníky

05.03.2024 Akciové trhy slouží globálním finančním trhům k mnoha účelům. Obecně pomáhají investorům posoudit stav trhů a porovnat návratnost konkrétních investic. Brokerské firmy a burzy rovněž nabízejí finanční nástroje, které odrážejí cenové pohyby určitých referenčních hodnot vlastního kapitálu. Díky tomu jsou indexy rozhodující nejen kvůli jejich informační roli, ale také díky jejich investičním účelům. V tomto článku si vysvětlíme, co jsou akciové indexy a jak je můžete využít při investování na akciovém trhu.
img

Ranní okénko - Tento týden zasedá ECB, dorazí data z amerického trhu práce

04.03.2024 Vrcholem nadcházejícího týdne bude čtvrteční zasedání Evropské centrální banky. Ta drží depozitní sazbu na úrovni 4 % již od září loňského roku. Nyní se očekává, kdy bankovní rada zahájí cyklus snižování úrokových sazeb. S pravděpodobností limitně blížící se jistotě to nebude na tomto zasedání, ale trhy budou bedlivě sledovat jakýkoli náznak, který by více poodhalil začátek uvolňování měnové politiky. Zároveň bude představena také nová makroekonomická prognóza, která bude vzhledem k aktuálním údajům obsahovat nejspíše revizi inflace směrem níže, ale také nižší HDP v tomto roce. V takovém případě bude větší tlak na snižování sazeb, i přesto bude pravděpodobně prezidentka Christine Lagarde spíš zdrženlivější a bude zdůrazňovat nutnost vyčkání na další data, především ve vývoji mezd.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Akcie ve světě pokračovaly v růstu, index S&P 500 se dostal na další rekord

01.03.2024 V únoru se akciovým trhům ve světě dařilo ještě více než v lednu, akcie dál vesměs posilovaly. Některé indexy, jako například nejsledovanější americký indikátor S&P 500 či technologický index Nasdaq 100, vylepšovaly maxima, vyplývá z burzovních statistik. Výrazné zisky si připsaly také evropské a japonské akcie, ty čínské pak v únoru zmírnily letošní ztráty.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu dál klesá, dnes v ČR druhý odhad HDP a PMI

01.03.2024 Poslední den tohoto týdne bude tím nejnabitějším z pohledu české ekonomiky. Nejprve bude zveřejněn Českým statistickým úřadem zpřesněný odhad HDP v posledním kvartále minulého roku, kdy prvotní údaj statistiků naznačoval mezičtvrtletní růst o 0,2 %. Dozvíme se zároveň strukturu jednotlivých složek, kde bude především zajímavé, zda se potvrdí růst spotřeby domácností, který byl dosud velmi utlumený a byl hlavní příčinou ekonomické recese v minulém roce.
img

Akciové trhy: Erste po výsledcích spadla a stáhla celý pražský index

29.02.2024 Z makrodat byla dnes na programu inflace v jednotlivých evropských zemích a deflátor soukromé spotřeby v USA. Všechno bylo tak nějak v souladu s tím, co se čekalo, takže bez překvapení.
img

Akciové trhy: Pražská burza klesla, Evropa v závěru obchodování roste

27.02.2024 Index pražské burzy PX dnes pokračoval v sestupném trendu a oslabil o 0,64 % (1 480,00 b.).
C:\fakepath\trading-27022024.png

Analýza S&P 500, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD - indexy opět na nových all-time high

27.02.2024 I když trh očekává, že úrokové sazby v USA zůstanou na vyšší úrovních delší dobu, akciové indexy toto zatím nijak nezneklidňuje a v minulém týdnu dosáhly nových rekordů. Klíčová makrodata, která budou v tomto týdnu reportována, by však mohla jejich růst korigovat.
img

Ranní okénko - Dnešní den nabídne zejména data z USA

27.02.2024 Dnešní den bude patřit zejména datům ze Spojených států amerických, kdy nejprve bude publikována statistika objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. V meziměsíčním srovnání trh očekává v lednu propad o 5 % po stagnaci v prosinci, pokud ale abstrahujeme o volatilní sektor dopravy, mohly by objednávky zboží dlouhodobé spotřeby dokonce mírně vzrůst (+0,2 %). Pokud by se tato prognóza naplnila, naznačoval by i tento ukazatel značnou odolnost americké ekonomiky navzdory restriktivní měnové politice ze strany Fedu.
img

Ranní okénko - Tento týden dorazí z eurozóny data ohledně inflace

26.02.2024 Zatímco začátek týdne přinese spíše méně významná ekonomická data, v druhé polovině vyjdou zajímavější čísla, včetně inflace v eurozóně a statistiky příjmů a výdajů v USA. Z tuzemského trhu dorazí v polovině týdne údaj o vývoji cen ve výrobě, který v případě výraznějšího překvapení může vstupovat do rozhodování bankovní rady ČNB a tím pádem i dopadat na vývoj na finančním trhu. V pátek bude zároveň spolu s druhým odhadem HDP zveřejněna i struktura za čtvrtý kvartál, která nabídne pohled na konkrétní složky stojící za 0,2% mezikvartálním růstem. Zásadní bude zejména vývoj spotřeby u domácností, která podle prvotního komentáře měla být jedním z hlavních faktorů růstu.
C:\fakepath\akcie-nvidia-23032024-uvod.jpeg

Nvidia – Nejdůležitější akcií na světě

23.02.2024 Americký index S&P 500 nedávno překonal hranici 5000 bodů. Tento cíl, který měl být dosažen až do konce roku 2024, byl však splněn již za pouhých šest týdnů. Analytici se ptali, co nyní trh udělá, když jsme dosáhli stanoveného cíle. Navyšování dalších cílů pro index S&P 500 se zdá být spíše mechanické. Někteří odvážlivci dokonce hovoří o hranici 5400 bodů, což však znamená růst menší než 10 %. To pravděpodobně nebude problém pro rozjetou společnost Nvidia.
img

Akciové trhy: Abrakadabra Nvidia … a indexy rostou, všude

22.02.2024 Dnes čekal trh na zacenění výsledků společnosti Nvidia, které byly zveřejněny včera po skončení americké seance. A prezentovaná čísla pozitivně překvapila ve všech směrech: 1) podstatný růst v meziročním srovnání; 2) reportovaná čísla pokořila konsensus; 3) podstatný byl výhled na další silný růst; 4) který opět rozdrtil odhady trhu.
img

Ranní okénko - Fed snižovat sazby zatím neplánuje, dnes vychází PMI ve světě

22.02.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI). Tento předstihový ukazatel vyjde ve Spojených státech amerických, v Německu i v celé eurozóně. Pro českou ekonomiku bude zejména podstatné, jaká hodnota tohoto indexu bude zjištěna v Německu, a to konkrétně ve zpracovatelském sektoru. Německý průmysl se stále potýká především s nízkou zahraniční poptávkou a vysokými cenami energií, což dokládá právě i tento index. Nad hodnotou 50 bodů, oddělující expanzi a kontrakci, bylo Německo naposledy v polovině roku 2022. Index poté výhradně klesal až do srpna minulého roku, ale zdá se, že od tohoto okamžiku přišel bod obratu, kdy se německý průmysl pomalými krůčky posouvá vzhůru. Nicméně zatím se pouze tempo poklesu zpomaluje, což by měl potvrdit i předběžný únorový výsledek, kdy trh predikuje nárůst indexu z 45,5 na 46,0 bodů. Zlepšení situace u našeho západního souseda vyhlíží také český průmysl, který je ve velké míře subdodavatelem komponentů pro německé podniky.
img

Akciové trhy: Pražská burza rostla, čekání na kvartální report společnosti Nvidia

21.02.2024 Dnešek byl podobně jako včerejšek velmi chudý na podstatná makrodata. Za zmínku stojí snad jen zveřejnění zápisu z posledního jednání FEDu (dnes ve 20h, evropské trhy tedy neovlivní), který by měl potvrdit, že ke snížení sazeb by mělo dojít, až si bude FED jistý udržitelným návratem inflace ke dvouprocentnímu cíli.
img

Skutečný důvod proč akcie rostou, pravidla hry se změnily

21.02.2024 „Svět zkouší přejít na nový model, kdy v jedné ruce vyšší úrokové sazby mají chránit před vysokou inflací a v ruce druhé, kvantitativní uvolňování má zajišťovat pokračující růst a stabilitu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\indexy-20022024.jpg

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - indexy u magických čísel a Británie v recesi

20.02.2024 Indexy stále rostou a dolar s nimi, kdy ale očekávat jejich zpomalení? A jak do toho zapadá recese ve Velké Británii?
img

Ranní okénko - Trh vyčkává na zítřejší zápisky ze zasedání Fedu

20.02.2024 Nový týden se nám z ekonomického hlediska rozbíhá pozvolna. Po pondělním dnu takřka bez jakýchkoli dat úterý nabídne pouze doplňkové údaje, které by neměly trhem žádným zásadnějším způsobem zamávat. Nejprve se v dopoledních hodinách dozvíme z Evropy postupně data ohledně registrace nových aut za měsíc leden v celé Evropské unii. Posléze prosincové statistiky běžného účtu platební bilance v eurozóně a rovněž prosincový výsledek produkce ve stavebnictví, u kterých tak budou známy výsledky za celý kalendářní rok 2023.
img

US Open: Wall Street ztrácí na síle, protože snížení sazeb od Fedu v červnu je méně pravděpodobné📌

16.02.2024 Indexy Wall Street v pátek ztrácejí po další negativní zprávě o inflaci z tohoto týdne. Inflace hlavních výrobců (PPI) vykázala v lednu vyšší dynamiku cen na 2,00 % ve srovnání s očekávanými 1,6 %. V důsledku toho dolar posílil a je v současnosti nejsilnější měnou mezi měnami G10. Volatilita trhu je však dnes nízká, takže nárůsty o 0,2-0,4 % postačují k udržení nejsilnější pozice USD. Rostou také výnosy 10letých amerických dluhopisů, které dosahují 4,31 %.
C:\fakepath\kryptozima-16022024.jpg

Je kryptozima u konce?! | Investiční Memento #67

16.02.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 67. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Ranní okénko - Lednová inflace v ČR - bude začínat trojkou nebo dokonce dvojkou?

15.02.2024 O dnešní hlavní ekonomické událostí nemůže být sporu. Za pár minut Český statistický úřad ukáže výsledek lednové inflace. Po dvou letech velmi vysoké inflace je zřejmé, že éra skokového zdražování je konečně za námi, nicméně otázkou zůstává, kam až se inflaci podařilo stlačit. Velmi napoví právě lednová inflace, která ovšem skýtá mnohá tajemství, což se odráží i na odhadech analytiků. Medián trhu odhaduje meziroční inflaci ve výši 2,9 %, zatímco nejoptimističtější prognóza predikuje inflaci ve výši 2,1 % a na druhé straně naše predikce je výrazně pesimističtější, kdy očekáváme také pokles ale pouze na 3,8 %.
img

Ranní okénko - V březnu cut od Fedu nečekejme

14.02.2024 Den svatého Valentýna nám výhradně vyplní data z eurozóny, kde bude v dopoledních hodinách publikován zpřesněný odhad HDP za poslední kvartál minulého roku. První odhad naznačil, že ekonomika eurozóny mezičtvrtletně stagnovala a těsně se tak vyhnula technické recesi, kterou predikoval trh (-0,1 %). Nyní trh očekává potvrzení úvodního odhadu, ovšem vyloučit se nedá ani horší výsledek.
img

Ranní okénko - Inflace v USA by měla klesnout ke 3 %, ale jádrová bude nadále zvýšená

13.02.2024 Hlavní ekonomická zpráva dne dorazí ze Spojených států amerických, kde bude v odpoledních hodinách zveřejněna lednová inflace. Sice se očekává, že meziroční inflace by měla spadnout z 3,4 % na 2,9 %, ale jádrová inflace, které Fed přikládá větší váhu, by měla zůstat stále zvýšená, okolo 3,7 %. Takový výsledek v kombinaci se silným růstem americké ekonomiky a posledními daty z tamního trhu práce by trh pravděpodobně definitivně přesvědčil, že Fed zahájí cyklus uvolňování měnové politiky nejdříve na květnovém zasedání. Přitom ještě zhruba před měsícem dosahovaly sázky na začátek snižování sazeb už v březnu více než 70 %, ale aktuálně trh této možnosti přisuzuje pouze 15% pravděpodobnost. Naše prognóza zůstává nezměněna a nadále počítáme s prvním snížením ve druhém čtvrtletí tohoto roku.
img

GBP/USD: Důležitý týden pro libru

12.02.2024 Pár GBP/USD zahájil obchodování sebevědomým růstem na pozadí všeobecného oslabení americké měny. Index amerického dolaru na začátku evropské seance prudce klesl, což kupujícím tohoto páru umožnilo posílit své pozice a přiblížit se k úrovni rezistence na hladině 1,2650 (v tomto cenovém bodě se linie Tenkan-sen a Kijun-sen na denním grafu shodují). Vzestupná dynamika však slábla.
img

Ranný komentář: S&P500 nad hranicí 5 tisíc dolarů, pomáhá AI a sektor polovodičů

12.02.2024 Akcie v minulém týdnu opět rostly a americký index S&P 500 zakončil na novém historickém maximu nad hranicí 5 tisíc dolarů. Tahounem růstu akcií zůstávají hlavně velké technologické společnosti. Ty ale doplňuje také celý polovodičový sektor, který stále těží z AI horečky. Podpůrným faktorem zůstává také výhled pro uvolňování měnové politiky, i když v tomto ohledu investoři částečně svá očekávání v minulých týdnech mírnili.
Související klíčová slova: Současný stav vývoje trhu | Střední Evropa | Význam pro globální finanční trhy | Banco Santander | Report finančních trhů | Vzestup indexových fondů | Býčí pohyb | Americký bankovní sektor | Počet nakažených koronavirem | Dassault Systemes | Obchodování německého indexu DAX | Silvergate Capital | Devon Energy (DVN.US) | První odhad HDP | Aktualizovaný výhled | Etheru | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Kryptozima | Minimální marže | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | BCPP | Makroekonomické predikce | Stlačení inflace | Dezinflace v Německu | Německá míra nezaměstnanosti | Marlin | Hlava a ramena | Výnosy dluhopisů | Roku (ROKU.US) | Jak fungují akcie | Uvolněné měnové politiky | Fond Salutem | Výplach | Bujará nálada na trzích | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Filip Louženský | Průvodce pro začátečníky | Ruský akciový index MOEX | Subdodávky | Dlouhé pozice | Průmyslová výroba v září | ETF na zlato | Indexy akciové | Opětovný pokles | Světové akcie | Síla indexu | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Dluh vlád | Války | Snižování stavů | Louis Vuitton Moet Hennessy | Západní země | Vývoj | Online trading konference | Sell in May and go away | Státní dluhopis | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Home Depot (HD.US) | Češi | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Makléřská společnost | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Zveřejněné údaje | Panevropský index | US2000 | Nákupu státních dluhopisů | Globální růst | Radim Dohnal | Silná rezistence | Ekonomické statistiky | Jana Steckerová | Zdražovat | US 500 | DPH | Vyčerpání kupců | General Dynamics | EUR | Ekonomické uzavírky | Spotřebitelské výdaje | Morning Star | Výroba aut v USA | Vyhlídky do budoucnosti | Bundesbank | Přidaná hodnota kryptoměn | Akce vlád | Býčí formace | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Hodnota dividendy | Pokračování růstu | Index nálady investorů | PFN | ENEL | Brokeři | Klasické technické analýzy | Accenture | Německé ceny výrobců | Fortinet Inc | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Falešný průraz | Člen bankovní rady Aleš Michl | Roche | Nejvyšší výnos | Měnový report | Automobilový sektor | Marsh & McLennan | Dnešní obchodování | XOM | Index hongkongské burzy | Itálie | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Michal Stupavský, CFA | Pokles akcií | Špatná výkonnost | Stoxx | Take Profit | Klíčový ukazatel | Vývoj ceny zlata | Varianta omikron | Kingsview Investment Management | Texas | Akcie firmy | Finanční aktiva | Údaj o HDP | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Volatilní | Trading Places | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Korelace | AWS | Míra volatility | Finanční injekce | Jüan | Saúdská ropná zařízení | Historické události | Otevřené pozice | Tržní výhled pro rok | Russell 2000 (US2000) | Inflace v září | Evropské centrální banky | Michael Hartnett | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Čínský finanční systém | Swiss Life | Frankfurt | L.F. Investment | Růst amerických akcií | Ruská centrální banka | Pozitivní signál | Novo | Pozitivní nálada | Purple Levels | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Zasedání ČNB | Filantrop | Japonské maloobchodní tržby | Veřejné finance | Nálada amerických spotřebitelů | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Odvetná cla | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Trh práce | Index JAP225 | Devon Energy | Evropská komise | Dopady energetické krize | Těžit z pohybu cen dolů | Pro investory | Diverzifikace | Souhrnný indikátor | Nulový úrok | Philip Morris ČR | iShares | Swiss | Crypto | Investice | Zpráva z akciového trhu | Britská centrální banka | US Bancorp | Estee Lauder (EL.US) | Nákladové tlaky | Profit Taking | DXY | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Spotřebitelský sektor | Výkonný ředitel | Potenciál | MACD | RTX | Nálada v ČR | Nabídkové tlaky | Krok za krokem | Nové technologie | Měnové báze | Support | Návrat inflace | Globální dluhopisové trhy | Struktury ceny | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Index aktivity | Evropské ceny výrobců | Dopad na akcie | Přesnost | Bankovní společnost | Náklady na financování | Chování | Volatilní měnový pár | Cyklus zvyšování sazeb | Silný býčí signál | Prodat USD | Výrobní podniky | Škoda Auto | Jak číst grafy | ADP report | Wood&Company | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Spotřební daň z nafty | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | EU 50 (EU50) | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Indexové obchodování | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | SKIET | Nástup druhé vlny koronaviru | Hodnoty kapitálu | Broadcom | Penzijní systém | Růst akciových indexů | ETF na Nasdaq 100 | Ministr financí | Interactive Brokers | Vysoké úrokové sazby | Měnový pár GBP/USD | Klesly akcie | Experti | Rostoucí šance | LSEG | Futures kontrakt | Rekord | Knihy Howarda Markse | Nižší sazby | McKesson | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Průměrný výnos | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Richmondský Fed index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Prudký propad trhů | Čtyřhodinový graf | Ziskové obchody | Největší světová ekonomika | Důvěra v ekonomiku | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | IHS | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Obchodní seance | Index Nikkei | Český statistický úřad | Impuls | ČNB kurz | EUR/USD | General Electric | Administrativa prezidenta | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Propad japonského jenu | Flat pattern | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | EMISS | Český průmysl | Streamovací služby | PMI z Německa | Trend na ropě | Neckline | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | Obchodování na burzách | Indexové fondy | Americký akciový trh | Rezistence | COT report | Price Action | Marika Čupa | Profesionální trader | Akcie společnosti | Uzdravování | AUS200 | ZEW indexy | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Komunikační služby | Tuzemské hospodářství | Stochastický oscilátor | Pesimistická nálada | Strach ze sankcí | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Rekordní ceny | Facebook | Milionáři | Rostoucí výnosy | Russell 2000 | Výborné knihy | Index SSE | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Stav trhů | AEX | Průměrné mzdy | Ross Stores (ROST.US) | Demografie | Obchodní aktivum | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Krach Credit Suisse | Výnos | Nová prognóza ČNB | Klíčový údaj | Kurz eura k dolaru | Dnes na pražské burze | Kurzotvorné informace | Další futures kontrakt | Vývoj české inflace | Měnový pár USD/JPY | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | Tisk peněz | Asijské akcie | BreakEven | Oslabující americký dolar | Delta | TNOTE | Varianta koronaviru | Vývoj na trzích | Medvědí Pin Bar | SMA | Vzdělávání | Oživení čínské ekonomiky | Denník | Šéf Fedu | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Snowflake | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Investiční příležitost | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Jiné měny | Akcie Photon Energy | Intel Corporation | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Historické zkušenosti | Německý akciový index DAX | Graf EURUSD | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Základní pravidla | Koronavir | Nálada spotřebitelů v USA | Zasedání centrálních bank | Trade Desk | Commodities | Věštec z Omahy | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Posílení | AI | Květnová průmyslová produkce | Firmy z USA | Propad cen | Očekávání ČNB | Poplatky a provize | Online obchodování | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Index AUS200 | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sentiment na trhu | JPY | Metaverse | Potenciál trhu | Výrobní sektor | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Consumer Confidence | QQQ | Růst hrubého domácího produktu | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Snižování cen výrobců | Index Russell | NIO.US | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Důležité informace o CFD | Německý export | Uber Technologies | Falešné breaky | Běžní investoři | Vzácné kovy | Projekce | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Kontrakce | Peníze | Produkce v průmyslu | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Index NASDAQ 100 | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Maloobchod v USA | Francie | ČNB Eva Zamrazilová | Výborné vyhlídky | Palantir Technologies (PLTR.US) | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | Profesionální akciové portfolio | Začátek pandemie | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Americká ropa | Nestlé | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Obavy z inflace | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Supplementary Leverage Ratio | Služby | Teorie černé labutě | Technologie blockchainu | Růst akciových trhů | After-market | Hlavní události tohoto týdne | Největší světové ekonomiky | Země platící eurem | Americké ekonomiky | Zhende Medical | FedWatch | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | Běžný účet platební bilance | Tuzemská ekonomika | Investiční strategie | Odhady ekonomů | Amgen | Snížení produkce ropy | Stochastický | Palladium | Tvrdý lockdown | Americký Fed | Představitelé ECB | Bayer | Medvědí signál | Prodeje aut | Ropa WTI | Měnové zajištění | Pokles dolarového indexu | Pozice CFD | Micron | Bohumil Trampota | Index UK100 | Výsledek hospodaření | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Lockheed Martin | Jestřábí komentáře | Histogram | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Měny v regionu | Koronavirus v USA | Walt Disney Co | Kč/USD | Bankovní rada ČNB | Makléřské společnosti | Qualcomm | Německé HDP | Upravený zisk | Vakcinace | P/E | Hershey | Technická analýza | Nová makroekonomická prognóza | Hlavní index Nikkei 225 | Extrémní růst | Stav devizových rezerv | Společnost SAB | Vývoj dolarového indexu | Bankovní domy | Abbott Laboratories | Na burze | Eurostoxx 50 | ZEW index | Plány | Tvorby zisku | Odražení ode dna | Výhled poptávky | Dolar dnes | Hodnota portfolia | Evropské burzy | Trh s nemovitostmi | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Investiční analytik | USD/EUR | Inflace v České republice | Cena americké ropy | Total | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Americký prezident Joe Biden | Ruské dluhopisy | Stimulační procesy | Rozhýbání volatility | Snížení dluhu | Akciový výhled | Klimatické změny | Hodnota indexu PX | 2022 stock market decline | Bond | Broker | Zastavení činnosti | Tvorba pracovních míst | PXTR | Waves | Analytik Saxo Bank | Maďarsko | EURUSD | Cash flow | Proražení | Pozorování | Američtí centrální bankéři | Růst výrobních cen | Index ISM ve službách | Více peněz | Index volatility CBOE | Posílení koruny | ČSOB | Export | Analytici XTB | Dluhopisový index | Americký dolar dnes | O2 | Spekulovat | Index Philadelphia | Americká ropa WTI | Společnosti s vyšší tržní kapitalizací | Béžová kniha | Cenové tlaky | Pokles inflace v USA | Korunový trh | ATVI | Zastavení poklesu | Širší index S&P 500 | Kapitálové strategie | Gilead | Hospodaření vlády | Comcast | WIG20 | Ruská společnost | HD.US | Ruský prezident | Výsledek inflace | Cenové úrovně | Vládní opatření | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Patria Online | Vyšší dividenda | Short pozice CFD | Šok | Vít Hradil | NFP | Ceny ve výrobě | Obchodní tipy | Ropná zařízení | Varianta delta | Úroková sazba | Shanghai Stock Exchange | Celní spor | Hodnocení současné situace | Avast | Rychle zbohatnout | Evropská inflace | Obrovský potenciál | Akcie Avastu | HDP v Kanadě | Akcie společnosti Moderna | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | Trh s ropou | Měsíční futures report | Nasdaq Composite | Výkon | Ekonomická aktivita | Regulace | Macy's (M.US) | Unie | Dovoz | BofA Global Research | Kofola | Aktivita investorů | Admirals | Ranní zpráva pro tradery | Zprávy o trhu | Britská měna | Noviny | Měnový fond | InterContinental | Nikkei | Výzkumy | NextEra | Instagram | Obchodování na finančních trzích | Tichomoří | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Celní spor EU-USA | Americký prezident | Konvergence | Regulované aktivum | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Nemovitostní fondy | Inflační spirála | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Dot plot | CISCO | Tovární objednávky | Růst Německa | PMI ze sektoru služeb | Vklady | Data z amerického trhu práce | Velmi volatilní měnový pár | Zlato a dluhopisy | NFP report | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Zasedání FOMC | Nová makrodata | České hospodářství | Kapitál | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Investing.com | CFD (Rozdílové smlouvy) | Největší ztráty | The New York Times | Data z tuzemské ekonomiky | P.A. | Data z trhu práce USA | New York Stock Exchange (NYSE) | Čtvrtletní výsledky | Umělé inteligence (AI) | Oživení trhu | VOW3.DE | Elon Musk | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vnímání rizika | Pokles ceny akcií | Vládní výdaje | Vybírání zisků | Vyšší náklady | Investovat | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Společnost SAB Finance | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Coinbase Global (COIN.US) | Likérka Stock Spirits | Předpovědi analytiků | Caterpillar | Velké instituce | Christine Lagardeová | Expanzivní fiskální politika | Investice do těžby | Rozdělení akcií | Coca-Cola | EOG | Ekonomická situace | Pro tradery | Bankroty | Vyšší úrokové sazby | Mezinárodní agentura pro energii | Cenové pohyby | 1 milion | Slickcharts | Stratégové | Výrobní ceny | Fincentrum | Euro Stoxx 50 | Marek Mora | Statistický úřad Eurostat | Zlepšení sentimentu | Globální ekonomiky | Portfolio | Tržní reakce | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Nejznámější kryptoměna | Richard Bechník | Graf akcií | Aktivity v USA | Průmyslové objednávky | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Exxon Mobil (XOM.US) | Finanční instituce | Norilsk Nickel | Lepší výsledky | Prezident | EUR/CZK | Kosdaq | Zájem investorů | Britský premiér | Intercontinental Exchange | Černý kůň | Indexy aktivity | Euforie | Jak naložit s investicemi | CAC 40 | Formace hlava a ramena | Volatility | Makrodata | Čínští výrobci | Speciální daně | Index výroby | Investoři | Malta | Obchodní deník | NED25 | Nastavení úrokových sazeb | Výnosy z amerických dluhopisů | Úsporný tarif | Akciová burza | Petr Pavel | Nejistoty | Schopnost využít finanční páku | Fidelity | Situace kolem koronaviru | Německá průmyslová produkce | Boom | Nejnovější výsledky | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | Supporty a rezistence | AMD | Raytheon | Ropné společnosti | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Easing | Přidaná hodnota | Strach a panika | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Nákupní apetit | Média | Nové mutace | Primární nabídky | Inflační čísla | Pesimismus | Hamás | Index PPI | Starbucks Corporation | MSCI Emerging Markets | CDC | Jednotné měny | Advanced Micro Devices | Ocel | Inflace | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Ceny kryptoměn | Boj s inflací | Nízké úrokové sazby | Výkonnost fondů | Decentralizovaný systém | Tržní podíl | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Moderna | NFT tokeny | Nabídka | Den obchodování | IBKR | Jak investovat do zlata | DAX30 | Mary Dalyová | PMI pro sektor | Údaje o průmyslové výrobě | Makroekonomická prognóza | Globální akciové indexy | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Souhrn finančních trhů | Finanční ztráty | Informace o CFD | Airbnb | Ekonom BHS | Cena Etherea | Graf US500 | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Akciové trhy ve Spojených státech | Zdravotní péče | Vývoj sazeb | VIG | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Co bude dál? | Hlavní úroková sazba | US500 | Investiční riziko | Anheuser-Busch InBev | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | RWE | Bohatí | Dvoutýdenní repo sazby | Obchodní příležitost | Asijské burzy | Akcie Nvidia Corporation | Výsledky hospodaření společností | Funkční období | Nižší poptávka | TRY | Sestupný trend | Obchodní plán | Analýza páru EUR/USD | Globální sentiment | Kč/EUR | EUR/PLN | Posilování amerického dolaru | Byznysový model | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Zpráva | Murray | Odhad spotřebitelské důvěry | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Ekonomické dopady | Prémie | Válka | Česká měna | Americký S&P 500 | Představitelé Fedu | Slevy | Prodej | Makroekonomické ukazatele | Politická nestabilita | Rozpočtová politika | Medvědí kanál | CFD kontrakt | Statistiky z trhu práce | Vývoj indexu volatility VIX | Colt CZ | ROKU.US | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Invesco | Demokraté | Janet Yellenová | Německý DAX | Portu Marek Malina | Den D | Hlavní události | JOLTS | Patria | HDP Německa | Pomoc ekonomice | Oslabení USD | Uber | Obchodování s pákovým efektem | Hrubý domácí produkt (HDP) | Telekom | Informace o vývoji inflace | Turecký akciový index BIST 100 | UnitedHealth Group | Krize v dodavatelských řetězcích | Oslabování japonského jenu | Chřipka | Data z ekonomiky | Rating USA | Management | Bloomberg | Skupina OPEC+ | Úrok | Evropské ekonomiky | Automobilka | Roche Holding | Americké HDP | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | GBP | Nová prognóza | Zhoršování situace | Co se děje na finančních trzích | ADR | Posilování eura | Saudi National Bank | Spotřebitelský sentiment | PFE | SPCE.US | Bohatý | Rozložení obchodních pozic | Technologické tituly | Obchodní týden | Velké pohyby | First Republic Bank | Prodej dluhopisů | Rizikové měny | Majitel Facebooku | Tržní kapitalizace | Dlouhodobé rezistence | Švýcarská banka | Růstové akcie | Vývoj akcií | Třída aktiv | Dobré výsledky | Spor EU-USA | Akcie VIG | Akcionáři | Další obchodní válka | Emoce | Dluhopisové výnosy | JDE | Zvýšení úrokové sazby | Americký akciový index Nasdaq | Warren Buffett | Finanční ředitel | XAU/USD | S&P | Pandemie COVID | Německé ceny | Prezidentka ECB | Výkonnost indexu | Americké prezidentské volby | Skupina PPF | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Index CAB | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Majitel | Vysoký přebytek | Zprávy | Dolary | Obchodování | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Výrazné ztráty | Bank of New York Mellon (BK.US) | BREAKING | Nadšení | Akciové burzy | FB | Vývoj ceny bitcoinu | Rozdílové smlouvy (CFD) | Broker Trust | Akciový index CAC 40 | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Přebytek obchodní bilance | Meta | Reálné mzdy | Britský ministr financí | Dividendy ČEZ | Paul Jackson | Akcie v Evropě | Nákupy dluhopisů | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | Oznámení | Dow Jones index | České koruny | Thyssenkrupp | Evropské akcie | Cena ropy na světových trzích | Island | Poměr rizika a zisku | Ceny ropy | ZEW | Výsledková zpráva | Ropovod | UBS | Společnost AMC | Zahraniční investoři | České firmy | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Finanční nástroje | Ceny Bitcoinu | Nové signály | Silný růst | Objem dluhopisů | Výrobce léků | Celkový trend | Fundamentální informace | Eurostat | iFX | Tržní cykly | Exxon Mobil | Covid | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Airbus | Bydlení | Ruský rubl | Deflace | Obavy z insolvence | Reliance | Index britských akcií FTSE 100 | Tovární objednávky v USA | CZ | Růst inflace | Cena ropy brent | Virgin Galactic | MOEX | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Asijská seance | VanEck Defense UCITS ETF | Obchodování na Wall Street | Listopadová inflace | Investiční banka | Snižování cen | Pozornost finančních trhů | Tesco | Larry Kudlow | Occidental Petroleum | Míra | Obchodovanie | PLTR | EURCZK | West Texas Intermediate | Praha | Depozitní sazby | Berkshire Hathaway | Phillips 66 | CME FedWatch Tool | Tapering | Pokles tržeb | Hospodaření státu | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Daně z neočekávaných zisků | Rostoucí trendové čáry | Převodník měn | Opatření proti koronaviru | Hedgeové fondy | Technická recese | Výrobce letadel | PLTR.US | Hlavní akciové indexy | Evropská dluhová krize | Marek Pokorný | Nvidia Corp | Co jsou akciové indexy | Prognóza Fedu | Dnešní data | Volný čas | Odhady trhu | Komodita | Schopnost financovat vládní deficit | Odhad inflace | Firmy | Raphael Bostic | Australský dolar | Futures na evropské indexy | Zadlužování | Nio | Příjmy a výdaje | Index US100 | Uplynulý rok | Čínské zboží | Index cen domů | Rozmach nákazy | Růst zadlužení | Další rozvoj | Jednoduché tipy pro začátečníky | Meziroční inflace v eurozóně | Zpřesněný odhad | Koruna | Investment management | Financial | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Výrazný pokles | Nástroj | Výsledky | Vyšší poptávka | Indexové investování | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Inflace ve službách | Finanční výsledky | Zápis ze zasedání Fedu | Kurz dolaru | Pokles HDP | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Běžný výnos | Americký výrobce | Výnosy u amerických státních dluhopisů | Epidemické situace | Včerejší obchodování | DJIA | Veřejné služby | Onemocnění | Index cen průmyslových výrobců | Supreme Edition | COCOA | Shell | Riziko recese | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | XTB Jiří Tyleček | Konec roku | Waste Management | Index s malou kapitalizací | Cena ropy WTI | Bank of America | Finanční domy | Výsledky firem | Index MSCI Emerging Markets | TIM | FX Update | Propad | Údaje | Fundamentální analýza | René Remšík | Dopady koronaviru | Petr Lajsek | Akcie Moneta Money Bank | Silný dolar | Britská banka | CZKCASH | Vakcína | Retracement | Zelená čísla | Pandemie koronaviru | Výkonnost | Eli Lilly | Výkonnosti amerického akciového trhu | NASDAQ:AMGN | Cenový index PCE | Český index nákupních manažerů | Barrick Gold | Obchodní války | Americká banka | Golden Gate | Colgate-Palmolive | Hudebních vydavatelství | Očekávání analytiků | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Akcie Pegas | SAE | Vedení firmy | Konglomerát | BHS | Snižování sazeb | Podíl nezaměstnaných | Objem | Makroekonomický výhled | WeWork | Platby u obchodníků | Akcie Evergrande | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Obavy z recese | Index podnikatelské nálady ISM | Class A | Instant Trading EU Ltd. | Sázka | Federální rezervní systém | Velký hráč | Oživení v Číně | Britské libry | Bilion | Burza v Šanghaji | Obchodování s akciemi | Společnost Nvidia | Magnificent Seven | Týden na finančních trzích | Klima | Saxo Bank Steen Jakobsen | Pozitivní seance | Britská banka HSBC | Deprese | Prudké navyšování zadluženosti | Obavy z nejistoty | Pojišťovny | WHEAT | Výsledky společnosti | Míra úspor domácností | Americké měny | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Northrop Grumman | Propuštění | Index S&P 500 | Graf | Instrument | MT4 Supreme Edition | Letní měsíce | Trendová čára | Národní měny | Hráči na trhu | Majoritní vlastník | Swingový výhled | Regulátor | Vládní dluh | Výhody diverzifikace | Shortovat | Raytheon Technologies Corp | Hlavní indexy | Státní rozpočet | FTC | ROST.US | Hrubý domácí produkt | Status rezervní měny | Nejlepší akcie | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Důchod | AMC | Technické ukazatele | EU50 | Pfizer | Ekonomika Německa | Distribuce | Case-Shiller | Úvěrové portfolio | Posílení amerického dolaru | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Vývoj inflačních očekávání | Studie | CME FedWatch | Pár EUR/USD | Převzetí Credit Suisse | Tržní hodnota akcií | Eurodolar | Trading konference | Carrefour | Slabší koruna | První obchodní den | Průraz | Devalvace | London Stock Exchange (LSE) | Bitcoinové ETF | Deficit | S&P 500 Index | Nakupovat státní dluhopisy | Brokerské firmy | Zveřejněná data | Akcie České zbrojovky | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Ratingová agentura | Významné zisky | Hlavní akciové trhy | Reakce trhu | Zbrojovka | FRA | Stavebnictví | MRK | Zvýšit zisky | Ústup inflace | Evropský statistický úřad Eurostat | Vypršení platnosti | Cenová hladina | Centene | Pozitivní impulz | Bankéř | Booking Holdings | Výhled na příští rok | Kering | Obchodování s indexem | Sazby centrální banky | Institut Ifo | Akcie výrobce čipů | Hypotéky | OECD | Současná situace | Lukáš Kovanda | EY | Aktuální hodnoty měny | Index EU50 - Vývoj akciového indexu | IBEX 35 | Růst eura | Stock market | High | LEN | Rostoucí trend | Finanční krize | Přijetí | CI Komodity | CVS | Evropa | Nárůst cen ropy | Vojtěch Boháč | Salutem | Jackson Hole | Pokles ceny | Index spotřebitelské důvěry | Farmaceutické firmy | Korporátní daně | HUF/EUR | Ztrátové obchody | USD/PLN | OPEC | Absence kupců | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Podvážení | Lednový efekt | Turecká centrální banka | Index výrobních cen | Nově zahájené stavby domů | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | Investice do nemovitostí | Dopady na ekonomiku | KB | Ekonomické ztráty | Tým InstaForex | Ústavní soud | Typy ETF | Jihokorejský KOSPI | Deficit rozpočtu | DAX (DE30) | Česká koruna | Vlna koronaviru | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Optimistická očekávání | Německý PMI | Oslabení amerického dolaru | Biden recession | Investiční společnost | G10 | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Trump | Foreign Exchange | Brokers | Napětí na Ukrajině | Obchodování ETF | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Dnešní fundamenty | Brands | Futures na ropu WTI | Dow Jonesův index | Finlord | Kurzarbeit | Ekonomická důvěra | ForexLive | CHF | Index Dow Jones Industrial Average | ex | Britský FTSE 100 | Dezinflační proces | Běžný účet | Technické analýzy | Silnější dolar | Ekonomické ukazatele | Bilance aktiv | Společnost Novo Nordisk | Urals | Míra nezaměstnanosti v Německu | Obchodování v Asii | Zadlužení v eurozóně | Porovnání výkonnosti fondů | Seznam Zprávy | Obchodování s českou korunou | Americký index S&P 500 | Euro dnes | Vstupy | Měsíční report finančních trhů | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Inflace ve Francii | Vysoká míra volatility | Rozpočtový deficit | Konec obchodování | GBPUSD | Rally na akciích | GDPNow | Akcie Komerční banky | Burzy cenných papírů | Warranty | Tempo očkování | Nejprudší pokles | Inflace v Polsku | Rakousko | ABB | Problémy se subdodávkami | Harmonizovaná inflace | Stříbro | Naše ekonomika | USDCAD | Parlamentní volby | PX index | Změna trendu | Snížení daní | Klíčové události | Zvýšení sazeb ČNB | Německý HDP | Korporátní výsledky | Instituce | Platby za plyn | L'Oréal | Constellation | COPPER | Francouzská vláda | Obchodování se CFD | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Prudké oslabení | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Akciový index | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Akcie firem | ComStage SDAX TR UCITS ETF | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jan Dvořák | FAANG | Index AEX | Euro k dolaru | MDAX | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Důvěra spotřebitelů | Americké akcie | Fair Value Gap | BBC | Trendline | Drahota | Pozornost | Výrobce čipů Nvidia | FOREX | UBS Group | FRA40 | Dopad pandemie | Index nákupních manažerů (PMI) | MetaTrader | Ex-dividend | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Nový výhled | Kongres | Výhled pro GBP/USD | Divize | Finanční společnosti | Stav vývoje trhu | Volby v USA | Dění v USA | Medián | Iberdrola | Pozitivní vliv | Bohemia Energy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Automobilový průmysl | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Akcie Pfizeru | Průměrný roční výnos | Index Nasdaq Composite | Medtronic | CVS Health | Kanada | Výsledky HDP | Indikátor RSI | ASML Holding | S&P 500 | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodovat | Equinor | Medvědi | Téma inflace | Trh s futures | Disney | Předpověď cen | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Čas pro vzdělávání | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Pád rublu | List Financial Times | Marriott | Crown | Války na Ukrajině | Erste Bank | ProCent | Emoční bolest | Výkyvy | Odvětví české ekonomiky | Držení obchodu | L3Harris | Výrazný růst | Index výrobních cen (PPI) | Měnová autorita | MWh | Platforms | Ceny zboží | Fed | RBI | Akciový býčí trh | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Změny sazeb | EURNZD | PLATINUM | Korekce | Výsledky Amazonu | Upozornění | Akciový index PX | Spotřebitelská důvěra v USA | Velké banky | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Otevření obchodu | Největší ekonomika světa | Šokující předpovědi | Lukáš Novotný | Statistika z USA | Pražské burzy | RH.US | Volkswagen AG | Boháč | Zveřejnění výsledků | Nejistota | First Republic | Pin Bary | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hlavní index čínských akcií | Tržní výhled | Estee Lauder | Dopad na trhy | Korekce trhu | Růst tržeb | Globální recese | Plný úvazek | CME | Akciové indexy v USA | Stock market decline | Lowe's | HDP v eurozóně | Bankrate.com | Yahoo | Velké americké banky | NFP data | ATH | Oslabení forintu | Posílení dolaru | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Obranný průmysl | VZ | Rating | Dezinflace | Agentura S&P | Merck & Company | Asijské indexy | Společnost BlackRock | ECB dnes | SNB | Americké úrokové sazby | Koronavirová pandemie | Microsoft | Výnosy u dluhopisů | Akciové trhy jako celek | Trh dnes | USD/CHF | Riziková aktiva | Příležitosti | Zvyšování dodávek | Vývoj akciového indexu DAX | Haruhiko Kuroda | Sellier & Bellot | Vision Pro | Společnost Meta Platforms | Dluhopisy a zlato | Vládní dluhopisy | Riksbank | Data z USA | Evropské obchodování | Celkový sentiment | Platby za plyn v rublech | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | SBUX | Co je akciový index? | Šíření nového koronaviru | Členové Fedu | Inflační vývoj | Commission | Spotřebitelská inflace | Shortování | Sada dat | S&P Global Inc | Naředěné riziko | Změny cen | Bit.plus Martin Stránský | Sell | Demokratické strany | Vývoj úrokových sazeb | Pokles sentimentu | Propouštění zaměstnanců | Mondelez International | Federální rezervní banka | Navyšování zadluženosti | Long pozice | Trendová linie | Vlny koronaviru | Jemenští povstalci | Obchodování akcií | Řízení rizika | Kurz dolarů | Exxon | Světová rezervní měna | Sledování vývoje trhu | Evropské akciové indexy | Nvidia | Národní ekonomická rada vlády | Vývoj dolaru | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Důvěra | E-commerce | Pravděpodobnost | Markets | Polský zlotý | Index Nasdaq | Německá vláda | 2022 recession | Tržní sentiment | Unce zlata | Německý Ifo index | Decentraland | Spolková vláda | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Navýšení měnové báze | Twitter | Akcie Intel | Spotřební zboží | Evropská banka | Nižší minima | Pozitivní zpráva | Krach | Tržní odhad | Trendové linie | Activision | Spotová cena | Další růst | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | FIAT | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Nifty 50 | AA | Invest | Centrální banka | CL | Nové akcie | Andrew Bailey | Významné zprávy | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Vývoj akciového indexu SPX500 | Future of Defence UCITS ETF | Měřítko výkonnosti amerického akciového trhu | Šíření viru | Tržní situace | Activision Blizzard (ATVI.US) | Opatření | Výhled pro rok | QE | Americká průmyslová produkce | USDCZK | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Sedm statečných | Nájemné | Donald Trump | Podnikatelé | Energetický sektor | Nevídaná inflace | Čistý zisk | Celkové výsledky | Jádrová inflace | Patrik Urban | Index nákupních manažerů ve výrobě | Dluhové krize | Výnosy státních dluhopisů | Kurz české měny | Rumunsko | Inflace v říjnu | Nárůst výdajů | New York Stock Exchange | Centrum | ING | MetaTrader 5 Supreme Edition | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sociální síť | Grafy | Vývoj akciového indexu EU 50 | Zprávy o vakcíně | Obchodní vztahy s Ruskem | Indikátory ekonomického sentimentu | Propad akciového trhu | ATVI.US | Index DAX 30 | Obchodní rozhodnutí | Akcie farmaceutické společnosti | Fiserv | Developer Evergrande | Komodity ropa | Apple | Oblasti rezistence | Spoluzakladatel | Společnost XTB | Vliv na obchodování | Nárůst objemů | Globální index | Akcie ve Spojených státech | Eskalace | Erste Group | API | Hodnota HDP | Generovat zisk | Ceny komodit | Základní rys | Nízká volatilita | Lukáš Raška | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Guvernér australské centrální banky | EUR/HUF | Slabý americký dolar | Aker | Illinois | Americký index CAB | Škoda | Úspory | Konjunkturální průzkum | CZK | PEPSICO | Kov | Reuters | Index nákupních manažerů | Ceny amerických akcií | AMC Entertainment | Unilever | ETC | VaR | Podcast | Denní minima | Investiční zisky | Chevron | BofA | Referenční hodnoty kapitálu | Americké desetileté výnosy | Kompozitní index | Zoetis Inc | Boris Tomčiak | Ceny zemního plynu | Státní dluhopisy | Zpomalení globální ekonomiky | Burzovní seance | JD.com | Americký dolar | Index US500 | Depozitní sazba | Euro vůči dolaru | Výrobní aktivita | Situace | Steen Jakobsen | Ceny benzínu v USA | Overbalance | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Rekordní maximum | Euronext | Palo Alto | Zásoby ropy ve Spojených státech | Zakladatel | Předseda | Moneta | Růstový potenciál | VOW3 | Český hrubý domácí produkt | Finanční systém | Štěpán Hájek | Zavedení cenového stropu | Morrisons | Obchodování na zámořských trzích | Europe 600 | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Extrémní výkyvy | Reakce ceny | Chipotle Mexican Grill | Americký trh | Negativní dopad | J&T | Akcie Monety | Index PXTR | Traders | Rok 2024 | Počet žádostí o podporu | Silná data | Guvernér Fedu | Nálada na trzích | Fond kvalifikovaných investorů | Vypuknutí pandemie | Růst americké ekonomiky | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Adyen | HDP v USA | PINS | Investice do indexových ETF | Ekonomiky | Fundamentální ukazatele | Krátké pozice (short) | Ceny v eurozóně | Google | Investor William Callanan | Výsledky za Q4 | Rychlý růst | Reakce eura | SLR | Tržby | US100 | Fiskální stimul | Evropské banky | Klesající trendové čáry | Libra | Makro | GameStop | Dobrá nálada | Moody's | Kofola ČeskoSlovensko | Zvýšení základní úrokové sazby | Lockheed | Očekávání vyšší inflace | Platební bilance | Stagnace | Vývoj na světových trzích | Ztráty peněz | CFD | Dow Jones Industrial Average | Růst mezd | Relativní výkon | Centrální banky | Rekordní hodnoty | Vysoká hodnota | Velikost pozice | SMA 100 | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Inflace v květnu | Nová data | Open | Cena akcie | Politické rozhodnutí | Růst ceny zlata | Snížení sazeb | Pokračování trendu | DOT | Indické akcie | Západní firmy | Velké technologické společnosti | Mutace koronaviru | CME Group | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Nákup akcií | Odezva finančních trhů | Financovat | Prodeje domů | První fáze | Příprava | Silnější euro | Letadlo | Hubnutí | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Akciový index BIST 100 | Dividenda | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Říjnová inflace | Klíčový level | Pandemie nemoci | Měnová situace | Barometr | Koruna dnes | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Index německých akcií | Nízké transakční náklady | Rizika | Úroky | Refinitiv | Skupina OPEC | Pohyb trhu | Přenos | Institucionální investoři | Kurzy | Swingoví obchodníci | Ekonomická zpráva | Americký průmysl | Francouzský CAC 40 | CVX | Viceguvernérka ČNB | Ranní nadhoz | Portu | Cena | Zpomalující růst | Investiční banky | Akcie Philip Morris | Fond | TotalEnergies | Akcie Roku (ROKU.US) | Vývoj české ekonomiky | Indikátor Purple Levels | Předstihové ukazatele | Dopady pandemie covidu | Vývoj USD | ERÚ | Evropský maloobchod | Dlouhodobý support | Finanční analytici | ASML Holding NV | Silný trh | Air | Akcie dnes | Růst ekonomiky eurozóny | Objem zakázek | Ekonomické údaje | Vývoj německé ekonomiky | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Podpůrný balíček | TABAK | Producent ropy | Vlastnit akcie | Konsensus | Pandemie v Evropě | S&P500 | EBay | Vývoj akciového indexu FTSE 100 (UK100) | Čínská ekonomika | Akcie výrobce čipů Nvidia | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Dior | Skokové oslabení | Koronakrize | Technologie | Rostoucí klín | Energetická krize | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Central Retail | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Finální odhad | ČNB | Wood and Company | Cigna | Rozhodnutí americké centrální banky | NBP | Optimismus na akciových trzích | Comcast Corp | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Benchmarky | Vydání nových akcií | Pokles | Daňová sazba | Finance | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Útlum aktivity | Margin | Kalendář tento týden | Market update | Výkonnost určité části akciového trhu | Nižší ceny ropy | Zboží dlouhodobé spotřeby | Makroekonomická situace | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Akcie JPMorgan | Biogen | Dluhy | NYT | Nálada v USA | Centrální banka Nového Zélandu | Americké společnosti | Conseq | Potenciální zisk | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Výkonnost akcií | Utahování měnových podmínek | Rezervní měna | Zinek | EU | Rabobank | Merck & Co | Výrobní ceny v eurozóně | Applied Materials | Euro STOXX | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Otevírání ekonomik | Situace na trhu | Rivian | Americká ekonomika | Mosaic | NVDA | Svět investování | Dluh USA | Společnost Pilulka | Obchodník | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Vývoj cen ropy | Vrcholy | Portfolio manažer | Výhled na 2. kvartál | Epidemiologická situace | Freeport-McMoRan | Dluhopisy | Rada guvernérů | NATGAS | COVID-19 | Tokio | Vyšší sazby | Vysoká poptávka | Růst ceny | Regulátoři | ISIN | Tempo poklesu | Konkrétní nejlepší akcie | Blue-chip | Investor | BHS Timur Barotov | Maloobchodní tržby | Vysoké inflace | Index cen | PMI ve výrobě | Index Philadelphia Semiconductor | Alokace | Euroclear | Obchodní bilance | Proinflační riziko | Obchodování indexů | Bull | Paypal Holdings | Investiční plán | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Index PX | Dobré obchody | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | CPI index | Indexy pohyb | Saxo | Lídři | Inflace v červenci | Investment Management | Malina | Coinbase | Kryptoměna | Měnověpolitické zasedání | Změny v ekonomice | České HDP | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Bristol-Myers | Růst výroby | Výsledkové sezóny v USA | Konec trendu | ADX | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Shanghai Composite | Výborné vyhlídky do budoucnosti | Joe Biden | Dominancia | CBOE | Soukromý fond | Regionální konflikt | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Prodávající | Obchodní rozpětí | Zisky | cTrader Purple Trading | Slušný zisk | ERA | Index tokijské burzy | Návrh dividendy | Nálada spotřebitelů | BNP Paribas | Nová americká pravidla | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Trend klesající | Signature Bank | HDP Austrálie | Doporučení | Globální ekonomika | Obchodujeme | Pozitivní výsledek | Allianz SE | Miliardy eur | Inflace v ČR | Nejvyšší objem obchodů | Čínská podnikatelská nálada | Poptávka | Cisco Systems | Express | Ustupující inflace | Koronavirová situace | Index pražské burzy PX | Starbucks | Nákupní trend | Obchodníci | Očekávání do budoucna | Manuál | Akvizice Coltu | Společná měna | Akcie Meta | Cena zlata | Zasedání Bank of England | HSBC | Pullback | CBRT | Ruský akciový index | Organizace zemí vyvážejících ropu | FX strategie | Rizikové averze | Americké hospodářství | Hang Seng | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Akcie Pilulky | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Propad ropy | Hegemonie | Capital | Pojištění vkladů | Globální trhy | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Akcie JPMorgan Chase & Co | Růst cen | Index Russell 2000 | Přerušení dodávek ruského plynu | Kryštof Míšek | Americký akciový index Nasdaq 100 | Růst HDP | Obchodování s indexy | RSI | Hodnota akcií | Siemens Healthineers | Rozkolísanost trhu | Rheinmetall | SPX500 | Asset management | Úspěšné investování | Pevné nervy | Devalvaci měn | MSCI World | Zvýšení produkce | Repo sazby | Fantastické výsledky | Společnosti Netflix | EUR/MWh | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Zastavení dodávek ruského plynu | Akcie čínské společnosti | Zvýšení inflace | Pomoc vlád | Analytik J&T Banky | Analytik Wood and Company | ČSÚ | Index výdajů | Invaze | Historická minima | Výrobce čipů | Honeywell | Hlavní akciové indexy v USA | Ozempic | Omezení dodávek | Stres | Více riskovat | GMT | Historické maximum | AMAT.US | All-time high | Americké akciové trhy | Occidental | Photon Energy | Swiss Life Select | NZD | Pokles ekonomiky | Nárůst výnosů | Martin Klass | WBA | Co je to burzovní index? | Republikáni | EBITDA | Německé podniky | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Kalendář událostí | Zprávy z USA | Uzavření trhů | Globální poptávka | Analytik investiční společnosti | Reporty | Investiční poradenství | Bezpečné měny | Amazon Prime | Stavební výroba | Koncentrace | GfK | Kryptotrh | Line | Online trading | Ruský vicepremiér | Úrokový diferenciál | Hodnota amerického dolaru | New York Times | Akciové fondy | Průměrná hodnota | Americký regulátor | Konec dezinflace | Kapitalizace bitcoinu | Ranní komentář | Období pesimismu | Otevření krátké pozice | Klouzavý průměr | Evropské země | Index NFIB | Průměrná mzda | Philadelphia Fed index | Dolarové sazby | DNO | Aktivně spravované fondy | SAIC | Turistický ruch | Investiční výdaje | Dnešní čísla | Výrobní aktivity | Index CAC 40 | Pokles trhů | Gamble | SolarEdge | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Payrolls | Prezident Fedu | Nové rekordy | Tržní sazby | Šíření koronaviru | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Růst ekonomiky | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Costco | Analytik Portu | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Možnost tvorby zisků | Akciová rally | Jaderné elektrárny | Kapitálové trhy | Russell 3000 | Podnikání | Imperial Brands | Výhled německé ekonomiky | WTI | LVMH | Hrozba recese | ETF fondy | AMGN | Bod | Miliardy korun | Kryptotrhy | Shares | Zisk společnosti | Čínské burzy | NetEase | Báze indexu | RBNZ | Spekulace | Paládium | Technologický index Nasdaq Composite | Vývoj akciového indexu DAX (DE40) | Index MOEX | Akcie ABN | Reserve Bank of Australia | Americké maloobchodní prodeje | Únorová inflace | Amazon efekt | HDP | Edul Patel | Reakce koruny | Predikce vývoje | T-Bill | O2 CR | Cenové pohyby S&P 500 | ROCE | Americká měna | Projevy centrálních bankéřů | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Problémy | Zápis ze zasedání ECB | Domino efekt | Saúdská Arábie | Kupci | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Ziskovost | OCI | PMČR | Bankéři | Firma | Sázet | Mudrex | Měny regionu | Cena ropy | HKComp | Akcie First Republic | Manufacturing PMI | Pokles cen akcií | Apple Vision | Klouzavý průměr EMA | Reálné příjmy | Marže | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | Domácí měna | Prezident USA | Německá ekonomika | Hlavní akciový index | Vysoké zisky | Aktualizovaná prognóza | Polygon | Akcie Walgreens Boots Alliance | Josef Košťál | Diskont | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Averze vůči riziku | Ether | Pojišťovna VIG | Omikron | Prosus | Erste | Mírná korekce | Zprostředkovatelé | Alphabet | Daňové zatížení | Struktura | Vedení společnosti | Ropa | Zkušenosti | Emmanuel Macron | Ekosystém | Kanadský dolar | Signály | PCE inflace | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | TJX | Ceny nafty | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Kalendář ekonomických událostí | Raiffeisenbank a.s. | ComStage DAX TR UCITS ETF | IHS Markit | Obchodování akcie | Ekonomické recese | Statistiky | Peněžní zásoba | L3Harris Technologies | Prodejní pozice (short) | Akcie padají | Pivovary | Stoxx 600 | Polská měna | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Akciové tipy | Čínský index | Valné hromady | SAP | Dluhopisové trhy | Blizzard | Akcie společnosti Nvidia | Spolkový statistický úřad | Index DAX burzy | FX | Konjukturální průzkum | Americká cla | FTSE 100 (UK100) | JPM | Rozhodování | Palantir | Technologický Nasdaq | Výkonnosti fondů | Michal Stupavský | RUB | Kurz | Market | Ekonomka | Americký PMI | Demo účet | 256/2004 | EMA | Unicredit | Fibonacciho retracement | Pokles výnosů | Rozkolísaný | UST | Propady na trzích | Dolar | Debata | Merck | Nejhorší výsledek | Coinbase Global | Zbrojovky | Americká výnosová křivka | Kurzy měn | BH Securities | Průzkum společnosti | Omezení těžby | Akcie na pražské burze | Hodnoty měny | Býčí vyhlídky | Fundamentální pozadí | Euro | Oracle | Magnificent | Negativní vývoj | Deere | Byznys | Evropské akciové burzy | Finlord Boris Tomčiak | Úspěšný týden | Cykly | Obchody s akciemi | Datový kalendář | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | EY Terence Ho | Vývoj akciového indexu Dow Jones (US30) | Mnoho ziskových obchodů | Deficit státního rozpočtu | Nálada na globálních trzích | Investujte | Klid | Japonský index | Výsledková sezona za druhý kvartál | Akciový trh | Nezaměstnanost v ČR | TRX | Proinflační | Lockdowny | Kypr | Asie a Tichomoří | Stock Spirits | Seriál o ETF | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | OsMA | Pražský index PX | AUD | Sony | Bod zlomu | Spojené státy americké | Výsledky za Q1 | Binance | Exchange Traded Funds | Japonský Nikkei | Dividendový výnos | Pilulka Lékárny | Christine Lagarde | Indikátor důvěry | Trh se zlatem | Breakout Trader | Poskytování hypoték | Vzrušení | Obchod | Medvědí trend | Zastavení dodávek | JP Morgan | Pegas Nonwovens | Domácí data | Index SSE Composite | Ohlédnutí | Jak vybírat akcie | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Zdanění | Index euro | Fibo | Akcie bankovní skupiny Erste | Bank of Canada | Bollingerova pásma | Nejlidnatější země světa | ETF na bitcoin | Citigroup | Inovace | Rozhodnutí Bank of England | Graf komodity Ropa WTI | Kam investovat | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Rada ČNB | Růst akcií | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní ekonomka | Risk Reward Ratio | Pandemická situace | EV | Ruská agrese | Počty nových případů | Devizový kurz | Purple Trading | Raytheon Technologies | Akciové portfolio | Hlavní trend | Spojené státy | Evropské méně | Samsung | Vzestupný trend | Počet nových míst | Konsensus trhu | Ranní glosa | xStation 5 | Short obchody | Investice do indexového ETF | Intermediate | Globální akciový index | Investoři a obchodníci | Nižší ceny | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Cenové stability | Zasedání ECB | Úrovně supportu | Credit Suisse | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Transakční náklady | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Platforma | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | PBOC | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Ekonomický poradce | Gate | Akcie Credit Suisse | Týden na akciových trzích | Graf indexu S&P 500 | SEC | M2 | Akcie Alibaby | Recese | Index strachu | Vybírání likvidity | ASX 200 | Dominion Energy Inc | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Prodeje existujících domů | Cena surové ropy | Švýcarský frank | Báze | Německý ZEW index | Výprodeje na akciových trzích | Tomáš Raputa | Erdogan | Pozitivní výsledky | Mercedes-Benz | Zmeškat příležitost | CZK/EUR | Stimul | NZDUSD | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Equity křivky | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Největší propad | Výrobní index | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Index nových zakázek | Denní graf | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Manažerka | Schodek | Růstový trend | Úroveň supportu | Obchodování měnových párů | Silný support | Air Products | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Americké burzy | Palo Alto Networks Inc | Výkon hlavních měnových párů | Globální pandemie | Nálada na akciových trzích | Amazon.com Inc. | Japonský Nikkei 225 | Pin Bar | Frank | Vývoj akciového indexu S&P 500 (US500) | ETN | Prudký propad | Meziroční růst spotřebitelských cen | Politické riziko | Akcie energetických společností | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Tržby v eurozóně | Kurz eura | Silicon Valley | Terence Ho | Dnešní zpráva | Technologie propad | Údaje z USA | Bankovní sektor | | Čínské indexy | Pivovary CZ Group | Oscilátor Marlin | Uznání nezávislosti | Patria Finance | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Čas na nákup | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Měnový stratég | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Měnový kurz | Dosažení dohody | Základní sazby | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Regeneron Pharmaceuticals | Analytik Komerční banky | Kiwi | Streamování videa | Buy the dip | GPN.US | Short pozice | Prezident Donald Trump | USDCHF | Bilance Fedu | Silná poptávka | CySEC | Vysoké ceny | Rostoucí inflace | Seminář | Zoetis | Kurz bitcoinu | Očekávané události | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Komunita | Odpovědnost | Jak si stojí akciové indexy | Projev šéfa Fedu | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Blockchain | Cena elektřiny | Agentura Fitch | Výprodej | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Soukromé podniky | Události ve světě | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Index US2000 | Co ovlivňuje akciový index? | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Mince | Zasedání centrální banky | Všechny důležité informace o CFD | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Inverzní výnosová křivka | Zásoby ropy | Odkup akcií | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Oslabení | Nord Stream 1 | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Adidas | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Společnost JPMorgan | Důležité informace | Akcie na burze | Prodejní signál | Kroky Fedu | Časový rámec | Euro Stoxx 600 | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Verizon | Windfall tax | Rollover | Přebytek obchodu | Vládní bondy | Zdražování ropy | Energetika | Liz McKeownová | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Výhled pro rok 2024 | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Diverzifikované portfolio | USD/RUB | Zlato (XAU/USD) | Spotify | Zlato ve formě CFD | Ekonomický výhled | Štěstí | Platební systém | Snížení emisí | Nařízení | Americké statistiky | Pioneer Natural Resources | Prohlášení | Očekávání úrokové sazby | Akcie automobilky Tesla | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Americký Senát | Komerční banka | Farmaceutické společnosti | Úsilí | KOSPI | Fed index | Ceny v zemědělství | REIT | Indexy | Odkup vlastních akcií | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Caixin | Odborníci | Hospodářské krize | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | COTTON | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Tým Admiral Markets | Gold | Konfirmační zkreslení | Americký dluh | Nálada na trhu | Průmysl | TIPS dluhopisy | Investovat do zlata | Výsledky maloobchodních tržeb | První obchod | Bolest | Očekávané výsledky | Market Profile | Firma Avast | Druhá vlna koronaviru | Energetické krize | Makroekonomická data | Tempo růstu | Částečný úvazek | Úvěrový rating | Bankovnictví | Libye | Aerolinky | USD index | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | Pohonné hmoty | Ekonomický poradce Bílého domu | Biliony | Divergence | Trend is your friend | Očekávané události na finančních trzích | Bilion dolarů | ETF | Nákupní pozice | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Struktura HDP | T-Mobile US | Value Gap | Velikost celkové bilance | Hlavní evropské indexy | Index evropských akcií | Martin Gürtler | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Ministerstvo financí | Humana | UnitedHealth | Materiály | Varování | Guidance | Družba | Abbott | Makléř Wood and Company | APP | Peněžní zásoby | EOG Resources Inc | Objednávky | Tomáš Holub | Long | WHO | Rally | SK IE Technology (SKIET) | Napětí mezi Íránem a USA | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Zasedání České národní banky | Futures na indexy | Nálady na trhu | Spokojenost | Bear | Míra nejistoty | Japonský akciový trh | Hry | Japonská ekonomika | Dnešní údaje | Osobní příjmy | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Výnosnost | Poradci | Použití finanční páky | Základní úroková sazba | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Celoživotní vzdělávání | Evropský statistický úřad | NextEra Energy | GEVORKYAN | Ekonomické zprávy | Kmenové akcie | Zvyšování úrokových sazeb | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | MSCI Inc | Okénko trhu | Švýcarská banka UBS | Volume | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Relationship Manager | Nejnovější statistika | Ceny výrobců v eurozóně | První odhad | Růst cen akcií | Investování do akcií | Pokles cen | LPR | Helena Horská | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Akcie Nvidia | Technologický index | Sankce | SP500 | S&P 500 (US500) | Španělský IBEX 35 | Peněžní trh | Aktuálně trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Tipy pro začátečníky | Fiskální politiky | Hospodářský kvartál | Akcie Berkshire Hathaway | Zdravotnictví | MSCI World Index | Počet akcií | NZD/USD | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Časový úsek | PPF | Americký index Philadelphia Semiconductor | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Trhy dnes | Politika centrálních bank | Nový býčí trh | Německý statistický úřad | Mateřská společnost | Macy's | Indexy PMI | České státní dluhopisy | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Index akcií | Obchodování s opcemi | Slovensko | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Trh s kryptoměnami | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Řetězce | Fio banka | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Order | Stoxx Europe 600 | Rostoucí trendová čára | Šéf společnosti | Trendový kanál | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Vladimír Vávra | CoinShares | Duke Energy Corp | Letecké společnosti | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Ceny průmyslových výrobců | Překoupené podmínky | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Zisk z obchodování | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | MAM | Strach z inflace | Centrální banky USA | SAB Finance | Per rollam | Pravidla hry | Nejnovější údaje o inflaci | Deutsche Telekom | Nike | Oslabování eura | Poplatky | Podnikání na kapitálovém trhu | Forint | Graf indexu Nasdaq | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Spravované fondy | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | CFD kontraktu | JPMorgan | Citibank | Maloobchodní tržby v USA | Graf komodity Zlato | Zasedání FED | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Indexy S&P | FundStrat | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | Investování do ETF | Žádosti o podporu | Optimismus investorů | Co je to vlastně akciový index? | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | J&T Banka | Nákupy | Burza dnes | SPCE | Měnové páry | Cíle | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Výrazná inflace | Vnímání | Hlavní rizika | Krátkodobý vývoj | SVB | Index volatility VIX | Autodesk | Marathon Petroleum | Předstihový ukazatel | Snížení základní úrokové sazby | Investiční příležitosti | Martin Stránský | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | MasterCard | cTrader | První zvýšení sazeb | Oxford Economics | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | CBS | WTO | Akciová burza v Šanghaji | Komodity ropa WTI | Situace v průmyslu | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Sněmovna reprezentantů USA | Akcie Coinbase | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Větší korekce | Naředěný výnos | Globální trh | Indikátory (benchmarky) | Poradenské společnosti | EU-USA | Ministr energetiky | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Investice do zlata | Evropské akciové trhy | Vysoké zhodnocení | Výhled | Kurz EUR | Operátor O2 | Velmi volatilní | Index technologického trhu | České akcie | Prodejní cena | ESM | Erste Group Bank | Slovo recese | Vinci | Kurzotvorná informace | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Růst cen výrobců | Průměrná nominální mzda | Timur Barotov | Americký trh práce | Indexové ETF | Akciový index DAX | Colt CZ Group SE | Varianta koronaviru omikron | Deriváty | Ethereum | Embargo | Filadelfský Fed | Tlak na akcie | Vysoké ocenění | Euro vůči americkému dolaru | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Krátkodobé dluhopisy | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Sentix index | Tradeři | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | ČNB dnes | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Akcie z portfolia | Cyrrus | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | Globální finanční trhy | eBook | Akcie Erste Bank | Největší ekonomika | Kulaté číslo | Více volatilní | Aktuální rezistence | Způsob investování | Růst cen energií | General Motors | Konsolidace | Fondy | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Slabá čísla | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | MXN | ČEZ | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | Německé ekonomiky | USA inflace | Financial Times | Provize | Bezpečná aktiva | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Investování na akciovém trhu | Počet nakažených | Spread | Obavy investorů | Constellation Brands | Využití v ekonomických transakcích | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | Významné riziko | New York | St. Louis | GS | Saldo zahraničního obchodu | Krize | Obligace | Optimistický výhled | Horizontální linie | Investing | Akcie mediální skupiny CME | Portál FXstreet.cz | Německé tovární objednávky | Dluhopis | PayPal Holdings Inc | Růst spotřebitelských výdajů | USD/MXN | Risk Off | Zpřesněná data | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Výnosy 10letých dluhopisů | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Kryptofondy | Konkurent | Ceny plynu a elektřiny | G20 | Míra inflace v eurozóně | Guvernér ČNB | Informace z trhu | Pokles poptávky | Paul Nolte | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | Pozitivní očekávání | Akcie ve světě | NFT | ZINC | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Algoritmy | Prezidentské volby | Likérka Stock Spirits Group | Dollar | Vratislav Zámiš | Index S&P 500 Energy | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Francouzský rozpočet | Výplata | Virgin Galactic (SPCE.US) | ETF portfolio | Big Tech | Prodeje | Americké výnosy | Graf indexu | US30 | Stock Spirits Group | Spojené arabské emiráty | Ředitelka | Rusko a Ukrajina | JAP225 | Ceny aktiv | Inflační data | Devizové rezervy | České vlády | Sázky na pokles | Investiční tituly | Burza | SAIC Motor | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Objem obchodování | William Callanan | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Bitcoinové fondy | Buy | Americká inflace | Rozvoj | Úspěšný investor | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Akcie Boeing | Americká administrativa | Evropský akciový trh | Výprodeje | Reinvestice | Heineken | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Plán obchodování | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Spotřeba domácností | Transakce | Stravenkový paušál | Slabší dolar | Nabídka a poptávka | Měny | Vyšetřování | Hladiny supportu | Filadelfský Fed index | Volby | Graf komodity Stříbro | Obchodní řetězce | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst nezaměstnanosti | Vzestup inflace | 2222 | Zpráva COT | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Jednotlivé akcie | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Michal Brožka | Ekonomika EU | Nejbližší rezistence | Inflace v březnu | Zájem o riziko | Odvětví vyspělých technologií | Wood & Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Nifty | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Cenový pokles | Dividendy | Velkoobchodní tržby | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Úrokové sazby | Sazby | Ropa dnes | Silný pokles | Historie | Nvidia Corporation | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sympozium | Burzovní index | MSCI | PINS.US | Australská ekonomika | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Obchodování opcí | Zlotý | USD | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Protiepidemická opatření | Banky | W1 | Správce aktiv | Miliardy dolarů | Americký ISM | Pomalejší inflace | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | Finanční trh | Růst poptávky | Kurz koruny vůči euru | Nový trend | Infineon | Rozhodnutí centrální banky | Reakce investorů | Data z Německa | Regulační orgán | Francouzský index | Likvidní | Risk On | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | The 2022 recession | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Investování do zlata | Patria.cz | Carry trades | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Akcie ČEZ | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Prezident Putin | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Miliardy USD | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Podnikové investice | Nižší maxima | Další růst sazeb | Obchodní den | NKE | Makroekonomické události | Zkušenost | Americké akciové indexy | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Írán | Zdražování | Pracovní síly | Měny rozvíjejících se trhů | Předstihové indikátory | Odhady růstu | Výsledkové sezóny | Poslední den obchodování | Britská vláda | Průmysl eurozóny | Britský FTSE | Výhled růstu ekonomiky | ADP | BIST 100 | Square | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | CPI v USA | Úbytek | Termínový kontrakt | Zajišťovací účely | Rozdílové smlouvy | Ropy | Světové indexy | Evropské maloobchodní tržby | Důvěra amerických spotřebitelů | Nové žádosti o podporu | Zlato ve formě ETF | Řízení rizik | Singapur | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CHNComp | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | NFIB | SICAV | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Záchranný balíček | Změny trendu | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Ztráty | Společnost | Silné deflační tlaky | Rezervní měny | LTV | Důchody | Český statistický úřad (ČSÚ) | Stav trhu práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Sázky | Futures na americké akcie | Index MSCI World | Výrobní inflace | Měnový výbor | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Disclaimer | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Colt | Výrobci čipů | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Kurzotvorné zprávy | Thomas Barkin | Utažení měnové politiky | Patová situace | Vysoká volatilita | Očekávaná inflace | Německá burza | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Německé akcie | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Lehman Brothers | Cena americké ropy WTI | ASX | Výkon německé ekonomiky | Světové hospodářství | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | Dopad koronaviru | Akcie Biogen | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Dlouhodobější výhled | Americká spotřebitelská důvěra | Kanadská centrální banka | Umělé inteligence | Vienna Insurance Group | Evropské dluhopisy | Britské měny | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Osobní výdaje | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Prodat dluhopisy | Short Term | Obchodní signál | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Akcie Erste Group | Komodity | Očekávaný zisk | Ryanair | Obilí | Posilování USD | Největší kryptoměny | Gap | Ceny pohonných hmot | Spekulativní technologické tituly | Services | Leverage | VIX | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Richard Burr | Německé hospodářství | Index Dow Jones Industrial | Česká národní banka | Zobchodovaný objem | Fed včera | Polská centrální banka | Letošní maximum | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Pohyby cen | SOYBEAN | Obratová formace | Centrální bankéři | Hospodářské výsledky | ČTK | PMI pro sektor služeb | Volvo | VMware | Zajištění | Sledování výkonu skupiny aktiv | Dominion Energy | Omezení dodávek ropy | Propad poptávky | Levels | Strach a chamtivost | Administrativa | Obchodní podmínky | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Propad cen ropy | Snížení inflace | Zasedání MMF | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | PCE index | Komoditní | Rychlý růst cen | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Čínský trh | Fundament | Bloomberg Barclays | Šéfka ECB | Eva Zamrazilová | Bohatství | Cenová akce | Obchodní vztahy | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | 1D | Jižní Korea | Vista Outdoor | Uhlí | Index amerického dolaru | Akcie čínských firem | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Česká inflace | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Hlavní investiční analytik | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Konsolidační balíček | Dodání likvidity komerčním bankám | Tuzemská měna | Nákupní signál | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Kurzy.cz | Automotive | Vliv války | MSCI All Country World | Market-capitalisation weighting | Dubnová inflace | Apple Vision Pro | Analytik Bank of America | Britské maloobchodní tržby | CECEEUR | Navýšení sazeb | AUD/USD | Zasedání bankovní rady | Hlavní fundamenty | Rizikový apetit | Shortovat index | Zpomalení růstu ekonomiky | Komise v přenesené pravomoci | Tlak na nižší cenu | Investovat peníze | Obchodujeme akciové indexy | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Ross Stores | Bilance | NASDAQ:WBA | Firmy a burzy | Global Payments (GPN.US) | Ford Motor | Pavel Hadroušek | Akcie Merck | Inverzní ETF | DAX (Deutscher Aktienindex) | Americké firmy | Trading | Americká vláda | Odpočinek | Dollar General | Finančníci | Magnificent 7 | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | AMC Entertainment Holdings | Nálada v české ekonomice | Ostatní komodity | Vzestup indexových fondů a ETF | CEE | Meziroční inflace | Investiční platformy | Akcie na burze v Hongkongu | TradingView | Investiční doporučení | CAD | Růst indexu PX | Imperial College | Halving | Pracovní den | Růst cen v době stagnace | Křehký finanční systém | Coffee | Vliv války na Ukrajině | Mimořádné daně | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Světové burzy | Pracovní trh | Dohody OPEC+ | GM | Průmysl v Německu | Úrokové sazby ČNB | Zvýšení produkce ropy | Investice firem | Nakupovat | Eurodolar dnes | Využití pákového efektu | FOMC | Akcie menších společností | Micron Technology Inc | Německá kancléřka | Kola kvantitativního uvolňování | Globální pád akciových trhů | Tržní vývoj | Cathie Wood | Investování | Reakce amerického dolaru | Market-capitalisation | Autozone | Brent | Tchaj-wan | FTSE Russell | Zasedání turecké centrální banky | Znalosti o obchodování s indexy | Analýza | Techy | Breaking news | Financovat vládní deficit | Patria finance a.s. | Výrazný pokles libry | Bank Term Funding Program | Aktivní kontrakt | Ondřej Hartman | Index NIFTY | Společnost S&P Global | Otevření krátké pozice (short) | Ziskové obchodování | Cenové vývoje | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Výše mezd | Volatilní obchodování | Veřejně obchodované fondy | Vývoj akciového indexu Nasdaq (US100) | Americké vlády | Velké zisky | Výrobní aktivita v USA | Zvýšení sazeb v eurozóně | Francouzský akciový index CAC 40 | Chuť k riziku | Kondice ekonomiky | Bilance ČNB | Sentiment amerického akciového trhu | Nasdaq Composite Index | Tržby v Německu | Eskalace konfliktu | Roundup | Market open | Index technologického trhu Nasdaq | Měnový pár | Bezpečné přístavy | Plán na snížení emisí | NIFTY 50 | Jak uspět | Průmyslový index Dow Jones | Cestování | Utahování měnových politik | Depreciace | Zrušení daně | Sentix index nálady investorů | Zvýšení ratingu | Dlouholetý trend | Split | Očekávaný růst | Jestřábí ECB | Elektrická energie | Polský zlotý a maďarský forint | Altria Group | Akciový index MOEX | Šíření nákazy COVID-19 | Václav Pech | Zajištění obchodního portfolia | Analytička | Středoevropské trhy | Akcie Intel Corporation | Příjmy a výdaje amerických domácností | Dluhová krize | Pád akciových trhů | Posilování koruny | Německé maloobchodní tržby | Výplaty dividend | Evropské PMI | Vývoj bilance Fedu | Tempo hospodářského růstu | Poptávka po ropě | Nižší úrokové sazby | Sledování ceny | Tržní hodnota | Lepší výkonnost akcií | Deficit zahraničního obchodu | Hýbat trhy | Nord Stream 2 | Dramatický dopad | Just-in-time manufacturing | Dobrá čísla | TJX Companies | Znalosti o obchodování | Garance | Těžba ropy | Prognóza Evropské komise | James Bullard | Swapy | Příjmy domácností | Kabinet | Česká zbrojovka | Výsledky Nvidie | Komoditní sektor | Guvernér | Růst čínského hrubého domácího produktu | Český akciový index | Indická rupie | Graf komodity | Česká nezaměstnanost | Obchodování na burze | Société Générale | CRWD.US | Ex-dividend den | Sektor polovodičů | Jádrová spotřebitelská inflace | Burza Euronext | Zisk na akcii | Ekonomika USA | Hongkongské akcie | Progres | Vývoj státního rozpočtu | Mzda | Akciové indexy | Data o HDP | ABN | Obchodní signály | Dolar roste | Zprávy o nezaměstnanosti | Aker BP | Falešné proražení | Guru | Události tohoto týdne | Ukázka obchodování | NERV | TRON | Banka | Purple Strike | Index US 500 | Celkový objem obchodů | Akciový index S&P 500 | Nezaměstnanost v březnu | Tesla | Nejvyšší objem | Onemocnění COVID-19 | Pokračování rostoucího trendu | Rekordní minima | Riot Blockchain | Spekulativní a zajišťovací účely | Obchodování německého indexu | Americké centrální banky | Celoroční projekce | Navýšení úrokových sazeb | Rostoucí ceny ropy | Britské akcie | FTSE | Vývoj měnového páru | Úvěrové podmínky | AMC.US | Nejnovější data | Průzkum | FVG | Ekonomický vývoj | Cenový vývoj | Komoditní měny | Zprávy z pražské burzy | IEA | SK IE Technology | Analytik J&T | Globální akciové valuace | Commitment of Traders | Santander | Panevropský index STOXX 600 | Futures kontrakty | Vývoj trhu | Silicon Valley Bank (SVB) | Konzistence | Chemical Activity Barometer | Prezidentování Donalda Trumpa | Oslabování dolaru | Krach amerických bank | Investiční horizont | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Svíčková formace | Kurz EUR/USD | Index EU50 - Vývoj akciového indexu EU 50 | Vývoj akciového indexu Nikkei | Pinterest (PINS.US) | Viceguvernérka | Tlak na nižší cenu výrobků | Zasedání Fedu | Co je diverzifikace | Instrumenty | Korekční pohyb | Růst cen ropy | Studená válka | S&P Global | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Admiral Markets | Současný stav | Pád USD | Zisk na jednu akcii | Nový model | NICKEL | Návratnost | Pražská burza | ECB | Hlavní index CSI 300 | Prognózy ČNB | Důležitost indexů | Lyft | HDP USA | Technické nastavení | Kanadská data z pracovního trhu | Vyhlídky | Analog Devices | NATO | Vyšší mzdy | Růst Bitcoinů | NASDAQ 100 Index | Adam Button | Velké pohyby na trhu | Reálná mzda | Obchodovat s akciemi | Kupující | Akciové tituly | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Cenový graf | Sazby ČNB | DVN.US | The Biden recession | Úpis nových akcií | Předpověď | HDP eurozóny | Očkování | Napětí na trzích | Report ADP | xStation | S&P/ASX 200 | Časopis Time | Trigger | Pokračující pokles | Spotřební daně | Průzkumy | Devalvace amerického dolaru | Státní svátek | Politika centrální banky | Očekávání investorů | Hospodaření státního rozpočtu | Americká centrální banka | Alibaba | Výsledky společnosti Nvidia | Srovnávací základna | Úrovně likvidity | Spoření | Bitcoin | Forwardové sazby | Uvolňování měnové politiky v USA | Automobilky | Akcie Adobe | Asie | Technologické společnosti | Diverzifikace při investování | Britská obchodní bilance | Výsledky průzkumu | Ropa Brent | Růst sazeb ČNB | Španělsko | Možnost snadné diverzifikace | Úvěrové pojišťovny | Otočení trendu | Čínský index SSE Composite | Slabší makrodata | Schlumberger | Výnosové křivky | Futures na americké indexy | Německý akciový index | Velké ztráty | Inflace v Evropě | Hospodaření | Visa | Obavy o bezpečnost | Moët | Oslabení koruny | Short | Hlavní index Hang Seng | Přehled | Měsíční data | Makléř Wood & Company | Makro data | Výkonnost indexů | Podpora | Zhoršení nálady | Růst spotřebitelských cen | Futures | EUR Index | Plyn | Index volatility | Ekonomické události | Export v dubnu | Zpráva o inflaci | Futures trhy | Hennessy | Dílčí index | Akciové valuace | London Stock Exchange | Inflace v eurozóně | Spotřebitelská nálada | Hodnocení akcií | Kanadská ekonomika | Obchodně vážený index | Růst spotřebitelských výdajů v USA | Překážky | S&P 500 Energy | Nemovitosti | Break of Structure | Prodej akcií | Target | Indikace | Nejbližší support | Růst bitcoinu | FXstreet.cz | Spot | Čínský akciový index | Vývoj indexu volatility | Data z americké ekonomiky | Obchody | Zvýšení úrokových sazeb | Německo | Společnost Palantir | Internetové prodeje | Akcie roku | Úrokové sazby Fedu | Japonsko | FTSE 100 Index | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Moving Average | Pokles české ekonomiky | Prezident Trump | Dění na Ukrajině | Denní obchodování | Drahý kov | Americká data | Index CSI 300 | Forexové trhy | Rubl | Akciový index Nasdaq | Akcie německé společnosti | Růst výnosů | Inflace v únoru | Nárůst volatility | Pohyby S&P 500 | Technologické firmy | Wells Fargo | Jednodenní zisk | Příležitost ke vstupu | Budoucí vývoj | Oslabování amerického dolaru | xStation5 | Američané | Klesající trend | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Objem akcií | Důvěra v českou ekonomiku | Příliv kapitálu | Ranní zpráva z akciového trhu | Počet pracovních míst | Celosvětová poptávka | Index spotřebitelských cen | Walmart | Neomezené QE | Antiglobalizační tlaky | Tisknutí peněz | Jednání OPEC | L.F. Investment Limited | Index CPI | Prognóza ČNB | Globální index vládních dluhopisů | Dluhopisové ETF | Aleš Michl | Akcie technologických společností | Prosincová inflace | Zájem o kryptoměny | Investiční nástroje | Zvýšení mezd | Flat | XOM.US | Intuitive Surgical | Banka HSBC | Zhodnocení účtu | Semináře pořádané FXstreet.cz | Omicron | Koronavirus | Prezident Joe Biden | Podstatné kurzotvorné zprávy | Blízká budoucnost | Procter & Gamble | Dokázaná pravda | MT4 | Thermo Fisher Scientific | Investiční Memento | COIN | Index NIFTY 50 | Silný propad | Zpráva pro tradery | Marriott International | Trend oslabování | Měny&Sazby | Červnová inflace | Zemní plyn | Standard & Poor’s 500 | Týden na trzích | Výrazný pokles ekonomiky | Další dostupný kontrakt | Makroekonomický kalendář | Nejziskovější | Obchodní partner | Snižování inflace | Solidní růst | Sázka na jistotu | Nejnižší výnosy | Akcie v USA | EU a USA | Duke Energy | Dušan Jilčík | Výkyvy kurzu koruny | Zastavení růstu | Rozhodnutí ČNB | DAO | Burze | Právo | Dodání likvidity | Surové ropy | Christian Dior | Polská vláda | Česká republika | ČR | Zasedání americké centrální banky | Nejnovější údaje | Hotovost | Propad akcií | Vice | Index Sentix | MJ | Jiří Tyleček | Vývoj akcií Nvidie | Rozpočet | Společnost Evergrande | Zajištění proti inflaci | Statistika | Statistický úřad | USDIDX | Klouzavý průměr SMA | Dlouhodobý vývoj trhu | Směřování | JPMorgan Chase & Co | Jednoduché tipy | Opce | Portugalsko | Partnerství | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Aukce | KKR | Analytici | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pojišťovnictví | Ruský plyn | Marathon | Tomáš Nidetzký | USD/CZK | Rodinné rozpočty | Forex market | Zadlužení | Benjamin Graham | Globální akciový index MSCI | Intuit | Fáze obchodní dohody | Kazachstán | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Naše prognóza | SMA 200 | Ceny zemního plynu v USA | Equity | Akcie Biogenu | Snižování úrokových sazeb | Správci fondů | Brokerské firmy a burzy | Vysoká inflace | NIO (NIO.US) | Posoudit stav trhů | Šokující předpovědi Saxo | Změny cen akcií | Společnost Boeing | Manažeři | Výnosová křivka v USA | Zemědělství | Propad akciových trhů | Lael Brainardová | Těžaři | Situace na trhu práce | Norwegian Cruise Line | Sazby ECB | Nejvýraznější propad | Prime | Tendr | Banka UBS | Micron Technology | Euro Stoxx Banks | Hlubší deficit | Výroba automobilů | Primoco | Menší stres | Nesoulad | DSTI | Ohodnocení | Provozní zisk | Luboš Růžička | Francouzský index CAC 40 | Americká ministryně financí | ISM indexy | Enel | Důvěra ve zpracovatelském průmyslu | Situace v Německu | Horší data | Proinflační rizika | Piper Sandler | Nižší růst | Velcí institucionální investoři | BNP | Dobré zprávy | Kurz koruny | Maloobchodní prodeje | Důvěra v eurozóně | Portfólia | Mimořádná valná hromada | Evropská centrální banka | Evropské indexy | Conference Board | Graf EUR/USD | UK100 | Měsíční report | Česká ekonomika | Konsenzus | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Indikátor Purple Strike | Růst výnosů dluhopisů | Nové zakázky | Roční výnos | Dow Jones (US30) | Cheniere Energy | Vzdělávací webináře | Blue chips | Co bude | Světové rezervní měny | Santa Claus Rally | Americký index US100 | Základní pravidla systému obchodování | Komodity zlato | Očekávání trhu | Maďarský forint | Největší producent ropy | Historicky nejnižší výnosy | Trh práce v USA | Produkce ropy | Drahé kovy | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Indikátor | Novozélandský dolar | Akcie společnosti Pfizer | Stagflační tendence | Velké objemy | Asijské země | Cena benzínu | Snižování rizika | Bezpečí investic | CNBC | Býčí trh | Propad trhů | Akcie Kofoly | Dividendy z ČEZ | Využít finanční páku | Cenové výkyvy | Generativní umělé inteligence | Kurz eura k americkému dolaru | Americká centrální banka (Fed) | Panika | Švédsko | Aktivum | Setkání centrálních bankéřů | HSBC Holdings | Sektor financí | Eurozóna | Odpor | Japonská centrální banka | Bancorp | Britský akciový trh | Vládní koalice | Býčí Pin Bar | Měnové podmínky | Finanční svět | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Novo Nordisk A/S | Marketingová komunikace | Maloobchodní inflace | Fair Value | Korelace Bitcoinu | Investiční rozhodnutí | Fitch | Pšenice | ISM | Finanční prostředky | Bilance běžného účtu | Měřítko úspěšnosti | Ruská ropa | Konfluence | Psychologie | Přicházející recese | Domácnosti | Železná ruda | Aktuální technická situace | Kurzové intervence | Čísla o inflaci | Velikosti pozice | CARA | Vývoj inflace | Sempra Energy | Vhodné podmínky | HICP | Největší evropská ekonomika | Americké banky | Osobní příjem | Dluhopisový trh | Velcí hráči | Akcie automobilky | Zvýšení sazeb v Polsku | Oživení amerického trhu práce | S&P 500 ETF | Potíže společnosti Evergrande | Zpřísňováním měnové politiky | FXstreet | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Cenové pohyby hlavních světových indexů | Podnikatelská aktivita | Klidné obchodování | SPX | Tuzemská inflace | GS.US | Sektor služeb | Bankovní rada České národní banky | Investiční cíle | Měnová politika | Krypto | Zastavení výroby | Emerging markets | Nikkei 225 Index | Ceny v průmyslu | Závislost | Víra v bezpečí investic | Charter Communications | EK | Hladiny rezistence | Nedůvěra investorů | Mitsubishi | Meta Platforms | Supporty | Napětí mezi USA a Čínou | BofA Securities | Návratnost konkrétních investic | Pozornost trhu | Inflace spotřebitelských cen | Free-float adjusted market-capitalisation weighting | Dnešní makrodata | Oživení ekonomiky eurozóny | Technology | Nevyplněný Fair Value Gap | Ekonomický cyklus | Významné události | Agentura Moody's | Vysoké dividendy | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Velké technologické firmy | Mzdově-inflační spirála | Kohl's | UTC | Markit | Buy signály | Solana | XTB | XTB Research | SPA35 | Ceny suroviny | Dax index | Nejnovější zprávy | Christopher Waller | Dohody OPEC | Vývoj ceny | Bulharsko | Rezistentní zóny | Ropa roste | Equal weighting | Americké repo sazby | Index HKComp - Vývoj akciového indexu | Sentiment trhu na hlavních burzách | Restrikce | Optimismus | Uzavření dohody | Nastavení sazeb | Dovoz ruské ropy | Shell Plc | Akcie O2 | Likvidita | Riziko | AMAT | Jakub Kraľovanský | Hlavní ekonom | Poslanecká sněmovna | Páteční NFP | Banka First Republic | Mezinárodní dluhopisy | Načasování | Linde | FRED | Futures na ropu | Výsledky akciového trhu | Risk | Uptrend | Esther Georgeová | Trade | Prostor pro další růst | Webináře | Dnešní ekonomický kalendář | Investování do komodit | Falešný break | Tempo růstu HDP | Akcie na světových trzích | Maďarská centrální banka | Extrémní volatilita | Nio (NIO.US) | Country Garden | Dlouhodobý investor | Neomezené množství | Poklesy akciového trhu | Turecké liry | Německé dluhopisy | Kwasi Kwarteng | Zasedání amerického Fedu | Rozhodnutí Číny | Analytika | AAA | Radim Krejčí | Banka JP Morgan | Etherea | Inflační očekávání | Tržby maloobchodníků | Katastrofy | Etoro | Cardano | Air Liquide | Francouzský prezident | Čínské vlády | Forexu | Sazby beze změny | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Připraveným štěstí přeje | Dnes index PX | Obchodování s Bitcoiny | Investiční produkty | Pandemie | Index Nifty 50 | Asset alokace | Miliardy | Čína | Trader | Cena stříbra | Míra nezaměstnanosti v březnu | Enphase Energy | DAX | IBEX | Expirace | Data ze Spojených států | Pravidla systému obchodování | Spekulace na pokles | Portu Marek Pokorný | Index vládních dluhopisů | Dow Jones | Bank of New York Mellon | UCITS ETF | Gilead Sciences | Ocenění | Investiční alternativa | Sledování vývoje | FED sazby | Parita | Fiskální politika | Devizový trh | Buy obchody | Celkový výsledek | Vysoká rizika | Rostoucí úrokové sazby | Tržní fundamenty | Počasí | Index BIST 100 | Monetární politika | Before market open | Rezervy | Lukáš Maxa | Německý index DAX | Index US30 | DE40 | Velká korekce | Platina | SSE Composite | Oživení německé ekonomiky | MIFID | Deutsche Bank | Nárůst sazeb | Živé semináře | Oslabování libry | Prohloubení deficitu | Kroky regulátorů | Index MSCI All Country World | Nejvyšší přebytek | Vysoká likvidita | Index pražské burzy | Akcie bank | Studená válka 2.0 | Švýcarská vláda | Pravidla obchodního systému | Tržby v maloobchodě | SMA 20 | UCITS | Novartis AG | Dnešní datový kalendář | Americká pravidla | STAR | Odrazy | Ekonomové | Akciový index Nikkei | EOG Resources | Akcie evropských bank | Analytik XTB | Důvěra v Německu | Americké trhy | Ziskové obchodování akcií | Data z pracovního trhu | Akcie PMČR | Wood and Company Lukáš Novotný | Oslabování koruny | ABC | Tweety | Český HDP | Dostupný kontrakt | Emise | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Hlavní index PX | News | Reliance Industries | GSK | Vývoj akciového indexu HKComp | Graf akciového indexu S&P 500 | CZK/USD | Žlutý kov | Americké vládní dluhopisy | Analytik | Activision Blizzard | Index PMI | Yield | Období propadů | REITs | Mzdová dynamika | Spekulace na lepší výkonnost akcií | Barclays | Travelers | COIN.US | Odhad růstu ekonomiky | Spotřebitelské výdaje v Německu | Fundamentální analýza pro začátečníky | MetLife | Dodavatelské řetězce | Zahraniční akcie | 500 akciových titulů | SNY | CoinDesk | Nové peníze | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Bankrot | ETF na S&P 500 | Vývoj akcií Nvidie od začátku roku | Americký HDP | PFNonwovens | Předkrizové úrovně | Tržní kapitalizace společnosti | Oscilátory | Zpomalení růstu | Ranní okénko | Týdenní nárůst | Intervenovat | Evropské fondy | Sušánka & partneři | PX Pražské burzy | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Index hongkongských akcií | Indonésie | Daňový balíček | Nominální mzda | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Tým FXstreet.cz | Dluh eurozóny | Poptávky po ropě | Hluboký propad ropy | Tržní výhled pro rok 2024 | Stagflace | Goldman Sachs (GS.US) | Pokles německé ekonomiky | Správa | Světové centrální banky | Walgreens Boots Alliance | Měnový faktor | Analýza fundamentálních událostí | Společnost Silvergate Capital | COT (Commitment of Traders) | Fiskální programy | Virus | ETF na Nasdaq | Výsledky hospodaření | Výnosy | Redukce | B Word | Vyšší inflace | Virtuální mince | Nonfarm Payrolls | Potenciál poklesu | Nastavení měnové politiky | Wall Street | Index euro stoxx 50 | Důležitý support | Home Depot | Fúze | Průmyslové podniky | Salutem Fund | Pozice | Ticker | CNY | Společnost Exxon Mobil | Index PCE | Vládní deficit | Epidemie koronaviru | Inflace ve světě | Zpracovatelský průmysl | TOPIX | BCC | Rychlejší růst inflace | Index DAX | WP | Práce | Šéfka Fedu | EUR CZK | Počet nezaměstnaných | Cílová cena | Jamal | Časové rámce | Korporace | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Možné riziko | Honba za hotovostí | West Texas Intermediate (WTI) | Dílčí indexy | WhatsApp | Aktivně spravované | Ekonomická recese | Tokeny | Restrukturalizace | Nákupní pozice (long) | G7 | Pokles libry | Private equity | GasNet | Jak obchodovat | London Stock Exchange Group | AXA | Vlády | Sanofi | David Vagenknecht | Goldman Sachs Group | Biden | ENEL SpA | Budoucnost | DAX (DE40) | Quantitative Easing | Aktuální situace | Intradenní obchodník | Schwab | Šíření koronavirové nákazy | Solidní výsledky | Proč akcie rostou | Průmyslová výroba v USA | Úspěch | NASDAQ 100 | Peking | 737 MAX | Sezónní vlivy | AMZN | Ekonomický potenciál | Segment retail trhu | Druhá vlna | Průmysl a zahraniční obchod | Hlavní ekonomické události | Microsoft Corp | Fiskální balík | Pokles zásob | JPMorgan Chase | Japonský jen | Měnové politiky v USA | Konsolidace ceny | Trading.com | Šance | Fio banka, a.s. | Ekonomický růst | Rozhodnutí bankovní rady | Oscilátor | Akcie softwarové společnosti | Akciový stratég | Český akciový index PX | Stažení akcií | DAX 30 | Francouzský akciový index | Dvojité dno | Rizikový sentiment | Politici | Jak investovat | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Kotace | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | Jerome Powell | Zlepšení nálady | Index FTSE 100 | UBS Group AG | Nárůst rizikové averze | Odvětví | Prodej aut | Sazby Fedu | Moudro | NIFTY | Poradenství | Senátní volby | Výhled pro Německo | Výhled na rok 2024 | Trhy v USA | Finanční situace | Akumulace | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Cenový výběžek | Analýza makroekonomických zpráv | FUNDING | Bilance zahraničního obchodu | Zlepšení výkonnosti | Přísná měnová politika | Celková inflace | Akcie v Číně | Dna | Index HKComp | Obnovení růstu | ITA40 | Oblast kryptoměn | Indexové obchodování s pomocí CFD | Výhody a nevýhody ETF | Burzovní ukazatel | Bolest z poslední ztráty | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Christopher Rupkey | Marek Malina | Dragon | Prodejní aktivity | Dnešní videokomentář | Zkušenosti z Japonska | Rozpočtové deficity | Raketový růst | Tlumení QE | Merck KGaA | Základní sazba | Nové all-time high | Průmyslová produkce v srpnu | Akcie na rozvíjejících se trzích | VanEck | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Beijing-Shanghai Speed Railway | Volkswagen | Obchodní příležitosti | Golden Gate Pavel Ryba | Holding | Přehled kurzů | Ovládněte tržní cykly | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | Cenová minima | Podniky | CryptoQuant | Omyl | Retail | Ekonom | USA | Dividendový aristokrat | Akcie růstových firem | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Prodeje domů v USA | Rostoucí fáze | SP500 CFD | Dolarové úrokové sazby | Analytický tým | EL.US | Estée Lauder | TGT.US | Produkce ve stavebnictví | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Problémy Evropy | Medvědí fáze | Skepse | Asijské akciové trhy | Býčí trend | Nevýhody ETF | Anheuser-Busch inBev | Riziko deflace | McKesson Corp | Výprodejní tlak | USD/CAD | Doji svíčka | Zpomalování inflace | Graf dne | Geopolitika | Investiční glosa | Akcie Eli Lilly | Philip Morris | Turecký akciový index | Nasdaq | Decline | Inverzní vztah | Účinnosti vakcín | Jan Frait | Společná evropská měna | Obchodování německého indexu DAX (DE40) | Malé ztráty | Společnost Meta | AbbVie | PMI index | Sledování ceny kryptoměn | Výkonnost dolaru | Kde investovat | Index Nikkei 225 | PMI ve službách | Proaktivní přístup | Světová obchodní organizace | Obchodovaných na trhu | Nástroje Fedu | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Odhady analytiků | Konání valné hromady | Ministerstvo práce | Zrychlení růstu | Geopolitické napětí | Ekonomické restrikce | Spekulanti | Inflace v USA | Německá nezaměstnanost | Hike | M.US | Výsledky amerických voleb | Mezinárodní vztahy | Propad indexu | Údaje Eurostatu | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Němečtí exportéři | CFA | Roche Holding AG | Centrální banka Japonska | Verizon Communications | ECB Christine Lagardeová | Výroba aut | Údaje o inflaci | Ceny nových bytů | JD | Raketový růst ceny | Konkrétní akciový trh | NYSE:NKE | Německá inflace | CME Fed Watch | CRWD | Belgie | Hlavní výhody diverzifikace | Index Nasdaq (US100) | Pesimistický scénář | Černá labuť | Pattern dvojitý vrchol | Bezpečnost | Rivian Automotive | Indikátor ekonomického sentimentu | Průlom | Světové trhy | Investment | Prognóza ECB | Financování státu | Norilsk | JMMC | Hospodářské výsledky společnosti | VIAC | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | PetroChina | Energie v Evropě | Marže prodávajících | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | CORN | Lufthansa | Obchodní dohody | SSE Composite Index | PPI index | Vybrané komodity | BlackRock | OTC | Rozšíření krize | CSX | Index čínských akcií | Práce na sobě | USD/JPY | Daně z mimořádných zisků | Klesající inflace | Rychlé očkování | Astrazeneca | Komoditní ETF | Nasdaq (US100) | Obchodování na newyorské burze | Cyklus utahování měnové politiky | Šíření nákazy | Nevýhody diverzifikace | Fio | Druhy cenných papírů | Kryptoměny | Low | TradingEconomics | Držení akcií | Výsledky CPI | Ekonomické aktivity | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zvyšování úroků | Wood & Company Vladimír Vávra | Lepší zítřky | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Všechny důležité informace | Rychlost | Amazon | Cena surové ropy Brent | Indický index | Pandemie v Česku | Spotřebitelské ceny | Další pokles | US100 index | Texas Instruments | Výsledky kvartálního hospodaření | Indikace RSI | Očekávaná devalvace | Investiční společnosti | Mzdy | Hlavní finanční trhy | American Express | Kvalitní akcie | Akcie | Diamanty | Stimuly | Norfolk | Americká centrální banka FED | Čas na nákup akcií | Fundamenty | Růst cen průmyslových výrobců | Evropský průmysl | Maloobchodní tržby v eurozóně | Měsíční měnový report | Ukazatele | Netflix | Británie | Rys každého investora | Kanadská data | Umělá inteligence | Miliardář | Jan Sušánka | Index EU50 | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Online broker | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Varování před riziky | Pohyby hlavních světových indexů | Stabilita | Akcie BMW | Pokles reálných mezd | Chování spotřebitelů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Vojtěch Benda | Louis Vuitton | Cena zemního plynu | Vývoj indexu ISM | COT | Velký zisk | Americký akciový index S&P 500 | Makléř | Dopady pandemie | Dlouhodobý pohled | City | Zlepšení | Nálada v ekonomice | Londýnská City | Baker Hughes | Trader 2.0 | Sentiment trhu | Zahraniční forex | Rating Číny | SPOT | Pražský PX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Americký filantrop
Americký finanční ústav
Americký fiskální balíček
Americký fond
Americký fond Tiger Global
Americký Forbes
Americký HDP
Americký Henry Hub
Americký hrubý domácí produkt
Americký hrubý domácí produkt (HDP)

Následující klíčová slova

Americký index CAB
Americký index Philadelphia Semiconductor
Americký index S&P 500
Americký index US100
Americký inflační report
Americký internetový obchod
Americký investiční fond
Americký investor
Americký ISM
Americký ISM pro sektor služeb
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít