Neděle 19. května 2024 08:35
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace

Měnový pár EUR/USD

img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 17. května. Možná, že k mírné korekci vůbec nedošlo

17.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prodělal menší medvědí korekci. Ta byla tak slabá, že není jasné, zda pár vůbec klesne k linii Senkou Span B. Jak již bylo zmíněno, trh se vrátil ke své oblíbené rutině posledních šesti měsíců. Ta spočívá v nákupu eura pod jakoukoli záminkou, zatímco nákup amerického dolaru je možný pouze při významných příležitostech. Většina fundamentálních a makroekonomických souvislostí, které hovoří ve prospěch dolaru, je trhem buď ignorována, nebo interpretována v jeho neprospěch, což znamená totéž. Abychom byli spravedliví, za poslední měsíc přišlo z USA mnoho negativních údajů, které mohly a měly vyvolat pokles dolaru. Dolar však klesal mnohem častěji, než by odpovídalo údajům. Trh navíc ignoruje skutečnost, že Federální rezervní systém nehodlá v dohledné době snižovat sazby.
img

Dokáže se dolar postavit na nohy?

17.05.2024 Po večírku se dostaví kocovina. Měnový pár EUR/USD se vyšplhal na nejvyšší úrovně od konce března a vyvolal tak pocit déjà vu. Tehdy, stejně jako nyní, dosáhly všechny tři hlavní americké akciové indexy nových rekordních hodnot. O několik dní později následovala korekce vyvolaná zvěstmi, že Federální rezervní systém ponechá sazbu federálních fondů na maximu 5,5 % déle, než se původně očekávalo. Změnilo se po zveřejnění dubnové zprávy o inflaci v USA něco? Dost možná ne.
img

Prognóza pro měnový pár EUR/USD na 16. května

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu vzhůru a dosáhl korekční úrovně 76,4 % – 1,0892. Odraz kurzu páru od této úrovně bude působit ve prospěch americké měny a určitého poklesu směrem k Fibonacciho úrovni 61,8 % (1,0837). Chci poznamenat, že v tuto chvíli je zachován "býčí" trend a kotace páru také výrazně překročily vzestupný trendový koridor. Býci nadále útočí, neberou ohled na nic a neberou ohledy na žádné hranice. Konsolidace kotací nad úrovní 1,0892 umožní páru dále růst směrem k další korekční úrovni 100,0 % – 1,0982.
img

Měnový pár EUR/USD po vyhlášení o indexu spotřebitelských cen

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD vystoupal na nové měsíční maximum 1,0868, když na americký dolar působily o něco mírnější než očekávané měsíční údaje o indexu spotřebitelských cen a stagnující maloobchodní tržby. O něco výše by mohla být další výzvou dlouhodobá klesající trendová linie vytyčená z vrcholu z května 2021 na úrovni 1,0881, jelikož jak ukazatel RSI, tak stochastický oscilátor na grafu blikají překoupenými podmínkami.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.
img

Dolar klesá

16.05.2024 Americká ekonomika se podle očekávání ochlazuje a s ní klesá i zájem investorů o dolar. Americká výjimečnost, kdy Spojené státy v tempu růstu výrazně překonávaly ostatní hlavní světové ekonomiky, je minulostí, což vedlo k rally na měnovém páru EUR/USD. Není jasné, co býky nadchlo více: zda údaje o inflaci odpovídající prognózám, nebo neuspokojivá zpráva o maloobchodních tržbách.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 15.–17. května 2024: prodej pod 1,0864 (200. EMA – 6/8 Murray)

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni kolem 1,0825, nad 200. EMA, nad 5/8 Murray a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se tvoří od 12. dubna.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

Aktuální předpověď pro měnový pár EUR/USD na 14. května 2024

14.05.2024 Euro v pondělí vykázalo určitý růst, jednalo se však spíše o symbolický pohyb. Na trhu tedy nedošlo k žádným výrazným změnám. Tendence amerického dolaru oslabovat je důsledkem neustálého přehodnocování očekávání investorů ohledně budoucích kroků klíčových centrálních bank, především Federálního rezervního systému. Tyto nálady se však mohou změnit. Dnes bude ve Spojených státech zveřejněn index cen výrobců a podle prognóz se očekává zrychlení tempa růstu z 2,1 % na 2,2 %. To jasně naznačuje, že inflace v USA má potenciál růst, což následně donutí americkou centrální banku k opatrnějšímu přístupu ke snižování úrokových sazeb. Jedná se však o nepřímé faktory, které mohou mít na měnový pár jen malý vliv. Trh se spíše vrátí k hodnotám ze začátku včerejšího obchodování.
img

Forex: Eurodolar vyčkává na americká inflační data

14.05.2024 Měnový pár EUR/USD na počátku týdne koketuje s velkou hodnotou 1,0800. Technicky vzato se přitom rezistence nachází na úrovni 1,0807, následovaná 1,0885 (38,2 % zotavení z prosincového až dubnového poklesu; dubnová korekce maximum). Fundamentálně vzato si eurodolar musí dát pozor na dnes odpoledne zveřejněné výrobní ceny v USA (za měsíc duben). Čísla mohou trh navnadit před zítřejším číslem tohoto týdne, kterým bude americká spotřebitelská inflace.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 14. května. Euro se nadále otřásá. EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu.

14.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu. Euro se sice vyhouplo výše, ale pohyby byly tak slabé, že je těžké říci, kdo dokázal těžit z pohybu o pouhých zhruba 20 pipsů. Pár se nadále pohybuje v blízkosti horní linie vzestupného kanálu, čímž si zachovává vyhlídky na korekci směrem vzhůru. Tato korekce trvá již měsíc. Není pochyb o tom, že se jedná o korekci; rychlý pohled na 4hodinový časový rámec to jasně dokazuje. Intradenní pohyby jsou slabé a střednědobé pohyby jsou pomalé.
img

Očekávaná volatilita EUR/USD na pozadí ekonomických zpráv z USA

13.05.2024 Tento týden bude měnový pár EUR/USD v centru pozornosti, protože budou zveřejněny důležité údaje o americké ekonomice. Investoři budou pozorně sledovat výsledky americké inflace měřené indexem CPI a PPI a maloobchodní tržby. Tyto události zvýší volatilitu trhu.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-13052024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (13.5.2024)

13.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu pohyboval v úzkém pásmu a neprolomil žádnou vstupní S/R zónu podle mého týdenního komentáře. Týden tak byl bez obchodu a volatilita na eurodolaru byla velmi nízká.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 10. května. Euro bezdůvodně vzrostlo

10.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl. Výše uvedený graf může naznačovat, že byl tento pohyb směrem vzhůru silný, ale ve skutečnosti se pár za poslední den nepohnul o více než 60 pipsů. Cena se stále obchoduje uvnitř vzestupného kanálu, takže vzestupný trend, který trvá již tři týdny, přetrvává. Upozorňujeme, že současný růst je součástí korekce proti výraznému poklesu a zdá se, že tato korekce nemá konce. Občas k tomu existují důvody: poslední údaje z USA totiž dolarové býky zklamaly. Někdy však – stejně jako včera – euro nemělo k růstu žádný důvod.
img

Denní shrnutí: Wall Street se odrazila ode dna díky oslabujícímu dolaru 📈

09.05.2024 Zlepšený sentiment u rizikových aktiv podporuje oslabující dolar a klesající výnosy amerických dluhopisů. dolarový index USDIDX v době zveřejnění ztrácí 0,25 % a potvrzuje návrat k sestupnému trendu po dvoudenní korekci. Měnový pár EUR/USD získává 0,30 % na úroveň 1,0779.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Plán obchodování EUR/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu stagnoval. Volatilita za celý den činila pouze 22 pipsů. Bylo zřejmé, že pro obchodníky nemá smysl vstupovat do trhu s takovými pohyby. Obecně se pár stále nachází v rostoucím kanálu, což znamená, že pár bude ve střednědobém horizontu nadále procházet korekcí. Všimněte si, že veškerý pohyb páru směrem vzhůru byl v posledních týdnech součástí korekce. Pokud se však kotace neusadí pod kanálem, neměli by začínající obchodníci očekávat, že se euro vydá směrem dolů. Tento týden byl pár při absenci fundamentálního nebo makroekonomického pozadí v podstatě bez pohybu. Proto není důvod očekávat silné pohyby.
img

EUR/USD. 7. května. Býkům docházejí síly

07.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí ustoupil k zóně rezistence 1,0785–1,0797, která je součástí větší zóny rezistence 1,0764–1,0806. Odraz kotací od této zóny bude působit ve prospěch americké měny a povede k novému poklesu směrem ke korekční úrovni 100,0 % (1,0696). Vzestupný trendový kanál nadále charakterizuje náladu obchodníků jako "býčí". Konsolidace kurzu páru nad úrovní 1,0806 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu směrem k další Fibonacciho úrovni 50,0 % – 1,0840.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 7.–9. května 2024: nákup nad 1,0780 (symetrický trojúhelník – 4/8 Murray)

07.05.2024 Na začátku evropské seance se měnový pár EUR/USD obchoduje na úrovni kolem 1,0762, přičemž vykazuje známky vyčerpání a prochází technickou korekcí pod úrovní 5/8 Murray (1,0803).
img

Výhled pro EUR/USD na 7. května. Dolar má stále problémy

07.05.2024 EUR/USD zahájil nový týden snahou pokračovat v pohybu vzhůru. To se mu však nepodařilo, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí a během uplynulých dvou týdnů trh získal dostatek důležitých informací, aby měl jasno, jak v blízké budoucnosti obchodovat. Bohužel je velmi těžké říci, jaké rozhodnutí většina účastníků trhu učinila. Měnový pár EUR/USD již několik týdnů prochází korekční fází. Ne že by to bylo nějak zvlášť zneklidňující nebo odrazující, ale bylo by příjemné vídat trend častěji, než několik týdnů čekat na konec korekce.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 6.–8. května 2024: prodej pod 1,0803 (překoupený – 5/8 Murray)

07.05.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni kolem 1,1045, tedy pod úrovní 5/8 Murray, nad 200. EMA a nad úrovní 4/8 Murray. Nástroj vykazuje známky vyčerpání.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Minulý týden se odehrálo poměrně dost pro dolar důležitých událostí a trh je využil k prodeji dolaru. Zhruba v 80 % případů měl pravdu, protože téměř všechny nejdůležitější americké zprávy byly zklamáním. Míra nezaměstnanosti vzrostla, HDP zpomalil, údaj Nonfarm Payrolls byl mnohem nižší, než se očekávalo, indexy ISM podnikatelské aktivity klesly pod 50 a údaj JOLTs o počtu volných pracovních míst zaostal za prognózami. Dolar mohla podpořit pouze jediná událost – zasedání FOMC – ale trh se rozhodl ji ignorovat.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 6. května 2024

06.05.2024 Před pár dny se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell vyjádřil, že si není jistý načasováním dalšího snížení sazeb kvůli silné americké ekonomice. V pátek se trh dozvěděl, že míra nezaměstnanosti vzrostla z 3,8 % na 3,9 %. Možná ještě důležitější však je, že poslední americká zpráva ukázala, že počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství činil pouze 175 000. To je pro americkou ekonomiku poměrně málo a naznačuje to vysoký potenciál dalšího růstu nezaměstnanosti. Jakmile se investoři seznámili s touto zprávou amerického ministerstva práce, dolar začal okamžitě ztrácet půdu pod nohama. Poté však došlo ke znatelnému ústupu, ale nepodařilo se mu vrátit na původní úrovně.
img

EUR/USD. 3. května. Býci se nevzdávají bez boje

03.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek provedl nový obrat ve prospěch evropské měny a zahájil nový růstový proces směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 76,4 % na 1,0764. Pár může provést nový obrat ve prospěch amerického dolaru už na současných úrovních a zahájit nový pokles směrem k Fibonacciho úrovni 127,2% na 1,0619, jelikož kolem úrovně 1,0740 došlo k obratu již pětkrát. Medvědi dvakrát prolomili spodní linii vzestupného trendového kanálu, ale nedostali očekávanou podporu ze strany Fedu a nyní se obávají slabých statistik z amerického trhu práce.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
C:\fakepath\eurusd-03052024-30-zm.jpg

EUR/USD připravil short obchod na rezistenci obchodního pásma

03.05.2024 Měnový pár EUR/USD na 1hodinovém grafu aktuálně testuje rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 1,0735. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a oslabíme zpět směrem k supportu obchodního pásma nebo alespoň k jeho středové linii? Nebo se naopak dočkáme průrazu směrem vzhůru a bude postupně posilovat k vyšším hodnotám? Dnes ve 14:30 SELČ bude ve Spojených státech zveřejněn klíčový NFP report z tamního pracovního trhu, kde by následně mohlo dojít k prolomení jedním směrem vyznačeného obchodního pásma.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.
img

Technická analýza intradenního pohybu cen hlavního měnového páru EUR/USD, čtvrtek 2. května 2024

02.05.2024 Ačkoli se hlavní měnový pár EUR/USD aktuálně v grafu 4H pohybuje v pásmu / po straně, stav 50 MA, který je pod 200 MA, dává tušit, že fiber má potenciál v blízké době oslabovat, ale aktuálně má stále potenciál otestovat včerejší maximum na úrovni 1,0733, a dokud vzestupná korekce nepřekoná úroveň 1,0800, má pár EUR/USD potenciál oslabovat a otestovat hlavní cíl na úrovni 1,0650 a další cíl na úrovni 1,0603, pokud ho podpoří momentum a volatilita.
img

EUR/USD. 30. dubna. Prodejci vyhlížejí slabé údaje o inflaci v EU

30.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vystoupal ke korekční úrovni 100,0 % – 1,0696, odrazil se od ní, zaznamenal mírný růst a opět se k této úrovni vrátil. Další odraz kotací umožní malý pohyb vzhůru směrem k horní linii vzestupného trendového kanálu. Pokud kurz páru konsoliduje pod kanálem, bude to působit ve prospěch americké měny a obnoví pokles směrem ke korekční úrovni 127,2 % – 1,0619.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

Měnový pár EUR/USD získává půdu pod nohama

30.04.2024 Měnový pár EUR/USD se po zprávě o inflaci, která byla 10. dubna horší, než se očekávalo, dostal pod silný prodejní tlak a zaznamenal nové minimum pro rok 2024 na úrovni 1,0600. Ačkoli od té doby pár znovu získává půdu pod nohama, ukazatele hybnosti jsou stále nakloněny směrem dolů.
img

Forex: Euro čeká na dnešní inflaci a HDP

30.04.2024 Měnový pár EUR/USD se odrazil od hladiny 1,0710, ale technický obraz zůstává z krátkodobého pohledu neutrální a investoři vyčkávají na nové impulsy. Dnešní inflační čísla (i po sérii včerejších národních inflací) pravděpodobně ukáží relativně stabilní celkovou inflaci (2,4-2,5%), zatímco jádrová inflace by měla zvolnit (z 2,9% na 2,7%). To by mělo trhy jen utvrdit v sázkách na červnový pokles sazeb v eurozóně - pro euro lehce negativní (i když již široce očekávané). Další lehce negativní zprávou pro euro však mohou být také výsledky HDP za první kvartál - předpokládáme mezikvartální růst “jen” o 0,1%.
img

Prognóza pro EUR/USD na 30. dubna 2024

30.04.2024 Včera se euro vydalo směrem vzhůru, přičemž rezistence na úrovni 1,0724 zůstala pevná a v denním časovém rámci cena konsolidovala pod touto hranicí. V dnešní asijské seanci cena klesá. Oscilátor Marlin se před dosažením nuly obrací směrem dolů. Měnový pár EUR/USD pravděpodobně směřuje k návratu do dobře zavedeného rozpětí 1,0636/56.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 29.–30. dubna 2024: prodej pod 1,0750 (200. EMA – 4/8 Murray)

30.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje kolem 1,0703 v rámci rostoucího trendového kanálu, ale vykazuje známky vyčerpání, od té doby, co dosáhl úrovně 4/8 Murray, která pro euro představuje silnou bariéru. Naopak nad touto úrovní se cena nachází u 200. EMA, který rovněž představuje silnou rezistenci.
C:\fakepath\euro-29042024.jpeg

Sníží ECB sazby?

29.04.2024 Zatímco americký Fed odložil snižování úrokových sazeb na neurčito a z měnového zasedání ve Washingtonu se tento týden zřejmě nedozvíme příliš nových informací k obratu v monetárním cyklu, Evropská centrální banka (ECB) má výrazně volnější ruce směrem k uvolnění měnové politiky.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 25. dubna. Dolar může začít zlevňovat na konci roku, po nástupu Trumpa

25.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu nevykázal žádné zajímavé pohyby. Indexy podnikatelské aktivity v Evropské unii a Spojených státech vyvolaly o několik dní dříve výrazný pokles dolaru, i když jsme tak silnou reakci trhu nečekali. Tato "silná reakce" však činila celkem 73 bodů volatility páru, což není příliš mnoho. Nicméně na pozadí denních výkyvů v rozmezí 40–50 bodů se i takový pohyb zdál působivý.
C:\fakepath\eurusd-25042024-30-zm.jpg

EUR/USD připravil short příležitost v pullback oblasti

25.04.2024 Měnový pár EUR/USD na 15minutovém grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu (pullback - nyní rezistence) kolem hladiny 1,0725. Otevření krátké (short) pozice kolem současných úrovní tak může být dobrý obchodní plán, zejména pokud cílíte na předchozí minima. Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Výhled pro EUR/USD na 25. dubna. Euro může růst i klesat zároveň

25.04.2024 Co se týká technického obrazu, pár pokračuje v korekci směrem vzhůru, jak naznačuje kanál. To může ještě nějakou dobu pokračovat, ale euro má stále vyhlídky na pokles ve střednědobém horizontu. Trh nemůže pár neustále prodávat, a to ani uprostřed klesajícího trendu.
img

Vrazí dolaru nůž do zad?

25.04.2024 Situace je poněkud zamotaná a ani Spojené státy nejsou tím, kdo rozhoduje. Evropa již dva dny po sobě představila dobré zprávy. Nejprve vzrostla podnikatelská aktivita v eurozóně na jedenáctiměsíční maximum, poté se nadále zlepšoval německý index podnikatelského klimatu IFO. Ani pozitivní zprávy však nemohou rozhýbat měnový pár EUR/USD, když je Evropská centrální banka odhodlána uvolnit měnovou politiku. K růstu páru pomáhají pouze slabé americké údaje.
img

Výhled pro EUR/USD na 24. dubna. Euro vzrostlo k horní hranici kanálu

24.04.2024 EUR/USD se nadále pohyboval uvnitř téměř horizontálního kanálu, formálně označovaného jako vzestupný kanál. Vzhledem k tomu, že k poslednímu odrazu došlo od spodní hranice kanálu, cena v průběhu několika dní vzrostla až k jeho horní hranici. Tento pohyb se ukázal být naprosto předvídatelný, ačkoli včera měl nejen technický charakter.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 23.–25. dubna 2024: nákup nad 1,0681 (21 SMA – 3/8 Murray).

24.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni 1,0698, tedy nad úrovní 3/8 Murray, a uvnitř rostoucího trendového kanálu, který se tvoří od 16. dubna. V grafu vidíme, že se cena nachází uvnitř 21. SMA a vzestupného trendového kanálu a odráží se pokaždé, když se přiblíží k 2/8 Murray.
img

Dolar zůstává stabilní, pozornost totiž odvádí úrokové sazby a zisky v USA

23.04.2024 Dolar se po mírném obchodování posunul výše vůči euru a jenu, stabilizujíc se po minulotýdenní volatilitě. Trhy reagovaly na zprávy Fedu o zvyšování úrokových sazeb na delší dobu a posílení Wall Street před výsledky růstových společností s velkou tržní kapitalizací.
img

EUR/USD. 23. dubna. Býci a medvědi jsou v rovnováze

23.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval horizontálně mezi úrovněmi 1,0619 a 1,0696. Pohyb do strany přetrvává již sedm dní. Po celou tuto dobu se medvědi a býci nemohou rozhodnout, co dál. Informační pozadí je slabé, ale nadále naznačuje převahu medvědích obchodníků. Konsolidace kurzu páru pod korekční úrovní 127,2 % – 1,0619 tak umožní očekávat další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. Odraz kotací od úrovně 1,0619 bude působit ve prospěch eura a určitého růstu k úrovni 1,0696.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 23. dubna 2024

23.04.2024 Měnový pár EUR/USD se pohybuje kolem základny klesajícího cyklu, kde se vytvořilo boční rozpětí. Úroveň supportu se nachází na 1,0600, zatímco vrchol bočního rozpětí může dosáhnout hodnoty 1,0700.
img

EUR/USD. 22. dubna. Projev Christine Lagarde udá tón celého týdne

23.04.2024 V pátek se měnový pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 127,2 % – 1,0619 ve prospěch evropské měny a zahájil nový růstový pohyb směrem k Fibonacciho úrovni 100,0 % na 1,0696. Při bližším pohledu se obchodníci po celý minulý týden přetahovali o pozice mezi úrovněmi 1,0619 a 1,0696. V tuto chvíli tedy pozorujeme nový pohyb do strany. Konsolidace kotací nad úrovní 1,0696 bude působit ve prospěch eura a pokračovat v pohybu vzhůru směrem ke korekční úrovni 76,4 % na 1,0764.
C:\fakepath\eurusd-22042024-30-zm.jpg

EUR/USD se přibližuje k rezistenci obchodního pásma, kde čekají medvědi

22.04.2024 Měnový pár EUR/USD se na 1hodinovém grafu aktuálně přibližuje k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 1,0690. Bude tento měnový pár pokračovat v posilování a dočkáme se posílení k již zmíněné rezistenci, kde by se ke slovu mohli opět dostat medvědi?
img

Snížení úrokových sazeb v eurozóně vyvíjí tlak na EUR/USD

22.04.2024 Možnost dřívějšího než očekávaného snížení úrokových sazeb v eurozóně spolu s nedávným výprodejem indexů vyvíjí tlak na měnový pár EUR/USD.
img

Bude euro riskovat?

18.04.2024 MMF zvyšuje prognózu HDP americké ekonomiky pro rok 2024 o výrazných 0,6 procentního bodu na 2,7 %. Goldman Sachs zdůrazňuje, že USA jsou jedinou zemí skupiny G10, ve které inflace zrychluje, což naznačuje potenciál pro další růst USD. Americká výjimečnost spolu se záměrem Federálního rezervního systému udržet úrokovou sazbu federálních fondů na úrovni 5,5 % déle, než se očekávalo, vytváří silný základ pro pohyb EUR/USD směrem dolů. Při sebemenší zámince však býci naznačí připravenost bojovat.
img

EUR/USD. 17. dubna. Jerome Powell podporuje dolar

17.04.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval horizontálně poblíž korekční úrovně 127,2 % – 1,0619. Konsolidace kotací pod touto úrovní umožní páru další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. K ústupu od úrovně 1,0619 nedošlo. Iniciativa je i nadále v rukou medvědů, kteří na evropskou měnu vyvíjejí tlak.
img

Euro a libra nadále oslabují

17.04.2024 Euro a britská libra včera prohloubily své ztráty vůči americkému dolaru, neboť je oslabily údaje o prudkém nárůstu maloobchodních tržeb v USA. K tomu se přidala prohlášení představitelů Federálního rezervního systému, která vytvořila scénář, jenž se na začátku letošního roku zdál poměrně nepravděpodobný.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s nízkou volatilitou. Trh se samozřejmě uklidnil po zprávě o inflaci v USA, která vykázala růst o 3,5 %. Připomeňme, že inflace je pro Fed hlavním indikátorem při rozhodování o měnové politice. Nezáleží na očekáváních trhu, na prognózách odborníků, na počtu pracovních míst mimo zemědělství, ani na míře nezaměstnanosti. To je třeba pochopit, protože mnoho obchodníků se už několikrát zmýlilo, když očekávalo uvolnění politiky nejprve v březnu a pak v červnu.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 15. dubna 2024

15.04.2024 Evropská centrální banka tedy potvrdila svůj záměr začít v červnu snižovat úrokové sazby, což se stalo zásadním důvodem poklesu eura. A i když to byl celkem logický krok, je třeba také upozornit na přílišnou lokální přeprodanost tohoto páru. Korekce je tedy v tuto chvíli nanejvýš potřebná. Problém však spočívá v tom, že ani makroekonomické zprávy nedokážou poskytnout důvod, aby k ní došlo. Tempo poklesu průmyslové výroby v eurozóně by mělo zpomalit z -6,7 % na -4,2 %. Tempo růstu maloobchodních tržeb ve Spojených státech by však mělo zrychlit z 1,5 % na 2,5 %. A vzhledem k tomu, že údaje o maloobchodních tržbách mají mnohem větší váhu než průmyslová produkce, může euro před dalším poklesem zachránit pouze jeho nadměrná přeprodanost. Jinými slovy, nejpravděpodobnějším scénářem je snaha o konsolidaci kolem současných úrovní. Na druhou stranu je nepravděpodobné, že by euro dále klesalo. Mezi těmito dvěma možnostmi došlo k drobné korekci ve směru růstu eura.
img

Technická analýza EUR/USD na období 15.–20. dubna 2024

15.04.2024 Měnový pár EUR/USD může tento týden zahájit korekční pohyb směrem vzhůru, a to z úrovně 1,0640 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k hladině retracementu 23,6 %na úrovni 1,0706 (červená přerušovaná linie). Po dosažení této úrovně se pár vydá směrem dolů k úrovni retracementu 23,6 % na 1,0674 (červená přerušovaná linie).
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 15.–17. dubna 2024: nákup nad 1,0620 (-2/8 Murray – 21 SMA)

15.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni 1,0647, pod 21 SMA a v medvědím kanálu, který se v grafu H1 tvoří od 10. dubna. V pátek euro dosáhlo minima kolem -2/8 Murray na úrovni 1,0620. Jedná se o extrémně přeprodanou oblast, která obchodníkům poskytuje příležitost k nákupu.
img

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců

15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.
C:\fakepath\eurusd12042024-30-zm.jpg

Připravuje se EUR/USD prolomit support klesajícího trojúhelníku?

12.04.2024 Měnový pár EUR/USD na 4hodinovém grafu aktuálně testuje support klesajícího trojúhelníku kolem hladiny 1,0725. U klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200 došlo k překřížení, což může naznačovat další pokles. Dočkáme se odrazu od supportu a posílení k vyšším úrovním nebo naopak dojde k průrazu zmiňovaného supportu trojúhelníku a pokračování klesajícího trendu?
img

Výhled pro EUR/USD na 12. dubna. Nové zasedání ECB

12.04.2024 Měnový pár EUR/USD se vrátil ke svému známému vzorci z posledních měsíců. Navzdory poklesu o téměř 150 pipsů před dvěma dny a včerejšímu zasedání Evropské centrální banky byla volatilita ve čtvrtek nižší než 60 pipsů. Na jedné straně ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a projev prezidentky ECB Christine Lagarde na tiskové konferenci byl poměrně neurčitý. Konkrétně se od ní trh nedozvěděl žádné bližší informace ohledně možného uvolnění měnové politiky na příštím zasedání v červnu. Lagarde uvedla, že na příštím zasedání bude k dispozici mnohem více údajů (pravděpodobně pro rozhodnutí o sazbě). Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání ECB a na takové události se obvykle reaguje.
img

EUR/USD. 11. dubna. Zápis z jednání Fedu: obavy z inflace přetrvávají

11.04.2024 Ve středu se měnový pár EUR/USD odrazil od korekční úrovně 38,2 % (1,0866), obrátil se ve prospěch amerického dolaru a klesl o 130 bodů. Došlo ke konsolidaci pod zónou supportu 1,0785–1,0801, což obchodníkům umožňuje očekávat další pokles směrem k další korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Pauza je možná kolem úrovně 1,0725 (minimum poslední vlny).
img

🔴EURUSD se pohybuje okolo 1,075 před ECB

11.04.2024 Včera nás překvapilo zveřejnění vysoké inflace ze Spojených států, kde vysoké ceny ropy a stále silný spotřebitel zvyšují cenové tlaky. Dnes nás čeká rozhodnutí ECB a později inflace PPI z USA, což by mohlo potenciálně vytvořit ještě silnější tlak na měnový pár EUR/USD. Co by mohlo změnit dnešní zasedání ECB a zahájí banka sérii škrtů centrálních bank zemí G10?
img

Přehled páru EUR/USD. 11. dubna. Trh po zprávě o inflaci nevydržel.

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční evropské obchodní seance obchodoval ve známých kolejích s minimální volatilitou. Během americké seance se ale propadl. Pochybovali jsme, že trh zareaguje na zprávu o inflaci v USA logicky, ale spravedlnost zvítězila. Inflace v USA v březnu nejenže vzrostla, ale také překonala i ty nejpesimističtější prognózy. Co z toho vyplývá? Snad jen to, že Fed v dubnu upustí od snižování sazeb, a v červnu dokonce od uvolnění měnové politiky. Ale to jsme probírali už mnohokrát.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 11. dubna 2024

11.04.2024 Everyone was expecting US inflation to rise, but no one could have imagined that consumer prices would accelerate to 3.5%. After all, inflation was forecasted to rise from 3.2% to 3.4%. So, it is not surprising that the dollar surged. Moreover, there are speculations that the Federal Reserve might even raise the rate in the summer. Such reasoning is not without merit, considering that inflation has picked up for the second consecutive month, and faster than expected. However, for the most part, market participants lean towards the idea that interest rates will start to be lowered in the fall. Although it seems that these expectations will be revised soon.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 11.–15. dubna 2024: nákup nad 1,0742 (0/8 Murray – odraz)

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje na úrovni kolem 1,0743, tedy pod 21 SMA a 200 EMA. Na 4hodinovém grafu (H4) vidíme, že euro po poklesu pod 1,0864 a pod technickou formaci zaznamenalo silný medvědí pohyb.
img

Dolar roztahuje křídla

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD klesl poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny rostly již třetí měsíc v řadě. Index spotřebitelských cen vzrostl oproti předchozímu měsíci o 0,4 % a index všech složek se za posledních 12 měsíců zvýšil o 3,5 %, přičemž obě hodnoty překonaly odhady agentury Bloomberg. Totéž platí pro údaje o jádrové inflaci. V důsledku toho americký dolar napříč trhem posílil, a to, co v úterý aktivně rostlo, nyní shodně kleslo. Řeč je o ropě, zlatě a bitcoinu. Krátce nato stejný osud potká i index S&P 500.
img

EUR/USD. 10. dubna. Jak obchodovat s tímto instrumentem před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC

10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu nad úroveň 1,0866, tedy korekční úroveň 38,2 %. Včera se však instrument obrátil ve prospěch americké měny a konsolidoval pod touto úrovní. EUR/USD tak může prodloužit svůj pokles směrem k zóně supportu 1,0785–1,0801. Nová konsolidace nad úrovní 1,0866 nám umožní očekávat další růst směrem k další korekční úrovni 50,0 % – 1,0918.
img

BREAKING: USD po zveřejnění americké inflace posiluje

10.04.2024 Dnes ve 14:30 byla zveřejněna americká inflace CPI za březen. Měnový pár EUR/USD v prvotní reakci na zveřejnění oslabuje o 0,5 % na 1,08.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 10.–12. dubna 2024: prodej pod 1,0864 (4/8 Murray – symetrický trojúhelník)

10.04.2024 Měnový pár EUR/USD se obchoduje kolem 1,0852, tedy pod silnou rezistencí 4/8 Murray na úrovni 1,0864, a pod 21 SMA na úrovni 1,0859, přičemž vykazuje známky vyčerpání.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke svému obvyklému způsobu pohybu na pozadí nízké volatility. Obecně platí, že pokud pravidelně pozorujeme nízkou volatilitu i ve dnech, kdy je silné fundamentální pozadí, co bychom asi tak mohli říci o pondělcích, kdy obvykle nebývají zveřejněnovány žádné zprávy ani údaje? Včera byla zveřejněna zpráva o německé průmyslové výrobě, která dopadla lépe, než se předpokládalo. Možná právě kvůli tomu euro vzrostlo o zhruba 20 pipsů. Potřebujeme však vědět, kterým směrem se cena pohnula a jak silné pohyby to jsou. Pokud by pár vykazoval slabé pohyby, pak by z něj nebylo možné vytěžit zisk bez ohledu na to, kterým směrem se pár vydal.
img

EUR/USD. Analýza na 8. dubna. Euro bude pokračovat v poklesu

09.04.2024 Vlnová analýza 4hodinového grafu pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v úseku 3 nebo c klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude pokračovat velmi dlouho, protože první vlna tohoto úseku dokončila svou výstavbu kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit ještě níže.
img

Prognóza pro EUR/USD na 9. dubna 2024

09.04.2024 Včera byla nálada na trhu mezi spekulanty neutrální; S&P 500 -0,04 %, Nasdaq 0,03 %. Německá průmyslová výroba v únoru vzrostla o 2,1 % oproti očekávaným 0,6 % a index důvěry investorů v eurozóně Sentix vzrostl z březnových -10,5 na dubnových -5,9 b. V důsledku toho euro rozšířilo své konsolidační rozpětí v očekávání čtvrtečního zasedání Evropské centrální banky.
img

EUR/USD testuje klíčovou podporu: Bod obratu pro budoucí trendy?

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD znovu otestoval klíčovou oblast podpory, což vedlo k zastavení výprodeje tohoto měnového páru.
img

EUR/USD. 8. dubna. Přípravy na zasedání ECB jsou v plném proudu

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek klesl do oblasti supportu 1,0785–1,0801, od níž se odrazil a pokračoval v růstu směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 38,2 % – 1,0866. Nový odraz od této úrovně bude pro americký dolar opět přínosem, stejně jako návrat do zóny 1,0785–1,0801. Konsolidace kurzu páru pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k Fibonacciho hladině 0,0 % na úrovni 1,0696. Podle mého názoru zůstává varianta s poklesem nejkonzistentnější.
img

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?
img

Výhled pro EUR/USD na 8. dubna. Nekonzistentní trh a údaje Nonfarm Payrolls

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil zahájit logický pohyb směrem dolů, a to zejména když byly zveřejněny zprávy Nonfarm Payrolls a údaje o nezaměstnanosti v USA. Obě zprávy dopadly lépe, než se předpokládalo, což mělo dolar podpořit. To se také stalo, ale dolar posílil jen na krátkou dobu. Dolar v podstatě vzrostl o 50 pipsů a pak stejných 50 pipsů během několika následujících hodin ztratil. Chápeme, proč dolar vzrostl, ale je záhadou, proč klesl. Proto je poměrně obtížné vysvětlit, proč dolar nevykázal růst. Stejně jako po celý minulý týden.Připomínáme, že většina klíčových amerických zpráv dopadla pozitivně. Dolar by tedy měl minimálně čtyři z pěti dnů růst. Trh však opět rozhodl jinak. Klesající trend je formálně zachován, jak ukazuje klesající trendová linie, ale cena se již nachází nad kritickou linií. Tento týden se pár může vydat směrem dolů, což by mohla být pozdní reakce trhu na americké zprávy, ale všichni vědí, že dolar by měl růst i bez pomoci těchto zpráv. Federální rezervní systém může odložit první snížení sazeb z června na pozdější termín a Evropská centrální banka může snížit sazby již tento týden.
img

Výhled pro GBP/USD na 8. dubna. Libra se cítí ve flatu skvěle

08.04.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek vykazoval naprosto absurdní pohyby. Byly totožné s těmi, které vykazoval měnový pár EUR/USD. Zpočátku na základě silných statistik z trhu práce a nezaměstnanosti z druhé strany oceánu dolar rostl, ale poté se rychle vrátil na původní pozice. Veškeré pohyby v pátek a v průběhu celého minulého týdne neměly na technický obraz prakticky žádný vliv. Faktem je, že libra se poslední 4 měsíce pohybuje na stejné úrovni. Je to jasně patrné ve 24hodinovém časovém rámci. Cena se tedy může v rámci této flat fáze (přibližně mezi úrovněmi 1,25 a 1,28) pohybovat, jak chce. Linie indikátoru Ichimoku nemají žádnou sílu. To, že se cena nachází nad nimi nebo pod nimi, nevypovídá o žádném trendu.Zbývají pouze dvě možnosti. Buď počkat na konec flatu, nebo obchodovat v těch nejmenších časových rámcích. První možnost je špatná, protože nikdo neví, jak dlouho ještě budeme muset čekat. Flat fáze trvá již 4 měsíce a mohla by trvat další 4 měsíce. Druhá možnost je špatná, protože se nejedná pouze o flat, ale o flat s nízkou volatilitou. Pár se obvykle pohybuje o 50–60 pipsů denně, takže je velmi obtížné očekávat a priori dobré zisky. A když k tomu přidáme několik signálů, které kvůli nízké volatilitě prostě nefungují správně, pak je to docela smutné a skličující. Nejdůležitější však je, aby obchodníci jasně pochopili, co mohou od páru v současné době očekávat. Pochopení této skutečnosti jim pomůže vyhnout se ztrátám.
C:\fakepath\trading-07042024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/USD, kryptoměna Ethereum a index S&P 500

07.04.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, kryptoměnu Ethereum a index S&P 500. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 5. dubna. Dva scénáře pro důležitý pátek

05.04.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval většinu čtvrtku ve vzestupné korekci. Cena se předtím na několik dní usadila nad linií klouzavého průměru, takže trend se nečekaně změnil na klesající. Ještě včera jsme upozorňovali, že růst evropské měny byl tento týden naprosto nelogický, a přesto se trh vrátil do starých kolejí – ignoruje všechny zprávy a reporty, které favorizují dolar. Například ve středu ignoroval silnou zprávu ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru a pozornost nevěnoval ani inflaci v Evropské unii, která meziročně klesla už na 2,4 %. Je třeba znovu připomínat, že čím rychleji a silněji inflace klesá, tím blíž je centrální banka k uvolnění měnové politiky? A čím blíž se banka dostane k uvolnění, tím větší by měl být tlak na měnu, protože uvolnění je pro národní měnu vždy negativním faktorem.
img

EUR/USD a GBP/USD: Plán obchodování pro začátečníky na 4. dubna

04.04.2024 Ve středu byly zveřejněny předběžné údaje o inflaci v eurozóně. Meziroční index spotřebitelských cen vykázal zpomalení z 2,6 % v únoru na 2,4 % v březnu. Během americké seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti. V americkém soukromém sektoru přibylo 184 tis. pracovních míst, zatímco analytici předpokládali nárůst o 125 tis. Jerome Powell navíc učinil prohlášení, že Federální rezervní systém má dostatek času na to, aby analyzoval makroekonomické údaje, než rozhodne o případném snížení sazeb. Všechny tyto faktory naznačovaly nevyhnutelné posílení dolaru. Obchodníci však nečekaně začali otevírat na americkém dolaru krátké pozice. Tento výprodej je obtížné vysvětlit, ale můžeme předpokládat, že došlo k rozsáhlému odlivu kapitálu z amerického dolaru do eura. Takové akce mohl provádět pouze omezený počet investičních fondů a bank.
img

EUR/USD. 4. dubna. Medvědi ustupují pozitivním statistikám navzdory

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu konsolidoval nad zónou rezistence 1,0785–1,0801 a pokračuje v růstovém trendu směrem k další korekční úrovni 38,2 % – 1,0866. Odraz páru od této úrovně bude působit ve prospěch amerického dolaru a může vést k určitému ústupu zpět do zóny 1,0785–1,0801. Konsolidace kotací nad úrovní 1,0866 bude působit ve prospěch dalšího růstu směrem k další Fibonacciho úrovni 50,0 % – 1,0918. Trend je prozatím stále "medvědí".
img

Přehled páru EUR/USD. 4. dubna. Inflace v Evropě přiblížila ECB ještě více k uvolnění měnové politiky

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD většinu středy pokračoval ve vzestupné korekci. Volatilita opět zůstala nízká. Zatímco dříve jsme procházeli občasnými obdobími vysoké volatility, teď volatilita trhu téměř každý den důsledně kolísá mezi "nízkou" a "střední". Současné pohyby každopádně nelze označit za silné. V časovém rámci 4H se pár může usadit nad linií klouzavého průměru, ale všechno se může do konce týdne ještě několikrát změnit. Důležitých zpráv je mnoho a reakce trhu na každou z nich může být jiná. Předpovědět, kde pár bude dnes večer nebo zítra, je prakticky nemožné.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci směrem vzhůru. Klesající trend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová čára. Euro však mělo během posledních dvou dnů hned několik důvodů k růstu. V úterý trh jednoduše ignoroval zprávu JOLTs o počtu otevřených pracovních míst v USA, která se ukázala být silnější, než se očekávalo. Včera obchodníci ignorovali údaje o inflaci v EU (které klesly více, než se očekávalo), stejně jako zprávu ADP (jejíž hodnoty v únoru i březnu překonaly očekávání). Místo toho tlak na dolar zvýšil pouze "relativně negativní" index PMI ve službách ISM. V pohybech páru v posledních dvou dnech proto lze jen stěží hledat logiku. Možná bylo nutné, aby pár zahájil korekci, ale celkově euro opět roste bez zjevného důvodu.
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

EUR/USD: Scénáře obchodování na 3. dubna 2024

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se propadl do zóny střednědobého medvědího trhu poté, co překonal zónu klíčových úrovní supportu na 1,0840 (50 EMA na denním grafu), 1,0830 (144 EMA na denním grafu) a 1,0815 (200 EMA na denním grafu).
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 3. dubna. Inflace v Německu přiblížila ECB k uvolnění politiky

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během úterní evropské obchodní seance mírně zvýšil, což se po poměrně výrazném poklesu z předchozího dne očekávalo. Volatilita se podle očekávání snížila, neboť makroekonomické pozadí bylo v úterý slabší. V útery bylo sice zveřejněno více zpráv než v pondělí, ale v pondělí byl zveřejněn PMI ISM v USA, který spadá do kategorie "velmi důležitých" zpráv. A včera jsme se, pokud jde o ty "relativně důležité", dočkali pouze inflace v Německu a JOLT v USA. Nejedná se o bezvýznamné zprávy, ale jejich význam pro trh je nižší než v případě ISM.
C:\fakepath\eurusd-03042024-30-zm.jpg

Mění EUR/USD svůj krátkodobý trend?

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od již dříve prolomené trendové linie (throwback – nyní support) kolem hladiny 1,0765, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100 a také s úrovní 50 % Fibonacciho retracementu. Zároveň pod cenou dochází k překřížení klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200, což může naznačovat další růst. Dochází tedy k odrazu a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám nebo se naopak dočkáme průrazu zmiňované trendové linie a návratu zpět do klesajícího trendu?
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
img

Údaje ISM podpořily dolar. Přehled EUR/USD

03.04.2024 Index nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu ISM v USA v březnu vzrostl na 50,3 b., což je hodnota, která výrazně překonala očekávání, neboť ekonomická aktivita se po 16 měsících poklesu zvýšila. Pozitivní trendy se objevily u ukazatelů, jako je růst nových zakázek a výrobní produkce, zatímco dílčí index zaplacených cen vzrostl o 3,3 % na 55,8 b. a mzdy se zvýšily na nejvyšší úroveň od poloviny roku 2022, což podpořilo celkové inflační tlaky.
img

Obchodní signál pro pár EUR/USD na 2.–4. dubna 2024: nakupujte nad úrovní 1,0742 (Murray 0/8 – odraz)

02.04.2024 Euro se obchoduje kolem úrovně 1,0747, tedy nad Murray 0/8, a uvnitř klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od 8. března. V grafu H4 vidíme, že dosáhlo dna klesajícího trendového kanálu kolem 1,0720, od této úrovně se odráží a pravděpodobně bude pokračovat v růstu. Měnový pár EUR/USD by se mohl dostat až na 21 SMA na úrovni 1,0770.
img

Přehled páru EUR/USD. 2. dubna. ECB může v roce 2024 snížit sazby dvakrát tolik co Fed.

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval většinou s nízkou volatilitou a mírně klesajícím trendem. Nejvýznamnější událostí pondělka byl index nákupních manažerů ISM v americkém zpracovatelském průmyslu, který byl zveřejněn později během dne, ale pohyb páru v rámci dne evidentně neovlivnil. Z našeho pohledu došlo v pondělí k jiné, mnohem významnější události, i když bylo zpočátku těžké ji rozeznat. Nejdřív ale krátce k historii.
img

EUR/USD. 2. dubna. Medvědi udělali další důležitý krok vpřed

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny rezistence 1,0785–1,0801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v sestupném procesu směrem ke korekční úrovni 0,0 % – 1,0696. Odraz sazby páru od této úrovně podpoří měnu EU a určitý růst zpět k zóně 1,0785–1,0801. Konsolidace pod úrovní 1,0696 dále zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu evropské měny. Na trhu nadále dominují medvědi.
img

Analýza indikátorů pro měnový pár EUR/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se může z úrovně 1,0743 (zavírací cena včerejší denní svíčky) posunout směrem dolů a otestovat historický support na úrovni 1,0723 (modrá tečkovaná čára). Poté bude možný pohyb směrem vzhůru k úrovni pullbacku 14,6 % na 1,0759 (červená tečkovaná čára).
img

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.
C:\fakepath\eurusd-29032024-30-zm.jpg

Odrazí se EUR/USD od supportu klesajícího trojúhelníku?

29.03.2024 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od supportu klesajícího trojúhelníku kolem hladiny 1,0775. Nyní bude důležité, jakým směrem cena tuto formaci prorazí a tím dojde k zahájení nového trendu. Tradeři tak nyní mohou vyčkávat na jasný průraz jedním směrem.
img

Prognóza pro EUR/USD na 27. března 2024

27.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý provedl odraz od korekční úrovně 38,2 % – 1,0866, tedy obrat ve prospěch amerického dolaru, a zahájil nový pokles směrem k oblasti supportu 1,0797–1,0801. Odraz kotací od této oblasti opět zapůsobí ve prospěch eura a přispěje k jistému růstu směrem k úrovni 1,0866. Konsolidace kurzu páru pod touto oblastí zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k další korekční úrovni 0,0% – 1,0696.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 27. března. ECB je plně připravena na červnové uvolnění měnové politiky

27.03.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval klidně s nízkou volatilitou. Během dne byla sice testována linie klouzavého průměru, ale klesající trend zůstává zachován. I když dojde k jistému proražení klouzavého průměru, nebude to znamenat začátek nového vzestupného trendu. Stojí za zmínku, že ve 24hodinovém časovém rámci nedává technický obrázek prostor pro dvojí interpretaci. Zpočátku jsme byli svědky silné korekce proti novému klesajícímu trendu, po níž následovala slabá korekce v rámci téhož klesajícího trendu. Pokles páru by tak měl pokračovat téměř v každém případě.
img

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami

27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.
img

EUR/USD. 26. března. Medvědi si udělali krátkou přestávku

26.03.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny supportu 1,0785–1,0801, obrátil se ve prospěch evropské měny a zahájil proces růstu směrem k Fibonacciho úrovni 38,2 % – 1,0866. Odraz kotací od této úrovně vyzní ve prospěch amerického dolaru a obnovení poklesu směrem k zóně 1,0785–1,0801. Konsolidace nad úrovní 1,0866 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu směrem ke korekční úrovni 50,0 % – 1,0918. Trend však zůstává "medvědí".
Související klíčová slova: Kurs EUR | Prognóza vývoje | Býčí pohyb | Úroková míra | Report finančních trhů | Forex očima tradera | Přísnější Fed | Intradenní technická analýza | Kurz eura a dolaru | Obchodní pásmo | Klíčové makroekonomické ukazatele | Sloupcový graf | Spořící účet v korunách | Vyjádření ekonomů | Hospodářská situace | Cenový kanál | Zpomalení čínské ekonomiky | Cup & Handle pattern | Oblíbený měnový pár | Marlin | Silvergate Capital | Vývoj tržní kapitalizace | Růst v eurozóně | Největší ruská banka | Uvolněné měnové politiky | Commonwealth Foreign Exchange | Hlava a ramena | Vývoj eurodolaru | ChatGPT | GBP CHF | Zpravodajský server | Problémy Evropy | Zásoby zemního plynu | Euro k americkému dolaru | FX trhy | Výplach | Přivýdělek | Vyzkoušené trendové strategie | Ontario Teachers | Vyčerpanost býků | Investice do akciových titulů | Inflační report | Zvyšování cen | Investiční soutěže | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Dlouhé pozice | Světové akcie | Formace dvojité dno | Vývoj | Dukascopy | Skrytá býčí divergence | Ozvěny trhu | Války | Obratový pattern | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Odchod investorů | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Nákupu státních dluhopisů | Allwyn | Odvrátit deflaci | Silná rezistence | Skupina Colt | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | Budapešť | Australská centrální banka | Teorie pravděpodobnosti | Ozbrojené konflikty | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Vysoké devizové rezervy | Možný zisk | Panevropský index | Nákupní obchod | ESmini | Rizikový faktor | Globální růst | Výsledky breakoutových strategií | Seance v USA | Morning Star | Medvědí rally | EUR/CAD | Prezident newyorského Fedu | Makléřská společnost | Plán obchodování EUR/USD | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Býčí formace | DPH | Americká automobilka | EUR | Hodnota jednoho pipu | Rizika ve světové ekonomice | Spotřebitelské výdaje | Surová ropa | Kongesce | Ztrátový obchod | Kalifornie | Bundesbank | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | Outperform | Vyčerpanost medvědů | Paul Krugman | TickINSIDER | Kurz CHF | Ekonomické statistiky | Investiční firma | Action Forex | Nezaměstnanost v eurozóně | Brokeři | Standard & Poor's | Globální měny | Levné peníze | Global Insight | Klíčový ukazatel | Cable | XE | Obchodní deficit | Texas | Oznámení výsledků | Apetit k riziku | Stav globální ekonomiky | Oživení cen | Analytická práce | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Falešný průraz | Galapagos | Silvana Tenreyro | Měnový report | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Rollover (převedení) | Pattern Hikkake | Úrokové sazby v eurozóně | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | Itálie | Virgínie | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Jestřábí tlak | John Doyle | Růst amerických akcií | Stoxx | Hlasovací právo | Take Profit | Evropské centrální banky | Londýnská mezibankovní sazba | Rozšíření úrokového diferenciálu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Růstový trendový kanál | PEPP | L.F. Investment | Vývoj ceny zlata | Geopolitická krize | Akcie firmy | Tvrdá recese | Meziroční vývoj jádrové inflace v eurozóně | Růst měnového páru EUR/USD | Finanční aktiva | 4Cast | Mega Millions | Pip | Očekávání do budoucnosti | Očekávání | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Jüan | Skluz v plnění | Forex strategie | Ceny akcie Netflix | Evropská komise | Cla na čínské zboží | Příležitost k nákupu | Poslanci | Nikl | Pokračování růstu | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | CMC Markets | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Obdélníková formace | Swingy | Podnikatelské aktivity | EUR USD | Mezinárodní ratingová agentura | Administrativa amerického prezidenta | Situace na Ukrajině | Vývoj spreadu | Tlak na Rusko | Ruská centrální banka | Očekávání nastavení úrokových sazeb | Reakce dolaru | Trh práce | Výpadek příjmů | Klínová formace | Kathimerini | AUD/NZD | PMI v eurozóně | Shrnutí obchodní seance | EUR/JPY | Britská centrální banka | Frankfurt | Goldenburg Group | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Macromicro | Proces obchodování | Šéf Fedu Powell | EURJPY | FX Instructor | Odvetná cla | FAA | Volatilní | Broadcom | Ruské invaze na Ukrajinu | Potenciál | Stimulační balíček | Roční míra inflace | Reálné zisky | NYSE | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Pattern ABCD | Příležitost k prodeji | Pro investory | Gazprom Germania | Raghee Horner | Rozpočtová pravidla | Michael Barr | Swiss | Investice | Počáteční marže | Zastropování ceny | DXY | Aktuální kurzy měn | Člen bankovní rady ČNB | Pokles cen energií | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Vývoj španělského akciového indexu | MACD | Bitcoiny | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Obchodování breakoutů | HDP v EU | Pojišťovna Generali | Edge | Zóny supportu | Akvizice | ServiceNow | Nákupy aktiv | Lednová inflace | Finanční stabilita | Oslabování měny | Oživení ekonomiky | StoneCo | Přesnost | Ukončení pozice | Devon Energy | Norges Bank | Bankovní společnost | Trustly | Forex indikátor | Cyklus zvyšování sazeb | Predikce finančních trhů | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Černé labutě | Limit order | Vlna omikronu | Index ekonomické nálady | Cena kryptoměny ethereum | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Dominik Kovařík | Hlavní index německých akcií DAX | Cyklus růstu | Obchodní pravidla | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Nákupní iniciativní svíčka | Geopolitické napětí | Chování | Situace kolem Ukrajiny | Tipy pro začínající | Prognózy | Britská libra | Shazování peněz z vrtulníku | Šéf řecké centrální banky | Intervence | Společnost Cisco | Cena kávy arabica | Měnový pár GBP/USD | Člen Rady guvernérů Fedu | Stimulační politika | Jaroslav Tupý | Šéf Fedu | Interactive Brokers | Klesly akcie | Experti | Japonský parlament | Rekord | Raiffeisenbank | Vývoj na trzích | Vývoj inflace a mezd | Mimořádné daně | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Návrh zákona | Evropské měny | Býčí výhled | Zátěžové testy bank | Obchodování GBP/USD | Negativní data | HDP (Hrubý domácí produkt) | Dodávání likvidity | Kurzotvorné informace | GOLDEN POCKET | Čtyřhodinový graf | Moody's Investors Service | Kontrariánské pozice | Největší světová ekonomika | Goldman Sachs | Vývoj objemu aktiv | Společnost Apple | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Vývoj finančních instrumentů | Asijské trhy | Výsledky amerických voleb | IHNED | Ukrnafta | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Obchodní bariéry | PKN Orlen | Buy-stop | Ekonomická nálada v EU | Retracementy | Intermarket analýza | General Electric | Virtuální měna | Způsob obchodování | ECB a monetární politika | GBP USD | Guyana | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Akcie Walt Disney | Buy the rumour, sell the news | Struktury ceny | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Kurzové intervence | Von der Leyenová | Henrique Tomé | Spuštění digitálního eura | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Volatilní měnový pár | Výhled ekonomiky | Švédská koruna | Forexový trh | ČNB kurz | Neckline | Cena bitcoinu | Klesající výnosy ze státních dluhopisů | Finanční páka | Skrytá medvědí divergence | Makroekonomické statistiky | Pattern vigo | Reality | Market moving | Spotový trh | Brokerské domy | Index spekulativního sentimentu | Profesionální obchodníci | COT report | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Zasedání centrálních bank | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Kontrakce | Stochastický oscilátor | Inflace ze Spojených států | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Společnost Crédit Agricole | Desetileté výnosy | Brent | Rostoucí výnosy | Ziskové obchody | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | EONIA | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Diem Association | Vývoj měnového páru USD/SEK | Průměrné mzdy | Hlavní fundamenty na EUR/USD | Německá společnost | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | FX Concepts | Výnos | Velcí investoři | HDP Řecka | Axiory | Leonardo fibonacci | Nákupy státních dluhopisů | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | RBC Capital | RBS | Frakování | Rostoucí těžba v USA | Asijské akcie | BreakEven | Aktuální technická analýza | Delta | Dominance amerického dolaru | TNOTE | Silný výhled | Příležitost na EUR/USD | Medvědí Pin Bar | SMA | Drahokam | Vzdělávání | Ekonomika Velké Británie | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Rozhodnutí o sazbách | Růst sazeb | Technické rezistence | IDEA | Hedžovat | Zkrocení inflace | Jiné měny | Čas obchodování | Intel Corporation | Index DOW | Import | Růst kurzu eura | Bankrot Řecka | Sentiment v ekonomice | Zvýšení sazeb Fedu | Barclays Capital | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Forex demo | Amgen | Exchange | Buy rumor, sell the news | Alcoa | Miliardář Elon Musk | Státní dluh | Určení trendu | Zastavení dodávek plynu | Daytrading | Základní pravidla | Kurz jednotné evropské měny | Cena akcie | Turecká měna | Měnové krize | Snížení likvidity | Kontrakty | Obchody s měnami | Jeden dolar | FX Strategy Research | Trh s ropou | Heatmap | Lukáš Voženílek | Cesta k ziskům | Cíl Evropské centrální banky | INR | Historické zkušenosti | Fundamentální analýza pro začátečníky | Palladium | Vývoj jádrové inflace v USA | Odliv kapitálu | Prudké pohyby | Benchmark | Údaje o hrubém domácím produktu | Export | Chaos na finančních trzích | BrokerJet | Tým Admirals | Online obchodování | Index DXY | Praxe | Zvyšování tržního podílu | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | USD JPY | Labouristé | GBP/CHF | Členové eurozóny | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Australská vláda | Kurz měn | Spotřebitelské inflace | Příběh tradera | Režim forexových intervencí | Falešné signály | Ztráty předešlého roku | Premiéři zemí Evropské unie | Odhad HDP | Tržní volatilita | Harami | Skokové oslabení koruny | Zotavení v Německu | Bulgargaz | Pár USD/CAD | TradingStation | Instituty | Kryptoměna Bitcoin | Société Générale Group | Deindustrializace | Ekonomický sentiment | Rozhodování o obchodování | Hurikán Ida | Kansas City | Světové hospodářské krize | Budoucí trendy | Hodnoty COT reportu | Daňové škrty | Znehodnocení | Posilování dolaru | Béžová kniha Fedu | Vývoj bilance běžného účtu v eurozóně | Rezistence | Americký akciový trh | Silný základ | Růst měnového páru | Aktuální cena | Market Internals | Zvyšování sazeb Fedu | Pandemie COVID-19 | Nákupní pohyb | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Peníze | Micron | MT5 Supreme Edition | Ukazatel | Robert Habeck | Olívia Lacenová | Zpracovatelský sektor | Vývoj měnové politiky | Růstový balíček | Ceny akcií | Opětovný pokles | Zveřejněné údaje | Zvyšování úrokového nákladu | Nákup indexu S&P 500 | Shanghai Composite Index | Zavírací cena | Energetická krize | Dosáhnout zisku | Největší společnosti | Title Transfer Facility | Saxo Bank | Coinmarketcap | Šéf ECB | Adani | Obavy z inflace | Vzácné kovy | Projekce | Volatilita na forexu | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | ISTAT | Závod na elektromobily | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Obchodovat na burze | Prodejní reakce | Bankovní rada ČNB | Investiční strategie | Stop-Loss příkazy | Měnová politika Fedu | FDIC | Burzy | Program nákupů dluhopisů | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Bankovní domy | Gigant Gazprom | Bezpečný přístav | Strach | ZEW index | Stochastický | Regionální měnové páry | Nacenění kontraktu | Americký Fed | Fungování finančních trhů | Skokové posílení | Růstový směr | Odložení brexitu | Ropa WTI | Tlak na zvyšování sazeb | Zájem obchodníků | Zvýšení stropu pro zadlužení Spojených států | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Oživení čínské ekonomiky | Globální akciové trhy | AUD CAD | Rezervní měna | Brexit | Podíl dolaru | Opční bariéra | Koronavirová mutace delta | Nordea Markets | Německý ministr hospodářství | Volby v Řecku | Omega | Oslabení jüanu | Italská centrální banka | Developeři | Výrazný vzestup | Rovnovážný kurz | Eurostoxx 50 | Riziková averze | Hlavní německý akciový index DAX | Analytický tým FXstreet.cz | Medvědí signál | ProSiebenSat.1 | Dolar dnes | Graf EURUSD | Evropské burzy | Bungie | DAX30 | Valná hromada | Kurzu měn | Pozornost investorů | Růst trhu | Zastropování cen | Proražení | USD/EUR | USD/BRL | Powellovo sdělení | Použití eura | Ceny elektřiny | Styl obchodování | Představitelé ECB | Posílení koruny | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Zápis z posledního zasedání Fedu | Člen ECB | Funkční období | Důležité makroekonomické zprávy | Primární veřejná nabídka (IPO) | Supportní pásmo | FX Strategy | Broker | Finanční rizika | Co bude dál? | Vlna poklesu | Backtesting | Ruská společnost | World Gold Council | Forex training | Události v eurozóně | Švýcarská banka | AI | Louisiana | ZAR | P.A. | Vývoj ceny akcií | Medvědí potenciál | Obchodní tipy | Money-Management | Zynga | Forex trading analýza | Rostoucí ceny energií | Odhad spotřebitelské důvěry | Na burze | Depozitní úroková sazba | Počáteční kapitál | Obavy z brexitu | Šok | Formace Pin Bar | Tovární objednávky | Kapitálový trh | Zavedení eura | Daimler | Hospodářský institut | Vládní opatření | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | Diamantová formace | Šinzó Abe | Negativní vývoj války | Měsíční futures report | Ropná zařízení | Dodávky ruského plynu | FTX | Měnové války | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Analýzy | Rizikovější měny | IHS Global Insight | EUR/USD short obchod | Ekonomická aktivita | Regulace | Lower Highs | WIG20 | Přebytky zahraničního obchodu | Regulátoři | Jak vydělat na burze | Cenové pohyby | Dovozní cla | Rizikové měny | Měnový fond | Trpělivost | Akcionáři | Exekuce | MetaTrader 5 | Obchodování na finančních trzích | GBP/USD | Inflační spirála | Cenné kovy | MT5 | Giuseppe Conte | Sazby hypoték | Bezpečné přístavy | Akciová maxima | UniCredit Bank | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Oživení trhu | Zobchodovaný objem na futures | Fitch Ratings | Jens Spahn | Americké společnosti | Nižší úroky | Nervozita | Meta | Rekordní růst | 1 milion | Výrobní ceny | Německý ministr zdravotnictví | Miliardář George Soros | Zvýšení sazeb | Pro tradery | Velké instituce | Netradiční měnové páry | Vnímání rizika | Letní období | Break Even point | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Velmi volatilní měnový pár | Výběr zisků | Nákupní párty | Modelování výnosové křivky | Turecká lira | Světová finanční krize | Dostatek hotovosti | Poplatek | GFT | Ceny zemního plynu v Evropě | Caterpillar | Politický šok | Buy obchody | EUR/CZK | Sója | Držení plné zaměstnanosti | ČNB | Euforie | Nejistoty | Der Spiegel | Stratégové | JPG | Největší světové ekonomiky | Mobile trader | Nejsilnější růst | Měnová krize | Slabé měny | Kurz eura k dolaru | Negativní sentiment | Day-tradeři | Kurz japonského jenu | Jestřábí postoj | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | BaFin | Jádrový index | Berenberg Bank | N7 Holding | Leoš Mareš | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Oživení kryptoměn | Média | 3M | Měnové instituce | Intercontinental Exchange | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Finančník | Liz Truss | Turecký statistický úřad | Klín | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Záchranný fond | Makrodata | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Kontrakty na ropu | Výběr měny | Investoři | Akcie společnosti Tesla | FedWatch | Silný dolar | Údaje o průmyslové výrobě | Situace na akciových trzích | Trendové pohyby | Posílení | Realitní bublina | OCBC | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Německá průmyslová produkce | Vývoj meziroční inflace | Evropská měna | Země platící eurem | Buy Limit | AMD | Společnost Google | Zbytečné ztráty | Inflační čísla | Bitcoin ETF | Vyjednávání o zvýšení stropu | Index kanadského dolaru | Global Blood Therapeutics | Index PPI | Úvěrová pojišťovna | Vedoucí představitelé americké centrální banky | Venezuela | Long příležitost | Přetrvávající vysoká inflace | Zveřejnění zprávy | Dumb money | Rostoucí struktura | Sledování ceny | Prognóza vývoje měnového páru | Analýza hlavních měnových párů | Výroba v eurozóně | Volatilita na trzích | Vyšší hodnoty | Simulátor obchodování | Den obchodování | Commonwealth Bank | Dokončený brexit | WSJ | AT&T | Oblasti konsolidace | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | České koruny | Zápis z posledního zasedání | Zvýšení inflačního cíle | ETF na kryptoměny | Inflační situace | Panika na trzích | Instagram | Co je to měnový pár? | BP | Hold | Ústavní soud | iPhone | Úvěrové krize | Časovaná bomba | Intervence proti euru | Rozhodnutí americké centrální banky | Trojúhelník | Makrokalendář | Investovat | Německá míra nezaměstnanosti | Sestupný trend | Inflace ve Spojených státech | NFP report | Kč/EUR | COVID-19 | Den D | Demokraté | Otevřít obchodní účet | Tipy pro obchodování | Americký S&P 500 | Britský FTSE 100 | Nejziskovější akcie | TTF | Flag | AUD/CHF | Pohled tradera | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Snižování úroků | Emoce | Rating dlouhodobých závazků | Německý DAX | Růst mezd v USA | Brusel | Měnový pár EUR/HUF | Guvernér RBA | Vývoj ceny ropy WTI | Zajištění dodávek plynu | Průmyslová výroba | Americké hospodářství | ACM forex | Porovnání vývoje | Statut bezpečného přístavu | Prohlášení politiků | Philip Morris | Opakování dluhové krize | Kurz jüanu | Hospodářské dopady | Technické nastavení | Cena plynu | Akcie Nike | Oliver Wyman | Evropské ekonomiky | Vývoj akciového indexu | Agentura Reuters | OPEC & Friends | Uložení finančních prostředků | Loonie | Kroky centrálních bank | Dlouhodobý sentiment | Hyundai | Spotřebitelský sentiment | Bohatý | Využití stop-lossu | Největší švýcarská banka | Konflikty | EURNZD | Akcie společnosti Walt Disney | Zhodnocení kapitálu | Signál k prodeji | Zvýšení úrokové sazby | Dukascopy Bank | DPA | Americká obchodní bilance | Tempo růstu průmyslové výroby | Merck & Company | Tesco | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | Obchodování | Intradenní obchodování | Dodávky a cenu plynu | McDonald's Corporation | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Nákupy dluhopisů | Armageddon | Průmyslové komodity | Obchodování signálů | Thyssenkrupp | Společná měna | Německá bankovní společnost | SEB Research | Trendovost | Ruský rubl | Objem | Obchodní platforma | CME FedWatch Tool | Pokles eura | Vývoj ceny kryptoměny | Skutečný brexit | Hospodářská katastrofa | Britské banky | Deflace | Mezibankovní trh | Býčí pattern | Výroční zpráva | Nárůst cen ropy | Členství v NATO | APA | Graf páru | Cena akciového indexu S&P 500 | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Investiční banka | Rollback | Akcie JPMorgan | Strategická rozhodnutí | Prezident | Occidental Petroleum | Carry trade pozice | Americká společnost Intel | Recep Tayyip Erdogan | Růst dolaru | Praha | Berkshire Hathaway | Britský akciový trh | CHF EUR | Obchod Amazon | Porovnání výnosů | Index výrobních cen | S/R hladiny | Sazby v USA | Mini terminál | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Regulace trhů | Výprodej na amerických akciích | Hlavní index CSI 300 | Warren Buffett | Ziskové obchodní systémy | Dnešní report | Standardní daň | Výhled roku 2024 | Pip kalkulačka | Monex USA | Redukce | Patterny | Krátkodobé dno | Nerozhodnost | Kryptoměnové burzy | Nordea | Ženy | Nulové úroky | Čínské zboží | Index cen domů | Hedgers | Příjmy a výdaje | Měnící tržní podmínky | Supreme Edition | VEON | Situace okolo koronaviru | BBVA | Výsledky | Prolomení vstupní S/R zóny | Ekonomické oživení | Marek Vaňha | Support a rezistence | ZEN | Cenový vývoj měnového páru | Forex pár EUR/USD | Indikátor Parabolic | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Cena eura | Siemens | Minulá výkonnost | Časová pásma | Shortovat | Virtuální měna bitcoin | Úrokové sazby v Austrálii | Cena ropy WTI | Bank of America | Finanční pomoc | Zpráva | Technický nástroj | Kryptoměna | Ratingová agentura | Riziko dalšího poklesu | Fundamentální analýza | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Fraktál | Retracement | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Zisky na forexu | Identifikovat trend | Cenový index PCE | Forex demo účet | Ukrtransnafta | Vývoj meziroční jádrové inflace v USA | Světový čas | Konfluenční oblast | Zůstatek | Představitelé americké centrální banky | Evropa | Očima tradera | OPEC+ | Pokles produkce | Pohyb kurzu EUR/CZK | Zahájení nového trendu | Mezibankovní sazby | KB | Trading forex | Příležitosti k prodeji | Holding Porsche SE | Makroekonomický výhled | Zvyšování mezd | Centrální banky | Data z USA | Aktuální předpověď | Energetický trh | Rezistence obchodního pásma | Trump | Evropský parlament | Centrální banka ve Frankfurtu | Pád měnového páru GBP/USD | Indikátor Parabolic SAR | Akcie GoPro | Další růst úroků | Klima | Douglas Diamond | Euro roste | Běžná likvidita | Deprese | Odraz na finančních trzích | Důvody pro posílení | Výnosy dvouletých dluhopisů | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Vývoj EUR/USD | Růstová portfolia | Kurzarbeit | Podnikatelská nálada | LEN | Graf komodity Ropa WTI | Cvičení | iPhone 14 | Akciový analytik | Překoupené úrovně | Index DJIA | Trendová čára | Ministerstvo práce | Medvědí Outside Bar | Swingový výhled | Neomezené nákupy státních dluhopisů | Brazílie | Investice do rozšiřování kapacit | Regulátor | SSI index | Bankrot Silicon Valley Bank | Barack Obama | Vlna zdražování v Německu | Forex forex | Regrese | Splasknutí realitní bubliny | Ask | Známky konjunktury | Konzervativní uložení finančních prostředků | Šéf centrální banky | Šéfové amerických podniků | Fibonacciho čísla | Důchod | Tradiční odvětví | Zisk z minulého měsíce | Aussie | Pfizer | Akciový býčí trh | The Guardian | Bolívar | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Cena akcií společnosti Apple | Covid | Situace v eurozóně | KOSPI | EUR/RON | Krize v akciovém segmentu | AFP | Ředitelka | COVID-19 omikron | Úspěch na akciovém trhu | Velmi bohatý | CME FedWatch | Eurokoruna | Překoupené signály | Earnings | Evropská ekonomika | Plug-in Admirals Supreme | Průraz | Konvergenční proces | Floor | Zprávy z trhů | Šéf německé centrální banky | Úřad INSEE | Rozhodnutí australské centrální banky | S&P 500 Index | Polsko | Kolaps | Elliott Wave Teorie | Cenový výběžek | Korunové instrumenty | Rezistentní zóny | FRA | Nástroje technické analýzy | USA prezidentské volby | Forexové intervence | Růžový diamant | Sazba Evropské centrální banky | Cenová hladina | Bankéř | Dlouhodobé obchodování | Zvýšená volatilita na trzích | Divize | Vládní podpory | University of Michigan | Euro dnes | Fibonacci retracement | ING Global Markets Research | Plynový armageddon | Vývoj ceny dřeva | Pohyb kurzu | Akcie Galapagos | Současná situace | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | Odhad růstu HDP | Býčí Pin Bar | Přijetí | Korekce | UnitedHealth | Jackson Hole | Australský dolar | LNG | Sankce USA | Hlavní německý akciový index | Chování amerického dolaru | USD/PLN | OPEC | Pablo Hernández de Cos | Ukrajina | Výběr měny k obchodování | Akcie JPMorgan Chase & Co | Dopady amerických voleb | Jednání FOMC | USD/INR | Lednový efekt | Kodiak Sciences | Časový výstup | Mini lot | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Strop pro výnosy | Andrew Bailey | ANO | Porovnání vývoje akciového indexu | Komerční banka | HDP v Evropě | Pokles cen akcií | 60 Minutes | Grab | Bezpečné útočiště | Měnový kurs | Čínský dovoz | Modelový příklad | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Korelační strategie | Cenný papír | Obchodní strategie | Uvolněná fiskální politika | Euro-dolar | Maloobchod | Vývoj běžného účtu platební bilance | Nízké ceny energií | Optimistická očekávání | Základní úrokové sazby v USA | Jádrový index spotřebitelských cen | Situace na zlatě | Členka rady guvernérů | Oslabení amerického dolaru | Kurz dolaru | Udržení inflace | Emocionální obchodování | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Vývoj událostí | Dění na měnovém páru | Forex analýza | FactSet | Brands | Modelový aparát | Press centrum | Měnový trh | Firemní investice | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Investor George Soros | Dow Jonesův index | Vývoj akcie ČEZ | Turecko | Konsolidace trhu | Konec roku | Asociace | Naučte se obchodovat | Index Dow Jones Industrial Average | GBP/NZD | Stimulační opatření | US dollar | Dezinflace | Hlavní úrokové sazby ECB | Technické analýzy | Jachty | Podnikatelská aktivita v Británii | Urals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | Spořící účet | P/BV | NEST | WEF | Trend odklonu od amerického dolaru | Vstupy | Vývoj základní úrokové sazby | Genesis | Vývoz z Japonska | Jak na forex | GBPUSD | Opatření ECB | Kurz USD/EUR | European Energy Exchange (EEX) | Investice do reálných aktiv | Outside Bar | Spotřebitelská inflace | Srí Lanka | Snížení ekonomické aktivity | Švýcarské franky | Tempo růstu HDP | Stříbro | US dluhopisy | Trh s futures | BNP Paribas | SEC | USDCAD | Francouzská centrální banka | Americký dolarový index | Klíčové události | UBS Wealth Management | Instituce | Tvůrce trhu | Sell the news | Obchodování měnových párů | Přeprodané oblasti | Rozjezd turistické sezóny | Restriktivní opatření | Obchodní zásoby | Zlomový okamžik | Bank of Japan | Akcie Gap Inc | Admirals Supreme | Doji svíčka | Guvernér BOJ | Americké objednávky | Key level | MSFT.US | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Mercedes-Benz | Americké CPI | Měnový výbor ruské centrální banky | Markets.com | Risk Reward Ratio (RRR) | Řešení inflace | Ukončení konfliktu | Downtrend | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Dobrá data | Síla měn | Vývoj ceny zlata v USD | Globální finanční krize | Americké akcie | Index WIG20 | Akcie SolarEdge Technologies | Další vývoj Bitcoinu | Měnový stratég | Informace o trhu | Volume | Short sell pozice | Indikátory | BBC | Významné zprávy | Ex-dividend | MetaTrader | Rostoucí trend | Údaje o inflaci | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | Ekonomika | Síla poklesu | Falešný signál | Premiérka Liz Truss | Průmyslová výroba v Británii | Pozitivní vliv | Zahájení nového krátkodobého trendu | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | Trendové linie | Bez poplatku | Index cen výrobců | Držení short pozice | Pokles úrokových sazeb | Postavení dolaru | Zápis ze zasedání FOMC | Las Vegas | Tempo očkování | UNWTO | Index USD | Makroekonomická data | Indikátor RSI | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Prolomení parity | Daňové změny | Silný cenový pohyb | CHF JPY | Devalvace | Maďarský forint (HUF) | Trh | Shelter | Snížení těžby | Nový týden | Komise | Esther Georgeová | EUR JPY | Finance.cz | Vydělávání peněz | Zajímavé zhodnocení | Růst eurozóny | Pravidla systému obchodování | LYNX WhatsApp | STP | Technická korekce | Kolaps amerického dolaru | Upvest | Války na Ukrajině | Cena termínového kontraktu | Ziskový obchod | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Akcie State Street | Správce portfolia | EBRD | Výkyvy | Úvěrový rating | Reálné zisky nad inflací | Politické riziko | High | Tipy pro začátečníky | Vyplnění GAPU | Forex online | Měnová autorita | Donald Trump | Euro Stoxx 600 | Práce v Německu | Role stop-lossu | EUR/TRY | Bit Brother | Investování s LYNX | BDSwiss | Finanční situace | Reálná hodnota | Cenový vývoj | Tomáš Raputa | Zisky akcií | Vývoz ropy | Upozornění | Nákup dolaru | Forex Factory | Náklady na obchod | Úrokové sazby | Brexit průmyslu | Zvolení Donalda Trumpa | Měny k obchodování | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Diamant | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Nejnovější zpráva | Přeprodáno | Očekávaná reakce centrální banky | Nálada na trhu | Proobchodování | Obrovský náskok | Největší ekonomika světa | První odhad | Pokladniční poukázka | Institucionální obchodníci | Měnové páry | Internetová společnost | Slábnoucí euro | Ceny kryptoměny | Contracts for difference | Čekající příkaz | Akcie automobilky | Kurz libry | Výrobce elektromobilů | Analýza měnových párů | Výrobce letadel Boeing | LCH Clearnet | Poptávka po americkém dolaru | Pohonné hmoty | Krátkodobé obchodování | Maloobchodní tržby v USA | Zveřejnění výsledků | Tržní reakce | Výběry | Politické události | Překoupené podmínky | Odveta | Markets | Prezident Emmanuel Macron | Intel | Indikátor MACD | ForexTime | Hlavní rizika | Konkurenceschopnost | Foreign Exchange | Dopad na trhy | Martingale | Konfluenční oblasti | Investment Banking | Potenciál dalšího růstu | Globální recese | Evropské akciové trhy | Selský rozum | Velmi volatilní | Forex obchodování | Marže obchodníků | BAML | Sazby | Koronavirové lockdowny v Číně | Americký kongres | Skandinávské měny | Dnešní údaje | Bankovní regulace | Analytik finančních trhů | Bankovní unie | Překoupené pásmo | Společnost Amazon | Posílení dolaru | COT (Commitment of Traders) | Pozice | Akciový index DAX | Slabá čínská ekonomika | JPY EUR | Základní pravidla systému obchodování | TD Bank | Investiční příležitosti | Trading analýza | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Iniciativa | Novinky | Inflace ve Švýcarsku | Centrální banky USA | LTRO | Investiční účet | Si Ťin-pching | MXN | Měnové unie | VZ | Cena kybernetické měny | Transparentní řešení | Výroba v Německu | Obchodní systém | Trading range | Dmitrij Peskov | Investiční soutěž | Guvernér rakouské centrální banky | Zprávy z Fedu | Rating | Dvojité dno | Technický pohled | Německé banky | Italský bankovní sektor | Situace na akciovém trhu | Kulaté číslo | Erkki Liikanen | Exponenciální klouzavý průměr | Posílení rublu | Euro futures | Historie | Uhlí | Zájem o dolar | Dolar australský | Signály Fedu | Agentura S&P | Teroristický útok | Mezinárodní obchod | Západoevropské akcie | Hlavní finanční trhy | Obchod na EUR/USD | Prezident Microsoftu | Volby | Investoři se strategií | Zklamání investorů | Emerging market měny | SNB | Soustředění | Koronavirová pandemie | Člen bankovní rady | Obchodní dohody | Frustrace | Microsoft | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Příležitosti | Breakout obchody | Italský dluh | Dolarové zisky | Volatility online | Nákupní signál | Break/Even | Výběr akcií | Obchodování opcí | Invest | Media for Europe | Německé hospodářství | Domácí měny | Masový výprodej | Vládní dluhopisy | Fibonacciho expanze | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výdaje | Druhý odhad amerického HDP | Patria Forex | Evropské obchodování | Úrovně supportů či rezistencí | ČTK | Intervence na forexovém trhu | Negativní účinky | Obchodní nastavení | Velkoobchodní tržby | Hedge fond | Hospodářské politiky | Kontraindikátor SSI | Mezinárodní ratingové agentury | Poradenství | Daně z mimořádných zisků | Zlotý | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | Členové Fedu | Dolarové měnové páry | Retail | Commission | Jindřich Šídlo | Obchodník s cennými papíry | Pomerančový džus | Ekonom Evropské centrální banky | Demokratické strany | Světová měna | Ziskové obchodní strategie | Akcie společnosti Cisco | Price Action obchody | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Býčí potenciál | Ztráta | Relativní výkon | Vyšší úroky | Long pozice | Siemens Energy | Ztráty | Denní volatilita | Kotace | Luis De Guindos | Index relativní síly | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kanada | Kurz dolarů | Currency | Akcie SolarEdge | Potřeba odvety | Forward PE | Směřování ceny | Populární měnový pár | Makroekonomický fundament | Admiral Markets Forex Kalendář | Silná koruna | Microsoft Corporation | Úvěr | Akcie Goldman Sachs | Aktivity v podnikatelském sektoru | Pracovní trh | Důvěra | Intradenní vývoj kurzu | Programování | Cyprus Securities and Exchange Commission | Pravděpodobnost | Ceny dřeva | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Nízká letní volatilita | Zhodnocení účtu | Cena akcie společnosti | Světová kryptoměna | Australian Securities and Investments Commission | Forex pár | Unce zlata | OTC trh | Dnešní zprávy | Šéf nizozemské centrální banky | XTB.cz | Short obchod | Nejlepší kurzy | Rizikovější aktiva | Šéfka ECB | Druhá vlna | Výzkumná společnost | Makroekonomika | Hlavní měnové páry | Evropská banka | Dlouhodobé trendy | Svíčkový graf | Indikace RSI | Odhady HDP | Index amerického dolaru | Průmysl v USA | Nakupovat | John Hardy | Daně z příjmů právnických osob | Trading | Ekonomická stagnace v eurozóně | Výpadky | QE | Kryptoměna ethereum | European Central Bank | Objem obchodů | Plán obchodování pro EUR/USD | Nižší úrokové sazby | Tržní cena | CFTC | Style | Jiří Hruška | Turecká ekonomika | Stephen Poloz | Estee Lauder | Makroekonomické zprávy | Commitment of Traders | FRS | LVMH | Ztracený kapitál | Neutrální indikace | Švýcarská centrální banka | Gazprom | Překřížení klouzavých průměrů | Ondřej Hartman | Ekonomická nálada v eurozóně | Call opce | Centrální banka | Makrozprávy | Caixin | Dvojité recese | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | Směr obchodů | Nahromaděný dluh | Hlavní ukazatele | Fundamenty | Cena | Ekonomické indikátory | Prague Economic Papers | Deutsche Börse | Dlouhodobý support | Jestřáb | Životní prostředí | Společnost Deutsche Börse | Cenový pattern | Vydělat na Bitcoinu | Akcie | Rozšiřování kapacit | Break struktury | Jackson Hole 2021 | FXDAILY | Zhodnocování dolaru | BoE Andrew Bailey | TJX Companies | Strategie ECB | USD graf | Hospodářské dopady pandemie | Pečlivé analýzy | Pravidla regulace trhů | Druhy emocí | Dluhopis | LYNX | Dopady pandemie | Poptávka po ropě | Akcie společnosti Netflix | Vzestupný trend | Geopolitické dění | Akcie Facebook | Zápis z Fedu | AUD/USD | Dovozce ruského plynu | Tisková konference šéfa Fedu | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Historické rekordy | Trading příležitosti | Akcie Gap | CVX | Fundamentální pohled | Vývoje ceny | Americká WTI ropa | Margin call | Sazby v USA a Evropě | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | NYMEX | Růst v Číně | Linie odporu | InstaForex | US2000 | Svíčková formace | Vývoj měnových párů | Obchodování korekcí trendu | OTM | Výstupy | Vývoj německého akciového indexu DAX | Konflikt na Blízkém východě | Americká automobilka Tesla | Pokles dolaru | Zkušení tradeři | Nakupovat švédskou korunu | Cena dolaru | Ross Stores | Sazby v Austrálii | Výnosy dluhopisů | Finanční poradci | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Objem obchodů s fondy | Vybrání likvidity | Marže | Celosvětové zadlužení | Hospodářství Velké Británie | Atakování maxim | Bankovní tituly | Jan Vejmělek | Snížení těžby ropy | Fibonacci | EK | BOJ Kazuo Ueda | Úspěšný trader | Nárůst objemů | Analýza intradenního pohybu | Stop-Loss | Očkování | Živelné katastrofy | Inflace v červenci | Vývoj amerického dolarového indexu | TD Research | Údaje o prodejích | Hlavní ekonom ECB | Překoupení | Kola kvantitativního uvolňování | Otočení britské politiky | Nastavení Profit-Targetu | Vývoj ceny akcií Apple | Letní obchodování | Carry tradeři | Ruský Urals | Nízká volatilita | Snižování tempa nákupů dluhopisů | City | Ropné měny | Ocenění | National Australia Bank (NAB) | CFD | Bitcoin obchodovanými na burze | Pip value | Libra od Facebooku | Společné nákupy plynu | Psycholog | Guvernér ČNB | Američané | Škoda | eFXnews | Zahraniční bilance | Reuters | Oslabování švýcarského franku | Reálné hodnoty | Marks & Spencer | Kellogg | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Přenos | Naplnění prognózy | Globální ekonomické vyhlídky | Slippage | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Hlavní indexy | Vstup do dlouhé pozice | Náskok před konkurencí | Růst ekonomiky eurozóny | NBH | Akcie Alcoa | Hillary Clintonová | Emerging markets | Míra inflace v Evropské unii | Chevron | Manažeři | Historické maximum | CitiFX | Kompozitní index | Rostoucí náklady | IHS | EP | Výhled eura | Centrum | Apreciace dolaru | Plug-in Admirals | Ukrajinská hřivna | Depozitní sazba | Fundamentální zprávy | Americký HDP | Renault | Haísám Ghais | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Implikace | Výrobní sektor | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Měny na forexu | Technická analýza (TA) | Rolování | Makroprognózy | Výroba v Británii | Předseda | Sentiment trhu | Mikro loty | Představitel ECB | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Export v dubnu | Nákup jüanů | Schodek veřejných financí | Studijní materiály | Utahování měnové politiky | Babypips | Vysoké ceny nemovitostí | Nákupní příkazy | Výpis z účtu | Reakce ceny | Deutsche Boerse | Diverzifikace | Celosvětová recese | Výkonný ředitel | Koš | Obchodování v obchodní range | Porovnání vývoje výnosu | SMA 100 | Růstový impuls | Největší světová kryptoměna | Finanční instrumenty | Cena akciového indexu | Singapurský dolar | Časové pásmo | Kapitál | Klesající trend | Futures zlata | Lídři Evropské unie | Makroekonomické ukazatele | Světová turistická organizace (UNWTO) | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Traders | Propady na akciových trzích | Index NASDAQ 100 | Hospodaření firem | FX trh | Cena elektřiny pro německý trh | Intervenovat | Členské země eurozóny | Boeing | Media for Europe (MFE) | SPD | Experimentální vakcíny | Peso | XE.com | Příkaz | Globální ekonomický růst | CF Industries | Negativní stav globální ekonomiky | Mean reversion | Big Order | Organizace ADP | Mezinárodní měny | ZEW | ECB Luis De Guindos | Emise | Kurz EURUSD | Macromicro.com | Rychlý růst | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Výnosy italských dluhopisů | IKEA | Dovoz ruské ropy | Ekonomika Německo | Pohyb koruny | Match Group | Evropské banky | Libra | Koronavirová krize | Členka Rady guvernérů | Mutace koronaviru | xPartners | Cenový pokles | Close | Úrokové sazby v USA a Evropě | Ztráty peněz | Procyklické měny | Americký Federální úřad pro letectví | Výhled růstu německé ekonomiky | Open | Cenové minimum | Chicago Mercantile Exchange | Standardní účet | Morgan Private Bank | Skokové oslabení | Psychologie tradingu | Analýza trhu | Forex zdarma | Zprávy z Řecka | Globální šíření koronaviru | Financovat | Setkání G20 | Kurz pro začátečníky | Příprava | Úrovně rezistence | Čínské měny | Výprodeje na trzích | Pohyby na trhu | Řecko | BRICS | Šíření nemoci | Euro měna | Rozhodovací proces | Klíčový level | Dlouhodobé obchody | Full time | ERM-2 | Alibaba Group | Bankéři z Fedu | Obchodování páru EUR/USD | Úroky | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | Plodiny | Přehled měnového páru | IFO index | Akce centrálních bank | CFA Institute | Nabídka a poptávka | Globální poptávka | Investiční banky | Americké státní dluhopisy | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Energetické společnosti | Bearish Engulfing | Big Order Monitor | Globální používání eura | Premiérka | Silný trh | Akcie dnes | Volby ve Španělsku | Ekonomická stagnace | Martin Klass | Vlna zdražování | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Správa | Klíčové oblasti | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Regulace finančního sektoru | Telekomunikační společnost | Trh zlata | Banka Sberbank | MUFG | Vývoj bilance běžného účtu | Čínská ekonomika | Křížové kurzy | Ázerbájdžán | Ceny | Pokles úroků | Prudký pokles | Koronakrize | XTB Štěpán Hájek | Finální odhad | Zdražování v Německu | Celkový zisk | Německá ekonomika | VW | Statistická arbitráž | Ekonomické fórum | Agentura Bloomberg | Inflace v Německu | Lukáš Adámek | Vývoj ceny akcie Netflix | Pokles | Global Times | Analýza makroekonomických zpráv | Operace Twist | Platforma | FX Street | Scotiabank | Jamie Dimon | APAC | Rating AAA | Jihoafrický rand | Hospodářský růst eurozóny | Těžba v USA | Cena komodity | Obchodování GBP | Centrální banka Nového Zélandu | Svíčkový pattern | TradingView | Investiční doporučení | Charles Schwab | Hedge | Ekonomický cyklus | Ben Broadbent | KKCG | Rabobank | Světové indexy | Ziskovost | Situace na trhu | Hlavní americké indexy | Venezuelský bolívar | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Býčí kanál | Propad výnosů dluhopisů | Americká ekonomika | Španělský IBEX 35 | Finanční deriváty | Credit Suisse Group | Počet nezaměstnaných | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Trend USD/SEK | RRR | Seminář | Technologický Nasdaq | Americký výrobce letadel | Wall Street | Obchodník | Situace na ropě | Swingové obchodování | Plynárenská společnost | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Panika | Asijské akciové trhy | SolarEdge | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | ISIN | Tempo poklesu | Postřehy z obchodování | Prodeje | Zvyšování úrokových sazeb | Index cen | Vývoj měn | Tick | Ekonomické aktivity | Akademické aktivity | Daně | MACD indikátor | Lídři | Alan Greenspan | Mario Centeno | Pivot | Akcie Schlumberger | Produktivita práce | Pokles indexu | FXCM | Jackpot | Take-Profit | Pivot points | Směnárna | Pozitivní sentiment | CBOE | Území Guyany | Analýza trendů | Prezident Vladimir Putin | Vzrušení | Obchodní omezení | Obchodní rozpětí | Zisky | FCA | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Trhy | Hang Seng | Lineární regrese | Komplexní analýzy | Futures forex | Gap (mezera) | EURIBOR | Signature Bank | Zavedení dovozních cel | Globální ekonomika | DPH u elektřiny | Eskalace konfliktu | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Signály | ACEA | Thomas Jordan | Korporátní dluhopisy | Bitcoin Cash | USD/TRY | Summit G20 | Menší úrok | Referendum | Obrovské ztráty | Jestřábí hlasy | Repo sazba | InstaForex Kurz | Plán obchodování | Cisco Systems | Ratingové agentury | Manuál | Repo sazby | Cena zlata | HSBC | Pullback | Načasování snížení úrokových sazeb | Obchodování pro EUR/USD a GBP/USD | Zvýšení ceny | Týdenní nárůst | USD/JPY | Technický obchodník | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Založení účtu | Rizikové averze | Emoce v tradingu | Přecenění | Flash Crash | Tisková konference Fedu | Breakout | Falešné breaky | Frankfurtský DAX | Rusko-ukrajinský konflikt | Pojištění vkladů | Pravidla regulace | Úroková sazba v USA | Hongkongský index Hang Seng | Růst cen | Forex trhy | Vyšší výnosy | Zlato XAU/USD | Velký makroekonomický výhled | Finanční ústav | Dluhový strop | Akcie Unipetrol | Target Profit | Cenový pohyb | RSI | OctaFX | Ekonomická rizika | SPX500 | Asset management | Price Value Gap | Pevné nervy | US dolar | Wales | Energetické trhy | Akcie AT&T | Nízkoinflační bezpečný přístav | Kyjev | Statistický proces | Společnosti Netflix | Cenové formace | Financování | Akcie čínské společnosti | Meziroční porovnání | ČSÚ | Zisky nad inflací | Oblasti S/R zóny | Česká národní banka | Josef Lukáč | Očekávaná reakce | Analýza finančních trhů | Odhad letošního růstu | Neteller | Omezení dodávek | Stres | ActionForex | Měnový index | Hospodářský růst USA | Barel ruské ropy | Růst měny | Americká lehká ropa | Oscilátor | Počasí v Brazílii | Pokles ekonomiky | Makro zprávy | Katastrofy | Růst úroků | Dividenda | Republikáni | USDJPY | Západní Virgínie | Ceny akcií Apple | Uchování reálné kupní síly | Švýcarská národní banka | US100 (NQmini) | Zprávy z USA | Nevyhnutelná devalvace | Investiční poradenství | Dominance USD | Žádný výnos | Růst spotřebitelských cen v Německu | Vývoj ceny akcie Thyssenkrupp | Neel Kashkari | Odvětví | Line | Konec dolaru | VŠE v Praze | Průměrná hodnota | Dílčí indexy | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | SSI | xStation Mobile | Králem bude hotovost | Jedno euro | Burze | Obchodování na akciových trzích | Obchodní vztahy s Ruskem | Průměrná mzda | Dolarové sazby | DNO | Mali | Malé podniky | Korelace měn | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Ostatní kryptoměny | Poskytovatelé likvidity | Automobilka Tesla | Spotřebitel | Meziroční vývoj jádrové inflace | Ziskové obchodní příležitosti | Colt CZ Group | Loterie | Hospodářský růst | Vývoj na kapitálových trzích | Prezident Fedu | Tržní sazby | Aktualizované údaje | Kurz měny | Posílení eura | Merkelová | Indická rupie (INR) | Odhodlání | HAS | Centrální bankéři | Akciový trh | Inflace v Maďarsku | AUDUSD | WTI | Platební síť | Mimořádné dividendy | Joe Biden | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Index DAX | Polský zlotý | Zpřísnění finančních podmínek | Aktivita obchodníků | Shares | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Silné euro | Commonwealth Bank of Australia | USD/CNY | Česká koruna (CZK) | RBNZ | Paládium | Pokladniční poukázky | Objem na futures trzích | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Crowdfundingové platformy | Data PMI | Únorová inflace | Obchodování CFD | Americké statistiky | Evropské maloobchodní tržby | Realitní trh | Americká měna | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Honeywell International | Vývoj ropy | Nord Stream | EMU | Snižování fiskálních schodků | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Pár euro-dolar | Neomezené nákupy | Silné stagflace | OCI | Sázet | Cena ropy | Obchodní grafy | Philip Lowe | Quantitative easing (QE) | Umělé oslabení | Černé zlato | Americká vláda | Utáhnout měnovou politiku | Hoteliéři | Oživení globální ekonomiky | Agentura AP | Drobní investoři | Macy's | Německé volby | Využití kapacit | Účet platební bilance | Zpřísňováním měnové politiky | Goldman Sachs Group | Cenu plynu | Státy EU | Zlato a stříbro | Japonská ekonomika | Předběžné výsledky | Svatý grál | Masakr na trzích | Sankce | Bill Gates | Váš trading | Investiční aktiva | Akcie společnosti Caterpillar | Vstup do obchodu | Reakce eura | Televize Netflix | Kurz USD | Rostoucí akciové trhy | Alphabet | Struktura | Spinning Top | Zkušenosti | EUR kurz | Emmanuel Macron | Zasedání měnového výboru | eSports | Poziční trading | PCE inflace | Lednové přecenění | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | TJX | Jens Klatt | Výrazný růst cen ropy | Peter Schiff | Centrální bankéři z Fedu | IHS Markit | Obchodování akcie | Statistiky | Peněžní zásoba | Výrazné cenové pohyby | Pohled na akciové trhy | Break of Structure | Světová ekonomika | Čínský index | Lukáš Němec | ECB Christine Lagardeová | Dluhopisové trhy | Lehman Brothers | Diverzifikovat | Dna | FX | Ben Bernanke | Propad HDP | Cla na dovoz hliníku | Obchodovat na forexu | Nižší likvidita | Světové finanční trhy | Tapering v USA | RUB | Krize eura | Taiwan Semiconductor | Tým RoboMarkets | Měnové trhy | Kurz | Oživení amerického trhu práce | Market | Crédit Agricole CIB | Údaje o sentimentu | Zastavení intervencí | 256/2004 | Úrokový rozdíl | Realizovat zisk | Unicredit | Double top | Ekonomické sympozium | Wood Mackenzie | Pokles výnosů | Obchodování korekcí | Analýza EUR/USD | Tradeři | Formace Hammer | UST | Zpomalení hospodářského růstu | Sazba Fedu | Finančník George Soros | Znehodnocení hodnoty měny | Obchodování ropy | Janis Varufakis | Kurz EUR | Vývoj ceny americké ropy | Rizikový management | Medvědí scénář | Halving | US měna | Hlavní fundamenty | Akcie Procter & Gamble | Vývoj české koruny | Česká republika | Fibonacciho extenze | MFE | Vývoj amerického akciového indexu | Demo účty | Nálada v japonském průmyslu | Sektor služeb | Wolfstreet | Důležité fundamenty | Investujte | Strategy Research | Měď | Maryland | Ekonomický institut | Proinflační | Longové obchody | Technická analýza intradenního pohybu | EUR/SEK | Rozvíjející se trhy | AUD | Bod zlomu | Překoupeno | Contract | Politici | Standardní medvědí divergence | Oscilátor RSI | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Ministři financí eurozóny | Reverze k průměru | Německá průmyslová výroba | Islámský stát | Predikce | Fibo | Německý vývoz | Trend oslabování | Intradenní analýza | Ekonom ECB | Citigroup | Chilské peso | Krize v Řecku | Ruská firma | Index VIX | Měnový výbor maďarské centrální banky | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Španělsko | Uchování reálné kupní síly peněz | EV | Inflační cíle | Konsolidace | Dolarové dluhopisy | Santa rally | Index dolaru | Index americké měny | Indická centrální banka | Spotřebitelské ceny v únoru | Vývoj na akciových trzích | Akciové portfolio | Růst ceny ropy | Indikátor ZigZag | Měnový pár | Zlataky.cz | Belgická vláda | Jádrový CPI | Setkání ministrů financí eurozóny | Market Maker | Vítězství nad inflací | Ekonomická expanze | Cenové stability | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Portfolia | Konzistentně ziskový trader | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Dealing | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Vývoz | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Aktivity v eurozóně | Pozitivní swapy | Rostoucí úrokové sazby | Theresa May | Recese | Obchodování pásem | Index strachu | Rekordní pokles | Zoufalství | Vyjádření představitelů | Internetová televize | Kazuo Ueda | Michal Uma | Záloha | Švýcarský frank | Báze | Zvýšený zájem | Chuť riskovat | Klidné období trhu | Erdogan | Chart Trader | CZK/EUR | Baltic Pipe | Instrumenty | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Očekávaný růst | Konfluence více faktorů | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Burzovní indexy | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Index nových zakázek | Přehřátí ekonomiky | Symetrický trojúhelník | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Šíření koronaviru | Růstový trend | Sazby Fedu | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Fosilní paliva | Americké burzy | Italské hospodářství | Americké ekonomiky | Japonský Nikkei 225 | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Úrokové sazby ve Spojených státech | ERM | Změna politiky | Zasedání britské centrální banky | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Transparentní | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Forexoví tradeři | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Údaje z USA | EUR/USD short | Euro ECB | Centrální banka USA | Čínské indexy | Bankovní asociace | Oscilátor Marlin | Reverzní formace Hlava a ramena | Uzavírání ekonomiky | iForex | Index NDX100 | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Chování ceny | Ceny energií | Měna Mosambiku | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | XTB Research | Rychlý růst mezd | Přebytek bilance | Neuzavřená ztráta | Meziroční míra inflace | Index důvěry | FOMC minutes | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Daňové přiznání | Kurzotvorný faktor | Základní sazby | Akcie Unipetrolu | Japonský premiér | Vysoké úrokové sazby | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Buy the dip | Nezaměstnanost v USA | Prezident Donald Trump | CySEC | Multi-Asset obchodování | Kancléřka Angela Merkelová | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Euforie z úspěchu | Forex money | Olaf Scholz | ČR | Výsledkové období | Svíčkové formace | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Ovlivňování | Obchodní rozhodnutí | Komunita | Moje obchodování | Euro posiluje | Cena elektřiny | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Sell Stop | China Mobile | Minimalizovat ztráty | Společnost Microsoft | Předpovědi | Údaje z Číny | Bondy | Země eurozóny | Facebook Ireland | Přizpůsobivost | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Akcie problémové banky | Rostoucí ceny | Trend | Hospodářské oživení | EUR/NZD | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Global Markets Research | Dow Jones Industrial | Změny krátkodobého trendu | Automobil | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Japonský jen (JPY) | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Fundamentální data | Rollover | ReGas | Liz McKeownová | Spotřebitelská důvěra | MMF | Posilování měn | Michala Moravcová | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | CNN | USD/RUB | Ruská banka | Obchodní model | Medvědí trend | Objem objednávek | Zlaťáky | Nařízení | Pioneer Natural Resources | Zvýšené napětí | Horizontální linie | Polský zlotý a maďarský forint | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americký Senát | BTC | Indexy | Forex účet | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Chuť k riziku | Růst výnosů v eurozóně | Hospodářské krize | Alibaba Group Holdings | Severomořská ropa Brent | Zpřísnění měnové politiky | Vývoj spreadu mezi německými a americkými dluhopisy | Výrobní PMI | Patrik Hezucký | Obchody pro EUR/USD | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Bolest | Market Profile | Míra inflace v Turecku | HDP v Kanadě | Letní volatilita | Napjatá situace | Odonate Therapeutics | Tempo růstu | Marže společností | Podnikatel | Bilance ECB | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Break-Even | Biliony | Divergence | ETF | Akciové trhy | CarMax | Value Gap | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | Forexový trader | Větší zisky | Ekonomika Evropské unie | Vývoje kurzu | Myšlenka | Europoslanci | Saúdové | Varování | EUR/CHF | Stabilní zisky | Družba | Snižování úroků v USA | Snížení volatility | Inflace v eurozóně v červnu | Philip Dybvig | APP | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Ekonomické výhledy | Pokles indexu S&P 500 | Diem | Long | WHO | Rally | Bankovní rada | Mohutné intervence | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Klíčový support | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Členství v EU | Globální ekonomický výhled | Bear | Internetový obchod | Obchodování Futures | Myšlení tradera | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Pokles inflace | Aktiva | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Aktivita v americkém sektoru služeb | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Intuice | Discovery | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | České měny | Očekávaný vývoj | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Švýcarská banka UBS | Business | Akcie Home Depot | GBPJPY | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Devizové rezervy SNB | Štěstí | Camelot LS | Albemarle | Akumulace | Základní úrok | Pokles cen | Největší banky v USA | Rating zemí | Další regulace | Obchodní příkazy | Algoritmus | LPR | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | YouGov | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Nová all-time high | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Astrazeneca | Nakupující centrální banky | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Tradingový portál | Zdravotnictví | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Akciový výprodej | Časový úsek | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Online FX zpravodajství | Sentix | Robert Holzmann | Trhy dnes | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Schodek zahraničního obchodu | BNY Mellon | Německé společnosti | Stabilní hospodářský růst | Mini loty | Stratég | Signál k nákupu | Zisky firem | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Zajišťovna | Členské země Evropské unie | Sky News | Zotavení | Vznik eura | Sentiment | Zrychlení inflace | Relativní výkon hlavních měnových párů | Order | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Berenberg | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Objem na futures | Reakce trhu na zprávu | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Společnost Nike | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Umělé oslabení eura | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Čínský prezident | Nový kmen koronaviru | Dnešní seance | Spoření na důchod | Bankrot Silicon Valley | MAM | ECOFIN | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Graf komodity Zlato | Zasedání FED | Double bottom | Pokles průmyslové výroby | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Michal Stibor | Indexy S&P | George Soros | Setkání zemí OPEC | Americký ministr financí | Nesoulad | Micro loty | Nálada | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Letectví | Nákupy | ForexFactory | Supreme pro MetaTrader | Obchodní spor | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Krátkodobý vývoj | Riziko | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Forex přes mobil | Plánované obchody pro EUR/USD | Forexové obchodování | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Wealth Management | Ruská společnost Gazprom | Komodity ropa WTI | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Koronavirová mutace | Obchodování s cizími měnami | Úroková sazba ECB | Uspěchané obchody | Karanténa | Petr Mašláň | SYRIZA | Psychologie trhu | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Inflační krize | Prolomení supportu | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Timeframe | Jan Kovalovský | České akcie | ESM | Komentátor | Camelot | Kurzotvorná informace | Obchodování měn | AAA | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Americký trh práce | Indexové ETF | Obchodní účet | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Pozice v koruně | Zpráva o trhu práce | Economist | Indikátor Ichimoku | Advanced Trader | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Vyhlášení bankrotu | Krátkodobé dluhopisy | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Tok kapitálu | Vývoj meziročního růstu cen | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Giphy | Insider | Největší ekonomika | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Prostor pro růst | Americká sociální síť | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Kalendář makroekonomických dat | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | Saudi Aramco | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Přeprodané zóny | Bílý dům | Komoditní trhy | STT | ČEZ | Austrálie | Základy tradingu | Financial Times | Ziskové obchodování | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Společnost Intel | Dot-com | Trading edge | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | New York | Riziko korekce | US500 (ESmini) | BinckBank | Realitní bubliny | MSFT | Swing | GS | Meta Platforms | Krize | Obligace | Vývoj akcie Boeing | Stabilita | Zvýšení úroků | Investing | NZD/CHF | Burzy v USA | Euro včera | Americká internetová společnost | Ondřej Hartman trading | Portál FXstreet.cz | Elliottovy vlny | Dolarové páry | Růst spotřebitelských výdajů | Pasiva | USD/MXN | Risk Off | S&P 500 nebo Nasdaq | Ukrajinská krize | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | AOS | Exotické měny | Index CRB | Paramount | Krize na Ukrajině | G20 | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Rekordní schodek | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Forex Money Management | Napadení Ukrajiny | Prezident Erdogan | Buy | Meziroční míra inflace v eurozóně | Společnost Walt Disney | XTB | ECB sazby | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Tržby v eurozóně | Prezidentské volby | AppLovin | Dollar | Vstup long | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | Vývoj ceny ropy | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | Exit strategy | Index ekonomické aktivity | Dialog | Prodej EUR | Zahájení klesajícího trendu | Úroková sazba | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Rychlejší růst inflace | Devizové rezervy | Měny emerging markets | Sázky na pokles | DIHK | Burza | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | MarketWatch | Dotcom | Kurs eura | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | Americká inflace | Rozvoj | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Akcie Boeing | Federální společnost pro pojištění vkladů | Výprodeje | Reinvestice | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Teherán | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Výrobní ceny v USA | Švýcarské banky | Transakce | Volatility trhu | Forex MT4 | Hodinový graf | Měny | Růst podnikatelské aktivity | TechnipFMC | Hladiny supportu | Graf komodity Stříbro | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst nezaměstnanosti | Přístup k měnové politice | Zpráva COT | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Irsko | Uspět na finančních trzích | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Německá inflace | Zpravodajství | Nákup EUR | Nadhodnocení franku | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Inflace v březnu | OneWeb | Obchodníci na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Fed dnes | Dividendy | Zakotvení inflačních očekávání | Měna | Ondřej Hartman trader | Jasný signál | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Globální názory | Bankovní problémy | Silný pokles | Vývoj akcie Netflix | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Sympozium | Burzovní index | Salesforce.com | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Australská ekonomika | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Oslabování české měny | MetaTrader Supreme Edition | USD | Index podnikatelské aktivity | Miliardy dolarů | W1 | Libra k dolaru | Inside | SEB | Růst aktivity | Návratnost | Finanční trh | MetaTrader4 | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Ministr obchodu | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | NQmini | Růstové vyhlídky | Apple (AAPL) | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Prezident Evropské centrální banky | Data z Německa | Risk On | Regionální měny | Překoupené oblasti | Akciové ceny | Optimismus na trhu | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Britské hospodářství | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Automatický obchodní systém | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Situace na americkém trhu práce | Cena akcie společnosti Apple | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | ABN Amro | Obchodování pro EUR/USD | EIA | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Poradce | Vicepremiér | New View Economics | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Obchodní den | Makroekonomické události | Zkušenost | Breakout systémy | Pakt stability | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Analytický tým | Signál | Výrazný zisk | Digitální měna | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | Porovnání výnosů vládních dluhopisů | S/R zóny | Chicagský index nákupních manažerů | Dnešní obchodování | NDX100 | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Poslední den obchodování | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | EPS | Rotace | České sazby | ADP | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Termínový kontrakt | Dlouhé pozice v koruně | Dlouhodobý klouzavý průměr | Rozdílové smlouvy | Ropy | Malé zisky | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Oblasti konfluence | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | EURRON | Singapur | Americké trhy | Míra úspor | Dividendové výnosy | Bilance běžného účtu v eurozóně | Výnosy firmy | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Očekávané Earnings | Evropská komise (EK) | Korelační koeficient | Změny trendu | Ekonomika Británie | Silný trend | Hlediska technické analýzy | Kontext trhu | Minima eurodolaru | Společnost | Wolfgang Schäuble | Investování na kapitálových trzích | Rezervní měny | Časové období | Ekonomické důsledky | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Forbes | Investiční instrument | Obchodujte | Disclaimer | Dynamika mezd | Colt | Zvýšení volatility | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Utažení měnové politiky | Vysoká volatilita | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | BMW | Obchodování na forexu | Cena akcií | Výsledkové období amerických společností | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Mark Carney | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Akciová riziková přirážka | Jak získat peníze | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Profitabilní trader | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Cross Asset Strategy Research | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Ropný trh | Příručka tradera | Vstup do SHORT pozice | Americké ministerstvo financí | Bezpečný dolar | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Extrémní ceny energií | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Tweezer bottom | Monex | Investujte na Forexu | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Forex měnový pár | Očekávaný zisk | Obilí | Kryptoburza | Dosavadní vývoj inflace | Gap | AppLovin (APP.US) | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Zmírnění inflace | Růst | Obchodování EUR/USD | Stoupající trend | Intradenní obchodníci | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Juniorská škola tradingu | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Silné momentum | CAD AUD | Míra inflace v Německu | Pokračující medvědí trend | Kotační měna | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Vyhlídky eurozóny | Kmen koronaviru | Událostí ve světové ekonomice | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Ministři EU | Znehodnocujícího platidla | Risk-off | Proti trendu | VMware | Zajištění | Strach a chamtivost | Administrativa | Obchodování na trhu | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | BOSSA | Snížení inflace | Nerozvážnost | Overweight | Index | Wall Street Journal | PCE index | Výsledek referenda | Pipy | Komoditní | Praktické tipy | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Fundament | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | MetaQuotes | Cenová akce | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Data z amerického trhu práce | Útlum ekonomiky | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Bezpečná aktiva | Tuzemská měna | Engulfing | Index DJ30 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Nové mutace | Ondřej Janata | Pracovní místa | Standard & Poor's 500 | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Akciové indexy | Reálné ekonomiky | Švýcarská centrální banka (SNB) | N7 Holding Ltd. | Otřesy na finančních trzích | Jak trh reaguje | Histogram | Euroval | Vývoj devizových rezerv | Cenové směřování | Kč/USD | Trh s nemovitostmi | Purple Strike | Měny v regionu | Protistrana | Signál pro býky | Tick Chart Trader | Společný podnik | Rozhodnutí Fedu o sazbách | VIP zóna | Tištění peněz | Dluhopisové fondy | Vakcinace | Inflace | Obchodování s deriváty | Lídři zemí EU | Vývoj ceny zemního plynu | Posilování koruny | Tempo hospodářského růstu | Margin | Německé HDP | Rozhodnutí ECB o sazbách | Tržní hodnota | Britové | Technická analýza | Spotřebitelské ceny v USA | Americká sněmovna reprezentantů | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | Tiff Macklem | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Bydlení | Dovoz | Změna inflačního cíle | Tradingový zvyk | Qualcomm | Prodej nových osobních automobilů | Vývoj dolarového indexu | Forex EUR/USD | Deutsche ReGas | Výkon | ONS | Americké centrální banky | Aktuální očekávání | Včerejší seance | Svět kryptoměn | Extrémní růst | Vývoj ceny ropy Brent | Banka Goldman Sachs | Evropská dluhová krize | Plány | Přebytek běžného účtu | Americká ropa WTI | Signály oživení | Podmínky na trhu | Management | Inside Bar | Zastropování cen ruské ropy | Patria | HUF | Tisková konference ČNB | Nižší poptávka | Dollar Index | Americká média | Společnost Genesis | EURUSD | Poměr PE | Šéf automobilky Tesla | Konsolidační stav | Index volatility CBOE | Resistence | Zisk | Německý koncern | Čekající příkazy | Inflace v České republice | Grayscale | Total | Nová bankovní rada | Trumpova opce | Poradenská společnost | Bundesbanka | Cestování | Ruské ropy | Evropská průmyslová produkce | Bank of England | Riziková přirážka | Volatilita na eurodolaru | Americký index | Výrazný růst | Cena akcií společnosti Walt Disney | Manpower | The New York Times | Sony Interactive | Produkce ropy | Maďarsko | Krok za krokem | Wienerberger | Ruský prezident | Roboti | Stav energetické nouze | Makroekonomická analýza | Komoditní sektor | Hodnota kybernetické měny | Trendový indikátor | Index ISM ve službách | StopLoss | RDSA | Garance | Býčí sentiment | Investing.com | Elon Musk | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | ČSOB | Pokles kurzu | Aktuální hodnota eur | Nord Stream 2 | Měření trendovosti | Čínská telekomunikační společnost | Sociální sítě | Pesimismus | Jefferies & Co. | Spekulovat | Parabolic SAR | Dnešní makroekonomické ukazatele | Agrokomodity | CashFlow | Swapy | Béžová kniha | Cenové tlaky | CZK | Mexické peso | Makléři | Útlum ekonomické aktivity | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Širší index S&P 500 | S&P | Advanced Micro Devices | Plynovody | Pověst | Kabinet | Pozitivní signál | Investiční | Americké investiční banky | Zprávy o trhu | Cenové úrovně | Technická analýza EUR/USD | Ruská federace | Poptávka po plynu | Průmyslová výroba v Evropské unii | Středoevropské měny | UnitedHealth Group | Rekordní nárůst | Inflace v USA | Jak vydělat | NFP | OECD | Breakout strategie | Statistický úřad Eurostat | Bloomberg | Praktická ukázka | Směnný kurz eura | Admirals | Kurzy měnových párů | Zhoršování situace | CNBC Fed Survey | Graf komodity | Obchodování s měnami | Německý export | Akcie společnosti Moderna | Možný scénář | Akcie společnosti Intel | Risk Off aktiva | Obrovský potenciál | NZD/CAD | Unie | Zasedání Evropské centrální banky | Analytička | Nasdaq Composite | Reálné obchody | Výzkumy | InterContinental | Produktovod | Představitelé centrální banky | Aktuální kurzy | Životní náklady | Swingoví obchodníci | Nikkei | Nové zprávy | Společnost China Mobile | Reformní plán | Market Makeři | Očekávaný růst poptávky | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | USD EUR | Psychologické hladiny | Data z ekonomiky | Konvergence | Short selling | Politická situace | Zasedání OPEC | Zasedání FOMC | Doji | Sbírka cenných indikátorů | Úrok | Velikosti bilance Fedu | Nastavení úrokových sazeb | Posilování amerického dolaru | Dot plot | Obchodní signály | Penzijní fondy | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | CISCO | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Další pokles | Vzdělání | Ruské banky | Ekonomika USA | PMI ze sektoru služeb | Oblast rezistence | Údaje ISM | Index Nikkei | Web Trader | John Williams | Měna Bitcoin | Jádrová inflace v Německu | Norsko | Americká centrální banka | Česká měna | Íránský riál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodní napětí | Swap | Krátká pozice | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Průmyslová výroba v Německu | Myšlení | Jednotné měny | Christine Lagardeová | Medvědí kanál | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Americká společnost | Oliver Blume | Institut Ifo | Vývoj měnového páru | Sell Limit | Tesla Elon Musk | Data o HDP | Šéf banky | Vybírání zisků | François Villeroy de Galhau | Vyšší úrokové sazby | Střední cena | Quantum | Parita EUR/USD | Pandemie ve Spojených státech | Nejdůležitější události | Americký prezident | Euro Stoxx 50 | Západní sankce | Falešné proražení | Korekční pohyb | Munich Re | Společnost Pfizer | HDP v USA | Růst cen v eurozóně | PGNiG | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Firemní zisky | Rozhodnutí vlády | Sociální síť Instagram | Tisková konference ECB | Mimořádný zisk | Ekonomiky | Dolar roste | Portfolio | Odhad inflace | Události tohoto týdne | Nabídka | Sázka | Technická situace | Coca-Cola | Rekordní hodnoty | Kongres | TIM | Vysoké inflace | Meziroční porovnání vývoje | Francie | Akciový index S&P 500 | Formace hlava a ramena | Americký dolar vůči japonskému jenu | Šéf švýcarské centrální banky | ESMA | Jaroslav Brychta | B/E | Mezinárodní agentura pro energii | Royal Dutch Shell | Globální ekonomiky | Credit Agricole SA | Páka | YTD | Zpřísňování měnové politiky | Derivátové fondy | Eurostat | ČSOB Finanční trhy | Rekordní minima | Analýza páru EUR/USD | Dovoz ropy | Obchodní plán | GMT | Finanční instituce | Tick Chart | Průmyslové objednávky | Prognózy inflace | Obchodovanie | Bernie Sanders | Raytheon | Britský premiér | Dění na finančních trzích | Swissquote | Pákový efekt | Růstový potenciál | Ropné společnosti | Válka | Apple | Prémie | CAC 40 | Pierre Moscovici | Inflace v Británii | NAHB | Dlouhodobé investování | Futures na S&P 500 | Britské akcie | Příliv dolarů | Vývoj indexu volatility VIX | Tencent | Správně určený trend | Index výroby | Meta (Facebook) | Rok 2024 | Praní špinavých peněz | Mário Centeno | Carry trading | Pozitivní zpráva | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Růst inflace | Tržní kapitalizace | NASDAQ 100 | Minimální mzda | Přeprodaný trh | 6E | Nízké úrokové sazby | Daily Price Action | Státní rozpočet | Směnné kurzy | Chamtivost | Ceny ropy | Boom | Berlín | Supporty a rezistence | Řecké volby | Institucionální objednávky | Měnový pár EUR/GBP | Moderna | Geopolitická situace | Globální obchod | Sony Interactive Entertainment | Tržní podíl | Cena mědi | Ekonomický vývoj | Pandemie nemoci | Klidná doba | APA Corporation | Ocel | Dlouhodobé pozice | Easing | Anglie | Hodnotové akcie | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | USD/UAH | SLR | Mary Dalyová | Americká makléřská společnost | Rostoucí ceny ropy | US500 | Hlavní úroková sazba | Prohloubení recese | Rezistence (hranice odporu) | Inflace v květnu | GBP/CAD | Ursula von der Leyenová | Průzkum | DAX | Podnikatelská aktivita v eurozóně | IEA | COT | Situace ve Spojených státech | TRY | GAAP | Akciové trhy ve Spojených státech | Deficit | Vývoj ceny akcií Walt Disney | EUR/PLN | Firmy | Udržitelnost | Souhrnný index nákupních manažerů | EUR/AUD | Reakce trhů | Majitel | Kurz ECB | Vysoký přebytek | EURCZK | Zahraniční obchod | Albertsons | Obchodní příležitost | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Oslabování dolaru | RWE | Medvědí divergence | Otevření obchodu | Kybernetické měny | Kryptoměnová burza FTX | Pandemie nemoci COVID-19 | Země G20 | Brokerský dům | Janet Yellenová | Nástroj | Krize eurozóny | Hrubý domácí produkt (HDP) | Skrill | Prodej elektromobilů | Spike | EUR/GBP | Finanční regulace | Dow Jones index | Ekonomický růst | Představitelé Fedu | JOLTS | Volodymyr Zelenskyj | Prodej | Colt CZ | Statistiky z trhu práce | Skupina OPEC+ | Platební neschopnost | Automobilka | UBS | Vedoucí představitelé | Bund | Objem intervencí | Ruské společnosti | Technický výhled trhu | KOL | Price Action signál | Dodavatelské řetězce | Zasedání Fedu | Olej | Zlepšení | RoboMarkets | European Stability Mechanism | G10 | Japonská vláda | Heiken Ashi | XAU/USD | Tržní podmínky | CZ | Příležitost pro swingové obchodníky | Rumunské lei (RON) | Neutrální výhled | Další růst | Dobré výsledky | Co se děje na finančních trzích | ADR | GBP | XM | S/R zóna | Výkonnost indexu | Omezení pohybu | Prezidentka ECB | Listopadová inflace | Technický signál | J&J | Posilování eura | Automobilka Hyundai | S&P Global | Trojúhelníkové formace | Reakce centrální banky | Evropská unie | První obchodní den | Nasdaq | Obchodní týden | Objem exportu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Admiral Markets | EBay | Dolary | Dlouhodobé rezistence | Zpomalení ekonomického růstu | Equity křivka | Propad | Alert | Spekulant | Federální rezervní systém | Pandemie COVID | BREAKING | Třída aktiv | Market moving instituce | Bilion | Evropské trhy | Ceny stříbra | Úspěšný obchod | Reakce trhu | Růst cen ropy | Repo operace | Týdenní shrnutí | Pokračování trendu | Forwardy | Zprávy | Ministerstvo obchodu | Britský ministr financí | Guvernér francouzské centrální banky | Ukrtatnafta | Index Stoxx 600 | Guru | Obavy z recese | Nadšení | Halifax | CCI | Růst amerických výnosů | Nejznámější kryptoměny | Murray | Kurz EUR/USD | mmBtu | Poměr rizika a zisku | News trading | Title Transfer Facility (TTF) | Nový rekord | Insiders | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční výzkum | Miliardy eur | Ceny Bitcoinu | Index tokijské burzy | Britský statistický úřad | Silný růst | Nio | L.F. Investment Limited | Technické korekce | Ekonomická teorie | Burza FTX | Boris Johnson | Disney | Investiční zprávy | Celkový trend | Evropské akcie | Zájem investorů | Ministerstvo energetiky | Airbus | USA | Růst světové ekonomiky | Upgrade | Bezpečné investice | Fond | Kathy Lien | iFX | Adani Group | Momentum | Vydělávat na forexu | Výrobce léků | Proražení parity | Vánoční svátky | Kupující | Mitsubishi UFJ Financial Group | Mutace delta | Americké ministerstvo obchodu | Odhady analytiků | Vyhlídky | Odstraňovat emoce | Předpověď | Vojenský konflikt | Koncern | NATO | Cena ropy brent | Antivirus | Joachim Nagel | Program nákupu aktiv | Goldenburg | Cena akcií společnosti | Thajský baht | Tapering | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | Sběrný účet | Odvaha | Swing obchodování | Euforie v tradingu | Výhled hospodaření | Míra | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Trigger | Order Flow | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Americké automobilky | Hospodářská politika | Depozitní sazby | Rada guvernérů | US NOTES | Budoucnost | TopForex | Současný trend | Aramco | Hedgeové fondy | Buffett | Money management | Řecká krize | Digitální měny | Konec trendu | Ceny akcií Walt Disney | Eutelsat | Odrazy | Zákaz dovozu | Carnival | Dopady války na Ukrajině | Cena akcie společnosti Netflix | Důvěra investorů | Tlak medvědů | Zisky po celý rok | Obchodní války | Odhady trhu | Raphael Bostic | Výrobce letadel | Vstup short | Automobilový průmysl | E15 | Ekonomická data z USA | Vývoj indexu Nasdaq | Koruna | Uplynulý rok | Cukr | ex | Forex kalendář | Jednoduché tipy pro začátečníky | Akcie společnosti ČEZ | Alibaba | JDE | Komoditní měny | Včerejší obchodování | Akciové tituly | Finanční služby | Výrazný pokles | HighSky | Panevropský index STOXX 600 | Raiffeisenbank a.s. | Banky | Růst spotřebitelských cen v USA | Projev Jeroma Powella | Vývoj USD | Denní minima | Americký výrobce | Spotřebitelská důvěra v Evropské unii | Převodník měn | Automobilky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Index S&P/ASX 200 | Opatření | Politika centrální banky | Pokles HDP | Dobrá čísla | Opce | Finanční domy | Onemocnění | Praktické okénko | DJIA | Černá středa | Plynovod Baltic Pipe | DMA | Nikkei Asian Review | ForexLive | Sazby ČNB | Visa | Zelenskyj | Riziko recese | United Parcel Service | 787 Dreamliner | Index německých akcií | Kryptoměny bitcoin | Supporty a Rezistencie | Údaje | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Evropské sdružení výrobců automobilů | Vakcína | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Investment | Výkonnost | Německý výrobce | Oslabení měny | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | xStation | Vývoj německého akciového indexu | Procter & Gamble Company | Asie | Pandemie koronaviru | Směnárny | Snížení poptávky | Hospodářský růst v eurozóně | Finanční krize | Pokračování rostoucího trendu | Inženýrské stavitelství | Období zvýšené volatility | EUR/NOK | Rakousko | GBP/AUD | Leva | Trh státních dluhopisů | Automatické obchodní systémy | Exxon Mobil | Příjmy z reklamy | SMA 200 | Základní druhy emocí | Světové ceny ropy | Bankovní úvěry | Slabší kurz libry | Očekávání analytiků | Makro data | Hlavní akciové indexy | Průzkumy | Pavel Šafařík | Daně z příjmů | Nomura | Michelle Bowmanová | Bitcoin | Dluhové problémy | WEN | ČNB Tomáš Holub | Intradenní obchody | Nejbližší support | ForexFactory.com | Hodnoty COT | Instrument | SolarEdge Technologies | CAD/JPY | Snižování sazeb | Stav postranního trendu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Britské libry | Parlamentní volby | Jiří Tyleček | Zpomalování ekonomiky | Euro vůči americkému dolaru | Intradenní strategie | Indikátory sentimentu | Internetové společnosti | Nárůst výnosů | Obchodování s akciemi | Bilance | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Přehled | Index S&P 500 | Americké měny | Equity | EEX | Izrael | Position sizing | Kurz koruny k euru | Fed Survey | MT4 Supreme Edition | Carry trade | Výsledky společnosti | Společnost XTB | Plyn | Vývoj měnového páru USD/TRY | Intervence ČNB | Předpokládaná výše hlavní úrokové sazby | Obchodní bilance | Ropa Brent | Graf | Guvernéři centrálních bank | Hrubý domácí produkt | Vývoj zlata | Euroskupina | Rizika | Patrick Harker | Důvěra investorů v ekonomiku | Společnost Meta Platforms | Inflace v Evropě | Porsche SE | Zhoršení nálady | Oslabení koruny | IBEX 35 | Technické ukazatele | Bossa.cz | Congestion | Obchodní výsledky | Hráči na trhu | Spotové ceny | Výkonnost indexů | Zelené investice | Ekonomické události | Schlumberger | Eurodolar | AUD/JPY | Short | Příkaz Stop | Výnosové křivky | Blackwell Trader | Vývoj úrokových sazeb | Svíčkové grafy | Výkyvy kurzu koruny | Zvyšování úroků | Pár EUR/USD | Míra zisku | Vstupní signál | Německý akciový index | Bitcoin dnes | Vývoj eura | Akcie Apple | Týdenní pivot | Vydělat peníze | Trendové indikátory | Zpráva o inflaci | Odhad amerického HDP | Nárůst rizikové averze | CARA | Fed | Měna euro | HRUŠKA | Hodnota fúzí a akvizic | FXstreet.cz | Futures | Volatility | Česká koruna | BK Asset Management | Stavebnictví | Biden | Vytrvalost | Pin Bar | Hospodaření | Zveřejněná data | Finanční ztráty | Inflace v eurozóně | Index volatility | USD/SEK | Sazby centrální banky | Strategie Ondřeje Hartmana | Evropský statistický úřad Eurostat | Výraznější pokles | Komodita | Italská vláda | Zdanění mimořádných zisků | CHF | Dlouhodobí investoři | Forexové trhy | Nemovitosti | Měsíční report finančních trhů | Index spotřebitelské důvěry | Země EU | Významné úrovně | Růst eura | Beta | Disciplína | Kartel OPEC | Načasování vstupů | Pokles ceny | Prezident Trump | Příležitosti na trzích | Odchod z EU | Turecká centrální banka | Pivot Point | Ekonomická situace | Ukazatel inflace | Indikace | AUD/CAD | Swingové minimum | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Polský premiér | Bankovní tradeři | JPM | Maloobchodní prodeje | Tým InstaForex | Obchodní přístup | Guvernér banky | Futures trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Time-Frame | Úspory | Stimulační program | Globální rizika | USD/CHF | Analýza trendu | Marc Faber | Míra inflace v Maďarsku | Problémy s dodavatelskými řetězci | Kov | Koncern RWE | Obchody | Brokers | Profit Target | Těžba ropy | Úrokové sazby Fedu | James Bullard | Rekordní minimum | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Zastropování ceny plynu | Zdravý selský rozum | Čínská centrální banka (PBOC) | Míra nezaměstnanosti v Německu | Britská měna | PLUG | Futures na ropu WTI | Backtestovat | Ekonomické ukazatele | Aukce | Reálný účet | HDP USA | Trendline | Oblast supportu | Více časových rámců | Vývoj indexu volatility | Sell | MWh | Ceny v eurozóně | Dnešní aukce | Fair Value Gap | SPX | Spot | Náhoda | Úspěšný trading | Inflace v Polsku | Miroslav Singer | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | Americká data | Klouzavý průměr - Exponenciální | Španělská ekonomika | ADP report zaměstnanosti | Výrobce sportovních vozů | GDPNow | Fatih Birol | Wells Fargo | Wall Street Journal (WSJ) | Japonský export | Rozpočtový deficit | Růst výnosů | Volby v USA | Zvýšení úrokových sazeb | Pohyby měnových párů | JNJ | Nové vedení | Změna trendu | National Australia Bank | Offshore | WebTrader | Vysoká rizika | Technologické firmy | Haruhiko Kuroda | Začátečník | Proražená rezistence | Cyklus zvyšování úroků | Prudké oslabení | Akciový index | European Energy Exchange | Dluhopisoví investoři | CME | OpenAI | Oslabování amerického dolaru | Bavlna | Technické indikátory | Otočení trendu | Ekonomický výhled | Euro k dolaru | CAT | Volná pracovní místa | Světové ekonomické fórum | Pozornost | Rubl | Statistické údaje z USA | ProCent | Strop na ruskou ropu | Kroger | Skupina Colt CZ Group SE | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Společnosti | Evropský regulátor | Prodej aut | Švýcarská ekonomika | Uvolněné fiskální politiky | Breakout rezistence | Medián | Dividendové akcie | BANXICO | Koupě zlata | Společnost Chevron | Prognóza ČNB | Znalost | Finanční společnosti | Ruská invaze | Devizové intervence | Trading futures | Index CPI | Příkaz stop-loss | RBC | Velké banky | Index Nasdaq Composite | Index nákupních manažerů (PMI) | Americké úrokové sazby | Dlouhé (long) pozice | Budoucí vývoj | Aleš Michl | Aktivita centrálních bank | Prodeje domů | S&P 500 | Burzovní přísloví | xStation5 | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | Technická rezistence | Obchodní konflikt | Úroveň parity | Zakázky německého průmyslu | Natixis | Obchodování na měnovém trhu | Německá energetická společnost | Multitimeframe | Nejistota | Zpomalení růstu | Omezení COVID | Podpora | Capital Markets | Poslanci Evropského parlamentu | Dolar vůči jenu | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Růst spotřebitelských cen | Pokles cen ropy | Vonovia | Ministři financí | Čínská společnost | Ekonomická předpověď | Propad cen komodit | Analytici banky | CMA | Pokles ceny stříbra | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Šíření nemoci COVID-19 | Stop hunting | ING | Trh japonského jenu | Prezident Joe Biden | Světová rezervní měna | Ekonomické zpomalení | Akciový index Nasdaq | X-Trade | Black Knight | Dílčí index | Opatření proti šíření koronaviru | Skluz | Forex aktuálně | Plovoucí terminál | Německá vláda | UnitedHealth Group Incorporated | CL | První obchod | Geopolitické faktory | First Republic | MT4 | Globální akcie | Státní dluhopisy | Nejziskovější | Poziční obchodování | Šíření viru | HDP v eurozóně | Derivátové trhy | Flat | Velké americké banky | USDCZK | Severomořská ropa | Amundi | Activision | Podnikatelé | Antony Blinken | Síla dolaru | Latinská Amerika | Zadlužení | Světová banka | Apreciace | Forex heatmap | Sada dat | Bollinger Bands | Trendová linie | Prodej dolaru | Francouzský statistický úřad | Exxon | ECB | Boční trend | Standard & Poor's (S&P) | Býčí trh | Europe 600 | Surové ropy | Zemní plyn | Profesionální obchodník | Obchodování na forexovém trhu | Tržní sentiment | Snižování inflace | Kurzový vývoj | Gazprom Export | Německá zajišťovna | Celkový sentiment | Německo | ATR | Japonsko | Negativní dopad | Range | Eurobondy | Vládní koalice | MetaTrader 4 | EU a USA | Akcie v USA | Překoupený trh | Fluktuace | Rizikové investice | Riksbank | Spojené státy americké | Intraday | Energetický sektor | Realizace zisku | Vývoj dolaru | Komodity zlato | Obchodovat forex | Překoupenost | Vystavení riziku | BAL | Kurzový závazek | Akcie pro nákup | EUR/HUF | Dobrá nálada | Moody's | Maďarský forint | Elektromobily | Plány Fedu | Německý Ifo index | Červnová inflace | Vzdělávací webináře | Počet obchodů | Twitter | Statistické údaje | Finance | Velké zisky | Investování na Forexu | Zprávy a analýzy | Krach | Novozélandský dolar | Eskalace | Obchodní výhled | Nejnovější údaje | Zasedání americké centrální banky | Hotovost | Portugalsko | Konjunkturální průzkum | Instant Trading EU Ltd. | Forex Market Profile | Překoupené zóny | Steen Jakobsen | Zahraniční investice | Blog | MJ | Bid | Investice do akcií | Očekávaná data | Vstupní S/R zóny | Elliottova vlnová teorie | Walmart | Albemarle Corp | Makroekonomický kalendář | Bankovky | Jak se stát forexovým obchodníkem | Hamás | Virus | Směřování | JPMorgan Chase & Co | Komodity ropa | Forex GBP USD | LIBOR | Guvernér australské centrální banky | Kurz koruny | Arbitráž | Investiční fond | Devizové trhy | USD/CZK | Buy-and-Hold | Hospodářský institut Ifo | Ruský plyn | Míra úspor domácností | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Viceprezident | Rostoucí trendová linie | Smart money | Nájemné | Grafy | Dluhové krize | Nvidia | Panické výprodeje | Oblasti rezistence | Setkání centrálních bankéřů | Světové měny | Bull | FTSE | CVX.US | Nákupní aktivita | Ruská invaze na Ukrajinu | Japonská centrální banka | Důležitá rezistence | Automobilový holding | Merrill Lynch | Vice | Akcie ve Spojených státech | Americký trh | Kurz eura vůči dolaru | Ceny komodit | Snižování úrokových sazeb | FOREX | Ministr zahraničí | Náměstek ministra financí | Směnný kurz | Úvěrové podmínky | Aktivum | FXstreet.com | Salvador | Dolarový index (USDIDX) | Prime | Federal Reserve | USDIDX | Štěpán Hájek | Zpomalení globální ekonomiky | Klouzavý průměr SMA | Zprávy a události | Break Even | Cenový graf | Nonfarm Payrrolls | Jednoduché tipy | Politické faktory | Purple Trading Štěpán Hájek | Evropské investiční banky | Ontario Teachers' Pension Plan | Mitsubishi | Analytici | Obchodujeme | Index nákupních manažerů | Bilance běžného účtu | Právo | Dobré zprávy | Domácnosti | Jihokorejská automobilka | Provozní zisk | Evropské indexy | Alokace | Elliott | Akcie Visa | Etherea | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Google | Euro vůči dolaru | Kupní síly peněz | Situace | Důvěra v eurozóně | CME Group | Zprávy z ekonomiky | Německá kancléřka | Investiční rozhodnutí | Axiory Europe | Federální úřad pro letectví | Munich | Mario Draghi | Vysoká inflace | CHF/JPY | Makro | Vývoj velikosti bilance Fedu | Vývoj války na Ukrajině | Klesající trendové čáry | Microsoft Corp | Komoditní burzy | Odhady ekonomů | Měkké přistání | Načasování obchodů | Akcie společnosti Microsoft | Arnault | Evropská centrální banka | Aligator | Institucionální investoři | US100 | DOT | Guvernér | Vybírat zisky | Skupina OPEC | FXstreet | Akcie O2 | Fair Value | Jednání ECB | Počet žádostí o podporu | Guvernér Fedu | Dezinflační trend | Produktovod IKL | Platební bilance | Největší banky | Nálada na trzích | Dow Jones Industrial Average | Tržby | Zakladatel FXstreet.cz | INSEE | Žlutý kov | GfK | Blue chips | Traders remorse | Supporty | Forexoví obchodníci | Tradingové kariéry | 737 MAX | Předvídatelnost kurzů | Štěpení | Snížení sazeb | Překážky | Růst cen nemovitostí | Market moving zprávy | Vstupní objednávka | Destatis | Makléřská společnost Genesis | Švédsko | Historická minima | Příměří v obchodních válkách | Sam Bankman-Fried | Vysoká poptávka | Závislost | Kurz švýcarského franku | SMA 20 | Indikátor ATR | Vstup do pozice | Vývoj akcie | EUR/MWh | Stagnace | ING Groep NV | Spread Recorder | Německá centrální banka | Pension Plan | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nové úvěry | Marketingová komunikace | Růst mezd | Český HDP | ISM indexy | Růst americké ekonomiky | Finanční systém | Zastavení výroby | Řetězec | EURUSD (6E) | Futures kontrakty | Psychologické úrovně | Globální trh | Slušné zisky | Závazek | Světové centrální banky | Silnější euro | Otevírání ekonomiky | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Statut | Vánoce | Prodejní signál | Hladiny rezistence | Snížení ratingu | Ekonomický institut Ifo | Klaas Knot | Řemeslo | BAT | Automobilka Renault | Intradenní výhled | Americká centrální banka (Fed) | Fáze obchodní dohody | Finanční prostředky | Eurozóna | Časový horizont | Česká ekonomika | Případ Ondřej Hartman | Indexy PMI | Epidemiologická situace | Trade | Vývoj inflace | Měny rozvíjejících se zemí | Hedge fondy | Pohyb trhu | Speciální daň | Kurzy | Vývoz z Německa | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Novozélandská centrální banka | Zahraniční forex | Porsche | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Benchmarky | Slabší euro | Zpomalující růst | Otevírání ekonomik | Best Buy | Indikátor | Pozornost obchodníků | Reálné peníze | Akcioví investoři | Conference Board | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | SPAD | Konsensus | Guvernér japonské centrální banky | Risk Management | Poměr RRR | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | Pokles akcií | Největší evropská ekonomika | Výkonnost akcií | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Státní plynárenská společnost | Invaze | Vládní politika | Mosaic | Spekulace | Odpor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ranní okénko | Ztráty dolaru | Situace na trhu práce | Kypr | NBP | Sazby ECB | Velikost pozice | Ekonomiky eurozóny | Omikron | Futures na americké akciové indexy | Velcí hráči | Euro STOXX | Inflační cíl 2 % | Objem aktiv | Firma | Dluhy | Krize v Evropě | Maloobchodní tržby | Měnová politika | Podnikatelská aktivita | Shanghai Composite | Hospodářská krize | Voda | Konsenzus | Vývoj cen ropy | Nastavení měnové politiky | Enphase Energy | American Express Company | MAAE | Splatnost | Být trpělivý | Analytici Goldman Sachs | Obchodování indexů | Silnější kurz | Lídři zemí | Růst ceny | Konglomerát | Hodnota akcií | Drahé kovy | Pokles technologických akcií | Dluhopisy | Bankovní trader | Saxo | NATGAS | Vrcholy | Vyšší sazby | Pravidla obchodního systému | Evropské akciové indexy | Trading systém | Forward | Inflace zpomaluje | Ekonomické vyhlídky | PMI ve výrobě | Obchodování forexu | Maďarská centrální banka | Inflace v Turecku | Podílové fondy | Výkyvy na finančních trzích | ISM | Měsíční report | BDI | Turecké liry | Americký index S&P 500 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ekonomická nálada | Hráči na forexu | Obchodníci | Názory analytiků | Francouzský statistický úřad INSEE | Webináře | Dlouhodobý investor | Sazby beze změny | Nákupy vládních dluhopisů | Globální trhy | Bankéři | Komoditní burza | Moskva | Jefferies | Financial Conduct Authority | Počet bankrotů | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Mezinárodní turistika | Výnosy státních dluhopisů | Obchodní instrumenty | Analytika | Bývalý prezident | Prodávající | Slušný zisk | Klesající trendová linie | Pozornost trhu | Prostor pro pokles | Výrobce sportovního oblečení | Přicházející recese | Pšenice | Nejobchodovanější měnový pár | Doporučení | TLTRO | DISH | Oslabení japonského jenu | Elliott Wave | Americké banky | Nadměrné obchodování | Růst čínské ekonomiky | Christopher Waller | Dluhová krize | Inflace v ČR | ECN | Trading metody | Co je forex | Poptávka | Soudní spor | Trader | Nákupní oblasti | Obezřetný obchodník | Alphabet (Google) | Fitch | Francouzský prezident | Banka Morgan Stanley | Vývoj akciového indexu Stoxx Europe 600 | Co bude | Linie neckline | Zasedání Bank of England | PMI index | Obchod s cennými papíry | Patrik Mackových | Konfluence | Psychologie | Meziroční inflace | Expirace | Očekávání trhu | Čínský export | Forex trh | Obchodování na měnových trzích | Čína | Solana | Kancléř Olaf Scholz | Index výdajů | Makroekonomické data | Vývoj indexu S&P 500 | Obchodovat | Americké akciové trhy | Plynárenský gigant | All-time high | Bernard Arnault | Infineon Technologies | Cena akcií Walt Disney | Průměrování | EURGBP | Dukascopy Europe | Růst HDP | Dluhopisový trh | Vývoj války | Míra nezaměstnanosti v Británii | G7 | Gamble | Forexu | Arabica | Ziskový trader | Peking | Cizí měny | Zvýšení inflace | Vakcína proti koronaviru | Základní měna | Honeywell | Bankovní rada České národní banky | Iniciativní svíčka | Lulo Rose | Parita | Softwarová společnost Microsoft | Uniper | Kalendář událostí | Majors | Washington Post | Sociální síť | Umělé nadhodnocení | Přehled o fundamentech | Cena kryptoměny | Nakupovat zlato | Korekční fáze | Reverzní formace | Vývoj salda obchodní bilance Německa | Reporty | Profit-Target | Finanční podmínky | Vysoká likvidita | Sony Group | Motor Sič | Nákup eura | Společnost Admirals | Stavební výroba | Price Action strategie | Počasí | Politické napětí | Barclays | Úrokový diferenciál | HDP | Resistance | Americký regulátor | FRED | Skupina Colt CZ Group | Výrok Lagardeové | Margin (marže) | Německý index DAX | Medvědi | Statistický úřad | Ziskové pozice | Ruský ministr | MIFID | Evropské země | Oddělení forexu | RBI | Česká národní banka (ČNB) | Světové události | Kótování | Bloomberg Economics | Klouzavý průměr | Ceny ropy a plynu | Teletrader | Výrobní aktivity | UTC | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Pokles zásob | JPMorgan Chase | Úspěch v tradingu | Zveřejnění zpráv | Payrolls | Prohloubení deficitu | Kapitálové trhy | Sdružení výrobců automobilů | Dreamliner | Mzdy | Kalendář ekonomických událostí | Holubičí postoj | Výrobce sportovního zboží | Index euro | Podnikání | Pozitivní výsledky | Kurz domácí měny | Zasedání amerického Fedu | Větší pokles | Obchodní válka | Video | Problémy | Odkup vlastních akcií | Inflace ve Velké Británii | Jackpot loterie | Oživení ekonomiky eurozóny | Ropné fundamenty | Forex tipy | Spready | Futures na ropu | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Erste | Měnové kurzy | Bezpečné dluhopisy | ROCE | Grünheide | Obchodovat na forexovém trhu | Důvěra v Německu | Know-how | Low | Ceny akcie Thyssenkrupp | Provize | Investice do zlata | Hospodářské vyhlídky | WTI ropa | Turbulence na trzích | Vysoké zisky | Trading Central | Klouzavý průměr EMA | Vývoj kapitálu | Obchodování forex | Celková inflace | Micron Technology | ABC | Profesionální tradeři | Devizový trh | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | ISO | Fiskální politika | Akcie na Wall Street | Načasování | Klesající trojúhelník | Bank of Canada | Výrobce videoher | Averze vůči riziku | Lot | USA a Čína | Graf akciového indexu S&P 500 | Hřivna | Ropa | Bali | Reserve Bank of New Zealand | Stagflace | Obnovení růstu | Prodej zlata | Monetární politika | Dodávky zemního plynu | Schwab | Facebook | Kanadský dolar | Turistika | Klid | Podnik | Deutsche Bank | Pandemická situace | Pojistka proti inflaci | Investování do umělé inteligence | Ekonom | Demo účet | xStation 5 | Index PMI | Byznys | Škola tradingu | Zpomalení výkonnosti | Akcie společnosti Nvidia | Měnová politika ECB | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Zavedení cel | Optimismus | RBC Capital Markets | Restrikce | Throwback | Spekulace na pokles | Rozhodování | SWIFT | Indická rupie | Index Nikkei 225 | Kybernetická měna | Flexibilita | EMA | Zastavení dodávek | Nákupní korekce | Kurzy měn | Bank of New York Mellon | Zdanění | Růst ekonomiky | Hliník | Jaderná elektrárna | Investiční banka Goldman Sachs | Dolar | Desetileté dluhopisy | Merck | Jerome Powell | Zadávání Stop-Lossu | Zájem o riziková aktiva | Debata | Hodnoty měny | Další posilování | Americká půjčovna kryptoměn | Euro | Negativní vývoj | ANZ | Fundamentální pozadí | Ole Hansen | Vývoj kurzu rublu | Oscilátory | Údaje o nezaměstnanosti | Naše prognóza | Federální rezervní banky | Analýza forex | Akcie Thyssenkrupp | Buy Stop | Zkapalněný zemní plyn | Bollingerova pásma | Westpac | Santa Claus Rally | Obchodování na newyorské burze | Lockdowny | Backtesty | Japonský index | Sony | Nálada na globálních trzích | Risk | Hedging | Rizikový sentiment | Larry Williams | Mojmír Hampl | OsMA | Forex.cz | Indikátor důvěry | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Fiskální stimuly | Rada ČNB | Tým FXstreet.cz | Kontrakty na ropu WTI | Rozhodnutí Bank of England | Forex asistent | Vyčerpání kupců | JP Morgan | Index eura | Dividendový výnos | Japonský Nikkei | Christine Lagarde | Janet Yellen | Program OMT | Vývoj měnového páru USD/CAD | Silný fundament | Jednotná měna | Spotřebitelské ceny | Ohlédnutí | Mark Zuckerberg | Obchod | Akcie obchodované na pražské burze | Úroveň rezistence | Slabé euro | Odborné přednášky | Zlato | Používání eura | Fundamentální základ | Impulzy | Růst akcií | Čínská měna | Euro dolů | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Společnost Lufthansa | BIS | Zemní plyn (LNG) | Swingová maxima | Ukrajinské síly | Čínský úřad | Estée Lauder | Přebytek německé obchodní bilance | Miliardy | Investiční alternativa | Záporožská jaderná elektrárna | EU | Schodek | Konstrukce portfolia | Spojené státy | Úrovně supportu | Turistické sezóny | Evropské méně | Skupina Colt CZ | Plánované obchody | Inflace ve světě | Obcházení západních sankcí | Investoři a obchodníci | Sterling | Prodejní iniciativní svíčka | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Zpomalování inflace | Aktivita v americkém průmyslu | Ekonomie | Analýza akciového indexu | Hlavní trend | PBOC | Rozpočtové schodky | Riziková měna | Volatilita cenových pohybů | USD/CAD | Půjčovna kryptoměn | Výstup z obchodu | Korekce na akciových indexech | Commitments of Traders (COT) | Důležitý support | Známky oživení | Výnosnost | Globální energetická krize | Parita na eurodolaru | Hikkake | Denní graf | JPY USD | Prodeje existujících domů | Kohl's | CFA | Bankman-Fried | Prolomení oblasti | Silicon Valley | Firemní dluhopisy | IKL | Akcie Netflix | STAR | Řízení peněz | Bilance Fedu | Relativní zklidnění | Obchodní aktivita | Ondřej Hartman forex | Společná evropská měna | Nákup fyzického zlata | Banka JP Morgan | NZD/JPY | Faktor klesajících cen komodit | Index PCE | Komentáře Fedu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Verizon Communications | Bankovní sektor | Skupina G20 | Ceny benzínu | Trailing Stop | Ticker | Přezásobený ropný trh | Risk Reward Ratio | | Oblast fiskální politiky | Nákupy plynu | Regulace trhů s kryptoměnami | Vyšší inflace | Načasování obchodu | Vysoké ceny | Výkon hlavních měnových párů | Devizový kurz | Tipy pro začínající obchodníky | Verizon | Purple Trading | Odklon od dolaru | Short pozice | Agentura Moody's | Trhy v USA | Pandemie | Společnost JPMorgan | Specializace Finance | Šéfka Fedu | JPMorgan | Pips | Cena stříbra | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Úsilí | Sentix index | Výprodej | Stabilní zisky po celý rok | Majors měnové páry | Markit | Utaženější měnové politiky | Bank of America Merrill Lynch | Server FXStreet | Plánování | Průměrná cena | Zpracovatelský průmysl | Geopolitika | Největší pohyby | Obchodní příkaz | Live trading | Tomáš Holub | Částečný úvazek | Cla na americké zboží | Western Union | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Vydělávání peněz na finančních trzích | Asijská obchodní seance | Úrokový spread | Trend je tvůj přítel | Německý konglomerát | PMI ve službách | Pravidla Money-Managementu | Členové OPEC | Úspěch | Práce | Barchart | Spekulanti | Vývoj úrokových sazeb v USA | Private equity | Trendové strategie | Activision Blizzard | Worldgovernmentbonds | Centrum pro ekonomiku a výzkum obchodu (CEBR) | Jestřábí přístup | Větší korekce | Začínající obchodníci | Ceny ropy Brent | Plynárenské společnosti | Swingová minima | Riziková aktiva | Oslabení EUR/CZK | Úroveň supportu | CEBR | Slovensko | Zákaz dovozu ruské ropy | Globální finanční trhy | NZDUSD | Chop | Saúdská ropná zařízení | Směr trhu | Nevyplněný Fair Value Gap | Světová turistická organizace | Signál pro medvědy | DJ30 | Bankrot | Trh s kryptoměnami | Míra inflace v eurozóně | Německá nezaměstnanost | Overbought | Nastavení sazeb | Trading nastavení | Conference Board index | Likvidita | Druh obchodování | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Intradenní pohyby | Ekonomika Francie | Vývoj kryptoměny | Čínský vicepremiér | Krátkodobé očekávání | Invaze Ruska na Ukrajinu | Cíle | Býčí trend | Prognóza ECB | Forex zpravodajství | Nejistoty na trzích | Proprietary trader | Poptávka po dolaru | Tržní indikace | Etsy | Summit EU | Obchodní systémy | Direct market | Cena kryptoměny bitcoin | Aktuální situace | Longovat | Applied Materials | USD CHF | Hodnota dolaru | VIAC | Výnosy | Inflační data | Bezpečnost | Home Depot | Dnešní ekonomický kalendář | Výhled roku | CoinDesk | Vývoj meziroční jádrové inflace | Nissan | Maloobchodní prodej | Likvidní | Úspěšný investor | Korekce trendu | Infineon | Analytik TopForex | Typy grafů | Pohyby na trzích | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Schodek rozpočtu | Snížení úrokové sazby | Vývoj ceny zlata v CZK | Americké akciové indexy | eSignal | Lockdowny v Číně | Býčí scénář | Rothschild | Pandemie covidu-19 | Nejbližší rezistence | Lufthansa | Nadměrná důvěra | Session | Nonfarm Payrolls | Hodně peněz | Nákupy centrálních bank | Britský FTSE | Index výrobních cen (PPI) | Volkswagen | Obchodní podmínky | 10Y US NOTES | Společnost Silvergate Capital | Vypuknutí válečného konfliktu | Uvolnit měnovou politiku | PPI index | Devizy | Výrobní inflace | Ruská měna | Členské země | Oslabení | Ministři energetiky | Zásobníky | Základní sazba | Vyšší úroveň | Hyundai Motor | Rostoucí ceny komodit | Prudký růst cen | Dobré obchodní signály | Ziskový poměr PE | Pracovní síly | Ekonomické zprávy | Měnový výbor | Komodity | Akcie ČEZ | Ministerstvo financí | Mig Bank | Linie podpory | Vedení centrální banky | Business as usual | Dobrý obchodní plán | Falešný break | Index euro stoxx 50 | Těžba ropy v Rusku | Odborník na ropný trh | Grexit | Společnost Sony | Fúze | Osobní výdaje | Vlastnosti hlavních měnových párů | Kanadská centrální banka | IBEX | Místní centrální banka | Short příležitost | Rizikový apetit | Zveřejnění úrokových sazeb | Epidemie koronaviru | CNY | Slabé stránky | Vývoj trhu | Zprávy z Německa | Cena dnes | Nejistota na finančních trzích | Analýza indikátorů | Obchodní styl | Brazilský real | Česká inflace | Útok na saúdská ropná zařízení | Celní válka | Tempo růstu čínské ekonomiky | DAX 30 | Výhled růstu ekonomiky | Cílová cena | Order Monitor | Kosmetická společnost | Pozitivní trendy | Komise v přenesené pravomoci | Graf ropa | Trend klesající | Automotive | Express | Pozice ekonomiky | American Express | Kryptoměnový svět | Riziko deflace | Backtestování | Goldenburg Group Limited | Paychex | TradingEconomics | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Bezpečné měny | InstaForex Kurz pro začátečníky | Austan Goolsbee | OTC | Nálada německých spotřebitelů | Jak obchodovat | Odpovědnost | Letecká společnost | Investovat peníze | Objem obchodování | Banka | Zasedání centrální banky | Forex zprávy | Měny střední a východní Evropy | Tranzit ruské ropy | Zasedání bankovní rady | Trading Floor | Long Term | Invaze Ruska | Crédit Agricole | Krach na akciovém trhu | Intradenní obchodník | Dnešní události | Výhled trhů | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | DPH v Německu | Americké firmy | Investor | Dodávky ruské ropy | Investiční cíle | Úrokové prostředí | Růst těžby v USA | Rostoucí trendová čára | Japonský jen | Nákup dluhopisů | Inflace v Evropské unii | Výprodeje akcií | Energetické krize | Philip Lane | Umělé nadhodnocení franku | Rychlost | Výskyt koronaviru | Vysokoúročené měny | Investiční společnosti | Put | Objednávky | Prognózy českého hospodářství | Nasdaq (US100) | Hry | Šance | Pokles zlata | Indikátor Purple Strike | Investiční instrumenty | Úrokové sazby ČNB | Futures na americký dolarový index | Sjednocení Irska | Cena kávy | Polský zlotý (PLN) | Dánsko | Můj trading | Analytik | Cyklus utahování měnové politiky | Ruské obcházení západních sankcí | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Ministři financí EU | Bloky | Nová stimulační opatření | Obchodní hodiny | Podnikání na kapitálovém trhu | Klesající struktura | Obchodní příležitosti | NZD | Maloobchodní tržby v eurozóně | Americká centrální banka dnes | MF | Komoditní index Bloombergu | Výrobní ceny v Číně | Obchodování eura | Vstupní signály | Norská koruna | Žádosti o podporu | Investice firem | Úroková sazba v eurozóně | Nakoupit ve výprodeji | Evropský průmysl | ProSiebenSat.1 Media | Kupci | Německé dluhopisy | Technický výhled | APP.US | Mzda | Obchodní myšlenka | Prodejní pozice | Deficit federální vlády | Mississippi | Světové akciové indexy | Přirážka | Signály přeprodanosti | Umělá inteligence | Zahraniční měny | Británie | Společnost Gazprom | Výplaty dividend | Trading pohled | Strukturální změny | Netflix | Průmyslový index Dow Jones | Varování před riziky | Zisk na akcii | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Burzovní zpravodajství | Zahedžovat | Prohlášení | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Ekonomický indikátor | Miliardář | Sell obchod | Cena plynu pro evropský trh | Silná domácí měna | Forex trading | Volatilní obchodování | Average True Range | Nový Zéland | Omezení cen plynu | Obavy ze stagflace | Šíření varianty omikron | Nákup aktiv | Zasedání Rady guvernérů | Proražení rezistence | Elizabeth Warrenová | Tesla | Intervence centrálních bank | CPI v eurozóně | Vývoj jádrové inflace | Síla měny | Reálné obchodování | Target | Rates | Forex broker | Nominální růst HDP | Halliburton | Bělorusko | Koronavirus | Uptrend | Přeprodané podmínky | Obchodní terminál | CAD | Technická analýza měnových párů | Tvůrci trhu | Bilance zahraničního obchodu | WhatsApp | Rumunské leu (RON) | Klidný trh | Riziko skutečné stagflace | Omer Esiner | Základní úroková sazba | Stav americké ekonomiky | Kurz GBP | Křížové měnové páry | IMF | Podniky | Spreadové obchodování | Dnešní sentiment | Žádný trend | Cena zemního plynu | Round turn | Skalping | Analýza | Zůstatek na účtu | Obchodní komora | Hnutí Hamás | Vývoj meziroční spotřebitelské inflace | Nákupy zlata | Chování spotřebitelů | Aktuální kurz | Ministr financí | Umění | Ukazatele | Obří deficit | Návrat poptávky | Implikovaná volatilita | Kontrolovat rizika | Uvolňování měnové politiky v USA | Dluh Řecka | David Vagenknecht | Velké ztráty | Procter & Gamble | Nové all-time high | Prezident Federální rezervní banky | Evropský bankovní úřad (EBA) | Absence kupců | Cena drahých kovů | Stagnace poptávky | Předpokládaný vývoj | Výhled domácí ekonomiky | Opční bariéry | Američtí politici | Setkání ministrů financí | Index spotřebitelských cen | Významné události | Highsky.cz | Analýzy více časových rámců | Koronavirové lockdowny | Setkání ministrů financí EU | 200 SMA | Výhled pro GBP/USD | Moving Average | Obchodování pásma | Hladina supportu | Extrémně silný dolar | Stimuly | Světlo na konci tunelu | ZIL | Ochlazování inflace | Formace Shooting Star | Jen Psakiová | BID cena | Japonský index Nikkei | Fondy na spotový bitcoin | CAD/CHF | Omicron | Bezpečnější měny | Zadluženost | Banka UBS | Underperform | Graf dne | Negativní data z americké ekonomiky | Makléř | Výrobci čipů | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Swing Trading | Vyšetřování | Účinnosti vakcín | Nárůst volatility | Gain Capital | Cena práce | Graf EUR/USD | Světové akciové trhy | Společnost Meta | Index japonského jenu | Downgrade | Předsedkyně Evropské komise | Institut ZEW | Německá Bundesbanka | Nízká inflace | Koronavirová epidemie | Ruská vláda | Poptávky po dolaru | Snížení úroků | Forex market | Medvědí vlajka | Asijský index | Klidné obchodování | Zemědělství | Enel | Index amerického dolaru (DXY) | Americká centrální banka FED | USD GBP | Světové rezervní měny | Zprávy euro | Německý ústavní soud | Dobrý obchod | Zrychlení růstu | Zajímavé pohyby | Omezování nákupů aktiv | Vývoj na světových trzích | Brad Smith | Růst měnového páru GBP/USD | CNBC | Lael Brainardová | Kontrakt | Ceny akcií bankovních domů | Inflační epizoda | HDP z Číny | Globální sentiment | MIG | 1D | Dow Jones | Vysoká finanční páka | Investování | Multitimeframe analýza | Hodnota všech kryptoměn | Americký ministr zahraničí | Domácí poptávka | Výrobce elektromobilů Tesla | Amazon | Statistika | Hlavní index německých akcií | Švýcarská měna | Forex menové páry | Ceny nemovitostí v USA | Vývoj ceny | Ekonomika nového Zélandu | Stochastic | Konsolidace ceny | Změny úrokových sazeb | Průmyslové podniky | Správné strategie | Nové peníze | Krátkodobý rostoucí trend | Herbert Diess | Novoroční korekce | Společnost Media for Europe | Zahraniční FX | Technická analýza na forexu | FOMC | Société Générale | Vladimir Putin | Hospodářský pokles | Rozdělení zisku | Belgie | Měsíční měnový report | Pullback oblasti | Černá labuť | Dynamický support | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Čínské investice | Průlom | Index technologického trhu Nasdaq | Prodej eura | Marketscope | Vývoj na trhu | Měnové politiky v USA | Time frame | Krátkodobý výhled | ONE | Zhodnocení prostředků | Hlavní ekonom | Aktuální Price Action | BTMU Research | Vysoké sázky | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rozhodnutí Číny
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Měnový lístek
Měnový manévr
Měnový pár
Měnový pár AUD/CHF
Měnový pár AUD/NZD
Měnový pár EUR/CZK
Měnový pár EUR/GBP
Měnový pár EUR/HUF
Měnový pár EUR/PLN
Měnový pár EUR/SEK

Následující klíčová slova

Měnový pár GBP/USD
Měnový pár CHF/JPY
Měnový pár USD/CNH
Měnový pár USD/CNY
Měnový pár USD/JPY
Měnový pár USD/NOK
Měnový pár USD/TRY
Měnový pár vs. měnový index
Měnový prémiový vklad
Měnový převodník
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít