Eurodolar mi podle Elliottovy teorie na týdenním grafu nabízí minimálně tři možné následující vývoje. Pokusím se dnes tyto možnosti trochu rozebrat.
Varianta1: Veliká rovina
Tato varianta přináší možnost , že se nám tvoří korekce ve tvaru veliké roviny (žluté značení), nyní jsme v B vlně (žluté) a ještě konkrétněji v její B podvlně (modré). Po jejím ukončení by měl následovat long impuls který by utvořil C podvlnu z vlny B. Pak by následoval short velký impuls jakožto C vlna (žlutá) celé velké roviny.
A ( žlutá) vlna byla rovina , B(žlutá) vlna by tímto také zřejmě byla rovina nebo trojúhelník a C (žlutá) vlna by musela být impuls. Takto by vznikla úplně klasická rovinná korekce.
Pokud by B(žlutá) nebyla rovina , ale trojúhelník, pak by nyní ještě nějakou dobu byl stranový pohyb , který by tento trojúhelník vytvořil.
Varianta 2: Velká rovina jinak.
Tato varianta počítá také s korekcí v podobě roviny , avšak zde se již nalézáme v její C vlně a B vlna byla krátká. Nebyla by to typická rovina tvarem , ale možné to je. Vrchol B vlny by v tomto případě končil trojúhelníkem, proto je kousek níž než fyzický vrchol.
Ve variantě 1 se nám rovina roztahuje co do složitosti - A vlna jednoduchá , B vlna složitější a C vlna by byla nejsložitější.
V této druhé variantě je tomu spíš naopak - A vlna složitá, B vlna jednodušší a C vlna by mohl být rychlý prudký impuls.¨
Obojí je možné , toto střídání komplexnosti je v postupujících korekcích správné.
Varianta3: Kombinovaná korekční formace
Tato varianta bere v úvahu možnost , že první rovina je pouze první formací větší kombinace W, následuje X vlna long a nyní bychom byli ve druhé formaci Y případně v A podvlně formace Y. Vše žluté značení.
Modré značení zde pouze naznačuje vnitřní dělení.
Všechny tři varianty počítají s konečným cílem okolo F38 , což je okolo hladiny 1.1200 , jde jen o to kdy a jakou cestou se k tomuto cíli dostanou.
Necháme se překvapit a na Nový rok snad již bude jasněji.
D.David