Ticker Tape by TradingView
RBA prověřuje zprávu o australské inflaci
Zpráva o vývoji inflace v Austrálii za první čtvrtletí letošního roku bude na začátku týdne jedním z nejdůležitějších údajů pro investory a obchodníky. Očekává se, že údaje o inflaci vezme v úvahu australská centrální banka (RBA) a mohou ovlivnit hodnotu australského dolaru vůči ostatním hlavním měnám.
Zpráva o inflaci v Austrálii za 1. čtvrtletí 2023 ve středu
Australský statistický úřad (ABS) ve středu ráno oznámí údaje o inflaci za první čtvrtletí. Analytici trhu očekávají, že celková inflace dosáhne 1,3 % na čtvrtletní bázi a 6,9 % na meziroční bázi.
Ekonomové Commonwealth Bank of Australia (CBA) ve své zprávě uvedli: "Očekáváme, že index spotřebitelských cen za březen potvrdí, že meziroční inflace dosáhla svého vrcholu v prosinci loňského roku. Měsíční ukazatel CPI naznačuje, že v Austrálii stejně jako jinde dochází k dezinflaci zboží. Očekává se, že hlavním faktorem růstu cen bude inflace ve službách."
Tvůrci politiky ECB se podělili o své postřehy k měnové politice
V Evropě se někteří tvůrci politiky Evropské centrální banky (ECB) podělili o své postřehy týkající se měnové politiky centrální banky eurozóny. Hlavní ekonom ECB Philip Lane novinářům řekl, že poslední zveřejněné finanční údaje ukazují cestu k dalšímu zvýšení sazeb v květnu, a poznamenal, že by nebylo moudré, aby ECB pozastavila své plány na zpřísnění měnové politiky.
Člen Rady guvernérů ECB a guvernér Bank of France Francois Villeroy de Galhau uvedl, že celková inflace v eurozóně by měla do konce roku 2024 klesnout na 2% cíl, zatímco inflace potravin začne pravděpodobně ve druhé polovině letošního roku klesat.
Členka bankovní rady ECB Isabel Schnabelová novinářům z Politico řekla, že zvýšení sazeb o 50 bazických bodů není vyloučeno. "Je jasné, že další zvyšování sazeb je potřeba, ale jejich velikost bude záviset na příchozích údajích. Závislost na datech znamená, že 50 bazických bodů není mimo hru. Potřebujeme vidět trvalý pokles jádrové inflace, který nám dá jistotu, že naše opatření začínají fungovat," poznamenala.
Komentář guvernéra BoJ Uedy k ekonomice
V projevu v japonském parlamentu guvernér Bank of Japan (BoJ) Kazuo Ueda poznamenal, že "trendová inflace zůstává pod 2 %, ale postupně se zrychluje, což je částečně způsobeno účinkem uvolňování měnové politiky".
Ueda uvedl, že zpřísnění měnové politiky v současnosti by mohlo v budoucnu tlačit na pokles inflace, která již pravděpodobně zpomaluje v důsledku rozptylujícího se vlivu dovozních nákladů. Nově jmenovaný guvernér zopakoval, že "riziko podstřelení prognózy inflace je větší než riziko jejího přestřelení, a proto musí BoJ nyní zachovat uvolněnou politiku".
Německá ekonomika má k výraznému zlepšení daleko?
Hlavní německý index podnikatelského klimatu IFO se v dubnu zvýšil z březnových 93,2 bodu na 93,6 bodu. Údaj byl o něco slabší než tržní očekávání ve výši 94.
Průzkum německého podnikatelského klimatu IFO ukázal, že ekonomika země má k výraznému oživení daleko. Zpráva uvedla, že ekonomice chybí dynamika a že podíl podniků, které by chtěly zvýšit ceny, opět klesl.
Zajímá vás obchodování na základě makroekonomických zpráv? Zjistěte, jak tento přístup funguje, díky našim bezplatným webinářům. Seznamte se a komunikujte s odbornými obchodníky. Sledujte a učte se z živých obchodních seancí.
Tradingové webináře zdarma
Nalaďte se na živé webové semináře pořádané našimi tradingovými experty.
ZAREGISTROVAT SE ZDARMATento materiál neobsahuje a neměl by být vykládán jako materiál obsahující investiční poradenství, investiční doporučení, nabídku nebo výzvu k jakýmkoli transakcím s finančními nástroji. Vezměte prosím na vědomí, že tato obchodní analýza není spolehlivým ukazatelem jakékoli současné nebo budoucí výkonnosti, protože okolnosti se mohou v průběhu času měnit. Před přijetím jakéhokoli investičního rozhodnutí byste měli požádat o radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že rozumíte rizikům.
Klíčová slova: Poradce | Ekonom ECB | Inflace v Austrálii | Prognózy | Poradenství | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Australská centrální banka | Ekonomika | François Villeroy de Galhau | Finanční údaje | Pro investory | Očekávání | Philip Lane | Měnové politiky centrální banky | Politico | Banka | Hlavní ekonom | Plány | Semináře | Zpřísnění měnové politiky | Guvernér | Doporučení | ČBA | Průzkum | Údaje o inflaci | Opatření | Riziko | Tržní očekávání | Ifo | Evropské centrální banky | Investiční | Zlepšení | Uvolňování měnové politiky | Australská centrální banka (RBA) | Člen rady guvernérů | Měnové politiky | Celková inflace | Commonwealth Bank of Australia | Závislost | Index spotřebitelských cen | Obchodování | Commonwealth Bank | Meziroční inflace | Ukazatel | Pokles inflace | Zvyšování sazeb | Německá ekonomika | Ceny | Investiční doporučení | Ekonom | Analýza | Zpráva o inflaci | 3М | Zvýšení sazeb | Pokles | Obchodní analýza | Bank of Japan | Kazuo Ueda | Webináře | Inflace | Ekonomové | Zpráva o vývoji inflace | Inflace v eurozóně | Centrální banky | Investiční poradenství | Analytici | Údaje | Isabel Schnabelová | RBA | Statistický úřad | Banky | Prognózy inflace | ECB | Centrální banka | Zpráva | Hlavní ekonom ECB | Tradingové webináře | Index |
Čtěte více
-
RBA opäť zvýšila úrokové sadzby
Nočné zasadnutie Austrálskej centrálnej banky prinieslo opäť zvýšenie úrokových sadzieb z 4,00 na 4,25... -
RBA oznámila potenciální uvolňování v listopadu - AUD ztrácí
Australská rezervní banka si připravila půdu pro své listopadové zasedání poté, co náměstek guvernéra RBA Christopher Kent uvedl, že na nějakou dobu bude zapotřebí podpůrná politika. Ve své nejnovější zprávě ze zasedání o měnové politice bylo zdůrazněno, že je banka připravena zavést další uvolňování na podporu ekonomiky. -
RBA ponechala sazby beze změny, analýza AUD/NZD
Australská centrální banka (RBA) zachovala úrokové sazby na 2 procentech dle očekávání. Bankovní rada vidí v současné době dobře naladěnou... -
RBA ponechala sazby beze změny a pomohla AUD k růstu
Australský dolar dnes patří mezi nejsilnější z hlavních světových měn. Na včerejší růst dnes ráno navázal v reakci na zasedání tamní centrální banky (RBA), která ponechala sazby beze změny na 0,75 %. Samotné rozhodnutí nebylo velkým překvapením a k růstu pomohla banka hlavně následujícím doprovodným komentářem. Co v něm zaznělo? -
RBA ponechala sazby beze změny, výplach na AUD a NZD pokračuje
Australská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby podle očekávání beze změny na 2 %. Společně s výší sazeb banka... -
RBA ponechala současné sazby, ke změně může dojít v prosinci
Rezervní Banka Austrálie (RBA) ponechala úrokové sazby na 0.25%, což je současné rekordní minimum. Banka však naznačila, že v budoucnu dojde k dalšímu kvantitativnímu uvolňování, aby pomohla australské ekonomice v boji proti pandemií koronaviru. -
RBA ponechalo úrokové sazby beze změny; HDP ve Velké Británii vzrostl podle očekávání
V pondělí vzrostly maloobchodní prodeje v EU za březen o 1,9 %. Kompozitní index nákupních manažerů v EU za duben byl 51.5. V úterý ponechala RBA úrokové sazby v Austrálii beze změny na 1,5% hladině. Objednávky strojů v Německu se zvýšila o 0,6 %, přičemž očekávaný nárůst byl 1,5 %. GDT index cen na Novém Zélandu oproti předpokládanému poklesu o 1,1 % vzrostl o 0,4 % -
RBA ponechává úrokové sazby beze změny - AUD zůstal bez komentáře
V úterý se konalo první ze zasedání centrálních bank plánovaných na tento týden, nemělo však na trhy tak velký dopad, jaký se očekává od zasedání ECB tento čtvrtek. RBA ponechala v souladu se všeobecnými očekáváními úrokové sazby na nezměněné úrovni 4,75 % a průvodní prohlášení, podle něhož stávající měnová politika odpovídá současnému stavu ekonomiky a podle něhož je inflace v souladu s cílem centrální banky, se velmi podobalo tomu předchozímu. Prohlášení neobsahovalo žádnou zmínku o silném AUD a asijská burza uzavírala obchodování na nižších úrovních. -
RBA prekvapila
Centrálna banka Austrálie prekvapivo zdvihla základnú úrokovú sadzbu o 0,25% na 4,75%, čo pred z... -
RBA prověřuje zprávu o australské inflaci
Zpráva o vývoji inflace v Austrálii za první čtvrtletí letošního roku bude na začátku týdne jedním z nejdůležitějších údajů pro investory a obchodníky. Očekává se, že údaje o inflaci vezme v úvahu australská centrální banka (RBA) a mohou ovlivnit hodnotu australského dolaru vůči ostatním hlavním měnám. -
RBA překvapivě ponechala hlavní sazbu beze změny; AUD se hroutí
Poté, co si euro včera brzy po ránu sáhlo na nové šestiměsíční maximum, pak pod tíhou řady faktorů spole... -
RBA (Reserve Bank of Australia)
Dnešná noc by už nemala byť tak pokojná ako dnešný deň vzhľadom k tomu, že sa ráno očakávajú rozhod... -
RBA (Reserve Bank of Australia)
Centrálna banka Austrálie  pone... -
RBA: rozhodnutie o úrokovej miere
Včera ráno zasadala Royal Bank of Australia (RBA), ktorá v súlade s očakávaniami... -
RBA snížila sazby, USA rozšiřují seznam zboží z EU, na které mohou být uvalena cla
Ve shodě s většinovým konsenzem, RBA dnes ráno snížila sazby na nové historické minimum 1 %. AUD reagoval na snížení sazeb růstem, i když nejprve mírně oslabil, vzhledem k tomu, že část trhu počítala s možným ponecháním sazeb beze změny. Dnes ráno se pak řadí dokonce mezi nejsilnější major měny, když na páru s USD přidává 0,2 %. RBA v doprovodném komentáři uvedla, že snížení sazeb pomůže inflaci přiblížit se k cíli a že by mělo podepřít také situaci na pracovním trhu. Banka znovu upozornila na to, že inflační tlaky jsou napříč ekonomikou utlumeny a že by se inflace měla dostat v roce 2020 ke 2 %. Zároveň upozornila na možnost jejího zrychlení především díky vyšším cenám pohonných hmot. Externí vlivy ale nejsou důvodem k výraznější změně měnové politiky a šance na snížení sazeb proto stále existuje. Klíčovým bude nyní stav australské ekonomiky a trhu práce a v případě dalšího zhoršení je snížení sazeb velmi pravděpodobné. -
RBA snížila úrokové sazby. Index nákupních manažerů v Číně klesá
V pondělí byl zveřejněn index nákupních manažerů ve výrobě za červen v Číně ve výši 49,4, což je o 0,6 méně, než bylo očekáváno. Maloobchodní tržby ve Švýcarsku za květen klesly o 1,7 %. Index nákupních manažerů ve výrobě v USA za červen stoupl o 51.7. -
RBA snižuje sazby. AUD/USD klesá. USD připraven posílit.
Australská centrální banka dnes snížila klíčovou sazbu na 2,75%. Kurs páru AUD/USD klesá na 1,0182. Australský... -
RBA v červnu zvýšila oficiální měnovou sazbu a připojila se ke globálním jestřábům
Australská centrální banka (RBA) je poslední centrální bankou, která zvýšila svou orientační úrokovou sazbu a přidala se tak ke globálním jestřábům poté, co Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na konci května zvýšila svou sazbu z 1,5% na 2%. -
RBA vidí AUD stále nadhodnotený, voči USD však menej
Austrálska centrálna banka Reserve Bank of Australia (RBA) je celkom dobre čitateľná. A to aj vďaka svojim protokolom ... -
RBA zítra oznámí rozhodnutí o sazbách
Reserve Bank of Australia (RBA) má v úterý ve 4:30 oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Ekonomové oslovení agenturami Bloomberg a Reuters očekávají, že australská centrální banka ponechá sazby beze změny a hlavní peněžní sazba zůstane na úrovni 4,35 %. Žádný pohyb sazeb se neočekává ani podle cen na peněžním trhu, přičemž futures na úrokové sazby ve skutečnosti oceňují 8% šanci na snížení sazeb o 25 bazických bodů pro nadcházející zasedání. Zvýšení sazeb minulý měsíc bylo očekáváno, ale nyní je vnímáno jako pravděpodobně poslední v současném cyklu, v němž došlo ke zvýšení hotovostní sazby o více než 400 bazických bodů od 2. čtvrtletí 2022. Peněžní trhy sice neočekávají další zvyšování sazeb ze strany RBA, ale zároveň předpokládají, že banka je začne snižovat ve 4. čtvrtletí 2024, tedy později než v případě ostatních centrálních bank zemí G10.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Jejich produkty určitě používáte. Tak proč neinvestovat i do akcií?
Perly, ropa a dirham. Podívejte se na historii měny Spojených arabských emirátů
Proč je obchodování z pomsty (Revenge Trading) ztrátové?
Smart Money Trading: Výhoda specializace na 1 až 2 obchodní instrumenty (27. díl)
Porovnání výkonnosti světových akciových indexů - co očekávat do budoucna?
Trpělivost v Prop Tradingu
K libře zády, k dolaru vchodem. Takhle vypadala ropná cesta saúdského rijálu
Investování do REIT: Od Sydney po Dubaj - jak fungují světové REITs (8. díl)
Jak úspěšně obchodovat pattern Hlava a ramena
VIDEO: Tento indikátor predikuje budoucnost trhu
Jejich produkty určitě používáte. Tak proč neinvestovat i do akcií?
Perly, ropa a dirham. Podívejte se na historii měny Spojených arabských emirátů
Proč je obchodování z pomsty (Revenge Trading) ztrátové?
Smart Money Trading: Výhoda specializace na 1 až 2 obchodní instrumenty (27. díl)
Porovnání výkonnosti světových akciových indexů - co očekávat do budoucna?
Trpělivost v Prop Tradingu
K libře zády, k dolaru vchodem. Takhle vypadala ropná cesta saúdského rijálu
Investování do REIT: Od Sydney po Dubaj - jak fungují světové REITs (8. díl)
Jak úspěšně obchodovat pattern Hlava a ramena
VIDEO: Tento indikátor predikuje budoucnost trhu
Denní kalendář událostí
Člen Fedu Neel Kashkari
V USA skladování zemního plynu
Týdenní změna zásob ropy
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu Neel Kashkari
V USA Conference Board (CB) index
Člen Fedu Austan Goolsbee
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V Kanadě maloobchodní tržby
Šéf SNB Martin Schlegel
Člen Fedu Neel Kashkari
V USA skladování zemního plynu
Týdenní změna zásob ropy
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu Neel Kashkari
V USA Conference Board (CB) index
Člen Fedu Austan Goolsbee
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V Kanadě maloobchodní tržby
Šéf SNB Martin Schlegel
Tradingové analýzy a zprávy
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.4.2025
Aktuálně otevřené forex pozice 24.4.2025
Evropské akcie se vyšplhaly nejvýše za téměř tři týdny
Forex: Dolar posiluje díky zmírnění napětí kolem Fedu a kolem obchodu s Čínou
Ropa zlevňuje kvůli vyhlídkám na výraznější zvyšování těžby skupinou OPEC+
Forex: Koruna dnes posílila k euru na 25 Kč/EUR, naopak vůči dolaru oslabila
Dombrovskis: EU se nechce vzdát obchodních vztahů s USA, ale jednat o clech
Vicepremiérka: Ukrajina je připravena vyjednávat, ne kapitulovat
Investice v USA od Trumpova nástupu přesáhly pět bilionů dolarů
Akcie v USA prudce posilují poté, co Trump řekl, že se nechystá odvolat Powella
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.4.2025
Aktuálně otevřené forex pozice 24.4.2025
Evropské akcie se vyšplhaly nejvýše za téměř tři týdny
Forex: Dolar posiluje díky zmírnění napětí kolem Fedu a kolem obchodu s Čínou
Ropa zlevňuje kvůli vyhlídkám na výraznější zvyšování těžby skupinou OPEC+
Forex: Koruna dnes posílila k euru na 25 Kč/EUR, naopak vůči dolaru oslabila
Dombrovskis: EU se nechce vzdát obchodních vztahů s USA, ale jednat o clech
Vicepremiérka: Ukrajina je připravena vyjednávat, ne kapitulovat
Investice v USA od Trumpova nástupu přesáhly pět bilionů dolarů
Akcie v USA prudce posilují poté, co Trump řekl, že se nechystá odvolat Powella
Blogy uživatelů
FOMO v tradingu a jak se s tím vypořádat
Analýza Dow Jones, XAU/USD, EUR/USD: Zlato dále prudce posiluje
Moje cesta prop tradingem: Příprava trendového obchodu
Praktická ukázka: Pátek mě překvapil
Výsledková sezóna pod tlakem: Rekordy, rizika a nejistota
Jaké iluze si projektujeme do trhů?
Měnový pár EUR/AUD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 rámec)
Toto je první překážka, na kterou v tradingu narazíte
INVESTIČNÍ GLOSA: Zlato pumpuje podle učebnice. K novému rekordu ho dotáhl Trump
Trpělivost tradera je mocným nástrojem pro řízení rizik a růst obchodního účtu
FOMO v tradingu a jak se s tím vypořádat
Analýza Dow Jones, XAU/USD, EUR/USD: Zlato dále prudce posiluje
Moje cesta prop tradingem: Příprava trendového obchodu
Praktická ukázka: Pátek mě překvapil
Výsledková sezóna pod tlakem: Rekordy, rizika a nejistota
Jaké iluze si projektujeme do trhů?
Měnový pár EUR/AUD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 rámec)
Toto je první překážka, na kterou v tradingu narazíte
INVESTIČNÍ GLOSA: Zlato pumpuje podle učebnice. K novému rekordu ho dotáhl Trump
Trpělivost tradera je mocným nástrojem pro řízení rizik a růst obchodního účtu
Forexové online zpravodajství
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 24. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů
Ranní shrnutí (24.04.2025)
Forex: Obchodní válka se negativně podepisuje na tuzemské ekonomické důvěře
Ranní komentář: Zase Trump, výsledky GE Vernova, Boeing, Philip Morris a propouštění v Intelu
Kiwi má obstojnou šanci pokračovat v růstu
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 24. dubna: Deeskalace, nebo falešný poplach?
Přehled pro pár GBP/USD na 24. dubna: Nevyšlo to? Budiž...
Jak 24. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
Euro dostalo ránu pod pás
GBP/JPY – analýza a prognóza
EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající tradery na 24. dubna. Přehled včerejších forexových obchodů
Ranní shrnutí (24.04.2025)
Forex: Obchodní válka se negativně podepisuje na tuzemské ekonomické důvěře
Ranní komentář: Zase Trump, výsledky GE Vernova, Boeing, Philip Morris a propouštění v Intelu
Kiwi má obstojnou šanci pokračovat v růstu
Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 24. dubna: Deeskalace, nebo falešný poplach?
Přehled pro pár GBP/USD na 24. dubna: Nevyšlo to? Budiž...
Jak 24. dubna obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
Euro dostalo ránu pod pás
GBP/JPY – analýza a prognóza
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Nevěřím v zázračný růst Asie
Market Insider: EURUSD, DAX, Brent
Ranní shrnutí (17.04.2025)
Apple představuje rychlejší iPad Air s čipem M3
Hampl (ČNB) varuje před bankovní unií. Ani Merkelová s Hollandem shodu nenašli
Top reporty firem pro tento týden (16.01.2023)
Co bylo, co bude... na finančních trzích
Akciový výhled: Nevýrazné otevření, v Praze rozdílný vývoj na bankách
USD/CAD: možné pokračování medvědího trendu | 9. ledna 2023
Další nečekaně dobrá data z Austrálie, začíná AUD konečně nacházet pevnější půdu pod nohama?
Nevěřím v zázračný růst Asie
Market Insider: EURUSD, DAX, Brent
Ranní shrnutí (17.04.2025)
Apple představuje rychlejší iPad Air s čipem M3
Hampl (ČNB) varuje před bankovní unií. Ani Merkelová s Hollandem shodu nenašli
Top reporty firem pro tento týden (16.01.2023)
Co bylo, co bude... na finančních trzích
Akciový výhled: Nevýrazné otevření, v Praze rozdílný vývoj na bankách
USD/CAD: možné pokračování medvědího trendu | 9. ledna 2023
Další nečekaně dobrá data z Austrálie, začíná AUD konečně nacházet pevnější půdu pod nohama?
Blogy uživatelů
Forex a já - 4
Praktické okénko: Ukázka dvou ziskových swing obchodů
FOMO v tradingu a jak se s tím vypořádat
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár AUD/JPY a indexy NASDAQ a DAX
Výsledková sezóna pod tlakem: Rekordy, rizika a nejistota
Proč trhy nevěří, že se Fedu podaří měkké přistání?
Jaký vliv má Evropská Centrální Banka (ECB) na Forex?
Profesionální klient u Purple Trading – možnost, jak obchodovat s vyšší finanční pákou
Kto bude novým predsedom FEDu?
Multitimeframe analýza: Akcie VOLKSWAGEN GROUP 15.6.2023
Forex a já - 4
Praktické okénko: Ukázka dvou ziskových swing obchodů
FOMO v tradingu a jak se s tím vypořádat
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár AUD/JPY a indexy NASDAQ a DAX
Výsledková sezóna pod tlakem: Rekordy, rizika a nejistota
Proč trhy nevěří, že se Fedu podaří měkké přistání?
Jaký vliv má Evropská Centrální Banka (ECB) na Forex?
Profesionální klient u Purple Trading – možnost, jak obchodovat s vyšší finanční pákou
Kto bude novým predsedom FEDu?
Multitimeframe analýza: Akcie VOLKSWAGEN GROUP 15.6.2023
Vzdělávací články
FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem
Jejich produkty určitě používáte. Tak proč neinvestovat i do akcií?
Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence
5 tipů jak obchodovat forex při propadu na burze
Smart Money trading: Načasování v konceptech likvidity (8. díl)
Metoda „Scaling In“ v kombinaci s S/R zónami
ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)
Parita na EUR/USD: Blížíme se k historické úrovni 1.0000
Fintokei – recenze, zkušenosti a hodnocení
Trading a daně
FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem
Jejich produkty určitě používáte. Tak proč neinvestovat i do akcií?
Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence
5 tipů jak obchodovat forex při propadu na burze
Smart Money trading: Načasování v konceptech likvidity (8. díl)
Metoda „Scaling In“ v kombinaci s S/R zónami
ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)
Parita na EUR/USD: Blížíme se k historické úrovni 1.0000
Fintokei – recenze, zkušenosti a hodnocení
Trading a daně
Tradingové analýzy a zprávy
Vicepremiérka: Ukrajina je připravena vyjednávat, ne kapitulovat
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.4.2025
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.4.2025
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 9.4.2025
Zelenskyj: Delegace Ukrajiny bude mít v Londýně mandát jednat o příměří
Upozornění na Eaconomy – je to podvod?
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (31.3.2025)
Dow Jones - Intradenní výhled 2.1.2023
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.2.2025
Aktuálně otevřené forex pozice 24.4.2025
Vicepremiérka: Ukrajina je připravena vyjednávat, ne kapitulovat
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.4.2025
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.4.2025
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 9.4.2025
Zelenskyj: Delegace Ukrajiny bude mít v Londýně mandát jednat o příměří
Upozornění na Eaconomy – je to podvod?
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (31.3.2025)
Dow Jones - Intradenní výhled 2.1.2023
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.2.2025
Aktuálně otevřené forex pozice 24.4.2025
Témata v diskusním fóru
Zajímavosti ze světa finančních trhů
Price Action Trading Jakuba Hodana
Co půjde nahoru spolu s ropou?
Ex-Cap
Trading vtípky
Akcie
Carry Trade: Vydělávejte na forexu pomocí úrokových sazeb
News pro FX
EUR/GBP
IQ Option
Zajímavosti ze světa finančních trhů
Price Action Trading Jakuba Hodana
Co půjde nahoru spolu s ropou?
Ex-Cap
Trading vtípky
Akcie
Carry Trade: Vydělávejte na forexu pomocí úrokových sazeb
News pro FX
EUR/GBP
IQ Option