Čtvrtek 23. května 2024 16:06
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Fundament

C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Proč upadly akcie Apple v nemilost u Warrena Buffetta?

20.05.2024 Dlouho platilo, že nákupem akcií Berkshire Hathaway si investor nepřímo pořídil velký balík akcií Apple. Donedávna právě akcie Apple tvořily přes 50 % celého Buffettova portfolia. Již ve čtvrtém čtvrtletí se legendární investor rozhodl prodat přes 10 milionů akcií Apple. Tento prodej zrychlil v prvním čtvrtletí, kdy se Buffett rozhodl prodat přes 116 milionů akcií. To je opravdu velký skok.
C:\fakepath\imbalance-20052024-uvod.png

Strategie Smart Money: Imbalance - Fair Value Gap (7. díl)

20.05.2024 V minulém dílu jsme si probrali breaky struktury, konkrétně co je to BOS, iBOS a jak je využít v praxi. Dnešní díl bude oproti dosavadním dílům trochu jiný, jelikož zde nebudeme primárně využívat jakékoli highs a lows ve struktuře jako jsme to dělali v minulých kapitolách, ale podíváme se spíše na to, co je to imbalance v tradingu, jak ji správně chápat jako doplněk naší trading strategie v kontextu ICT a SMC konceptů a následně jak ji správně identifikovat na grafu v praxi.
C:\fakepath\prop-trading-08052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – Obchod, který se nepovedl a nový trend v prop tradingu

08.05.2024 V tomto článku si popíšeme, co vedlo k propadu balance křivky prop účtu, a také si přiblížíme novinku, která hýbe světem prop tradingu.
img

Oslabí japonský jen na 160 USD/JPY?

29.04.2024 Japonský jen nezastavuje ve strmém oslabení, které trvá již přes dva roky. Strukturální tlaky na jeho oslabení pokračují a nic na tom nezměnilo zasedání BOJ ani pravděpodobná intervence začátkem pondělní seance, která výrazně zvýšila volatilitu na měnových párech s japonským jenem. Proč japonský jen výrazněji neposílil? Jak silný je fundament pro jeho další oslabení?
C:\fakepath\prop-trading-26042024-1.png

Základní strategie Prop Tradingu – jak získat velký účet

26.04.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak se stát prop obchodníkem a s tím i jaké návyky dodržovat a na co při prop tradingu myslet. Pokud toto splňujete a máte správně nastavenou mysl, můžete se přesunout k dalšímu bodu, a to je nějaká základní strategie či postupy v prop tradingu. Celý článek pojmeme v bodech, kdy každý jednotlivý bod bude popisovat určitou část strategie či to, na co se strategicky zaměřit u prop tradingu v evaluačním procesu (plnění výzvy - challenge). Z těchto bodů si pak můžete vybrat hned několik a zkombinovat je do vaší obchodní strategie právě z důvodu pravidel prop firmy.
C:\fakepath\FT-FXstreet-24042024-1.png

Půl milionu za měsíc? I to je ve Fintokei možné

24.04.2024 Stačí znát základy fundamentální analýzy a price action a můžete si ve Fintokei přijít na velice slušné zisky. Své o tom ví trader Lubomír, který si od nás v březnu odnesl payout v hodnotě 450 000 Kč. Pojďte se s námi podívat na jeho nejpovedenější obchody.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 13.3.2024

13.03.2024 Americká inflace druhý měsíc po sobě překvapila nahoru, což by pro mnoho investorů byl signál ke snížení rizikovosti portfolia, ale stal se pravý opak. Z inflace se stává sekundární fundament, který není příliš zásadní pro dlouhodobý vývoj, mají trhy jasno. Novou realitu musí zohlednit každý investor i trader. Zatímco jsou indexy na historických maximech, dosavadní růst není zdaleka jen o velkých technologiích, ale pozitivní nálada je cítit ve většině sektorů. Bude býčí trh pokračovat, nebo ho něco zastaví?
img

Živé vysílání: Wall Street Open 5.3.2024

05.03.2024 Akciové indexy zůstávají poblíž historických maxim, zatímco býci mají v zádech silná korporátní data, ale soustředí se hlavně na technologické tituly. Na dalších trzích můžeme najít zajímavé příležitosti, kde trh nezohledňuje aktuální fundament a například dluhopisy jsou stále atraktivním aktivem. Nejnovější události probereme s Marinem Jakubce při příležitosti Wall Street Open od 15:20.
img

Fidelity International: Průzkum „Analyst Survey“ sbírá informace každých deset minut

27.02.2024 Průzkum Fidelity Analyst Survey čerpá ze zkušeností našeho globálního výzkumného týmu a pomáhá vám utvořit si názor na to, jak se bude v příštích měsících dařit podnikům z různých odvětví a regionů. Průzkum existuje již více než deset let a odvádí dobrou práci.
C:\fakepath\part-time-trader.jpg

Aktuální Price Action obchody na denních grafech (FOREX)

14.02.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CHF se nachází v konfluenční zóně. Pozor na klesající trend měnového páru GBP/USD a právě se dokončil reverzní pattern Hlava-Ramena na měnovém páru AUD/CAD.
C:\fakepath\cez-09022024.jpeg

Akcie ČEZ dnes prudce klesají, jaké jsou důvody?

09.02.2024 Cena akcií ČEZ se dnes propadá o více než 3 % a dostala se pod hodnotu 830 Kč, což je úroveň, kde tato akcie byla na začátku války na Ukrajině v roce 2022. Jaké jsou důvody tohoto prudkého poklesu?
C:\fakepath\Obrazek2234.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CHF, AUD/JPY a CAD/CHF

04.02.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CHF se přiblížila ke konfluenční oblasti. AUD/JPY opět reaguje na střednědobou rezistenci a cena měnového páru CAD/CHF formuje dno.
C:\fakepath\1706795182-Pondln_nedokavost.jpg

Praktické okénko – V hlavní roli price action

01.02.2024 V tomto článku si rozebereme ziskový swingový obchod, ve kterém hrála hlavní roli price action.
img

Americké akcie vystoupaly na nová historická maxima

24.01.2024 Uplynulý týden přinesl další markantní růst amerických akcií, které si tak vedou znovu nejlépe mezi rozvinutými trhy. Hlavní americký index S&P 500 uzavřel na rekordní hodnotě 4839 bodů, čímž překonal úroveň dosaženou na začátku roku 2022 před začátkem války na Ukrajině. Přestože trhy spíše předpokládají, že americký Fed v březnu ještě sazby nesníží, technologické akcie procházejí další mohutnou „rally“. Jaké jsou hlavní fundamenty, na kterých současný růst stojí? Má ještě trh určitý prostor nebo akcie předběhly již příliš svůj skutečný fundament?
img

Ranní komentář: Trhy zůstávají klidné, Nikkei na 34 letém maximu, propouštění v Unity

10.01.2024 Nálada na trzích zůstává stabilizovaná. Indexy v Evropě i v USA se včera držely, zatímco japonský nikkei rostl dnes ráno o 2 % a je nyní na nejvyšších úrovních za posledních 34 let. Investoři nyní spíše jen vyčkávajjí na nový fundament, který by trhy výrazněji rozpohyboval. VIX je na velmi nízkých úrovních a akcie si drží své zvýšené valuace, takže prostor k růstu je omezený a ke korekci díky solidní ekonomice a výhledu pro nižší sazby zatím také příliš důvodů neexistuje.
C:\fakepath\akcie-07022024.jpg

Akcie: Analýza akcií aneb jak zvýšit svoje šance na úspěch (díl 5.)

08.01.2024 I základní analýza akcií zvyšuje vaše šance, že koupíte dobrou akcii a tím pádem dobře zainvestujete. Dobrá analýza vám pomůže udělat tři základní rozhodnutí: 1. kterou akcii koupit, 2. kdy jí koupit a 3. kdy jí prodat. Bez jakékoli analýzy je investování pouhým gamblerstvím.
C:\fakepath\inedexy-07012024.jpg

Technická analýza indexu S&P 500 a vybraných měnových párů

07.01.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action pro nadcházející období. Vzhledem k zahájení obchodvání v novém roce jsem zvolil aktuální technickou situace na indexu S&P500 a několika hlavních měnových párů.
C:\fakepath\20223-25122023.jpg

Rok 2023 na finančních trzích

25.12.2023 Uplynulý rok si investoři užívali relativní zklidnění. Po covidu, čipové krizi, akutní fázi ukrajinské války a navazujícímu energetickému a inflačnímu šoku se za posledních 12 měsíců začal ekonomický i politický vývoj vracet blíže k normálu. Když přimhouříme oči nad Blízkým východem, dalo by se říct, že se 20. léta vrací do předcovidových „business as usual“.
img

Technologická skupina SatoshiLabs vytvořila odvětví a standardy pro celý svět, nyní bilancuje 10 let. Zabodovala i s novými modely od Trezoru

21.12.2023 Letos je to 10 let od vzniku nejznámější a největší české kryptospolečnosti, skupiny SatoshiLabs. Spolu s první kryptopeněženkou Trezor ale v SatoshiLabs vytvořili také bezpečnostní standardy, které tvoří základ pro naprostou většinu současných hardwarových peněženek na světě. Na svém kontě má skupina zároveň desítky dalších prvenství v kryptoprůmyslu a její výrobky a služby používají miliony uživatelů. A s novinkami nekončí. Vedle Trezoru má být následující rok bohatý na novinky také v dceřiných společnostech Tropic Square, Invity a Vexl. Skupina je jednou z poměrově nejziskovějších firem Česka. Její tržby činily za rok 2021 přes 1,2 miliardy korun, zisk EBITDA 720 milionů korun.
C:\fakepath\fundament-18122023.png

Úvod do fundamentální analýzy - Fundament pro začátečníky (1. díl)

18.12.2023 V úvodních kapitolách vás seznámím s úplnými základy fundamentální analýzy, aby ji pochopil každý. Jakmile si tyto složky osvojíte, nebudete mít později problém prozkoumat je do větší hloubky a pochopit všechny souvislosti.
C:\fakepath\financial-markets-trader.jpg

Technická analýza měnových párů GBP/USD, USD/CHF a GBP/CAD

26.11.2023 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action pro nadcházející období. Trendy na měnových párech GBP/USD a USD/CHF jsou rozjetý. Aktuálně se ceny nachází na zajímavých S/R úrovních. Zaměřím se na možnosti dalšího vývoje. Posledním měnovým párem tohoto blogu bude GBP/CAD na hodinovém grafu. Zde cena zakreslila několikanásobný vrchol a nabídla protitrendovou obchodní příležitost.
C:\fakepath\1700129903-praktick_oknko-16112023.jpg

Praktické okénko – Můj oblíbený pattern po agresivním růstu trhu

16.11.2023 Vítám vás u dalšího dílu Praktického okénka. Dnes si ukážeme jeden z mých oblíbených patternů, který používám v okamžiku, kdy trh (obvykle po fundamentálním impulsu) výrazně posílí. Tento pattern je velmi jednoduchý a především dlouhodobě funkční. Vysvětlíme si také, jak trh číst tak, abychom dokázali správně odhadnout potenciál zisku. Pojďme na to.
C:\fakepath\sila-men-01112023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (říjen 2023)

01.11.2023 Nejsilnější měnou se v měsíci říjnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit vůči americkému dolaru o 0,59 %. Naopak nejslabší měnou byl novozélandský dolar, který vykázal ztrátu přes 3,09 %. Cenový vývoj jednotlivých měnových párů se v říjnu výrazně lišil především volatilitou, na což se podíváme blíže společně s komoditními trhy, kde zlato a stříbro dokázaly výrazně posílit, přičemž jejich růst byl hnán negativním geopolitickým napětím ve světě. Cena ropy WTI nevykázala v říjnu téměř žádnou změnu a měsíc uzavřela tam, kde jej i otevřela. Akciový index S&P 500 oslabil pod hodnotu dlouhodobého klouzavého průměru a struktura trhu nevykazuje žádné supportní zóny. Pojďme se nyní již podívat na konkrétní trhy, abychom si dění na konkrétních trzích mohli detailněji popsat.
C:\fakepath\1697708857-praktick_oknko-19102023.jpg

Praktické okénko – Návrat USD/JPY do oblasti hodnoty

19.10.2023 V tomto článku se věnuji ID obchodu na hlavním měnovém páru USD/JPY, který měl velmi jednoduchou myšlenku, ale do jeho řízení mohla zasáhnout psychologie.
C:\fakepath\1697097697-praktick_oknko-12102023.jpg

Praktické okénko – Krátkodobý swing obchod do trendu

12.10.2023 V tomto článku se podíváme na trendový obchod a jeho řízení.
img

Americké akcie čeká technický růst do konce roku

11.10.2023 „Ve výsledku se schází vícero argumentů, spíše technické povahy, proč by měly trhy pokračovat v růstu letos i přes to, že ekonomický fundament tento růst plně nepodporuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 05.10.2023

05.10.2023 Akciové trhy se pokouší najít oporu ve stagnujících výnosech z amerických státních dluhopisů, zatímco masivní ztráty sčítají investoři na ropě. Propady otevřely celou řadu zajímavých příležitostí, kdy samotné akcie by se mohly v případě poklesu výnosů znovu soustředit na fundament silné ekonomiky – solidního základu pro zisky společností. Prostor je však i pro spekulace na dalších aktivech, což rozebereme při příležitosti otevření americké seance během vysílání Wall Street Open již v 15:20.
C:\fakepath\20231002_Sentiment_img1.jpg

Je akciová party u konce? Aneb aktuální sentiment amerického akciového trhu

02.10.2023 Sentiment amerického akciového trhu na konci 2. kvartálu připomínal bujarou party a přirovnání k party si ponechám i pro sentiment akciového trhu na konci 3. kvartálu. Veselou náladu ale vystřídala únava a hned několik věcí nasvědčuje tomu, že party skončila.
C:\fakepath\sila-men-02102023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (září 2023)

02.10.2023 Nejsilnější měnou měsíce září se stal novozélandský dolar, který jako jediný dokázal proti americkému dolaru posílit. Zbytek světových měn se již pohyboval v rudých číslech. Největší oslabení vykázal švýcarský frank, který vůči americkému dolaru ztratil 4 %. Silný americký dolar se také podepsal na cenách zlata a stříbra, které v září oslabily. Naopak cena ropy díky silnému fundamentu a utahování kohoutků ze strany Ruska a Saudské Arábie výrazně posílila. Akciový index S&P 500 rovněž oslabil, což může souviset s korelací silného amerického dolaru a vyprchání nákupní euforie po AI boomu (umělá inteligence). Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj jednotlivých obchodních instrumentů.
C:\fakepath\pWuKh2tQFMlkFdQy-rA.jpeg

Aktuální technická situace na indexu Nasdaq a vybraných měnových párech

26.09.2023 V dnešní blogu technické analýzy se blíže podíváme na americký index Nasdaq. Nachází se z mého pohledu na zajímavé technické úrovni, kde se bude rozhodovat o dalším vývoji ceny. V podobné situaci se nachází také měnový pár USD/CHF. A na závěr se podíváme na překoupený USD/JPY.
img

Investiční trefy (i přešlapy) 2023. Webinář s hlavním makléřem Pavlem Mokošem už 12. září od 15:00

08.09.2023 Využijte mimořádnou příležitost nahlédnout pod ruce hlavního makléře Patria Finance Pavola Mokoše. "Na mém posledním webináři jsme se spolu podívali přímo na vaše otázky a na to, co vás v danou chvíli nejvíce zajímalo. Tentokrát se vrátím zpět k tradingu a 12. září v 15:00 se společně podíváme na moje vybrané letošní obchody," nabízí a bude velmi konkrétní a otevřený. Zaregistrujte se ještě dnes! Zde je osobní pozvánka Pala:
C:\fakepath\trader-07092023-uvod.jpg

Září jako měsíc nových příležitostí?

07.09.2023 S novým školním rokem se nám na trhy vrací volatilita, která po skončení období letních dovolených přinese svěží vítr, ze kterého budou moci profitovat zkušení obchodníci, zatímco začátečníci mohou toto období využít ke studiu a testování. Americké indexy nadále posilují navzdory rostoucím výnosům z amerických dluhopisů a zajímavá obchodní příležitost je jeví na ropě.
C:\fakepath\zlato-03092023.png

Zlato: Analýza více časových rámců (W1 až H4 rámec)

03.09.2023 V tomto blogu se blíže podíváme na komoditu Zlato a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\xtb-16082023.JPG

Patrik Klempár - obchodník měsíce XTB: Procentuální úspěšnost není to hlavní

16.08.2023 Tento měsíc na tradingové otázky ze série Obchodník měsíce odpověděl Patrik Klempár, známý profesionální trader a tvůrce mnoha vzdělávacích kurzů. Níže naleznete celý rozhovor:
img

Týden na trzích: Americká ekonomika nechce zpomalit. Výsledková sezóna zatím nad očekávání

31.07.2023 Další týden na trzích přinesl mnoho velmi zajímavých událostí v čele s výsledkovou sezónou za druhý kvartál a zasedáním nejdůležitějších centrálních bank pro světovou ekonomiku. Akciové trhy se opět vrátily k růstu, ačkoliv fundament na akciích za tak odolný není.
C:\fakepath\euro-24072023.jpg

Na euro přichází recese

24.07.2023 Dnešní čerstvé indexy nákupních manažerů (PMI) ukazují na další zpomalení hospodářské aktivity v eurozóně. Služby se v červenci ještě stále držely v lehce expanzivním teritoriu na 51,1 bodu, průmysl však už zažívá náraz poklesem na 42,7 bodu, což značí silnou kontrakci.
C:\fakepath\fed-11072023.png

Fed bude muset srazit akcie

11.07.2023 Začátek léta odstartovalo několik pozitivních čísel z americké ekonomiky. Nová pracovní místa rostou i nadále vysoce nadprůměrně, když v červnu se vytvořilo 209 tisíc pozic. Podobně i mzdy stále přidávají kolem 5 % ročně, to však není slučitelné s udržitelným návratem inflace k 2procentnímu cíli.
img

Dosáhne Microsoft tržní kapitalizace 3 biliony dolarů?

10.07.2023 Microsoft je dalším žhavým kandidátem na doplnění společnosti Apple v klubu firem s tržní kapitalizací vyšší než 3 biliony amerických dolarů. Gatesův Microsoft má k tomuto milníku vydlážděnou cestu zejména kvůli trendu umělé inteligence, který podpořil akcie i v uplynulých měsících poté, co firma ohlásila implementaci prvků AI do svých kancelářských balíčků. Aktuální tržní hodnota firmy činí 2,51 miliardy, což je o 250 % více, než tomu bylo v roce 2019 a rozhodně to nevypadá, že by se firma měla na této úrovni zastavit.
C:\fakepath\investorka-28062023-1.png

Úloha štastia v tradingu a investovaní (časť 2.)

28.06.2023 V predchádzajúcom článku sme sa zamerali na úlohu, ktorú šťastie zohráva v tradingu a investovaní. Úloha šťastia v tradingu a investovaní je taká zložitá a viacdimenzionálna, že je nevyhnutné a dôležité venovať jej pokračovaniu a prebrať viacero aspektov do hĺbky. Stručný pohľad, ktorý sme si doteraz poskytli, nám iba naznačil povrch problému, no aby sme získali skutočné pochopenie a zlepšili svoje investičné rozhodnutia, musíme sa ponoriť do tejto témy s väčšou pozornosťou. Rozšírenie našej analýzy nám umožní objaviť a preskúmať rôzne súvisiace faktory, ktoré ovplyvňujú výkon a výsledky na trhoch.
C:\\fakepath\\sell-23062023.jpg

Znovu přepálené technologie?

23.06.2023 Roky 2000, 2020 a nyní i 2023 by se daly charakterizovat na akciových trzích nadměrným zájmem o technologie. Růstoví giganti v čele s Amazonem, Applem a Teslou se dostávají do popředí a jako hlavní konstituenti indexu Nasdaq přidávají letos už desítky procent.
C:\fakepath\1686828573-praktick_oknko-15062023.jpg

Praktické okénko – Pohled na vyšší časové rámce a tvorba obchodního plánu

15.06.2023 Absence obchodního plánu zvyšuje pravděpodobnost emočního obchodování. V tomto díle se proto podíváme na příklad obchodního plánu.
C:\fakepath\forex3.jpeg

Měnový pár GBP/AUD: Analýza více časových rámců (W1 až H1)

14.06.2023 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/AUD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

Měnový pár EUR/NZD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

07.06.2023 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/NZD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\ropa233.jpg

Lehká ropa (WTI): Analýza více časových rámců (W1 až H4)

29.05.2023 V tomto blogu se blíže podíváme na komoditu lehkou ropu (WTI) a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Ranní komentář: Kashkari a Bostic se ke snižování sazeb moc nemají, akcie stále přešlapují na místě

16.05.2023 Další klidný den na akciových trzích. Nálada zůstává stabilizovaná, volatilita nízká a investoři čekají na fundament, který by stojaté vody na trzích trochu rozvlnil. Včera jsme se dočkali několika komentářů lidí z Fedu a podle jejich vyjádření Fed o snižování sazeb zatím neuvažuje.
C:\fakepath\1682410544-Dopady_kognitivn_disonance_na_trading.jpg

Negativní dopady „kotvení“ na trading

25.04.2023 Přehlížet celistvost finančních trhů je vždy na škodu. Obvykle za tímto přehlížením nalezneme fenomén s názvem kotvení, který se v tomto článku více přiblížíme.
C:\fakepath\1681990586-praktick_oknko-20042023.jpg

Praktické okénko – Ziskový obchod a ukázka jeho řízení

20.04.2023 Tento článek nabízí pohled do obchodní přípravy a řízení ziskového obchodu.
img

Akcie ČEZ pokračují v růstu, Kofola zveřejnila výsledky

17.04.2023 Uplynulý týden byl kvůli velikonočním svátkům kratší, nicméně na akciové trhy přinesl pozitivní náladu. Nejdůležitější makroekonomický fundament byl zveřejněn ve středu a byla jim americká inflace. V tuzemském prostředí byl odhalen aktuální stav devizových rezerv ČNB, inflace za měsíc březen či například podíl nezaměstnaných, který meziměsíčně klesl. Mimo to dokázal ČEZ vystoupat nad úroveň 1200 Kč za akcii. Více informací nejen o výsledcích Kofoly již nyní v našem videu.
C:\fakepath\1681384836-praktick_oknko-13042023.jpg

Praktické okénko – Ziskový obchod se třemi vstupy

13.04.2023 Praktická ukázka konkrétních vstupů do obchodu s jeho řízením a ziskovým výstupem.
C:\fakepath\sp500-11042023.png

Sázky na pokles sazeb jsou předčasné

11.04.2023 Optimismus na akciových trzích v posledních týdnech pomohl indexu S&P 500 zpět nad 4100 bodů. Aktuálně se americké blue-chips obchodují v pásmu, ze kterého během uplynulých 12 měsíců již pětkrát spadly výrazně níže.
C:\fakepath\sila-men-03042023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (březen 2023)

03.04.2023 Máme za sebou velmi pestrý měsíc, při kterém byli obchodníci zavaleni mnoha negativními zprávami především z akciového trhu. Problémy v bankovním segmentu se podepsaly hlavně na růstu cen komodit, a také na posílení většiny světových měn vůči americkému dolaru. Nejsilnější měnou se v březnu stal švýcarský frank, který dokázal posílit téměř o 3 %. Dvouprocentní hranici překonaly rovněž libra, euro a japonský jen. Naopak nejslabší měnou se stal australský dolar, který vůči americkému dolaru oslabil o 0,67 %. Nyní se již pojďme podívat na jednotlivé obchodní instrumenty trochu blíže.
img

Přesun kapitálu na akciích naznačuje očekávání recese

27.03.2023 Na akciových trzích po pádu tří bank ve Spojených státech začaly sílit obavy ohledně recese, kterou přibližují vyšší sazby a očekávání horšího přístupu ke kapitálu. Ačkoliv se vylepšuje likvidita, není zatím zcela jasné, zda bude cítit i na akciových trzích, kde zatím podporuje hlavně sebevědomí k dalšímu růstu. Obecně se však fundament začíná lámat a bude složité se podívat do dalších měsíců s vidinou rychlejší ekonomické expanze.
img

Akciové indexy se dostávají z konsolidace

06.03.2023 Další týden na trzích se vezl ve znamení lepších dat ze světové ekonomiky, které potvrzují silnou dynamiku ekonomického růstu. Za normálních okolností by se akciové trhy dostaly do problémů, ale podařilo se jim přehlédnout riziko rychlejšího růstu sazeb a uzavřít týden v zisku. Obecně se tedy fundament nijak zásadně nezměnil a akcie stále zůstávají relativně k dluhopisům drahé a stejně tak samotné ocenění akcií je vysoko. Čekáme tedy, zda se akcie přecení na nižší úrovně, nebo dojde k rychlejšímu poklesu inflace, což by vyřešilo obavy investorů.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-graf-tablet-26022023.jpg

3 fundamenty, které by si měl letos každý obchodník pohlídat

27.02.2023 Technická analýza je užitečným nástrojem. Avšak bez sledování fundamentů se v obchodování příliš daleko nedostanete. Pokud na to ale nemáte čas, žádný strach. Přinášíme vám shrnutí 3 nejdůležitějších ukazatelů na trhu, které by ke zlepšení vašich letošních obchodních výsledků měl postačit.
C:\fakepath\xtb-24022023.png

Přijde recese? Trhy očima Štěpána Hájka, analytika XTB

24.02.2023 Finanční trhy v posledních týdnech otočily svůj směr a po dlouhé době krvácení v grafech znovu začaly převládat zelené svíčky. Je to ale opravdu konec medvědího trhu nebo jen další falešný obrat, po kterém bude následovat pád na nová minima?
C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

Měnový pár EUR/USD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

18.02.2023 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/USD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Náklady na rostoucí krátkodobá rizika drobným investorům přináší zisk jejich delší časový horizont

09.02.2023 ZKRACUJÍCÍ SE HORIZONTY: Warren Buffett je známý tím, že jeho oblíbená doba držení akcií je navždy, ale to samé se nedá říci o mnoha jiných investorech. Podle analýzy společnosti eToro (viz graf) činila průměrná doba držení amerických akcií v loňském roce pouze 10 měsíců.
C:\fakepath\wall-street-07022023.png

Past na býky

07.02.2023 Ani přes zvýšení úrokových sazeb hlavními centrálními bankami nebo varování jejich představitelů, že inflační epizoda zdaleka není za námi, se investoři hrnou do nákupů rizikových aktiv jako v období, kdy byly úroky nulové. Základní poučka akciových trhů říká: „Nebojuj s Fedem!“ Pokud americká centrální banka pro své cíle potřebuje zchladit sentiment a poslat ceny aktiv níže, tak na to má dostatek nástrojů, aby se tak ve finále stalo.
C:\fakepath\sila-men-06022023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (leden 2023)

06.02.2023 Nový obchodní rok 2023 plynule navázal na trendy z loňského roku. Hlavně na začátku loňského roku byl americký dolar velmi silný, avšak v jeho druhé polovině začal ztrácet na síle. Lednové obchodování na měnových trzích se tedy neslo ve znamení slabého amerického dolaru, což se odrazilo i ve výkonnosti jednotlivých měn. Nejsilnější lednovou měnou se stal australský dolar, který ten americký pokořil o 4,92 %. V těsném závěsu byly měny novozélandský dolar a euro, které překročily hranici 3% zhodnocení. Nejslabší lednovou měnou byl japonský jen, ale i ten dokázal americký dolar pokořit, i když jen o 1,32 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj na jednotlivých měnových párech.
C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CAD, AUD/USD a USD/JPY

05.02.2023 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na týdenních grafech měnových párů USD/CAD a AUD/USD se nacházejí reverzní patterny a na denním grafu měnového páru USD/JPY se schyluje ke změně struktury ceny. Dolar v důsledku pátečního fundamentu posiluje.
C:\fakepath\akcie-13012023.png

Americká dezinflace dále živí optimismus

13.01.2023 Meziroční inflace ve Spojených státech klesla v prosinci z 7,1 % na 6,5 %. Tento trend podporuje i snížení jádrové inflace a očekávání, že v následujících měsících pomůže k dezinflaci i náklady na bydlení. Nová čísla pomáhají uklidnit finanční trhy, protože snižují riziko dalšího prudkého zvyšování sazeb v USA i jinde po světě.
C:\fakepath\forex-2023-09012023.jpg

Forex: Výhled na rok 2023

09.01.2023 V uplynulém roce mezi hlavní témata měnových trhů patřil růst inflace a energetická krize v Evropě způsobená invazí Ruska na Ukrajinu. Centrální banky se snažily balancovat měnovou politiku, bruslit mezi inflací a recesí a nejinak tomu bude i v následujících 12 měsících. Inflace už by měla být díky utlumené poptávce a postupném poklesu cen komodit více pod kontrolou.
C:\fakepath\gbpusd-08012022.png

Měnový pár GBP/USD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

08.01.2023 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/USD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\sila-men-0101203-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (prosinec 2022)

02.01.2023 Závěr obchodního roku se nesl především ve znamení postranních trendů, při kterých vznikalo mnoho spekulací nad budoucím cenovým vývojem finančních aktiv. Ještě před tím, než si přiblížíme dění na jednotlivých instrumentech, porovnáme si sílu hlavních měn vůči americkému dolaru. Stejně jako v listopadu byl i v prosinci nejsilnější měnou japonský jen, který posílil vůči americkému dolaru o 5,36 %. Určitou výkonnost dále vykázalo euro a švýcarský frank se ziskem nad 2 %. Nejslabší měnou se stal kanadský dolar, který skončil ve ztrátě 0,88 %. Zbývající světové měny se držely zkrátka a díky cenové stagnaci jejich růst vůči americkému dolaru nepřekonal hranici 1 %.
C:\fakepath\rok2022.jpg

Rok 2022 - klíčový rok?

19.12.2022 Jsme na konci roku 2022 a je čas si udělat malé shrnutí, vyhodnocení a nastavit cíle,vize na další období. Pokládám si otázku, jestli tento rok by pro mě klíčový či naopak. Určitě to byla horská dráha, jednou nahoře a pak dole. :-)
img

Forex: Deficit běžného účtu platební bilance se v říjnu zmírnil

14.12.2022 Běžný účet platební bilance skončil v říjnu v deficitu ve výši 34,76 mld. CZK. To zhruba odpovídalo tržnímu konsenzu (-31,25 mld. CZK). Po srpnovém rekordu (-101,13 mld. CZK) tak pokračuje zmírňování schodku běžného účtu. Po sezónním očištění došlo podle našeho odhadu ke zmírnění salda z -61 mld. CZK v září na říjnových -35,9 mld. CZK.
img

Ranní komentář: Rozpačitá reakce na americké CPI, dnes zasedá Fed

14.12.2022 Včerejší seance přinesla výsledky americké inflace, která překvapila nižším než očekávaným růstem. Okamžitá reakce na trzích byla pozitivní, ale indexy navzdory prvotnímu růstu své zisky začaly rychle odevzdávat. Seanci pak zakončily na stejných úrovních, na jakých byly futures před zveřejněním inflace. Dnes pozor na další klíčový fundament, kterým bude zasedání Fedu. Trh čeká zvýšení sazeb o 50bp. a důležitý bude i následný dot chart a projev šéfa Fedu J. Powella.
C:\fakepath\Jan-Vejmelek-12122022.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem

12.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší velmi rozsáhlý rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky. Jan Vejmělek pro náš portál každoročně připravuje predikce finančních trhů, takže společně spolupracujeme již mnoho let a s jeho názory na trhy se velmi často ztotožňujeme a považujeme ho za jednoho z nejlepších analytiků na českém trhu. A vzhledem k tomu, co se děje na finančních trzích, jsme se rozhodli realizovat společně tento velmi zajímavý, důležitý a rozsáhlý rozhovor. Probrali jsme všechna témata aktuálních finančních trhů opravdu velmi podrobně.
C:\fakepath\forex-05122022.jpg

Je koruna před kolapsem?

05.12.2022 Nová bankovní rada ČNB se drží svého slibu a udržuje úrokové sazby v Česku stabilní na 7,00 %. Jenže problémem pro českou korunu je zvyšování úroků v zahraničí, zejména pak v eurozóně a ve Spojených státech. Fundament koruny slábne, úrokový diferenciál se ztenčuje a polštář, který by měl českou měnu bránit proti spekulativnímu útoků, se vyčerpává.
img

Výrazný odliv dividend z ČR pokračoval i v září

14.11.2022 Běžný účet platební bilance skončil v září v deficitu ve výši 55,76 mld. CZK. Znovu tak byl výrazně překonán tržní konsenzus (-22 mld. CZK). Po srpnovém rekordu se jedná o druhý nejvýraznější schodek běžného účtu minimálně od roku 2004, odkdy máme měsíční data k dispozici. Po sezónním očištění došlo podle našeho odhadu ke zmírnění salda z -56,8 mld. CZK v srpnu na zářijových -47,8 mld. CZK.
C:\fakepath\dolar-usa344.jpg

Korekce na americkém dolaru

07.11.2022 Páteční bedlivě sledovaný „payrolls“ report z amerického trhu práce vyšel lehce pozitivně. Největší světová ekonomika stále vytváří nová pracovní místa (261 tis. vs. 197 tis. očekávaných) a růst mezd se drží v blízkosti 5 % anualizovaně. Nezaměstnanost mírně vzrostla, ale na 3,7 % se stále drží u 50letýh minim.
C:\fakepath\Forex22.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CAD a GBP/JPY

06.11.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Královský pár v pátek potvrdil protitrendovou Price Action. Cena měnového páru USD/CAD se nachází na důležitém supportu a stejně tak cena měnového páru GBP/JPY.
C:\fakepath\115207a04cdedd1765aa7fce42755be6.jpg

Měnový pár EUR/GBP: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

04.11.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/GBP a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Akcie chycené mezi fundamentem a sentimentem

27.10.2022 Současná situace na akciových trzích stále působí zvláštně. Vyhlídky pro fundament nejsou dobré a dá se čekat zhoršování reportovaných čísel. To se však projevuje hlavně na těch pár nešťastnících, kteří jdou zrovna s výsledky ven. Zbytek je na tom relativně dobře a naopak těží ze sentimentu podpořeného důvěrou v měkčí přístup centrálních bank.
img

Ve světě jsou problém rostoucí výnosy, doma zmatek kolem daní

19.10.2022 Hlavní akciové trhy dnes opustila růstová nálada a vývoj na klíčových trzích je při nejlepším nerozhodný. Momentálně převládá pokles, přičemž v Evropě jsou ztráty většinou jen mírné a zámořský S&P 500 klesá o necelé půlprocento. Investoři se sice mohou těšit z dobrých firemních výsledků, jenže problémem se znovu stávají výnosy.
img

Odliv dividend poslal v srpnu běžný účet platební bilance do rekordního deficitu

14.10.2022 Běžný účet platební bilance skončil v srpnu v deficitu ve výši 80,63 mld. CZK. Výrazně tak byl překonán i náš na trhu nejpesimističtější odhad. Jedná se o vůbec nejvýraznější schodek běžného účtu minimálně od roku 2004, od kdy máme měsíční data k dispozici. Po sezónním očištění došlo podle našeho odhadu k prohloubení salda z -11,3 mld. CZK v červenci na -57,6 mld. CZK.
C:\fakepath\sp-14102022.png

Akciový index S&P 500: Analýza více časových rámců (D1 až H1)

14.10.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na akciový index S&P 500 a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Forex: Maloobchodní tržby v USA v září mírně narostly

14.10.2022 Spotřebitelská poptávka v USA zůstává navzdory rekordní inflaci a poměrně slabému spotřebitelskému sentimentu odolná. To budou podle nás indikovat zářijové maloobchodní tržby, od kterých očekáváme růst o 0,5 %. Mezičtvrtletní růst reálné spotřeby domácností by tak mohl za celé třetí čtvrtletí zůstat mírně kladný. Z domácích dat bude zveřejněna bilance běžného účtu platební bilance, jejíž deficit se podle nás v srpnu výrazně prohloubil. ČNB i s přihlédnutím k těmto tlakům zřejmě bude nadále intervenovat proti oslabování koruny, což naznačila rovněž včerejší bilance tuzemské centrální banky.
C:\fakepath\dax-13102022.png

Akciový index DAX: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

13.10.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na akciový index DAX a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Britská vláda zmasakrovala dluhopisy i libru. Závěr týdne pod tíhou špatných zpráv

23.09.2022 Náladu investorů v posledních týdnech podlomila americká inflace spolu s jestřábím Fedem. Výrazně propadly dluhopisy, nárůst výnosů dostal pod tlak akcie a jejich kondici dál sráží klesající výhled pro fundament. Z tohoto soudku je například dnešní série horších indexů nákupních manažerů z eurozóny. Jenže to není vše. Že se podmínky zhoršují, dokládají přehodnocené výhledy pro akcie od velkých amerických bank. Dále to stále více vypadá, že strmý nárůst hypotéčních sazeb převáží zamrzající americký realitní trh směrem dolů. A k tomu se samozřejmě přidává technické varování s tím, jak se trhy blíží minimům z června.
img

Amerika roste, ale sentiment dostal ránu a nervozita z Fedu je zpět

14.09.2022 Dnešek dodal slabší data o evropské průmyslové výrobě a smíšené údaje o amerických výrobních cenách. Celkový PPI hodně zpomalil díky energiím, zatímco u jádrového indexu vidíme zpomalení mírnější a tento údaj zůstal nad očekáváními. Nová data však skoro nehýbala s finančními trhy, které dál vstřebávají důsledky včerejších inflačních čísel.
img

Běžný účet platební bilance v červenci překvapil méně výrazným deficitem

13.09.2022 Běžný účet platební bilance skončil v červenci v deficitu ve výši 24,2 mld. CZK. Tržní konsenzus i my jsme přitom očekávali ještě hlubší schodek. Po sezónním očištění došlo podle našeho odhadu ke zmírnění salda z 31,5 mld. CZK v červnu na -15 mld. CZK, což do značné míry odráželo podobný vývoj v bilanci zahraničního obchodu.
C:\fakepath\1662464826-dobh_tramvaj_necho_na_burzu-06092022.jpg

Emoce v obchodování podle směru trendu

06.09.2022 I dlouhodobé cenové trendy mohou zamotat obchodníkům hlavu a nahlodat jejich psychiku. V jakých fázích trhu se jednotlivé emoce aktivují si přiblížíme v tomto článku.
C:\fakepath\1662016671-praktick_oknko-01092022.jpg

Praktické okénko – 2x zisk a důležitost neunáhlit se při řízení pozice

01.09.2022 Již jsme si ukázali, že nedodržování obchodní strategie vede k rychlému stop lossu. V tomto článku si připomeneme, že v rámci strategie je potřeba dodržovat i ty nejmenší detaily, aby obchod skončil v zisku.
img

Zahraniční obchod drží v deficitu dovoz drahých komodit

08.08.2022 Zahraniční obchod v červnu překvapil mírnějším deficitem ve výši 12,1 miliard CZK, když trh čekal téměř dvojnásobek. K převisu hodnoty dovozu nad vývozem přispěly zejména vysoké světové ceny ropy a zemního plynu a snaha se zemním plynem předzásobit. Deficit v této kategorii byl tak meziročně o 19,0 mld. CZK hlubší, čímž vymazal nárůst přebytku u obchodu s motorovými vozidly, který se meziročně zvýšil o 10,9 mld. CZK.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

Aktuální Price Action obchody na měnových párech USD/JPY, USD/CHF a AUD/USD

05.08.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na denních grafech USD/JPY a USD/CHF se dokončují reverzní patterny na významných S/R úrovních. AUD/USD zatím stále respektuje hranice Klesajícího klínu.
img

Graf dne: EURJPY (28.07.2022)

28.07.2022 Včerejší rozhodnutí FOMC o sazbách bylo klíčovou událostí týdne a nyní se pozornost zaměřuje na další důležitý fundament - zveřejnění reportu vývoje americké ekonomiky za Q2 2022. Nicméně čekáme také další důležitá data. Jedním z nich jsou statistiky inflace v Německu, které jsou na programu ve 14. hodin. ECB již zaznamenala nárůst inflace a dokonce se rozhodla provést první zvýšení sazeb za více než deset let. Rozhodujícím faktorem při rozhodování o sazbách v září může být pokračující zrychlování růstu cen. Údaje z německých zemí byly zatím smíšené – meziroční růst cen zrychlil v Severním Porýní-Vestfálsku a Bavorsku, zatímco v Hesensku a Braniborsku zpomalil. Trh očekává, že údaj za celé Německo vykáže meziroční pokles růstu cen ze 7,6 % na 7,4 %, což by byl vítaný vývoj.
C:\fakepath\EUR-USD-exchange-rate-forecast-13072022.jpg

Je parita na eurodolaru obchodní příležitostí?

13.07.2022 V dnešním blogu technické analýzy se zaměřím na měnový pár EUR/USD. Jak informovala včera média, společná evropská měna euro sestoupilo na paritu s americkým dolarem. Krátkou chvíli se tedy prodávalo jedno euro za jeden americký dolar. Parita je psychologickým levelem. Otázkou je, zda technický obchodník má k dispozici dostatečnou Price Action k tomu, aby tuto cenovou úroveň využil k realizaci obchodu.
img

Parita EURUSD - Co je nutné vedět❓

12.07.2022 Všichni se dnes zaměřili na sledování páru EUR/USD, který se pohyboval poblíž parity. Pár se krátce obchodoval pod hranicí 1,00, ale ještě nedosáhl rozhodujícícho poklesu. Důvody poklesu není nic nového a ECB pro zabránění parity nic převratného neudělala. Geopolitické problémy mohou situaci ještě více zhoršit. Jaké jsou důvody poklesu EUR/USD k paritě a jak tomu zabránit?
img

Ranní komentář: Obavy z recese tlačí dolů výnosy i ceny komodit, USD silnější na většině FX párů

07.07.2022 Akciové trhy v posledních dnech spíše vyčkávají na nové cenotvorné informace, které by daly indexům nový směr. První zajímavější fundament nás čeká už zítra, kdy budou zveřejněny výsledky z amerického trhu práce. Velmi důležitá pak bude i blížící se výsledková sezóna. Mezitím ale obchodování dominují obavy ze zpomalující ekonomiky, které se už významně promítly do ocenění dluhopisů, jejichž výnosy začaly klesat. Pod silným tlakem jsou pak také ceny komodit, zatímco své zisky v posledních dnech dokázal navyšovat americký dolar.
C:\fakepath\gestalt-uvod.jpg

CAD/CHF: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

01.07.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár CAD/CHF a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Běžný účet platební bilance překvapil méně výrazným deficitem

14.06.2022 Běžný účet platební bilance skončil v dubnu v deficitu ve výši 10,21 mld. CZK. Zároveň byl k citelně menšímu schodku revidován i výsledek za březen (z 17,63 mld. CZK na 10,00 mld. CZK). Tržní konsenzus i my jsme přitom očekávali v dubnu hlubší schodek ve výši 14,95 mld. respektive 17,8 mld. CZK. Po sezónním očištění sice došlo podle našeho odhadu k určitému prohloubení salda z -23,7 mld. CZK v březnu na -26,4 mld., celkově však výsledek po poměrně slabé dubnové statistice zahraničního obchodu příjemně překvapil.
C:\\fakepath\\Forex22.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CHF a CAD/CHF

01.06.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Vzhledem k tomu, že nás koncem týdne čeká důležitý fundament, zaměřím se na hlavní měnový pár EUR/USD a USD/CHF. Měnové páry s negativní korelací. Doplňkovým měnovým párem tentokrát je CAD/CHF. Kanadský dolar dnes čeká rozhodnutí o úrokové sazbě. Pohyb by měl být zajištěn.
C:\fakepath\1652942671-praktick_oknko-19052022.jpg

Praktické okénko – 2x zisk

19.05.2022 Dva obchody, zda zisky, ale naprosto rozdílné řízení obchodu.
C:\fakepath\1652771106-Pro_zmny_tak_bol.jpg

Strach vstupovat do trendu

17.05.2022 Trend je obchodníkův přítel v okamžiku již otevřené obchodní pozice. Ovšem vstupovat do rozjetého trendu je jednou z královských disciplín tradingu a nebo hazard.
C:\fakepath\forex-trading-16052022-2.png

Obchodný výhľad na GBP/JPY, EUR/USD a EUR/NZD

16.05.2022 V tomto tradingovom blogu poukážem na minulý vývoj rôznych trhov a inštrumentov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Pozrime sa teda na GBP/JPY, EUR/USD a EUR/NZD cez denné časové rámce.
img

Ranní komentář: Další z členů FOMC mluvil o možnosti zvýšení sazeb o 75bp., dnes americká inflace

11.05.2022 Akcie včera dokázaly mírně růst a lehce v zelených číslech jsou také dnešní futures na indexy v Evropě i v USA. Nálada je ale stále velmi napjatá a pod silným tlakem zůstává řada růstových společností. Dnes nás čeká klíčový fundament tohoto týdne, kterým je americká inflace. Ta měla podle většinových odhadů v dubnu konečně zpomalit z 8.5 % na 8.1 % a její výsledek může mít výrazný dopad na ocenění aktiv napříč finančními trhy.
img

USD nereagoval na horší statistiky žádostí o podporu z USA

05.05.2022 Počet Američanů žádajících o podporu v nezaměstnanosti dosáhl v týdnu do 30. dubna na 200 tisíc. V předcházejícím týdnu dosáhla tato statistika na 180 tisíc. Pokračující žádosti, které jsou za prvotními žádostmi o týden zpožděné, klesly na 1,384 mil. z 1,408 mil. Analytici očekávali pokles na 1,4 mil.
img

Základní typy obchodníků – krátkodobí, střednědobí a dlouhodobí

02.05.2022 V dnešním článku se zaměříme na vysvětlení základních typů obchodníků, což je zároveň velmi důležité i pro to, jak vlastně trh funguje. Tržních účastníků je totiž ohromné množství a každý de facto sehrává svouroli. V obecné rovině se typy obchodníků rozdělují na krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé. Velmi často se ještě vzpomíná na tzv. skalpery a intradenní obchodníky. Popíšeme si charakteristiky všech těchto typů obchodníků a objasníme si, proč je důležité je znát.
C:\fakepath\dax-01052022.png

DAX: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

30.04.2022 V dnešním blogu se blíže podíváme na akciový index DAX a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
Související klíčová slova: ICT a SMC | Střední Evropa | Report finančních trhů | Klouzavý průměr SMA 50 | Zvyšování sazeb ČNB | Vývoj ceny akcie Netflix | Základní cyklus | Výnosy dluhopisů | Ireallytrade | Sledování cyklů | Účty v evaluaci | FCF | Předlužená britská vláda | BCPP | Realitní trh | Úrokové sazby v Turecku | Prostor k růstu | ChatGPT | Uvolněné měnové politiky | Zásoby zemního plynu | Výplach | Klid před bouří | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Co je to fundamentální | Potvrzení bias | Vývoj zlata a stříbra | Hlavní fundamenty | Využití Fibonacciho | Trh s dluhopisy | Analytický tým FXstreet.cz | Funding účet | Výborné společnosti | Války | Zveřejněné údaje | Hlavní trendy | Vývoj | Australské uhlí | Sell in May and go away | Pattern Inside Bar | Korunové instrumenty | Obchodní platformy | Obchodování Inside Baru | Češi | Data z trhu práce | Supportní zóny | Australská centrální banka | Allianz | Daimler | Analytická práce | Akcie obsažené v indexu Russell 2000 | Nákupu státních dluhopisů | Pesimismus | Globální růst | Americké blue-chips | Pokračování růstu | EUR/CAD | Volatilní | Výprodeje dluhopisů | Obchodní nástroje | Přetrvávající vysoká inflace | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | DPH | Kurzotvorné události | Americká automobilka | EUR | Spotřebitelské výdaje | Morning Star | Vyčerpání kupců | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Vhodné příležitosti pro nákup | Yandex | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Falešný průraz | Měnový report | Automobilový sektor | Posilování japonského jenu | Australský dolar | Purple Levels | Lepší pochopení | Itálie | Stoxx | Nákupní momentum trhu | Take Profit | Trade Like a Pro | Pohyblivý drawdown | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Pip | Hodnoty investice | Očekávání | Další růst | Korelace | IOO (Imbalance Of Orders) | Víkendové svíčky | Otevřené pozice | Bezpečný přístav | Inflace v září | Evropské centrální banky | Úrokové sazby v eurozóně | Galapagos | Historický vývoj poměru akciových indexů | L.F. Investment | Signál Price Action | Růst amerických akcií | Závěr obchodního roku | Nastavení SL | Správná rozhodnutí | Backtestování AOS | Balance křivka | Mimořádné daně | Fibonacciho nástroje | Ruská centrální banka | Evropské země | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Vstup kupců | Ceny akcie Netflix | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Facebook akcie | EURJPY | Obchodování zlato | Ark | Příležitost k nákupu | Nové zprávy | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Pokročilé funkce | Trh práce | Implikovaná křivka | Americký akciový trh | Diverzifikace | Pro investory | Regulovaný trh | Ziskové obchody | Brent | Agresivní trend | Philip Morris ČR | Crypto | Investice | Aktuální kurzy měn | Potenciál | Support | Patrik Klempár | Chování | Proces evaluace | Uhlodolary | Edge | Ukončit obchod se ztrátou | Výnosy na dluhopisech | Breakoutové tradery | Dění na světových burzách | ADP report | Jednofázové výzvy | Vývoj spreadu | Acacia Communications | Ifo | Webinář | Programátor | Argos Capital | Obchodní pravidla | Mezera mezi dvěma stíny svíček | Stav devizových rezerv | Současný dluh | Prognózy | Dolar a ropa | Britská libra | Akciový scanner | Zajímavé zisky | Špatná nálada | Intervence | Pověst | Fundament pro začátečníky | Imbalance vytvořené fundamentem | E.ON | Funkce xStation | Makroekonomická analýza | Slabá koruna | GBP/JPY | Měnový pár GBP/USD | Trader René | Experti | Fibonacciho posloupnosti | Rekord | Bull run | Nižší sazby | Imbalance nevytvořené fundamentem | Nevýhody platformy xStation | Nezávislost | Bitcoiny | Situace na indexu S&P 500 | Historické zkušenosti | Supply zóny | Stop-Loss | Russell 2000 | Evropské měny | Société Générale Group | Čtyřhodinový graf | Největší světová ekonomika | Tether USDT | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Asijské trhy | Nákupní pohyb | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Bruno Le Maire | Analýza Moderna akcie | Spuštění AOS | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Základní analýza akcií | Obchodník měsíce | Klid | Slippage | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Goldman Sachs | Strach | Obchodování korekcí trendu | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | Sentiment amerického akciového trhu | Neefektivita | Indexové fondy | Wolters Kluwer | Konkurenti | Menší hodnotové akcie | COT report | Price Action | Základní analýza | Akcie společnosti | Profesionální trader | IFCMARKETS | ETH | Více obchodních účtů | FinTech | Zhodnocení o desítky procent | Hlubší schodek | Aktuální vývoj | Rostoucí výnosy | Ceny zemního plynu v Evropě | Kabinet | Reverzní svíčkový pattern | Cenné papíry | Lex ČEZ | Výnos | DeFi | Žádná imbalance | Maloobchodní tržby | Nová bankovní rada | Aktivita Hedgerů | Vstupovat do obchodu | Analýza akcií | Měnový pár USD/JPY | IHNED | Dobrý obchodník | Delta | Americké ekonomiky | Spekulativní útok | Silný výhled | Václav Pech | Agresivní strategie | Medvědí Pin Bar | SMA | Volume profile | Vzdělávání | Šéf Fedu | Juliána Mochnaľová | Dosažení úspěchu | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | Technický indikátor | Bilance obchodu | Reddit | Banka Goldman Sachs | Technické rezistence | IDEA | ESG | Index DOW | Příklady na grafu | Makléři | Německý akciový index DAX | Investiční analytik | Exchange | Emisní cena akcií | Výhody platformy xStation | Největší ztráty | Akcie roku 2020 | Plánování obchodů | Státní dluh | Avast | Zastavení dodávek plynu | Akcie ČEZ dnes | Čínské fondy | Vyšší úrokové sazby | AEX | Ruský prezident | ATH | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | Fundamentální impuls | Prague Economic Papers | Způsob obchodování | Zkušení obchodníci | WhatsApp | Imbalance vytvořené z více svíček | Propad cen | Hlavní světová měna | Plány | Praxe | Cestování | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | CISCO | Investovaný kapitál | Sentiment na trhu | JPY | Coca-Cola | Kč/USD | Nasdaq Composite | Globální krize | Longovat | Index Russell | Komoditní tradeři | Řízení obchodní pozice | Posilování dolaru | MWh | Uber Technologies | Fáze evaluace | Hodnotové akcie | Projekce | Zisk z obchodu | Výběr likvidity | Total | Modelování výnosové křivky | Nízké úrokové sazby | Peníze | Rezistence | Pricing power | Swapy | Dopad na cenu akcií | Pandemie COVID-19 | Portfolio | Ukazatel | Vývoj měnové politiky | Kombinovaná strategie | O2 | Francie | Imbalance v tradingu | Momentum trhu | Ropné společnosti | Pojem likvidita | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | Americká ropa | Zvednutí sazeb | Emisní cena | Lukáš Voženílek | Strach ze zmeškání | Marika Čupa | Knihy Howarda Markse | CNBC | Velký kapitál | Zvýraznění obchodních seancí | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Plyn | Návyky | Algo trader | Histogram | Finanční instituce | TRY | Česká zbrojovka | Vstup kupců do trhu | Stop-Loss příkazy | Běžný účet platební bilance | Dlouhodobá investice | Long obchod | Investiční strategie | Nastavení úrokových sazeb | Barel ropy | Amgen | Heatmap | Nikkei | Instagram | Nejnovější fundament | Cenový růst | Nová makroekonomická prognóza | Americký Fed | Stres a emoce | Úrokové sazby v USA a Evropě | Svíčkový pattern | Použití indikátoru | Ropa WTI | Technologická skupina | Carry trading | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Ukončení pozice | Dosažení úspěchu na Forexu | Moderna | Bankovní rada ČNB | Očekávání úrokových sazeb v USA | Průzkum | Aktivní trader | Posilování eura | Vývoj ceny zemního plynu | Brexit | Bloomberg Markets | Falešné proražení | Dolar dnes | Fibonacciho extension | Nákupní gap | Valná hromada | Vzdělávací videa | Obchodní týden | EURUSD | Růst trhu | Pozornost investorů | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Burzy | USD/EUR | USD/BRL | Nárůst nově nakažených | Ceny elektřiny | ProTrader | Robinhood | Hlavní bod prop tradingu | Splnění výzev | Ukončení obchodu | Broker | Kvartální hospodářské výsledky | Vstupy do pozic | FVG | Cash flow | Proražení | Moderna akcie | Tržní podmínky | Typ obchodu | Patria finance a.s. | Posílení koruny | Backtesting | Psycholog | Akciový analytik | Export | Akademické aktivity | Americká ropa WTI | Funding účet v co nejkratší době | NKE | Sázky na pokles sazeb | Berkshire | Britský premiér | Pokračování medvědího trhu | Forex asistent | Zynga | Nákupy kryptoměn | Zastavení poklesu | Taleb | AI | Gilead | Comcast | Tržní hodnota firmy | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Index STOXX Europe | Určení trendu | Zpřísňování měnové politiky | Půl milionu | Riziková averze | Nastavení parametrů v AOS | Počáteční kapitál | Obchodní platformy Metatrader | Zpráva | Obchodní platforma | Technické nastavení | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Měsíční futures report | Unie | Prudké pohyby | Regulace | Sledování cyklů na finančních trzích | Kofola | Ceny akcií Apple | Vývoj měnového agregátu | Vyšší cenové úrovně | Analýza sentimentu | Exekuce | BTC/USD Technická analýza | FTC | Parita EUR/USD | Ahold Delhaize | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Smrtelné mutace | Pracovní místa v zemědělském sektoru | Důvěra investorů | Koruna | Tovární objednávky | Lidská mysl | Current ratio | Zasedání FOMC | Roční růst | Kapitál | Prémie | P.A. | Odkupy akcií | Elon Musk | Nabídka jednofázových výzev | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Vnímání rizika | Růst výnosů | Akcie Google | Válka | xStation | Investovat | Dvojitý vrchol | Technologické společnosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | EUR/AUD | Konec medvědího trhu | Absolvování semináře | Konec roku | Nadšení | RWE | Skupina OPEC+ | Akcie Airbus | Longový pohyb | Zakladatel | Caterpillar | MT5 | Plnění výzvy - challenge | Ceny australského uhlí | High | Skokové posílení | Goldenburg | Parita EURUSD | Pro tradery | Treasuries | Cenové pohyby | Stratégové | Marek Mora | Pokles cen elektřiny | Tučné zisky | Tržní reakce | Výkonnost společnosti | Reakce centrální banky | Bydlení | Výsledky společnosti | EUR/CZK | Očekávání analytiků | Bitcoin | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Euforie | Předcházení riziku | Makrodata | Přerušení energetických dodávek | Palantir akcie | Investoři | BitMEX | Obchodní deník | Disney | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | ex | Dobré výsledky | Obratový signál | Nejistoty | Fidelity | Německá průmyslová produkce | Kypr | MetaQuotes | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | Obchodování na prop účtu | Krátké (short) pozice | Nové mutace | Média | Inflační čísla | Asociace | Obchodní plán | Dosažení zisku | Grayscale | Bitcoin halving | Zisk | Bias | Budoucnost | Bitcoinové peněženky | Komoditní měny | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Část zisků | Makroekonomická prognóza | Výnosové křivky | Bank of England | Finanční výkazy | Cena Etherea | Vzorce chování | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Kanada | Investiční komodita | Roboti | Imbalance vytvořené na bearish svíčce | VIG | WSJ | Silná korelace | Zápis z posledního zasedání | Česká měna | BP | Bohatí | Obchodování během fundamentálních zpráv | Funkční období | Vzdělávací video | Profit Target | Kč/EUR | Akcie PLTR | České koruny | Klesající trend | Ministerstvo financí USA | Analýzy | Volume z futures burz | Příklad zaplněného prostoru | Data z amerického trhu práce | Systematické riziko | Doporučení | Prodej dluhopisů | Fair Value Gap | Standardní daň | Propad | Zasedání Evropské centrální banky | Ceny ropy Brent v ruských rublech | Trojité dno | Německý DAX | Imbalance pomocí indikátoru | Patria | Uber | Aktuální kurzy | UnitedHealth Group | DJIA | Offshore | Splasknutí realitní bubliny | Praktické příklady | Úrok | Evropské ekonomiky | Výhled na rok 2023 | Implikace | Denní obchodník | Investiční společnost | Americké HDP | Porovnání vývoje | Nominální růst HDP | Polský zlotý | Trendový typ obchodu | Očekávání investorů | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Pokles vývozu | Trezor Safe 3 | Bohatý | Nvidia Corp | Technologické tituly | Definovaný obchodní plán | Nové příležitosti | Vítězství Joe Bidena | Tržní kapitalizace | Akcie Mastercard | Nejistota | Růstové akcie | Huawei | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Akcionáři | Emoce | Sundar Pichai | Warren Buffett | S&P | Ziskovosti společnosti | Fundovaný účet | Obchodování | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Americká centrální banka | Aktuální obchodní příležitosti | Buy obchod | Meta | Klouzavý průměr SMA 20 | Biotechnologická společnost | Oznámení | Kroky centrálních bank | Průmyslové komodity | Thyssenkrupp | Cena Facebook | Praktické okénko | Žádosti o podporu z USA | Klesající klín | Úspěšní tradeři | ZEW | Devalvace | JDE | Archegos | Kam až může cena akcie dojít | Evaluace | DAX | Fenomén | Fungování trhů | Nástroje technické analýzy | Covid | Rostoucí trend | Historický vývoj | Prezident | Tržní cykly | Strop pro výnosy | Finanční krize | Technická analýza měnových párů | Ruský rubl | Obchodní výsledky | Růst inflace | Založení demo účtu | Turecká lira | Obchodování na pražské burze | Apple | PLTR | Praha | Berkshire Hathaway | První hike | Inteligentní investor | Buy the rumor, sell the news | Tržní úrokové sazby | 3M | Trader René Remšík | Sazby v USA | Komodity ropa | Rostoucí trendové čáry | Opatření | Nevyhnutelná devalvace | Růst akcií | G10 | Očekávání úrokových sazeb | Složení COT reportu | Ukazatel Běžné likvidity | British American Tobacco | Odhad inflace | Firmy | Graf vývoje | Příklad vzniku imbalance | Cash flow výnos | Ztrátové pozice | Ztráty | Páka | Výrazný trend | Podíl nezaměstnaných | Možné scénáře | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Technická situace | Report komodit | FXstreet.cz | Statista | Indikátory sezónnosti | Nástroj | Cena palladia | Výsledky | Doktorát | HUF | Ekonomické oživení | Nerovnováha podle konceptů likvidity | Investice do vodíku | Zápis ze zasedání Fedu | Corporate Governance | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Ziskovost AOS | Iracionální panický pohyb | Fibonacciho retracement | JPM | Inflační tlaky | Forex robot | Rozdíl mezi výší úroků | Minulá výkonnost | Stellantis | Maloobchodní prodeje | Analýzy více časových rámců | Cena ropy WTI | Budoucí úrokové politiky | TIM | Čtení o byznysu | Fundamentální analýza | René Remšík | Petr Lajsek | Zajímavé akcie a ETF | Rozpočtové deficity | Retracement | Zelená čísla | Martingale | Strategie prop tradingu | Bullish struktura | Analyzovat trh | Ekonomické ukazatele | Proobchodování | OPEC+ | Hlavní makléř | BHS | Mastering The Trade | Objem | Impulzivní fundament | Equity | Výplach na kryptoměnách | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Pohyb S&P 500 | Levná země | Začátečník | Akcie Volkswagen | Přístup k riziku | Seminář | Růstová portfolia | Cena akcií Tesly | iPhone | Trendová čára | Doplněk pro lepší analýzu trhu | Aktivity v Rusku | Podíl ve firmě | Příležitosti k obchodování | Swingový výhled | Shortovat | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Stop-Loss hunting | Dlouhodobý výhled | Výnosnost | Coinbase | Analýza hlavních měnových párů | AMC | Aussie | Uzavírání pozic | Pfizer | Posílení amerického dolaru | Studie | Investice do tabákového průmyslu | Breakout na vyšší hodnoty | Natažení Fibonacciho | Velký drawdown | Slabší koruna | Ztrátové období | Zadlužení | Průraz | Forward | Kellogg | Deficit | Neutrální úroková sazba | Polsko | Kolaps | Nástup amerického dolaru | ING | Zbrojovka | Reakce trhu | ETF na kryptoměny | Equity risk premium | Cenová hladina | Česká republika | Americké automobilky | Naše ekonomika | Fibonacci retracement | CME | Exact Sciences | Jak určit trend | Řízení rizika | Současná situace | EY | tradingeconomics.com | LEN | Evropa | Nárůst cen ropy | Úspory | Jackson Hole | Prostor pro další oslabení | HUF/EUR | Burze | OPEC | Význam technické analýzy | Frustrace | Třetí vlna | Johnson & Johnson | KB | Deficit rozpočtu | Otevření obchodu | Akcie včera | Ropná krize | Oslabení amerického dolaru | Ukázka straddle | Earnings | Růst tržeb | Trump | Dnešní růst | Brands | Světové měny | Instant fundingy | NZD/CAD | Vývoj akcie ČEZ | Stablecoin | Silnější dolar | Technické analýzy | Urals | Velká změna | Vstupy | Obchodní strategie | Opční program | Inflace ve Spojených státech | Obchodníci | Neefektivita trhu | Matěj Žák | GBPUSD | Přepálené technologie | ProCent | Ohraničení imbalance | CME Group | GBP/AUD | Dvě fáze evaluace | Sladění příkazů | Nastavení platformy | Stříbro | USDCAD | StopLoss | Instituce | Sell the news | Turecko | Směr daného fundamentu | Přeprodané oblasti | Restriktivní opatření | Bank of Japan | USD/CZK | Konzistentní ziskovost | Americké objednávky | Chamtivost | Kukuřice | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Americké CPI | FAANG | Býčí signál | Průzkum Fidelity | Vývoj ceny zlata v USD | Vyčíslení rolování | Americké akcie | High Probability Trading: Take the Steps to Become a Successful Trader | Moneta | Dopad pandemie | Ex-dividend | MetaTrader | Mutace koronaviru | Kongres | Moody's | Plnění výzvy | Zahraniční společnosti | Vývoj měnového páru USD/JPY | Moje cesta Prop Tradingem | Hranice imbalance | Finanční média | Negativní dopad | Aktivity v Číně | Indikátor RSI | Zvýšená volatilita | Kov | Nuance | Mark DOUGLAS | Trh | Silný cenový pokles | Komise | Čierna labuť | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Kanadská měna | Vstup do pozice | Výkyvy | Výrazný růst | MetaQuotes Software Corp. | Střednědobé obchodování | Měnová autorita | Fed | Dobrá nálada | Zahraniční obchod | USD/NOK | Vývoj měnového páru USD/TRY | Negativní fundament | Algo | Korekce | Odkup vlastních akcií | Plynodolary | Upozornění | Úrokový diferenciál | Akcie obsažené v indexu Russell | Buffett | Money management | Možnosti řízení pozic | Pražské burzy | Payrolls | Situace na japonském jenu | Downtrend | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Výběry | Cik-cak pohyby | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sledování fundamentů | Konkurenceschopnost | SAP AG | Porovnání meziročního vývoje | Uzavření trhů | USDT | Globální recese | Selský rozum | Yahoo | Keynes | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Slabá čínská ekonomika | Hloubka trhu | Čekající příkaz | Obchodní systém | VaR | Americký trh | GBP/NZD | Rating | Dezinflace | Společnost XTB | Andrew Aziz | SNB | Soustředění | Agregace pozic | Microsoft | USD/CHF | Dopad na volatilitu | Příležitosti | Dopad na cenu | Analýzy trhu | Vládní dluhopisy | Makléř Patria | Aktuální sentiment | Členové Fedu | Bitstamp | Defi | Shortování | Outside Bar | Akcenta | Sell | Konsensus | Světová měna | Americký dolar vůči japonskému jenu | Letadla | Long pozice | Růst stříbra | Exporty | Masivní propad | Důvěra | Programování | Fundovaný účet u FTMO | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | High Probability Trading | Jak chápat imbalanci | Nejdůležitější pojem | Skalpeři | Short obchod | Akcie vhodné příležitosti | Hlavy států | Makroekonomika | Know-how | Nižší minima | Trendové linie | Objem obchodů | Komodita | Makléř Patria Finance | FIAT | Lobbing v EU | Překoupené úrovně | Centrální banka | Prostor pro pokles | Rezervy | Ahval News | Deutsche Börse | Kurzy měn | Valné hromady | Žádný výnos | Rozbor | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Velké riziko | Kurs rublu | QE | Cenové konsolidace | LYNX | Donald Trump | Deliveroo | Čistý zisk | Marcel Link | Jádrová inflace | Supportní úroveň | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Margin call | Rizika | Společnosti | Fundamentální faktory | Swingový pohyb | Dluhopisový trh | Obchodovat | Vývoj války | EUR/MWh | Pohyblivý DD | Nárůst prodejních obchodních pozic | Aktivita v americkém sektoru služeb | Naceňování dopadů fundamentu | Svíčka fundamentu | Cenové patterny | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Nesoulad | Zájem o investice | Obchodovat ve směru trendu | ETF investoři | Nárůst objemů | API | Link | Aktuální technická situace | Optimistický sentiment | Caixin | VPS | Nízká volatilita | Merck | Potenciál zisku | Rezistentní zóny | Guvernér | Studijní materiály | Markit | Škoda | CZK | Doporučení Koupit | Práce s grafem | Reuters | Unilever | Dnešní výsledky | Report zaměstnanosti v USA | Bank Term Funding Program | Podcast | Baidu | Prodávající | Slušný zisk | QCOM | Meziroční růst spotřebitelských cen | Chevron | Zajímavosti z prop tradingu | Guvernér Michl | Postranní trend | Balance křivka a statistika | Predikce finančních trhů | HashRate | Depozitní sazba | Výstupy | Overbalance | Zisk Tesly | Rolování | Předseda | Bankovní sektor | Růstový potenciál | Radek Zalubil | VWAP | Profesionálové | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Stávající trend | Reakce ceny | Deutsche Boerse | Metody analýzy | EBITDA | Supercyklus | Jednoduché nástroje technické analýzy | Rok 2024 | Vývoj války na Ukrajině | Ropa | Dividendový kalendář | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Buy pozice | Cvičení | Dow Jones a S&P 500 | Adyen | Příkaz | Cenové trendy | Ekonomiky | Intradenní obchodování | PROP Trading | Období silného fundamentu | Fundamentální aspekty | Majors | Konflikt na Blízkém východě | Měnový pár EUR/GBP | Libra | GameStop | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | CFD | Relativní výkon | Velké množství obchodů | Graf vývoje akcií Tesla | Centrální banky | SMA 100 | Nová data | Tripadvisor | Open | Cena akcie | Pokračování trendu | Nabídka akcií | Analýza trhu | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Tipy a triky | Financovat | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Prodeje domů | Příprava | Potenciál dalšího růstu | Ztráta | Kurz EUR/CZK | The Disciplined Trader | Dividenda | Forward PE | Pattern Engulfing | Nálada investorů | Klíčový level | SatoshiLabs | Pevný kurz | Intradenní vývoj akcie | Nový rekord | Úroky | Nová mutace koronaviru | Formace dvojitý vrchol | Přenos | Swingoví obchodníci | Graf XAUUSD | Cyklické akcie | Cena | Silné oživení | Tempo očkování | Měnové kurzy | Silná koruna | Nákupní momentum | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Býčí trh | ASML Holding NV | Silný trh | Air | Obchodní roboty | Zápis z posledního zasedání Fedu | Emocionální výkyvy | Foreign Exchange | Ceny akcií | Defenzivní akcie | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | S&P500 | Poptávka po dolaru | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Skokové oslabení | Technologie | Rostoucí klín | Energetická krize | MetaTrader 5 | ČNB | Velký pohyb | Zajímavé příležitosti | VW | Akcie Microsoft | Bilance Fedu | Pokles | MGM | Fenomenální růst | Nasdaq 100 a Russell 2000 | Šance na zisk | Výběr zisků | Margin | Slabost koruny | Český PX index | Vývoj akciového indexu | Straddle | Polská ekonomika | Těžba v USA | Take-Profit | Štěpení akcií | Americké společnosti | Potenciální zisk | Ether | Dividendový výnos | Jan Vejmělek | Nárůst prodejních pozic | Držitelé Bitcoinu | Cenové minimum | Nastavení SL nebo TP | Royal Caribbean | Poplatek | EMA | Rabobank | Podnikání | Ropný kartel OPEC | Vytěžený block | Prognózy českého hospodářství | Restrikce | Americká ekonomika | HDP | Ziskové období | NVDA | Obchodník | Situace na ropě | Akcie týdne | Kam investovat | Sputnik V | MRNA | COVID-19 | Příklad trailing thresholdu | Kurz ruského rublu | Přirážka | Správné řízení rizik | Problémy | Vytěsnění | ROE | BHS Timur Barotov | Spotové operace | Čínská vláda | Index PX | Společnost Facebook | Daně | Cena za akcii | Riziko intervencí ze strany Bank of Japan | Pivot | Kryptoměna | Pokles indexu | Agresivnější klesající trend | RRR | Kotvení při tradingu | Momentum | Pozitivní sentiment | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Emoce v obchodování | Platformy pro obchodování | Facebook | BNP Paribas | Jaké analýzy se používají | Koupení evaluace | Trader Larry Williams | Report komodit a indexů | Equity risk | GRMN | Úrovně nezaměstnanosti | USD/TRY | Swap | Miliardy eur | Spotový kurz | Obrovské ztráty | Historické výsledky | Cisco Systems | Způsob tradingu | Dopady vysokých úrokových sazeb | Americké akciové trhy | Nové vedení | Manuál | Alerty | Cena zlata | Pullback | Likvidita obchodních příkazů | CBRT | Euro | Vývoj měnového páru GBP/USD | Ark Invest | Trade | Přecenění | Flash Crash | Odraz na finančních trzích | Breakout | Navýšení kapitálu | Růst cen | Index Russell 2000 | Kryštof Míšek | Doktorát z financí | Cenový pohyb | RSI | PSE | Shopify | Plnit obchodní výzvy | Přepálení cen | Úspěšné investování | Stav devizových rezerv ČNB | Daň z mimořádných zisků | Obchodní příkaz | Uzamykání zisků | Energetické trhy | Panický pohyb | IFO index | Dnes na trzích | Financování | Debata | BioNTech | ČSÚ | Obchodní systémy | Market Watch | Měna euro | Trend na akciovém trhu | Stres | Možné zisky | Jarda Tupý | Překoupení | Růst úroků | Cenové formace | Martin Klass | USDJPY | Přístup k investování | Investiční poradenství | COT indikátor | Erste | ROCE | DISH | Kanadský dolar | Měny regionu | Line | Zastavení dodávek | VŠE v Praze | Nové cenové dno | FT | Jedno euro | Rada ČNB | Zisk na akcii | DNO | Mali | Distillate inventories | Pokles trhů | Oil inventories | Short pozice | Vývoj měnového páru USD/CAD | Předvídatelnost kurzů | SolarEdge | Růst dolaru | Vydělávat peníze | Tržní sazby | Business as usual | Výkyvy na trzích | AMGN | Posílení eura | Odhodlání | Blizzard | WTI | LVMH | Exponenciální průměr | ETF fondy | Otevřená pozice | Bod | Miliardy korun | Fiskální balíček | Redukce | Příležitosti ke spekulaci | Shares | Pandemická situace | Půl milionu za měsíc | Fear and Greed Index | Strategie na prop výzvu | Legendární investoři | Denní změna | Paul Samuelson | Index amerického dolaru | Predikce cenového poklesu | O2 CR | Americká měna | Reverzní patterny | Krize bankovního systému | Denní graf | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Omezení těžby | OCI | Ziskovost | Válečná krize | Bankéři | Technické korekce | Cena ropy | Specifické tržní podmínky | Porovnání více instrumentů | Prodejní aktivita | Utáhnout měnovou politiku | Drobní investoři | Zásadní cenové pohyby | Marže | Účet platební bilance | Praktické příklady na grafu | Prezident USA | Domácí měna | Forex Factory | Německá ekonomika | Prodejní aktivita Hedgerů | Resistance line | Zlato a stříbro | Ceny ropy Brent | Jak na fundamentální analýzu | Pojišťovna VIG | Váš trading | Vstup do obchodu | Cenový vývoj | Mírná korekce | Recenze | Alphabet | Struktura | USD/CAD | Vysokoinflační měny | Vedení společnosti | Kombinovaná analýza | Zkušenosti | Největší banky | Ekosystém | Signály | PEP | Intradenní obchodník | Lira | Infineon | Silný fundament | Out of the money | STP | Chaotický způsob obchodování | Statistiky | Past na býky | Vývoj měnového páru USD/NOK | xStation 5 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | SAP | Dluhopisové trhy | Hlavní makléř Patria Finance | Obchod týdne | FX | Propad HDP | ROIC | Důvěra ve vyšší ceny | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Řízení obchodu | Purple Trading | Potaš | RUB | Imbalance vytvořené na bullish svíčce | Plnění challange | Kurz | Market | Porovnání vývoje akciového indexu | 256/2004 | Pokles výnosů | IRBT | Oblast překoupenosti | Potenciál pokračujícího růstu | BH Securities | Analytické zprávy | Profit-Target | Medvědí scénář | Trailing Stop | Úspěšný týden | Očekávané výsledky hospodaření | Otevřené obchodní pozice | Investovat peníze | Finanční situace | Alokovat kapitál | Směr fundamentu | Upvest | Nesměrový cenový vývoj | Ekonomické indikátory | Sledování tržních cyklů | Měď | Proinflační | Spekulace proti kurzu turecké liry | Devizy | Eskalace války na Ukrajině | Platforma | Kombinace různých strategií | AUD | Globální finanční krize | Načasování obchodu | Falešný break | Breakout Trader | Vzrušení | Uhlí | Celková otevřená pozice | Predikce | Bearish | Fibo | Technická indikace | Tomáš Raputa | Technický obchodník | Větší imbalance | Problémy v bankovním sektoru | Index VIX | Hospodářství | Nálada na trhu | Oslabení | Obchodování v pásmu | Nastavení grafů | Activision Blizzard | Geopolitický fundament | EV | Riziková aktiva | Master Candle | Dow Jones | How to Day Trade for a Living | Obrovský náskok | Psychologické nastavení | Short obchody | Obchodovat s AOS | Nižší ceny | Videokurz | Zisková marže | Další posilování | Cenové stability | Antifragile | Zasedání ECB | Credit Suisse | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Převis | Postavení dolaru | Vysoká cena | NN Group | Deutsche Lufthansa | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Prvotní rotace | Aktivity v eurozóně | Gate | Vánoční svátky | Týden na akciových trzích | Recese | Index strachu | ZNGA | Likvidita | Větší korekce | ASML | Recenze platformy xStation | Švýcarský frank | Nejlepší Price Action | Báze | Americké firmy | Erdogan | CZK/EUR | Stimul | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Odhadnutí trendu | Vývoj indexu PMI | Výhled na rok | Silný americký dolar | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Nákupní doporučení | Růstový trend | Silný support | Fosilní paliva | Akcie Intel | DD (drawdown) | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Zisky společnosti | Konvergenční proces | Price Action na forexu | Balance | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Transparentní | Pivot Pointy | Cap | Goldman Sachs Group | Tomáš Rozehnal | Vývoj poměru akciových indexů | Buy | Patria Finance | Chování ceny | Ceny energií | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Hlavní ekonomické ukazatele | Obrat trendu | Proof of Work | Trading | Index důvěry | Měnový kurz | Překonání SMA 20 | Užitečné funkce | Graf komodity Ropa WTI | Sloučení pozic | Úspěchy | NEST | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Ziskový obchod | CySEC | Rostoucí inflace | Advance | Kurz bitcoinu | Tomáš Cverna | Vyznačené supporty | Očekávané události | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Indikátor reálného volume | Komunita | Projev šéfa Fedu | Agentura Fitch | Sell Stop | Předpovědi | Etoro | Kryptoměna ethereum | Mince | Challenge | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Zásoby benzinu | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Úspěšné obchody | Channel | Trend | EUR/NZD | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Nejbližší rezistence | Dow Jones Industrial | Meziroční inflace v září | Applied Materials | Ideální Price Action | Úrokový hike | Akcie na burze | Vývoj bilance běžného účtu ČR | Splnění výzvy | Vstoupit do obchodu | Recenze platformy | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Časový rámec | Windfall tax | Růst PX indexu | Rudolf Munzig | Energetika | Manufacturing | CNN | USD/RUB | Řízení pozic | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Gilead Sciences | Nařízení | PoW | TradingView | Oblasti umělé inteligence | Inflace v Německu | Maloobchodní prodej | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | BTC | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Kraft Heinz | Kurz akcie | Odborníci | Webinář s hlavním makléřem | Oživení poptávky | Úspěch GameStopu | Návrh dividendy | Německý index IFO | Inteligentní vkládání pokynů | Výrobní PMI | Japonská měna | Gold | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Očekávané výsledky | Market Profile | Backtestování | Marže společností | Tempo růstu | Bankovnictví | Rozdíl ve spravedlivé hodnotě | Aktivita na akciovém trhu | Dolar vůči japonskému jenu | Aerolinky | USD index | Akciový trh | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Break-Even | Divergence | Biliony | Trend is your friend | Úrokové sazby | ETF | Federální obchodní komise | Bing | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Value Gap | Zajímavé akcie | Větší zisky | Vývoje kurzu | Myšlenka | UnitedHealth | Saúdové | Varování | Horké peníze | Chuť k riziku | Mimořádné dividendy | Akcie British American Tobacco | Snížení volatility | Hikkake | APP | Přepálení cen technologií | Cenový pattern | Obchodní aktivity | Zisk pro první fázi | Ekonomika Spojených států | Spojení | Long | Rally | Bankovní rada | KBC | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Parametry obchodu | VWAP indikátor | Nálady na trhu | Bear | Výhody platformy | Lednová nákupní korekce | Intesa Sanpaolo | Portfolio manažeři | Aktiva | Graf vývoje akcií | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Vývoj finančních trhů | Problémy v dodavatelských řetězcích | Chování na finančních trzích | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Výsledky hospodaření | Volume | Business | Férové ceny | Eskalace konfliktu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Růst cen akcií | Investování do akcií | Pokles cen | Hospodaření firem | Největší banky v USA | Další regulace | Algoritmus | Relative Strength Index (RSI) | Čínská centrální banka | SP500 | Současné rezistence | Co je to imbalance v tradingu | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Rostoucí trendová čára | Xbox | Splnit výzvu pomocí fundamentu | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Pravděpodobnost úspěšnosti | Nakupující centrální banky | EUR/TRY | Tradingový portál | Zdravotnictví | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Pivoty | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Graf ropy | Tabákový průmysl | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Ekonom Komerční banky | Trhy dnes | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Trezor Safe | Intradenní trader | Bilance | Akcie Moderna | Schodek zahraničního obchodu | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Signál k nákupu | Cathie Wood | Zisky firem | Trading strategie | iRobot | Řetězce | Vznik eura | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Order | Bull Trap | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | CAD/CHF | Česká národní banka | Zvyšování úrokových sazeb | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Vyjádření analytiků | Rentabilita | Spread Brent WTI | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Cenová stagnace | Unity | Stop-Lossy | Dnešní seance | Americké futures | MAM | Strach z inflace | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Kompenzace | Forint | Řízení pozice | Koronavirus | Cenové maximum | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Halving | Velká Británie | Evergrande | Tržní sektory | Růst libry | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Vlastní akcie | Nástroj Fibonacciho retracement | Ekonomika a politika | Graf komodity Zlato | Akcie Exxon Mobil | Objemy obchodů | Indexy S&P | FundStrat | George Soros | Obchodní přístupy | Optimismus investorů | Inflační epizoda | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Investor | Nákupy | Měnové páry | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Měnové politiky | Účetní období | Vnímání | FVG (Fair Value Gap) | Automotive | Krátkodobý vývoj | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Hospodářský pokles | Ekonomická data | Historická maxima | Fundamentální výhled | Dvojité dno | Komodity ropa WTI | Nejzajímavější obchod týdne | Obchodování s cizími měnami | Psychologie trhu | Zhodnocení | Pracovní den | Jerome Powell | Inflační krize | Rizika globální | Spořící účty | 5G akcie | Ceny zlata | Evropské akciové trhy | Výhled | AUD/USD | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Zerohedge | Vinci | Kurzotvorná informace | Kurz libry | Auta | Komerční banky | Analýza měnových párů | SL nebo TP | Timur Barotov | Americký trh práce | Obchodní účet | Akciový index DAX | Obchodní myšlenky | Deriváty | Ethereum | Zápis Fedu | Biliony USD | Vysoké ocenění | Indexy nákupních manažerů | Jestřábí politika | Propouštění | Trendové čáry | Trading strategy | Atraktivita českého dluhu | Tradeři | Zaměstnanci | Jaromír Gec | Politika Fedu | Finanční trhy | Graf měnového páru | Zlaté rezervy | Ceny akcií bankovních domů | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Advance Auto Parts | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Prostor pro růst | General Motors | Vývoj objemu depozit | Fondy | Walt Disney | Týdenní výkon | 100 SMA | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Tether | Hrubá marže | RRR (risk reward ratio) | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | USD za barel | Spread | Vývoj ceny akcie | Nassim Nicholas Taleb | Obavy investorů | Skalpování | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | New York | Investiční doporučení | Realitní bubliny | EBITDA marže | MSFT | Swing | GS | Bilance běžného účtu ČR | Nebojuj s Fedem | AIG | Krize | Optimalizace | Zvýšení úroků | Investing | Trendový obchod | Portál FXstreet.cz | Tightening | Nástroje a indikátory | Pasiva | USD/MXN | Největší americké společnosti | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | AOS | Exotické měny | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | Norská centrální banka | CEO | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Pozitivní očekávání | Jakub Kraľovanský | Napadení Ukrajiny | Prezident Erdogan | Slabší kurz | Pohyb Bitcoinu | USD/JPY | Aktuální výnosová křivka | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dna | Dollar | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Vývoj ceny ropy | Znovuotevření Číny | Robert Shiller | Big Tech | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Globální vývoj finančních trhů | Ukazatele | Graf indexu | Transparentní řešení | Úroková sazba | Turbulence na finančních trzích | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Sázky na pokles | Burza | Profit target dané prop firmy | Semináře | Ekonomický kalendář | Poradenství | Dotcom | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | Data o nově nakažených | RBA | Akcie Boeing | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Ukázka straddle strategie | Derivát | Šance | Obchodování s CFD | Hlavní měnové páry | SPWR | Rozhovor | Transakce | Slabší dolar | Nabídka a poptávka | Hodinový graf | Měny | CEE | Nerealizovaný zisk | Graf komodity Stříbro | Volby | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Cykly pohybu rotačního | Zaměstnanost | Profitovat | Nová historická maxima | Pavol Mokoš | Energie | Analytici společnosti | Zpravodajství | Day trade | Obchodníci na finančních trzích | EUR/CHF | Cenový pokles | Fed dnes | Inaugurace | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Splnit výzvu pomocí AOS | Predikce psychologických cyklů | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Sazby | Historie | Internet of Things | MSCI | Norská koruna | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Konsolidace | Pravidla obchodování | USD | Vyšší cenová minima | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Bullish | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | W1 | Inside | Barel ropy WTI | Růst poptávky | Fundamenty | Nový trend | Růstové vyhlídky | Graf indexu Nasdaq | Rozhodnutí centrální banky | Daň z nadměrných zisků | Regulační orgán | Risk On | Trailing threshold | Překoupené oblasti | Regionální měny | Eni | Čekající pokyny | Prop firmy | Harmonic trading | Automatický obchodní systém | Vyspělé ekonomiky | Prop společnosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Zobrazení obchodní seance | Sentiment na trzích | Cenové levely | ABN Amro | Absence obchodního plánu | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | IPO | Akcie British American Tobacco (BATS.UK) | Rusko | Retest cenové úrovně | Vysoké riziko | Ondřej Hartman | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Iracionální | Ekonomické aktivity | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Obchodování na burze | Další růst sazeb | Obchodní den | Zkušenost | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Írán | NZD | Síla amerického dolaru | Dnešní obchodování | Dlouhodobí obchodníci | Investování | Výsledkové sezóny | Britská vláda | Nejvolatilnější | EPS | Rotace | Výkonnost společností | ADP | Square | Projev šéfa Fedu Powella | Biliony dolarů | Optimistická nálada | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Dlouhodobý klouzavý průměr | Dot-com | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Singapur | Vytržení informace z kontextu | Dividendové výnosy | Bankrot | Akcie Coca-Cola | Podcasty | Očekávané Earnings | Výdaje | Intradenní vývoj akcie ČEZ | Změny trendu | Kontext trhu | Zadání cenového alertu | Zisk EBITDA | Společnost | Analýza tradera | Časové období | Úvěrová aktivita | PinBar | Sázky | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Obchodované fondy | Trend opačný | Kurzotvorné zprávy | Retailoví investoři | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Vysoká volatilita | Nákupní euforie | Jestřábí Fed | Cena akcií | Denní graf komodity | Sentiment akciového trhu | Volatilita trhů | Munger | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | United Technologies | Přístup k pandemii | Umělé inteligence | Britské měny | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Obchodní myšlenka | Nízká nezaměstnanost | Nizozemsko | Trader Lubomír | Banky | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Expedia | Úrokové swapy | VIX | Úrokové náklady | Legendární investor | Růst | Intradenní obchodníci | Centrální bankéři | Letošní maximum | Úrovně cyklů | Příjmy | Fintokei | Indikátor pivotních bodů | Hospodářské výsledky | ČTK | Risk-off | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | WU | Zajištění | Levels | Strach a chamtivost | Legendární trader | Schodek veřejných financí | Propad cen ropy | BOSSA | BIDU | Vyšetřování | Index | Wall Street Journal | Pipy | Komoditní | Praktické tipy | Merck KGaA | Hlavní americké indexy | Wirecard | MiFID II | Prodeje | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Úročení | Meziroční růst | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Kupci | Ceny nemovitostí | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Valuace | All Time High | Panika | Měnový pár | Průmyslové velmoci | SPAC | Cenové alerty | Vakcinace | Bankrot Silicon Valley | Risk-on sentiment | Investice do akciových titulů | Current Ratio | Bankovní asociace | Dovoz | Koncepty likvidity | Varovné znamení | Test přeprodaných úrovní | Jak zbohatnout | Klouzavý průměr (Moving average) | Obchod se ztrátou | Investiční trefy | Ekonomický cyklus | Raketový růst akcií | Lucky Strike | Apetit k riziku | Konsolidační pohyb | Obchodník měsíce XTB | Analýza Bitcoinu | Ireallytrade.com | Světové trhy | Výsledek predikce | Investice do čínských akcií | Blue-chips | Krize na Blízkém východě | Strukturální změny | SL (stop-loss) | Bezpečná aktiva | Macromicro | Akcie Exxon | Spekulovat | Diskusní fórum | Signál pro pokračování trendu | Obchodování na kapitálových trzích | Poměr PE | Jak získat kapitál | Hlavní ekonom | Makroprognózy | Britské maloobchodní prodeje | Vývoj finančních instrumentů | Wall Street | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Měnový trh | Důležitá zpráva | Posílení | Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů | Fórum FXstreet.cz | Technická analýza | Index průmyslové výroby | Konfluenční oblasti | Howard Marks | Ekonomický růst | Na burze | Rostoucí těžba v USA | Viceguvernér ČNB | Aktuální technická analýza | Nákup měnových párů | Oslabení na dolaru | Cenový růst zlata | Balík akcií | Youtubeři | Key level | Procentuální vstupy | Analytické schopnosti | Bohumil Trampota | Split | Vývoj ceny akcií | Straddle strategie | Ztráty předešlého roku | Výzkumy | Pokračující výprodej | Rizikovost | Analýza | Zvyšování úrokového nákladu | Nervozita na finančních trzích | Dostatek peněz | Tržní hodnota | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Prezidentská debata | Očkování | Vstup na burzu | Akcie TSLA | Petrodolary | Split akcie | Inside Bar | Vysoké úrokové sazby | Provedení pokynu | Růst společnosti | Včerejší seance | Qualcomm | KO | Měny v regionu | Pracovní místa | Obrovský potenciál | Krátkodobé trendy | Spikevax | Vývoj devizových rezerv | Protistrana | Deficit zahraničního obchodu | CFD (Rozdílové smlouvy) | Akciové indexy | Americké tovární objednávky | Vybírání zisků | Crypto Eboy - René Remšík | Akcie Tesla (TSLA) | Praktická ukázka | Graf komodity | Analytička | Více peněz | Cenové úrovně | Obchodník na finančních trzích | Americký index | Ruský Urals | Sociální sítě | Vývoj bilance australského běžného účtu | NFP report | Rekordní maxima | CashFlow | Norsko | NFP | Silnější americký dolar | Dividendové tituly | Investing.com | CSCO | Nová mutace | Válka na Ukrajině | Obchodování na finančních trzích | IEA | Průměrné RRR | Doji | Patrik Polák | PoC | Astrazeneca | Moving Average | Vývoj amerického akciového indexu | Data ze Spojených států | Euro Stoxx 50 | Posilování kanadského dolaru | Ceny ropy a plynu | Americký prezident | Mimořádný zisk | Boom | Španělsko | Velký účet | RSI indikátor | Globální ekonomiky | GBP | CAD | Seeking Alpha | Průmyslové objednávky | Procentuální pohyby | Akciový index S&P 500 | CAC 40 | Svět kryptoměn | FB | Globální vývoj | Velikost lotu | Jak se stát lepším investorem | EUR/PLN | Poziční obchody | Využití imbalancí | Trade Like a Pro: 15 High-Profit Trading Strategies | Airbus | Prodej | Ukončit obchod | Inflace | Růst bitcoinu | Vývoj měnového páru | Americké centrální banky | Breaky struktury | Zasedání Fedu | Ekonomický vývoj | Co se děje na finančních trzích | Instrumenty obchodované na finančních trzích | US500 | Obchodní příležitost | Fiskální rok | Bloomberg | Ladění AOS | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Americké prezidentské volby | Posilování amerického dolaru | P/E | Reakce trhů | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Předáním moci | Nabídka | Graf ropy WTI | Guru | Nastavení Stop-Lossu | Evropské trhy | Pandemie COVID | Ceny stříbra | Janet Yellenová | Akcie v Evropě | Ceny ropy | EUR/GBP | News trading | Normalizace měnové politiky | Automobilka | Prohlášení politiků | Nová prognóza | Management | Vývoj akcií | John Carter | Třída aktiv | Zprávy | Dolary | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Spojené státy | Výrazný pokles | Fundamentální analýza akcie | Hlavní makléř Patria | Smrtelné mutace koronaviru | Ceny Bitcoinu | Silný růst | Broker Trust | Volume z futures | Vyhlídky | CZ | Předpověď | Rozhodovací proces | BOS | Vytěsnění minoritních akcionářů | Míra | Riziko recese | Backtest | Obchodovanie | Standard Deviation | Pokračující pokles | Program nákupu aktiv | William James | Hospodářská politika | Údaje | Tapering | Politika centrální banky | Vakcína | Digitální měny | Velikost obchodu | Výkonnost | Tlak medvědů | Akcie kybernetické bezpečnosti | Odhady trhu | Žádný trend | Pandemie koronaviru | Snížení poptávky | Uplynulý rok | Makroekonomie | Výsledky průzkumu | Převodník měn | American Airlines | Vývoj bilance běžného účtu | Základní metody analýzy | Akciové tituly | Shell | Česká vláda | DMA | Nové emise | Spekulant | Trigger | Sazby ČNB | Instrument | Snižování sazeb | Měnový pár EUR/PLN | Leva | Pochybení | Exxon Mobil | cTrader | Přehled | Světové ceny ropy | Americké měny | Index S&P 500 | Zhodnocení účtu | Průzkumy | Margin-Cally | Carry trade | Automobilky | CFA Institute | Akcioví obchodníci | WMT | Zvýšené riziko | Obchodování s akciemi | Vývoj devizových rezerv ČNB | Distribuce | Graf | Hodnota firmy | Odliv dividend | Ropa Brent | Short | Hráči na trhu | Odvětví | Trh státních dluhopisů | Pár EUR/USD | Vstupní signál | Oživení americké ekonomiky | AUD/JPY | Česká koruna | Biden | Eurodolar | Riziková přirážka | Hlavní akciové trhy | Hospodaření | Německý akciový index | Index volatility | Scénáře vývoje kurzu koruny | Luhanské lidové republiky | Růst zlata | Futures | Inflace v eurozóně | MRK | Nemovitosti | Klidné obchodování | Thierry Breton | TIPS | Dopady války na Ukrajině | Prezident Trump | Pokles ceny | Měsíční data | Automatické obchodní systémy | Turecká centrální banka | Ztrátové obchody | Jak se stát prop obchodníkem | Ekonomická situace | Funkce pro tradery | Makro data | Beta | Disciplína | Novela zákona | Indikace | PX index | Nejbližší support | Ziskové výsledky | ČR | Trader 2.0 | Dnešní fundamenty | High Yield | Obchody | Počet úmrtí | CHF | Hospodářství Velké Británie | NASDAQ 100 | EUR/USD a GBP/USD | Britská měna | Halving bitcoinu | Běžný účet | Ropné futures | Aukce | HDP USA | Backtestovat | Rally na akciích | Oslabení koruny | Manažeři | Náhoda | Drahý kov | Boris Johnson | Zvýšení úrokových sazeb | Změna trendu | Graf akcie | Solidní růst | Fundamentální analýza Moderna akcie | Přehled o dění na světových burzách | Technologické firmy | Jakub Matis | Akciový index | L.F. Investment Limited | Oslabování amerického dolaru | Vývoj zlata | Otočení trendu | Měsíční report finančních trhů | Arbitráže | Začínající obchodník | Pozornost | Rubl | AUD/CAD | Ovládněte tržní cykly | Zprávy z pražské burzy | Splnění jedné fáze výzvy | Uvolněné fiskální politiky | Ruské akcie | Automobilový průmysl | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Krátkodobí tradeři | Technické indikátory | Drawdown | Problémy s dodavatelskými řetězci | Index nákupních manažerů (PMI) | Electronic Arts | Vysoké ztráty | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | xStation5 | Generali Investments | Konzervativní přístup | Nevýhody platformy | Znalost | Podpora | Růst spotřebitelských cen | Multitimeframe | Pozice přes noc | Pin Bary | Volatility | Close | Covidový krach | Cenový vývoj měnového páru | Noble DraKoln | ADP report zaměstnanosti | MT4 | Skluz | Trojitý vrchol | Akcie roku | Akciové indexy v USA | Nejziskovější | Technický nástroj | Flat | Propad výnosů dluhopisů | Špatná ekonomická zpráva | Amundi | Activision | Makléř | Propouštění zaměstnanců | Zastavení růstu | Finance | Exxon | Vývoj akciového indexu DAX | ECB | Nálada na americkém akciovém trhu | Zemní plyn | Kurzový vývoj | Prostor pro další posilování | Německo | ATR | Portfólia | Trendové obchodování | Japonsko | Dlouhodobé posilování | Range | Tvrdá ekonomická data | Strategie straddle | MetaTrader 4 | Fluktuace | Jiří Tyleček | Fundamentální úrovně | Tesla Inc. | Intraday | Komodity zlato | Hazard | Růstové společnosti | Měny&Sazby | Celkové riziko | Opce | Maďarský forint | Gambling | Německý Ifo index | Vyšší ceny | Vzdělávací webináře | Visa | Twitter | Více časových rámců | Likvidace pozice | Zprávy a analýzy | Krach | Novozélandský dolar | Zasedání americké centrální banky | Realizace zisku | Blog | Měnový pár USD/TRY | Podstatné kurzotvorné zprávy | SMA 200 | Walmart | Nové akcie | Kryptopeněženky | Makroekonomický kalendář | Fibonacci extension | Dlouhodobí investoři | JPMorgan Chase & Co | Risk na obchod | Marathon | První support | Tržní situace | Kartel OPEC | Devizové trhy | Vyšší riziko | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Investiční služby | Smart money | Facebook (FB) | Grafy | Počet zákazníků | Nvidia | Panické výprodeje | Setkání centrálních bankéřů | Rozpočet | Japonská centrální banka | Erste Group | Důležitá rezistence | Nicholas Taleb | Vice | Nová pracovní místa v zemědělském sektoru | PEPSICO | Ceny komodit | Meta Platforms | FTSE | CARA | Základní úroková sazba | Vytrvalost | Směnný kurz | Kurz koruny | Vivendi | Aktivum | Státní dluhopisy | XTB | Klouzavý průměr SMA | Burzovní trh | Štěpán Hájek | Nízká likvidita | Generovat zisk | Analytici | Burzovně obchodované fondy | Index nákupních manažerů | Bilance běžného účtu | Snižování úrokových sazeb | Dobré obchodní příležitosti | Domácnosti | Evropské indexy | Velikosti pozice | USA | Dlouhodobé investice | Ceny zemního plynu | Přehled o dění | Royal Dutch Shell | Americký dolar | Google | Situace | Vysoká inflace | Makro | Klesající trendové čáry | Prime | Informace z kontextu | Nákupní trend | Načasování obchodů | Evropská centrální banka | US100 | Platforma xStation 5 | DOT | Fair Value | Počet žádostí o podporu | Platební bilance | CFD akcie | Supporty | Tržby | Nálada na trzích | Dow Jones Industrial Average | Žlutý kov | Institucionální investoři | SMC | Interpretace | Vládní koalice | Forexoví obchodníci | Skupina OPEC | Štěpení | Snížení sazeb | Tržní realizace | Koruna dnes | Fond | Závislost | SMA 20 | Prop firma | Vývoj akcie | Euro STOXX | Stagnace | Cílové cenové úrovně | Marketingová komunikace | Růst mezd | Finanční systém | Roční výnos | Slušné zisky | Světové centrální banky | Otevírání ekonomiky | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Statut | Poměr risk-reward | Klaas Knot | Nákup akcií | BAT | Americká centrální banka (Fed) | Část traderů | Vedení centrální banky | TSLA | Antimonopolní úřad | Eurozóna | Časový horizont | Argentina | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Schéma cyklu akciového trhu | FXstreet | Riziko intervencí | Vývoj inflace | Měny rozvíjejících se zemí | Speciální daň | Kurzy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Vývoj měnového páru USD/RUB | Volatilita na turecké liře | Profit share | Infineon Technologies | Bull | Splnění výzvy pomocí AOS | Pravidlo tradingu | FOREX | Google akcie | Indikátor | Klienti XTB | Obchodní pozice | Game changer | Risk Management | Spekulativní pozice | Inflační očekávání | Range Trading Strategy | Tržní stagnace | Optimismus na akciových trzích | Poplatek prop firmě | Vládní politika | Kurz české koruny | Odpor | Gasoline inventories | Evaluační proces | Zastavení trendového pohybu | Dluhy | Krize v Evropě | Zdravý selský rozum | Měnová politika | Nárůst výnosů | Reverzní svíčkové formace | Analytik | Konsenzus | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Trading podmínky | Splatnost | Kvantitativní utahování | Slabé makro | Růst ceny | Trh práce v USA | Statistiky z britského trhu práce | Hodnota akcií | Spekulace na růst | Dluhopisy | Množství peněz | Vrcholy | Vyšší sazby | Burzy celého světa | Eskalace války | Pin Bar formace | Intervenovat | Nakoupené akcie | ISM | Měsíční report | cTrader Purple Trading | Americký index S&P 500 | Odborné přednášky | Webináře | Tvorba AOS | Sazby beze změny | Moskva | Dlouhodobý investor | Analytika | Dominance dolaru | Portfolio účtů | Dobrý fundament | TLTRO | Tržní síly | ECN | Hodnotové investování | Poptávka | Cena akcií ČEZ | Trader | Fitch | Ethereum 2.0 | Co bude | Cenový růst stříbra | Krypto | Konfluence | Extension | Nastavení trhů | Psychologie | Charlie Munger | Obchodování na měnových trzích | Čína | Euforie kolem umělé inteligence | Swingový obchod | Očekávání trhu | Přikoupení | Nominální růst | Akcie Facebook | Růst HDP | Uptrend | Snížení rizika | Nejlepší 5G akcie | Pozice | Firma | Výhledy | Reverzní formace | Reporty | Porušení podmínek | Kurzotvorný faktor | Riziko | FRED | Německý index DAX | Medvědi | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Načasování nákupu | Prosincová cenová stagnace | Úspěch v tradingu | Tweet | Slabé euro | Resistance | Zpřísňováním měnové politiky | Video | Klouzavý průměr | Spready | Intervence České národní banky | Struktury ceny | Motivace | Microsoft Corp | Pin Bar | IPO Coinbase | Zveřejnění NFP reportu | Turbulence na trzích | Klouzavý průměr EMA | Tradeři na forexu | Fear and Greed | Daně z mimořádných zisků | Překonání SMA | Pozice ekonomiky | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Velcí hráči | Ruská ekonomika | Citrix | Drahé kovy | Ministerstvo financí | Akcie Apple | News | Deutsche Bank | Podnik | Dodavatelské řetězce | Maďarská centrální banka | Platforma MT4 | Turecké liry | Obchodní instrumenty | Očekávaná reakce centrální banky | Mnoho ziskových obchodů | SWIFT | Western Union | Nákupní korekce | Tyson Foods | Platformy MT4 | Globální trhy | Capital | Extrémní strach | Yield | Očekávaná reakce | Cykly | Devizový trh | Podhodnocený | Dlouhé knoty | Range trading strategy | Struktura ceny | Neutrální pohyb | JP Morgan | Japonský Nikkei | Akcie obchodované na pražské burze | Ranní komentář | Zlato | MIFID | Nárůst sazeb | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | WP | Ziskový obchodní systém | JPMorgan Chase | Dragonfly Doji | Řemeslo | Formace Pin Bar | Situace na akciových trzích | Nvidia akcie | Regulační orgány | Konstrukce portfolia | Obchodní bilance | Cenový vývoj zlata a stříbra | Turistické sezóny | Cena aktiva | Pokles USD/CAD | Investoři a obchodníci | Celosvětová recese | Spekulace | Účinnost vakcíny Moderna | SEC | Index DAX | Důležitý support | Načasování | Price Action obchody | Silicon Valley | Dopad covid-19 | Akcie Netflix | Řízení peněz | Vnitřní hodnota | Účinnost vakcíny | Relativní zklidnění | Cenové dno | Ziskový poměr PE | Vývoj indexu S&P 500 | Zasedání amerického Fedu | Verizon Communications | Dolar | Raketový růst | Oblast fiskální politiky | Bloomberg Terminal | PMI index | Akcie ČEZ | Air Liquide | Verizon | Dopad na předpovědi | AOS cizí osoby | Úrokové politiky | Forexu | Český rozpočet | MSCI ACWI | British American Tobacco (BATS.UK) | Agresivní pokles | Pandemie | Specializace Finance | JPMorgan | Pips | Likvidita trhu | Cena stříbra | Napadení Ukrajiny Ruskem | Výprodej | Byznys | Crypto Eboy | iBOS | Poskytování úvěrů | Největší pohyby | PPF | Risk | Fiskální stimuly | Kombinace strategií | BTC/USD | Strategie carry trade | ICT | Zdanění | Jak získat velký účet | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Tržní fundamenty | Low | Teória reflexivity | Měnové trhy | Uzavřít všechny pozice | Imbalance | Jestřábí přístup | Příliv dolarů | Ekonomická realita | EU | Sell obchody | Nastavení obchodní strategie | Zkušený investor | Tržní chování | Přehled kurzů | Ziskové obchodování | Chop | Dominancia | Index pražské burzy | Novinky | HDP Austrálie | Obchodování na forexu | Obchodujeme | M2 | Zpožděné indikátory | Ján Kopil | Moderna akcie (MRNA) | Použití v tradingu | Pojem imbalance | IOO | STAR | Vysoké ceny | Nastavení sazeb | Začátek summitu | Požadovaný zisk | Společná evropská měna | Schodek | Parita | Celkový DD | Oslabování koruny | CZK/USD | ABC | Tweety | Krátkodobý klouzavý průměr | Trhy v USA | Oslabování ropy | Akciové futures | Dnešní videokomentář | Ovlivňování | Graf akciového indexu S&P 500 | Monetární politika | Supportní úrovně | Retail | Ekonom | Riziková prémie u koruny | Imbalance Of Orders | Optimismus | Rozhodování | Nejzajímavější obchod | Prostor pro posilování | Procter & Gamble | VIAC | Zaoceánská měna | Inflační data | Ekonomická zpráva | CoinDesk | Správa | Investiční zisky | Omyl | Úspěch | Larry Williams | Prodejní aktivity | Slovensko | Stabilita | Tržní korekce | ČEZ dnes | Posilování švýcarského franku | Throwback | Zpomalení růstu | Obchod | Trh s kryptoměnami | Buy Stop | Risk Reward Ratio | Index Nasdaq (US100) | MasterCard | Společnost Trezor | Riziková prémie | Lufthansa | Banka | Volkswagen | Miliardy | Geopolitika | Platformy xStation | Cíle | Technická analýza Bitcoinu | Reakce na konfluenci | Výstup z obchodu | Korekce na akciových indexech | Krachy několika bank | Parita na eurodolaru | Apple Podcasts | AXA | Zásobníky | Obchodní dohody | Směr trhu | CFA | Vyšší úroveň | Vývoj meziroční jádrové inflace | Výnosy | Dlouhodobé trendy | Komodity | Vyšší inflace | Odkup akcií | Ticker | Vypuknutí válečného konfliktu | Kanadská centrální banka | Výkon hlavních měnových párů | Základy fundamentální analýzy | | Utaženější měnové politiky | Likvidní | CNY | Výborné RRR | Antifragilita | Železná ruda | Index spotřebitelských cen | Zlotý | Trend je tvůj přítel | Práce | Brazilský real | Americké akciové indexy | Časové rámce | Trend klesající | Crowdfundingové platformy | Lobbing | FOMO | BATS.UK | American Express | Vývoj trhu | Kryptoměnový svět | IB | Svíčková formace | TradingEconomics | Obchodní nastavení | Fio | Měsíční report komodit | Jak obchodovat | Odpovědnost | BATS | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Aktuální situace | IPO Deliveroo | Cena Facebook akcie | Dolarové zisky | Ekonomické podmínky | Držení akcií | Vlastnictví | Investiční cíle | Úrokové prostředí | Sazby Fedu | RISK-ON | Energetické krize | Zobrazení grafů | Put | Objednávky | Predikovat cenové úrovně | První obchod | Futures na indexy | Nasdaq (US100) | Postupy v prop tradingu | Hry | UNH | Indikátor sezónního trendu | Investiční instrumenty | Úrokové sazby ČNB | Aktuální kurz | Kurz EUR | Crédit Agricole | Tlak ze strany prodejců | Splnění výzvy skrze AOS | Býčí scénář | M1 | Riziková pozice | Vývoj indexu Nasdaq | VOLX | Další pokles | Express | Rostoucí úrokové sazby | Švédská společnost | Žádosti o podporu | Obchodní styl | Němečtí zákonodárci | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj české koruny | Vývoj akciového indexu PX | Nadnárodní společnosti | Emise | Čistý dluh | Enel | ČNB dnes | Zlepšení | FUNDING | Tržní cena | Palantir | Podnikání na kapitálovém trhu | Dobře definovaný obchodní plán | Doněcké lidové republiky | Měsíční report komodit a indexů | GM | Obchodovat s akciemi | Bilance zahraničního obchodu | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Akcie | Trhy očima Štěpána Hájka | Vysoký slippage | Lednové obchodování | Sanofi | USD za tunu | Tržní vývoj | Světlo na konci tunelu | Cílová cena | Japonský jen | Alty | Meziroční inflace | Reálné obchodování | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Target | Rates | Správný směr fundamentu | INTC | VanEck | Sentiment trhu | Úrokové sazby v Česku | Data minulých rolování | Fibonacci | Platforma xStation | Blížící se fundament | Obchodní příležitosti | Výkyvy kurzu | Cenová minima | Strategie Smart Money | SEDG | Co je to imbalance? | Podniky | Nerovnováha | Nevyváženost | Agresivnější růst | Vývoj ceny ropy Brent | Dividendový aristokrat | Fundament ČEZu | Značení imbalancí | Magnet na cenu | Značení imbalancí pomocí indikátoru | Vyšší výnosy | Prodeje domů v USA | Střednědobý klouzavý průměr | Analytický tým | Technické faktory | 5G | Předpandemické hodnoty | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Situace na stříbře | Pravidla dané prop firmy | Instrumenty | Pražská burza | Graf dne | Philip Morris | Splnění účtu | Nižší likvidita | Imbalance vytvořené bez fundamentu | Nasdaq | Růst firmy | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Nonfarm Payrolls | Bankrot Silicon Valley Bank | Breakout rezistence | Modelový aparát | Návratnost | Agresivní pohyb ceny | Geopolitická situace | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Farmacie | Odhady analytiků | Geopolitické napětí | Obchodníci texaské ropy | Inflace v USA | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Hike | Globální sentiment | Obsah semináře | Akciová riziková přirážka | Amazon | Rally na stříbře | Nervozita na akciovém trhu | Imbalance - Fair Value Gap | Pokles USD/JPY | Formace Fakey Pattern | EK | Sazby v USA a Evropě | Myšlenkový proces | Obchodovat na trzích | Koncern | Tržní kapitalizace společnosti | Štěstí | Sektor služeb | Obchodování korekcí | FOMC | Société Générale | Holubice | Rozdělení zisku | Belgie | Černá labuť | Pattern dvojitý vrchol | Citrix Systems | Měsíční statistiky růstu mezd | Investment | Náskok před konkurencí | Doplněk pro lepší analýzu | Makroekonomický fundament | Příběh akcií Gamestop | Pohled na akciové trhy | Cenové alerty (upozornění) | Aktuální růst mezd | Hospodářské výsledky společnosti | Pravidla prop firmy | Statistika | Vývoj ceny | Zmírnění konfliktu | Investice do reálných aktiv | Válečná krize na Blízkém východě | Vynechání víkendové svíčky | Fidelity International | Rétorika amerického Fedu | Ropný kartel | Vývoj ceny akcií Apple | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Bearish svíčky | Volatilní svíčka | Pohyblivý trailing threshold | Kryptoměny | Vakcína na covid | Cíle fundamentální analýzy | Macromicro.com | Bilance australského běžného účtu | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Obchodné signály | Výrobce elektromobilů Tesla | Aktuální Price Action | Prodejní trend | Doplnění kapitálu | Investiční společnosti | Mzdy | WKL | Stimuly | Fakey Pattern | Americká centrální banka FED | Hlavní pravidla | Analytik XTB | Měsíční měnový report | Netflix | Británie | Umělá inteligence | Legendární trader Larry Williams | Sell obchod | Vývoj ceny australského uhlí | Tesla | Prohlášení | Umění | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Vývoj výnosu 10letého výnosu | Cesta Prop Tradingem | City | Konsolidace ceny | COT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Full Coin
Full-service broker
Full time
Full time job
Full-time obchodování
Full-time trader
Full-time trading
Fumbi
Fumio Kišida
Fumio Macumoto

Následující klíčová slova

Fundamentalisti
Fundamentální analýza
Fundamentální analýza akcie
Fundamentální analýza akcií
Fundamentální analýza akciových trhů
Fundamentální analýza AMD akcie
Fundamentální analýza komodit
Fundamentální analýza Moderna akcie
Fundamentální analýza pro začátečníky
Fundamentální analýza trhu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít